Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

.--- --- .--- / -.- --- .-.. -.- / ... - .- / .--. .- / ...- .. -.. ...- .- / .--. .- -- . - -. .- :grim

 

ne boš verjel :O , vsak dan se še prav extra dodatno izobražujeva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest si recimo o mojimiški mislim vse najboljše.

Po njenih postih sodeč je pametna, inteligentna, razumevajoča.... ima smisel za humor... ne deluje mi tečnoba, kot kaže, je prijetna v družbi in še kaj....

 

...zato si jo pa ne upam spoznati.....da si mogoče ne pokvarim tega vtisa   :lol1:

 

:P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.--- --- .--- / -.- --- .-.. -.- / ... - .- / .--. .- / ...- .. -.. ...- .- / .--. .- -- . - -. .- :grimBoj 

 

Joj kolk ve pa vidva pametna   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se danes nič ne da razmišljati o tem, kaj si mislim o ženskah.

 

من امروز من  فکر چیزی است که من فکر می کنم در مورد زنان

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se danes nič ne da razmišljati o tem, kaj si mislim o ženskah.

 

من امروز من  فکر چیزی است که من فکر می کنم در مورد زنان

 

 

    رسام

 

       هههههههههه

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest si recimo o mojimiški mislim vse najboljše.

Po njenih postih sodeč je pametna, inteligentna, razumevajoča.... ima smisel za humor... ne deluje mi tečnoba, kot kaže, je prijetna v družbi in še kaj....

 

...zato si jo pa ne upam spoznati.....da si mogoče ne pokvarim tega vtisa   :lol1:

 

:P :P

 

hvala bogu, en problem manj :P , drugače pa bom raje :xx: , ker skoraj ne verjamem, da si tudi v

resnici tak oh in ah osvajalec (bolj "tekoče namazan" jezik)  :whistle: . Tukaj včasih nameč izgleda kot,

da ti skoraj ves ženski svet leži pred nogami in ti je ves čas na razpolago  :rolleyes:... v reali pa... :hmm:

 

 

p.s. generalno pa nimam slabega mišljenja o tebi :friend2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu, en problem manj :P , drugače pa bom raje :xx: , ker skoraj ne verjamem, da si tudi v

resnici tak oh in ah osvajalec (bolj "tekoče namazan" jezik)  :whistle: . Tukaj včasih nameč izgleda kot,

da ti skoraj ves ženski svet leži pred nogami in ti je ves čas na razpolago  :rolleyes:... v reali pa... :hmm:

 

 

p.s. generalno pa nimam slabega mišljenja o tebi :friend2:

 

 

....no, tolk dober pa spet ni, no .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....no, tolk dober pa spet ni, no .... :kva2:

Ne bit ljubosumen,sej mogoče si ji tud ti generalno všeč :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu, en problem manj :P , drugače pa bom raje :xx: , ker skoraj ne verjamem, da si tudi v

resnici tak oh in ah osvajalec (bolj "tekoče namazan" jezik)  :whistle: . Tukaj včasih nameč izgleda kot,

da ti skoraj ves ženski svet leži pred nogami in ti je ves čas na razpolago  :rolleyes:... v reali pa... :hmm:

 

 

p.s. generalno pa nimam slabega mišljenja o tebi :friend2:

:huh: ...hmmm

V realnosti mi recejo, da sem "papak"...k sem bolj tiho...sploh ce sem v druzbi Pika, Kmeta in Damija....ko ne pridem do besede..

..drugace pa...ce iz mojih postov razberes, da sem veliki osvajalec. :eek: ...v bistvu tebi manjka en oreng dec :P....pa si pol to tko predstavljas... :P

;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 In ti Thumper, ko boš imel naslednjič probleme s svojo "miniaturco" (povzeto po tvojih besedah), se posluži onega vašega(moškega seveda) "vednopravpride" izgovora, da ni vse v velikosti in, da je sicer majhen ampak zeloooooooooo vesel :friend1: .

Dami34 -.- ..   -.. --- -... .-. ---, -.- ..   .--- . :yes:

jst se nič ne obremenjujem..men je še zmer pršlo..no po pravic povedan sm se moral ene dvakrat mal potrudit..

 

zdej pa tole ...morsejevo še prenesem ..sam ne mi začet s kakšno breilevo ... k mam ekran na tekoče kristale pa bojo vn stekl...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu, en problem manj :P , drugače pa bom raje :xx: , ker skoraj ne verjamem, da si tudi v

resnici tak oh in ah osvajalec (bolj "tekoče namazan" jezik)  :whistle: . Tukaj včasih nameč izgleda kot,

da ti skoraj ves ženski svet leži pred nogami in ti je ves čas na razpolago  :rolleyes:... v reali pa... :hmm:

 

 

p.s. generalno pa nimam slabega mišljenja o tebi :friend2:

 

moja miška hahahaa tole si zadela v polno... tale zivnorc je v živo oh in sploh čist mehek :lol: :lol1:

 

z lahkoto se ga da... :rolleyes: :lol:   ...generalno pa je res....  tud v živo ima natampiran jezik do konca...

 

....a potem pade ko metek dol ko se ga loti ena samaa... u51 al anja37 al Lubika roža....  na jeziku se ga da :l_01: :lol:   z lahkoto :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja miška hahahaa tole si zadela v polno... tale zivnorc je v živo oh in sploh čist mehek :lol: :lol1:

 

z lahkoto se ga da... :rolleyes: :lol:   ...generalno pa je res....  tud v živo ima natampiran jezik do konca...

 

....a potem pade ko metek dol ko se ga loti ena samaa... u51 al anja37 al Lubika roža....  na jeziku se ga da :l_01: :lol:   z lahkoto :004

:huh:

kuko pa ti to veš...

...aja... ko ponavad moraš peš domov ...sred noči...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: ...hmmm

V realnosti mi recejo, da sem "papak"...k sem bolj tiho...sploh ce sem v druzbi Pika, Kmeta in Damija....ko ne pridem do besede..

..drugace pa...ce iz mojih postov razberes, da sem veliki osvajalec. :eek: ...v bistvu tebi manjka en oreng dec :P....pa si pol to tko predstavljas... :P

;)

 

eh ja macho, ki maha s krtačo :kva2: , lej nisem rekla, da si osvajalec, rekla sem oh in ah osvajalec :grim . Pa še to

o mojem tzv. pomanjkanju "oreng deca" ti lahko samo rečem, ne obvladaš dragi moj "papak" (citiram tebe!!!!) :evilgrin:

Generalno se pa razumeva čisto dobro, a ne živnorc :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ja macho, ki maha s krtačo :kva2: , lej nisem rekla, da si osvajalec, rekla sem oh in ah osvajalec :grim . Pa še to

o mojem tzv. pomanjkanju "oreng deca" ti lahko samo rečem, ne obvladaš dragi moj "papak" (citiram tebe!!!!) :evilgrin:

Generalno se pa razumeva čisto dobro, a ne živnorc :winkiss:

 

 

... kako bi reku...   :hmm:

... nč... bom reku kr tko, k sem navajen:

Da draga.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nič ne obremenjujem..men je še zmer pršlo..no po pravic povedan sm se moral ene dvakrat mal potrudit..

 

zdej pa tole ...morsejevo še prenesem ..sam ne mi začet s kakšno breilevo ... k mam ekran na tekoče kristale pa bojo vn stekl...

 

A veš k sta ribnčan in ribnčanka seksala, pa je ona rekla: "Dragi dns, ti je pa hitru pršlu."

Pa pravi on:"Draga, al si mejla glih tulku cajta k jest."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako bi reku...   :hmm:

... nč... bom reku kr tko, k sem navajen:

Da draga.... :blush:

No končno si začel govorit edini pravi jezik :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!