Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

... dolivanje olja ....  :eek:

 

... težko rečt, kaj si mislim ....  :kva2:

 

http://i.imgur.com/gpALGIH.gif

vsaka ma svoj faktor, zahrđal zihr ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, saj bodo napisali v oni temi. Mene tudi zanima. Čips gre k koncu, pa Cocta se že vetri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukraden ma resničen nasvet:

 

Če ti ženska reče: »Naredi tako, kot misliš, da je prav«
pod nobenim pogojem ne naredi tako, kot ti misliš, da je prav…

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa taglaun doma :glare: .........dokler ne pride domov :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ženska božji dar

 

kot nas uči sveto pismo je bog naredil žensko iz adamovega rebra...

menda edina kost, ki nima mozga :kva1:

 

je*e jih pa samo ena stvar in to je občutek :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in bog je naredil žensko zato, ker, ko je videl kakšno skrpucalo je bil prvi izdelek :hmm: se je odločil, da mora to

popravit. No in naredil je bitje, ki je bilo lepše, prijaznejše, pametno, da ne govorim še o vseh ostalih presežkih :yes: .

Sicer pa vse to že veste, a ne, a ne  :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dolivanje olja ....  :eek:

 

... težko rečt, kaj si mislim ....  :kva2:

 

http://i.imgur.com/gpALGIH.gif

 

pr mojmu balenotu se motorni prostor sam maže...

 

He-he... Tudi jaz imam v hiši vedno zadnjo besedo.

-

-

-''Da, draga..''

 

jst tud zadnje čase ... sam rečem ; grem pa sam na furo ..deluje..

 

 

drgač sm pa jst 110% da jih ne razumem... 

 

dajo si izsesat maščobo...povečat joške ...napihnt žnable...popult kocine je skor užitek ...s kladvom pa majzlom jim štemajo nos...po par mescev ne morjo it ven pa krače jest k so vse razbolene pa pošite...

pol ji pa rečeš de b jo u rit - a ne stari a si zmešan ? a veš kok to boli!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept kako obdržati razmerje na dolgi rok:

 

Fatina prica..

1. Moj Mujo je jako pažljiv. Triput sedmično me vodi na burek. Ja ga napravim i ispečem, a on mi kaže: "Hajd, izađi, bona, iz kuhinje i pojedi i ti malo".

2. Popodne nikad ne spavamo zajedno. On spava sam na kauču u dnevnom, a ja brišem prašinu i perem suđe.

3. Svakog mjeseca, čim dobije plaću, kupuje mi poklone. Uvijek dobijem deterdžent za suđe, da se ne mučim i perem na suho, i WC sanitar da ne moram da trljam kadu i pločice samo četkom i vodom. Zato svaki dan kažem sebi: "Bona, Fato, koje si ti sreće. Pa, đe nađe ovakvog čovjeka?!"

4. Rođena sam u novembru, pa mi Mujo za svaki rođendan pokloni čet'ri metra drva i onda gleda kako uživam u poklonu dok ga unosim u podrum. Dok uživamo kraj vatre u peći, ja odmah pomenem da bih za Novu godinu voljela dobiti na poklon dvije tone uglja. Iako kitpi od bijesa, uvijek se suzdrži pa me ne odalami, al’ kaže: "Tek si jedan poklon otvorila, a već misliš na drugi". Al' takve smo mi žene, šta se tu može...

5. On me kao dobar muž tjera da držim dijetu kako bih dobro izgledala. Stavio je ključ na frižider, a ako napravim batake za ručak, on pojede sve, a meni, duša moja, ostavi samo krumpir. Kad mu kažem: "Mujo, pa nisu nam djeca na dijeti, ostavi im bar jedan batak", on mi odgovara: "Jesu, cure su, moraju biti mršave". Takav je moj Mujo, pravi moderni domaćin koji vodi računa da mu žena i kćerke uvijek budu vitke.

6. Kad šetamo robnom kućom, izgledamo kao zaljubljeni par jer me on drži za ruku. Lijepo mi je zavrne da ne mogu ništa da pipam.

7. On neće da s' ja mučim, pa me svake noći istjera iz spavaće sobe da ne bih morala slušati njegovo hrkanje.

8. Što jes’, jes’, ne da mi da sama radim po kući. Uvijek natjera mene i moju majku da zajedno radimo.

9. Nikad se ne kupa bez mene. Jednom mjesečno fino me zamoli da mu ugrijem vodu, naspem u kadu i da mu istrljam leđa. Uvijek plače ako ga šampon ujede za oči, al’ šamar mi lupi samo ako ga baš jako peče. Ako budem dobra i ne ujede ga nikako za oči, onda me pusti da se okupam u istoj vodi kad on izađe iz kade. Srce moje najveće...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je :Učiteljica sprašuje učence, kaj si želijo postali ko odrastejo.

 Pride vrsta na Janezka.

Želim biti miljarder, grem v najdražji disco tam poberem najboljšo pičko,
podarim ji milijon EUR, odletiva na Havaje, greva na Karibe in tako po vsem svetu..
in s pičko sexati trikrat na dan.

Učiteljica šokirana in zgrožena ignorira odgovor in sprašuje naprej: "A ti, Metka?"

"Želim biti Janezkova pička!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in bog je naredil žensko zato, ker, ko je videl kakšno skrpucalo je bil prvi izdelek :hmm: se je odločil, da mora to

popravit. No in naredil je bitje, ki je bilo lepše, prijaznejše, pametno, da ne govorim še o vseh ostalih presežkih :yes: .

Sicer pa vse to že veste, a ne, a ne  :rolleyes:

 

Da draga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema loše žene!!!

Ima dobra, a ima dobra u pičku mater :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da draga...

 

nooooooooo, vidiš, da se da :evilgrin: .. Res je lepo slišat, da se najde kdo od vas vrlih "jajcenoscev" , ki tako lepo

obvlada  naš jjjezik :rolleyes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm kaj si mislimo moški o ženskah... marsikaj sam ni dobro naglas povedat :glare:  sicer pa moj moto, boljš met mir, kt pa prav ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o moji ninđi mislim vse najbolje :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm kaj si mislimo moški o ženskah... marsikaj sam ni dobro naglas povedat :glare:  sicer pa moj moto, boljš met mir, kt pa prav ^_^

 

:kva1:  Še bolše je imeti MIR in PRAV. :whistle:

 

Do tega pa se pride na sledeči način:

 

1. točka dnevnega reda;    JEST MAM ZMERI PROV.

2. točka dnevnega reda;    ČE JEST "SLUČAJNO" NIMAM PROV - :smoke: - VELJA 1. točka dnevnega reda. :worship:

 

Simpl ne de. :whistle:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!