Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

Podnapisi:

Point izreka: Škoda nečesa super, kvalitetnega, odličnega itd, za nekoga, ki tega ne zna cenit.

Vsekakor je point vsega vzajemno spoštovanje, kar ne izključuje primernih komentarjev. all you need is love.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, verjetno je bilo že nekaj časa odprto! :yea1:

ni bilo ne, so ga pred mano odpirali 30 let staro...pa mene, ki sm iz vinorodnih okolišev prepričevali kok je dobra tista scalnica :SS

Alli pa tale odgovor: nekateri plačajo za sliko (zmazek nakracan na kos platna) ohoho denarja, pa ni nujno, da to cenijo.....in da je res take vrednosti. Plača se podpis, blagovno znamko, marketnig, ali pa se samo investira denar v umetnost.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dooolgem času sem prebrala čisto vse poste in lajkala tiste,ki so me zabavali...nekateri so jo vporabljali kod ene vrste vroče linije,ampak moram rečt,da smo zelo različen narod in skoraj po statistiki te teme,ki je bila vzeta resno in full neresno...smo kr normalni ljudje...

Prijazni,kulturni,zadirčni,zakompleksani,bogati in revni po duši,ampak vse v mejah normale....še vedno mi je v čast,da vidim,da za razliko od sosedov s katerimi imam zelo veliko opravka dolgo let smo ne glede a dobro trto,zelo trezen narod.

Veseli me,da odziv ni bil tako kritiziran in upam,da vam je tema če ne drugo bila zabavna,kot meni.

Hvala vsem in lepo sezono vsem motoristom in motoristkam motosveta:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karma.

A si se kaj naučil iz tega?

Ej stara čist neč!! Še zmer delam čist osnovne napake he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To (baje) ni dobro. Vprašaj kakega osla. Ti bo povedal.

Dobrno ni niti za nas, ker bomo še naprej brali nebuloze o ženskah..

Lahko bi se potrudil for the greater good...če se že zase nočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki o ženskah govorijo samo dobro, jih ne poznajo dovolj.

Tisti, ki o ženskah govorijo samo slabo, jih sploh ne poznajo.

- G. Pigault Lebrun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to se pravi ... povzetek tega:

.. jih sploh ne poznamo dovolj.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čez Babo pa lahko kkšno rečem, al ja? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... gledaš, da dobiš žensko s čim manj napakami, pol ti gre pa na živce, da je boljša od tebe.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealna ženska :)

Stari ne nas strašit!!!

Drgač..... sem nekoč imel pacienta v LJ in sicer iz Libije. Ker je zamujal je poklical ženo naj odpre stanovanje. Sicer zelo nerad!! Ma sem mislu da se mi je marija prkazala.... pol pa vidim de ne govori spljoh!! Ampak hudo ... kratka majčka... napu prozorne, max oprijete pajkice. Ja to loh vid samo lastnik tega super oh in sploh primerka .....................in sevede vodovodar!! He he!! Ampak preden je uletel lastnik se je pa skrbno mumificirala. Bohve kaj bi blo če bi gazda videl kako se mi je razkazovala????

Sam tolk ..... da vidte kje smo!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Cufa nikjer nismo..... Robertjur je zamenjal temo :xx:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Cufa nikjer nismo..... Robertjur je zamenjal temo :xx:

Ma ne no!! Neki sem hotu povedat pa nisem čist zihr kaj?? :surrender: verjetn .....kako majo eni to z ženskami lepo porihtan!! :hooray:

Tko je to k se človek nekaj časa ne pokonekta v intiligenco samo! :krneki:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur poglobi se in PREMISLI kaj si misliš o ŽENSKAH......O ANČI recimo.... :lol: ...lohk pa tud o meni :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da bi imel žensko, ki bi se v javnosti naokol sprehajala v rjuhi, doma pa v pajkicah?

Hoče rečt, da Aladin za pecanje dobrih mačk ne bi nucal tiste ofucane petrolejke, če bi bil vodovodar.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče rečt, da Aladin za pecanje dobrih mačk ne bi nucal tiste ofucane petrolejke, če bi bil vodovodar.

Tale je pa direkt u žilo!! :OK:

Hja sej tole z vodovodarji mi je na smrt hecno ko stalno poslušam kaki smo :slap:

Robertjur poglobi se in PREMISLI kaj si misliš o ŽENSKAH......O ANČI recimo.... :lol: ...lohk pa tud o meni :unsure:

Oh!!!! Karkol bom reku bo narobe. Verjamem da ženska nujno rabi žensko družbo da se spiha. :hooray: Potem pa je lahko med masažo z tiho in se sproti kot se zagre. :lol1: Brez brenčanja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne no!! Neki sem hotu povedat pa nisem čist zihr kaj?? :surrender:

Tole zna biti precej nerodno, če se ti pogosto dogaja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdi se, kot da bi se mu ZELO pogosto dogajalo.

Ne vem kaj bi se vidva sekirala če se sam ne!!??

Ampak je pa super filing ko se povzdigneš nad sočloveka anedeja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!