Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

......a se men samo zdi ....al sta Cufa in Alla res malo zašli iz teme...... :grrr

...............Robertjur naredu si celooo zmedo.... :lol:

.....PONAVADI VEČ KOT USPEŠNO USPE mimo usekat iz teme predvsem MENI..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bi se vidva sekirala če se sam ne!!??

Ampak je pa super filing ko se povzdigneš nad sočloveka anedeja??

A ti zgleda kot, da bi se sekiral :smoke:

Zadeva je komična. Ali pa tragična pri bolj resnih zadevah a je vse to le moje dojemanje kakor je tudi tvoje dojemanje tega, kar naj bi si jaz mislil, le tvoje dojemanje. Vaya con dios y en paz.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija bi bila ekstra hecna, če se izkaže, da je Robertjur en navadn solipsist ... :-]

biber..čist preveč tujk je v tem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bi se vidva sekirala če se sam ne!!??

Ampak je pa super filing ko se povzdigneš nad sočloveka anedeja??

Mogoče je tebi to kakšen dosežek in sklepaš na podlagi lastnih občutkov?

Se pa velikokrat zgodi, da se mi ni treba čisto nič povzdigovati ampak se posamezni osebki čisto sami od sebe, s svojimi objavami spustijo pod čisto vsak nivo.

Situacija bi bila ekstra hecna, če se izkaže, da je Robertjur en navadn solipsist ... :-]

Verjetno je ornk jeba in ornk udarec za ego, ko te lastno čustveno izkustvo nadmudri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem si pričakovala malo več od vsakega,ki je sodeloval v tej temi.Morda se zdi dolgočasna,ali pa nesmiselna,je pa koristna za ženske,ki bi se marsikaj naučile in razumele...Je pa tako splošno vprašanje,da težko govoriti o tem,če si v zvezi ali pa tudi ne,ker ne veš kdaj boš...

Ne vem,morda sem upala,da se bom po 29ih letih še kaj prej naučila razumeti to kar je najtežje...

Kot pravijo,da samo ženska ve,ka ženski paše je res do ene meje,ker sama imam naj.frenda(moškega) že 16let in verjemite,da ne glede na vse moje težave ni nikdar rekel 'ne' najini kavici... Od prijateljice kavo sem znala čakat tudi teden dni...

Fante sem zmeraj cenila zaradi odkritosti,kar od žensk dobiš vedno malo občutka navoščlivosti,ali pa zadovoljen izraz,ker se to pač meni dogaja in ne njej...

Morda je res,da moški ima vedno v dnu upanja tisto drobtinico meglenega sna,kako se bo dal dol z mano,ampak še vedno reagira tako,ker je krvav pod kožo..Razmišljam pa tako,ker ko sem imela dobrega tipa pred seboj,verjemite,da nisem razmišljala o temu,kako bi z njim trobentice pobirala,ampak vse kar je človeško...

To,da so (smo) ženske lisice in obenem prasice,pač katera žival vam je ljubša se strinjam,ker pač imamo vsi svojo bujno plat življenja...iz katerih se učiš,testiraš in zaključiš tako,kolkor ti zdrava pamet dovoli...ene se boboljšamo,ostanemo enake,poslabšamo...

Dosti je odvisno koga imaš ob sebi in kako si pameten/a za skrojiti life v dvoje...

Ene prej ene potem...

Mislim pa,da je ena razlika med žensko in moškim,kar ni le spol,je nekaj kar je v umu...vendar kaj je to..verjetno mi ne boste ne vi,ne nobeden znali napisati,ker se tega ne da razložiti...je pa res še ena stvar,kot je nekdo napisal za ženske...bom jaz za moške...ste zanimivi in problematični,ampak brez vas se enostavno ne da živeti.

Hvala vsem za sodelovanje.

Rade volje bom prebirala še naprej poglobljene komentarje;)

Matr, dve leti potrebujem za odgovor, točno tako Bela81, stvari so zelo preproste in naravne, le brez obremenitev, oz. pritiskov, kalupov, je potrebno razmišljati, pa se ti odpre prelepi svet. In kako lepo je z vami poklepetat. Imam 48 let, iz NG, ciao.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija bi bila ekstra hecna, če se izkaže, da je Robertjur en navadn solipsist ... :-]

Tipično povzdigovanje zafrustriranega zavaljenega izmečka sodobne kao izobražene družbe!! Znana stvar, ane đastin?? A znaš še kako tako metafizično da ne rečem pametno?? Lej sej mogoč se boš pa na konc še dobr počutu?? Pa če se greš k zokiju mal podojit bo tud pomagal veš.

Še najhbolj pa zadane ko kardelo psov na čelu z alfa samico skupaj laja u luno!! Brrrr ka strese ej!! Knede kolk to paše takmu učenmu a sicer skisanmu mozgu!?

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Tema je s jesenjo zaspala, si je zaslužila. Zelo upam, da nas bodo višje temperature od teh srednje žalostnih, vzpodbudile k objavljanju lepih misli. Tako dregnil sem vas.  

 

Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je s jesenjo zaspala, si je zaslužila. Zelo upam, da nas bodo višje temperature od teh srednje žalostnih, vzpodbudile k objavljanju lepih misli. Tako dregnil sem vas.  

 

Ciao.

Bolj kot se temperature dvigujejo, lepše si mislim o ženskah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot se temperature dvigujejo, lepše si mislim o ženskah :P

Anka jast. Ma tudi pod koutrom se temperatura dvigne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lično mislim, da mora vsaka ženska dobiti ena pokončna raketa...

 

 

.... imaš prav ....  :OK:

 

... pa makar vsaj za rojstni dan ....  takšno na baterije ....    :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa se ji pol zgodi k uni, k se ji je vibrator zataknu, pa gre h ginekologu,

in se nekaj matra, pa pravi, da ne more nič, da pa naj gre k njegovemu kolegu čez cesto,

ki je veterinar, če mu slučajno kaj rata, ona gre in se veterinar tud nekaj muči in tud njemu ne rata nič,

pa ji pravi, da naj gre še k sosedu, ki je električar in se spozna na elektroniko,

gre ženska še k njemu in tudi on nekaj telovadi pol pa prav, ven ga nisem mogel dobit,

sem ga pa tolk zasukal, da boš lahko baterije zamenjala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa se ji pol zgodi k uni, k se ji je vibrator zataknu, pa gre h ginekologu,

in se nekaj matra, pa pravi, da ne more nič, da pa naj gre k njegovemu kolegu čez cesto,

ki je veterinar, če mu slučajno kaj rata, ona gre in se veterinar tud nekaj muči in tud njemu ne rata nič,

pa ji pravi, da naj gre še k sosedu, ki je električar in se spozna na elektroniko,

gre ženska še k njemu in tudi on nekaj telovadi pol pa prav, ven ga nisem mogel dobit,

sem ga pa tolk zasukal, da boš lahko baterije zamenjala.

Ja to smo mi električarji ;) .....je blo že eno par takih problemov :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to smo mi električarji ;) .....je blo že eno par takih problemov :lol:

 

 

..... hahahahahahaha .... kaj ????????????   :eek:

 

..... a da si se matru baterije zamenat, al ... ?????   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa se ji pol zgodi k uni, k se ji je vibrator zataknu, pa gre h ginekologu,

in se nekaj matra, pa pravi, da ne more nič, da pa naj gre k njegovemu kolegu čez cesto,

ki je veterinar, če mu slučajno kaj rata, ona gre in se veterinar tud nekaj muči in tud njemu ne rata nič,

pa ji pravi, da naj gre še k sosedu, ki je električar in se spozna na elektroniko,

gre ženska še k njemu in tudi on nekaj telovadi pol pa prav, ven ga nisem mogel dobit,

sem ga pa tolk zasukal, da boš lahko baterije zamenjala.

da ni bil Salome..njem se edin loh kej zatakne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni bil Salome..njem se edin loh kej zatakne.....

A drugače pa ne ?? :blush:

Ja to smo mi električarji ;) .....je blo že eno par takih problemov :lol:

Ja tle sem te čakal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

181208_473771369378241_1867180197_n.jpg


Peka na žaru je edina priprava hrane, za katero moški mislijo, da jo obvladajo bolje od žensk. Poteka pa takole:

1. Ženska gre do trgovine in nakupi vse, kar je potrebno,
2. Ženska nareže kruh, da pijačo v hladilnik,
3. Ženska pripravi meso za na žar, razporedi ga po krožnikih, nato ga odnese do žara, kjer jo čaka moški ob pitju piva,
... 4. Moški razporedi meso na žaru,
5. Ženska gre v stanovanje, da pripravi solato in zelenjavo,
6. Ženska prinese moškemu novo pivo,
7. Ženska pride ven povedati moškemu, da se meso že žge in ga je potrebno umakniti z žara,
8. Moški pobere meso z žara in ga da ženski, da ga nese na mizo,
9. Ženska ga postavi na mizo in servira pribor,
10. Vsi hvalijo moškega, kako je dobro popekel meso in govorijo ženski, da je lahko srečna, ker ima takšnega moškega,
11. Ženska pospravi mizo in opere posodo,
12. Moški vpraša žensko, če je vesela, da ji enkrat ni bilo potrebno kuhati, da je bila lahko malo "frej".
Ko ga ona pogleda izpod čela, moški vzame pivo in godrnjaje oddide ven, češ, kakšno imam žensko, ki ni nikoli zadovoljna.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!