Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

OK, da ne bom vsakega posebej citirala, od kod vam ideja, da imam rada dlakave moške :rolleyes:   ? Nikjer nisem tega konkretno navedla. Res, da nimam nič proti klasiki, ampak vauuu efekt pa tudi ne občutim pri tem, kakor tudi ne "padam dol" ob pogledu na "goliče"(mišljeno je celotno telo, da ne bo spet kakšnih napačnih idej). Najbolje se je držat tiste ideje o zlati sredini, vsakega po malo pa dobiš prav prisrčno celoto :yes: .

Veš Papež47 resno me zanima kako veš, kdaj je kdo samski, razen, če seveda tega sam ne razglaša :hmm: ? A mu piše na čelu? Lej, če si si slučajno delal utvaro, da si to lahko razbral iz mojega pisanja, te moram postavit na trdna tla in ti povedat, da nisi tako dober kot si mislil, da si :P .

Res ne vem, zakaj iščete dlako v jajcu :O , jaz vam povem, da je lažje najti jajce v dlaki, res noo, vam povem :grim . In ti Thumper, ko boš imel naslednjič probleme s svojo "miniaturco" (povzeto po tvojih besedah), se posluži onega vašega(moškega seveda) "vednopravpride" izgovora, da ni vse v velikosti in, da je sicer majhen ampak zeloooooooooo vesel :friend1: .

Torej petelinčki moji :winkiss: , vaše kikirikanje je prav prijetno samo, da včasih postane mal nadležno in enolično, drugače pa ste kar v redu :evilgrin: .

Dami34 -.- ..   -.. --- -... .-. ---, -.- ..   .--- . :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da ne bom vsakega posebej citirala, od kod vam ideja, da imam rada dlakave moške :rolleyes:   ? Nikjer nisem tega konkretno navedla. Res, da nimam nič proti klasiki, ampak vauuu efekt pa tudi ne občutim pri tem, kakor tudi ne "padam dol" ob pogledu na "goliče"(mišljeno je celotno telo, da ne bo spet kakšnih napačnih idej). Najbolje se je držat tiste ideje o zlati sredini, vsakega po malo pa dobiš prav prisrčno celoto :yes: .

Veš Papež47 resno me zanima kako veš, kdaj je kdo samski, razen, če seveda tega sam ne razglaša :hmm: ? A mu piše na čelu? Lej, če si si slučajno delal utvaro, da si to lahko razbral iz mojega pisanja, te moram postavit na trdna tla in ti povedat, da nisi tako dober kot si mislil, da si :P .

Res ne vem, zakaj iščete dlako v jajcu :O , jaz vam povem, da je lažje najti jajce v dlaki, res noo, vam povem :grim . In ti Thumper, ko boš imel naslednjič probleme s svojo "miniaturco" (povzeto po tvojih besedah), se posluži onega vašega(moškega seveda) "vednopravpride" izgovora, da ni vse v velikosti in, da je sicer majhen ampak zeloooooooooo vesel :friend1: .

Torej petelinčki moji :winkiss: , vaše kikirikanje je prav prijetno samo, da včasih postane mal nadležno in enolično, drugače pa ste kar v redu :evilgrin: .

Dami34 -.- ..   -.. --- -... .-. ---, -.- ..   .--- . :yes:

 

--- -.. / ...- ... . .... / -.- .-. --- ..-. --- ...- / -- .- -- / -. .- .--- .-. .- .--- . / -- .. ... -.- .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--- -.. / ...- ... . .... / -.- .-. --- ..-. --- ...- / -- .- -- / -. .- .--- .-. .- .--- . / -- .. ... -.- .

 

 

.... zakaj si pa vidva zdej u šifrah dopisujeta ?????  :eek:

 

.... pa glih zdej, k je napet ratal ....  :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... sicer pa še ne vem, na kero stran se bom postavu ....  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... zakaj si pa vidva zdej u šifrah dopisujeta ?????  :eek:

 

.... pa glih zdej, k je napet ratal ....  :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... sicer pa še ne vem, na kero stran se bom postavu ....  :whistle:

čes pa polpismen :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čes pa polpismen :P

 

 

.... stari, zares topel in prijazen prijateljski nagovor ....   :?

 

.... zmer sem vedu, da se lahko zanesem nate ..... :whistle:

 

 

 

 

 

 

ps.

..... se nagibam, da dam "prow" Mojamiški,  tko da veš ....  :hmm:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, zares topel in prijazen prijateljski nagovor ....   :?

 

.... zmer sem vedu, da se lahko zanesem nate ..... :whistle:

 

 

 

 

 

 

ps.

..... se nagibam, da dam "prow" Mojamiški,  tko da veš ....  :hmm:  

 

 

..-. ..- -.-. -.- / -.-- --- ..-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... spet nč ne razumem ...  :eek:

uporabi prevajalnik :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da ne bom vsakega posebej citirala......

.... mici.... rad bi zvedel kaj je to "magic touch"  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mici.... rad bi zvedel kaj je to "magic touch"   :)

 

 

Mici??? no magic touch je pa prav poseben dotik, ki ga uporabljam ob določenih priložnostih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--- -.. / ...- ... . .... / -.- .-. --- ..-. --- ...- / -- .- -- / -. .- .--- .-. .- .--- . / -- .. ... -.- .

 

:OK:  vidiš ti si dec, ne pa jaz :yes:

 

p.s.     -.- . .-. / ... --- / ...- .-. --- -.-. . / .. -. / -- -- -- -- -- -- ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mici??? no magic touch je pa prav poseben dotik, ki ga uporabljam ob določenih priložnostih :grim

 

 

.... sliš se hudooooo ....  :whistle:

 

.... to zna bit pa prijetno .... ????  B)

 

.... al pa mogoče tud ne ????  :?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

p.s.     -.- . .-. / ... --- / ...- .-. --- -.-. . / .. -. / -- -- -- -- -- -- ;)

aaaaaaa kr sline se mi cedijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.--- --- .--- / -.- --- .-.. -.- / ... - .- / .--. .- / ...- .. -.. ...- .- / .--. .- -- . - -. .- :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.--- --- .--- / -.- --- .-.. -.- / ... - .- / .--. .- / ...- .. -.. ...- .- / .--. .- -- . - -. .- :grim

 

..... zmer bolj globoke misli ....  :eek:

 

 

 

 

ps.

... čeprov neki tazga si tud jest včasih mislim o ženskah .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojamiska:

..--..../..

..---/...::--

:inlove:

:pos:

..---/21:00 ..--/

...//...----

:evilgrin:

..---///---....

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!