Skoči na vsebino

študentske demonstracije


bajkr88

Priporočene objave

:headbang: bedaki... stavba ni nič kriva... nastradala je pa samo ona...

http://24ur.com/novice/slovenija/studentje-in-dijaki-bodo-zavzeli-ljubljanske-ulice.html

mah super so....ocenit škodo, škodo pokasirat od organizatorja (ŠOU) pa jih prosit, če lahko še ene takšne demonstracije naredijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah super so....ocenit škodo, škodo pokasirat od organizatorja (ŠOU) pa jih prosit, če lahko še ene takšne demonstracije naredijo.....

so že povedal.. škode ne bo plačala ŠOU. torej se ve kdo po to plaču... ah ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRAMOTA!!! zdej pa res ne bo nič, prej so se lohka še kej najdali, ma zdj pa s principa ne bo nč :BUA: ma jooj, joooj...tu ne nekej neopravičlivga...no comment!!! :headbang:

zdej pa res ne bdo nč doseglii. ma raje bi spili par :beer2:, itaq večina jih je šlu gor sam pit in žurat, sej prow samu na tu pa jim res ni blu niti pomislt. ah, kreteni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti študenti in dijaki, ki študij jemljejo resno, jih sigurno ni bilo pred parlamentom.

Festival alkohola in nespameti, zapravili so še tisto nekaj simpatij in kredibilnosti.

Sicer pa naj študent študira, ne pa dela ...... neumnosti ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In do 24 leta živi od česa? Staršev?

Žal se je ta doba prestavila kar do 30 leta. Vsaj kar jaz opažam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ziher Janša organiziral.

Sam, da se sranje dela.

:evilgrin:

Pa tak dobr šolski sistem mamo, ne razumem kako se mu ta produkt tako pusti nategnit.

:music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa naj študent študira, ne pa dela ...... neumnosti ;-)

Seveda. Študij naj bo za mladino z bogatim finančnim zaledjem, ostala sposobna mladež pa naj spoka na polja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem videl napis "Janša reši nas", to so ziher hudobni LDS-ovci napisali, da se zdaj folk iz Janše norca dela :-)

Glede na zgornje fotografije bi zraven bolj sodil Jelinčič plemeniti.

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm kr vedu kaj boste začel pisat ...samo vprašanje časa je blo...rdečkarji spet mešate janšo sem, itd.. ma haloo? a se loh vsaj 1x držite teme ... drgač pa dobra slika mashina.. vsaj 1x neki pametnga od tebe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem naj bo manj študija ... kam pa bomo prišli, če bodo vsi imeli diplome, delal ne bo pa nobedn ...

Do tega je potrebno priti na drugačen način - ločiti zrnje od plevela na podlagi pridnosti in intelektualnih sposobnosti, ne pa na podlagi premoženjskega izvora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en festival pijančevanja, nestrpnosti, ki je sam sebi namen; vsaj meni ni jasno, kaj je slovenska inteligenca hotela s tem doseči ali dokazati...ninja.gif

pravzaprav me zanima, koliko udeležencev današnjih demonstracij je tam bilo zaradi tega ker nasprotujejo zakonu o malem delu in koliko, ker so imeli prost dan, so to videli kot pričetek zaključka majskih iger ali pa jim je ŠOU dal simpatično rumeno majčko in jih s konstantnim pumpanjem in propagando zvabil na ulice SS.gifSS.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem videl napis "Janša reši nas", to so ziher hudobni LDS-ovci napisali, da se zdaj folk iz Janše norca dela :-)

ti,ti :nono:

LDSovci niso hudobni. Oni so tok fajn ko njihova precednica;

Pošteni, visokih moralnih vrednot in liberalni do variant kako prit do dnarja

:l_01::photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je v Evropi in povsod. Če pač nekdo ne bo mogu it študirat naj gre pa na ŠIHT. Pa naj si iz tam plača študij. V tujini je plačljiv študij standard. Med delom si bo pa še delovne navade pridobil. Jebiga, denarja ne bo, država pa tudi ne more delovati več 'po komunistično', saj smo vendar v EU.

Pa če bi si vsi vse hoteli dovolt, naj delavci zahtevajo zastonj malico, prevoz...Jaz je nisem še nikjer dobil pa NE jamram, kaj šele da bi demonstriral oz. se pritožil. In vse to preko tega izkoriščevalskega študentskega dela, za katerega je skrajni čas, da se ga ukine v taki obliki.

Sicer pa ko gre za redni študij, nima študent kaj delat če mora bit na predavanjih, vajah in redno izpite delat. Sploh na zahtevnejših (tehničnih)

faksih ti enostavno ne bo zneslo, ker je tam potrebno študijsko DELO, razen če na letnik delaš par 2-3 izpite. Talentirane izpuščam, ti SI zaslužijo

dobre štipendije. Ostale naj se obračunavajo kakor do zdaj, po dohodkih na družino.

Zakon o malem delu omejuje obseg dela, kar se mi zdi prav, saj bo s tem konec izkoriščevalskih vpisov na fakultete samo zaradi dela in bivanja v

domu. Za študij je čas študijskega leta, počitnice pa naj bojo za delo zaradi mene. To bo obseg malega dela omogočal.

Kar se tiče vlade menim, da dela dobro in prav, da pa se opozicija z Janšem in ostalimi obnaša nezrelo, skranjno neresno in to ne samo za ta problem.

Imam občutek, da si hočejo pridobiti podporo državljanov. Ampak pomojem samo tistih, ki nasedajo in v glavi nimajo veliko. Takih ljudi se vedno najde. To smo videli na demonstracijah. Poleg tega so bile množice nahujskane in spuščene kot stekli psi, kar se mi zdi škandal.

Študentska organizacija in kretenski govorniki naj kar odgovarjajo in plačajo, pijana mladina žal ne bo, ker se je prišla za(je)bavat samo sebe.

KJE JE BIL vodni top???

Glede dijaške problematike pa tudi podpiram vlado, ne vem zakaj bi bila malica za vse zastonj in kar vsi štipendirani? Baje da so celo študentje hujskali dijake z letaki na demonstracije. Katastrofa. Dokler je denarja za pir, vino in ostalo, pameti pa glih en tolk manj bi me bilo SRAM it demonstrirat, razbijat in si delat sramoto. V mojih časih smo malico financirali sami, štipendijo pa itak dobi tisti, ki je do nje upravičen.

Da se bo hrana metala stran po šolah, še tega se nam manjka.

Vsi, ki ste delali neumnosti, neumni ste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se postaral.. same jokice.. če hočeš ornk demonstrirat je treba nekej zažgat alpa razbit, da se ve da se misli resno.... mal strahu nagnat politikom v hlače..... delavci Mure z vzklikanjem niso nič dosegli in tut na delavskih demonstracijah niso.... no ja sej te tut verjetn ne bodo ..... sam počas je treba politikom pokazat da ni več heca, da bo počas treba nehat podpirat prjatlčke pa sebi polnit žepe. Aja tole ni kritika na levico... bo kr na obe strani.

Aja btw tole se ne dotika namena zakona o malem delu... komentiram izključno demonstracije

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!