Skoči na vsebino

študentske demonstracije


bajkr88

Priporočene objave

Naj obdavčijo študentsko delo tako kot vsako drugo, da ne bodo lastniki študentskih servisov še bolj obogateli. Mularijo pa poslat delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se postaral.. same jokice.. če hočeš ornk demonstrirat je treba nekej zažgat alpa razbit, da se ve da se misli resno.... mal strahu nagnat politikom v hlače..... delavci Mure z vzklikanjem niso nič dosegli in tut na delavskih demonstracijah niso.... no ja sej te tut verjetn ne bodo ..... sam počas je treba politikom pokazat da ni več heca, da bo počas treba nehat podpirat prjatlčke pa sebi polnit žepe. Aja tole ni kritika na levico... bo kr na obe strani.

Aja btw tole se ne dotika namena zakona o malem delu... komentiram izključno demonstracije

so nagnali strah politikom v hlače ali delali budale iz sebe?whistle.gif

ti dejansko misliš, da so z metanjem granitnih kock dosegli, da se predlog zakona o malem delu spremeni? trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so nagnali strah politikom v hlače ali delali budale iz sebe?whistle.gif

ti dejansko misliš, da so z metanjem granitnih kock dosegli, da se predlog zakona o malem delu spremeni? trance_11_confused.gif

Ne tudi približno ne... mogoč se bo pa kdo zamislil.. ker kakor gredo zadeve, mislim da se bodo demonstracije še stopnjevale (za kakršnokoli zadevo pač bodo).

Se je delavkam Mure kaj spremenilo ko so vzklikale in jokale pred kamero in se je kdo zamislil?

In ravn to je fora, naši vrli politiki se že mal preveč domače počutjo in občutek mam da majo filing da lahko počnejo vse kar se jim zljubi..... samo kake take malo bolj razbijaške demonstracije jih pomojem lahko mal spustijo na trdna tla.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sjeng .. sam če bi delavke pa delavci tole naredl bi blo še nekak za razumet.. ne pa da se teli kekci šmrklavi neki kurčijo, k jim prou nč ne manka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tudi približno ne... mogoč se bo pa kdo zamislil.. ker kakor gredo zadeve, mislim da se bodo demonstracije še stopnjevale (za kakršnokoli zadevo pač bodo).

Se je delavkam Mure kaj spremenilo ko so vzklikale in jokale pred kamero in se je kdo zamislil?

In ravn to je fora, naši vrli politiki se že mal preveč domače počutjo in občutek mam da majo filing da lahko počnejo vse kar se jim zljubi..... samo kake take malo bolj razbijaške demonstracije jih pomojem lahko mal spustijo na trdna tla.....

ne da koga zagovarjam, ampak na današnji dan so tudi študentje pokazali, da lahko počnejo kar se jim zljubi... ŠOU odgovornosti ne prevzema, obsoja pa dogodke... in kdo je današnje proteste organiziral? zobna miška mogoče? evilgrin.gif

js ne bi bila tako prepričana, da jih lahko razbijaške demonstracije spustijo na realna tla...obsodili bodo vandalizem, obsodili to, da so se nalivali z alkoholom, dali vedet da bodo predloge študentov sicer preučili... psi bodo lajali, karavana bo šla dalje ph34r.gif

Popravljeno . Popravil urssa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sjeng .. sam če bi delavke pa delavci tole naredl bi blo še nekak za razumet.. ne pa da se teli kekci šmrklavi neki kurčijo, k jim prou nč ne manka.

Ja ok, sej namena demonstracij ne komentiram.. pa ja res je ful bl bi štekal če bi to eni izkoriščani delavci naredl.. pa ne štekal.. popolnoma prav bi jim dal..... pr tej zadevi mi je všeč to, da je folk pokazal da le ni povsem anemičen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ne bi bila tako prepričana, da jih lahko razbijaške demonstracije spustijo na realna tla...obsodili bodo vandalizem, obsodili to, da so se nalivali z alkoholom, dali vedet da bodo predloge študentov sicer preučili... psi bodo lajali, karavana bo šla dalje ph34r.gif

V tem primeru res... vendar glede na tole, jest upam da folu zaneti malo iskrice in da končno prebije tudi kakim izkoriščanim delavcem, ter da jih folk podpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru res... vendar glede na tole, jest upam da folu zaneti malo iskrice in da končno prebije tudi kakim izkoriščanim delavcem, ter da jih folk podpre

ne glede na vse, jaz mislim, da bo večina ljudi tak način demonstracij obsojala...demonstracije so same po sebi čisto ok, ampak to kar so danes počeli nima nobenega smisla, je kontraproduktivno, nezrelo... evilgrin.gif

Popravljeno . Popravil urssa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ranokar sem gledal poročila na POP-u, in ko sem poslušal te bedaste odgovore predsednice ŠOU-a mi jo šlo kar na SS.gif A je lahko nekdo tako glup?trance_21_laughing1.gif

Popravljeno . Popravil dukemb
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demonstracije so že bile v redu zastavljene, čeprav so mularijo cel dan vozili rešilci na pumpanje želodcev...

Ono, potem, ko so začeli metati kocke v parlament... tu bi pa policija morala ostro nastopiti. ''Udri, šele potem vprašaj...'' Drhal razvajena in pijana. In zaradi takih kretenov bodo vsi študenti v slabi luči.

Bi pa jaz ukinil vsakršno študentsko delo, razen počitniškega. Vse po vrsti štipendijo, rok za uspešno dokončanje šole in amen. Kakšen status študenta na pavziranju. Če se ne šolaš, pa delat ali pa na borzo. Tako pa do 28 leta nekaj ''študirajo''. Na koncu je pa gimnazijski maturant...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le zakaj ste tako proti tem študentom?

vsakdo se za svoje potrudi, edino naj bi bilo malo z manj alkohola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ono, potem, ko so začeli metati kocke v parlament... tu bi pa policija morala ostro nastopiti. ''Udri, šele potem vprašaj...'' Drhal razvajena in pijana.

In potem bi tukaj na motosvetu obsojali policijo, da je pretepala nedolžne študente in dijake. Čakam, kdaj bo nekdo odprl novo temo in zaradi "neupravičeno" priprtih 30 mulcov začel stokat in jokat.

Popravila bomo pa tako mi plačal, davkoplačevalci, saj se je najbolje distancirat od neredov. Škoda k predsednida ŠOU ni blont, bi ji bolj pristajal.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je sram da sem študent. Bil sem na demonstracijah (opazoval iz razdalje ker podpiram nov zakon) in to kar se je danes zgodilo je bilo čez vse meje... 80% ljudi je bilo 16 letnikov, ki itak niso vedli zakaj se gre, ostalih 20% pa faliranih študentov oz. "študentov" ki faxov še od znotraj niso videli in te ljudje, gredo demonstrirat oz. bolje rečeno razbijat?!? vsi resni študentje so se zgražali nad danađnji dnem, na žalost je šou dodobra zmanipuliral večinoma mladoletnike, da so "razbijali" za njih. Upam da bo šou kril škodo, ter upam da jim bo pahor pokazal hudiča. Če redno študiraš te tale zakon ne prizadane skoraj nič! Pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racemaniak, to. :trance_27_notworthy: Povedal si vse, nadaljni komentarji so nabijanje.

Pa saj se je ja videlo onega mulca z jamajka frizuro, kako se je hotel skriti v množici, potem ko je sprožil celotno sranje. Upam, da so ga kvalitetno nahoblali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je sram da sem študent. Bil sem na demonstracijah (opazoval iz razdalje ker podpiram nov zakon) in to kar se je danes zgodilo je bilo čez vse meje... 80% ljudi je bilo 16 letnikov, ki itak niso vedli zakaj se gre, ostalih 20% pa faliranih študentov oz. "študentov" ki faxov še od znotraj niso videli in te ljudje, gredo demonstrirat oz. bolje rečeno razbijat?!? vsi resni študentje so se zgražali nad danađnji dnem, na žalost je šou dodobra zmanipuliral večinoma mladoletnike, da so "razbijali" za njih. Upam da bo šou kril škodo, ter upam da jim bo pahor pokazal hudiča. Če redno študiraš te tale zakon ne prizadane skoraj nič! Pika!

če redno študiraš ja, kaj pa če izredno, in pride šolnina za letnik 1500€???...in zraven še občutek, da nisi finančno povsem odvisen od staršev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če redno študiraš ja, kaj pa če izredno, in pride šolnina za letnik 1500€???...in zraven še občutek, da nisi finančno povsem odvisen od staršev?

Če študiraš izredno si pač moraš najti redno delo. Da ne delaš in si izredni študent je 99% samo en vzrok.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če študiraš izredno si pač moraš najti redno delo. Da ne delaš in si izredni študent je 99% samo en vzrok.

no da vidim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se postaral.. same jokice.. če hočeš ornk demonstrirat je treba nekej zažgat alpa razbit, da se ve da se misli resno.... mal strahu nagnat politikom v hlače..... delavci Mure z vzklikanjem niso nič dosegli in tut na delavskih demonstracijah niso.... no ja sej te tut verjetn ne bodo ..... sam počas je treba politikom pokazat da ni več heca, da bo počas treba nehat podpirat prjatlčke pa sebi polnit žepe. Aja tole ni kritika na levico... bo kr na obe strani.

Aja btw tole se ne dotika namena zakona o malem delu... komentiram izključno demonstracije

No z zgoraj napisanim bi se strinjal,ker če hočeš nekaj povedat oz.po domač povedan udart po mizi potem ni druge,kot it na ulico in mal razbijat pa nej gori,nej se kadi,da se bo vsaj vedelo,da ljudem ni vseeno.Zmotno je mišljenje,da se danes ne more nič naredit oz.si nihče nič ne upa,kot radi pravijo politiki in ostala sodrga.Danes so študenti dokazali,da imajo dejansko dobesedno jajca :) in razbili parlament,naslednjič bodo s pomočjo ostalih državljanov uničili osebe v njem,a to zaradi drugačnih interesov.

Napaka današnjih demonstracij je to,da so se študenti uperili proti vladi zaradi napačnih zadev.Jaz zakon o malem delu podpiram,ker menim,da je potrebno lenuhe,ki niso sposobni za študiranje,čimprej nagnati delat,ne pa da se pasejo po raznih Študentskih servisih in šlepajo po 5-10 let.Dobra stran tega je tudi to,da bo zakon določal plačilo prispevkov v pokojninsko in zdravstveno blagajno,kar pomeni,da se ti bo štela delovna doba,četudi vsi govorijo,da v prihodnosti ne bo penzij,kar je vseeno boljše da je,kot ni.Poleg tega mi je pa všeč to,da študenti ne bodo več cenena delovna sila delodajalcev,in bodo mogli delodajalci nekaj konkretnega naredit v smislu birokracije(pogodba o zaposlitvi itd..),če bodo hoteli,da jim kdo pač dela.Študentski servisi so praktično brezveze na trgu dela in so samo posrednik med študentom in delodajalcem.Po moje je imelo to smisel v dobi,ko še internet ni bil toliko razvit in se ni dalo dobit pravih informacij o delu.Danes se lahko ustvari portal za zaposlovanje(lahko bi se v okviru Zavoda za Zaposlovanje) se objavi gor tel.št.oseb,ki iščejo delo ali ga ponujajo in to je to,ne rabmo ŠS.Mislim,da so ŠS samo velike pralnice denarja.

Študentje se ne zavedajo,da je ta zakon pisan njim na kožo in ne proti njim.Bojim se edino to,da bodo brezposelni še težje dobili zaposlitev,ker bo študentska konkurenca ostrejša.

Kar pa zadeva ukinitve šolske prehrane se pa popolnoma strinjam z tem,ker nemalokrat sem slišal od samih srednješolcev kako se jih dosti obmetava z podarjeno hrano,se zmrdujejo nad njo in hodijo v razne fast foode na malico.Ne vem, koliko hrane se potem zavrže na tak način.To je grozno!!! Meni je največji greh hrano stran metat.Ko vidim,koga ki vrže kakšno svežo hrano vstran,se mi naježijo lasje.Tega pa res ne prenesem,pomislim najprej koliko ljudi na svetu je lačnih in bolnih,te razvajenci se pa deljo norca iz hrane.Ma čaki malo,to ne gre.Naj vprašajo te ljudje svoje stare mame,kako so one takrat metali hrano vstran.

Hrana je dar narave in pridnih človeških rok,spoštujmo jo.

Upam,da bodo naslednje demonstracije še bolj krute,ko bomo tajkunom zarubili nakradena premoženja,utrjevali moralo in poštenost,strmoglavljali pokvarjene kapitaliste z njihovih položajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če redno študiraš ja, kaj pa če izredno, in pride šolnina za letnik 1500€???...in zraven še občutek, da nisi finančno povsem odvisen od staršev?

če delaš 8 ur na dan ne moreš zravn še študirat, rezen če si na enem zelo leševem faxu!

Koči tako je in PiKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da vidim

... da imaš status študenta da lahko delaš 8 ur na dan. okej v 10% so pa še to osebe katere študirajo ob službi, ter nekateri ki imajo starci pač preveč dnarja pa jih vpišejo na fax kr tak za foro... Poznam primer mulca ki je bil na strojni izredno... kar tako za štos, omejitve itak ni ampak vpisal se je izredno... pač doma majo preveč denarja.

Izredno vpisani študentje, v 95% ne študirajo, v to sm 105% prepričan

Pika!

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole razbijanje je čist super... bo vsaj kdo potegnil kakšno provizijo od steklarja , katerega sin je kocke metal in bo jeseni prejemal državno štipendijo ..

meni se rahlo dozdeva , da si dogodki en drugemu sledijo v nekakšnem - relativno dobrem - scenariju "zavaravanja neprijatelja" kar je v tem primeru ljudstvo .... vlada pa opozicija pa itak osvoboditelji ljudstva... ga bodo osvobodili vse fičnkov še za sto let vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je v Evropi in povsod. Če pač nekdo ne bo mogu it študirat naj gre pa na ŠIHT. ...

Ti pa res v oblakih živiš. :doze: Šiht pa dobiš kje? Pri branjevki med pomarančami za 5 centov?

Dej tiste plašnice malo narazen potegni pa majčkeno širše poglej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se postaral.. same jokice.. če hočeš ornk demonstrirat je treba nekej zažgat alpa razbit, da se ve da se misli resno.... mal strahu nagnat politikom v hlače..... delavci Mure z vzklikanjem niso nič dosegli in tut na delavskih demonstracijah niso.... no ja sej te tut verjetn ne bodo ..... sam počas je treba politikom pokazat da ni več heca, da bo počas treba nehat podpirat prjatlčke pa sebi polnit žepe. ...

Sem že pred nekaj desetletji, ko smo gledali posnetke demonstracij iz Koreje dejal isto.

Stanje je resno in alarmantno. Temu primerni morajo biti tudi protesti, da jih kdo sploh resno jemlje. Protestov se mora bati tako pozicija kot opozicija. Tako tisti, ki jih organizirajo, kot tisti proti kateremu so naperjeni.

Kajti protesti morajo prinesti spremembe, ne pa le izgubljeni dan in napihovanja pred mikrofoni.

Že tisto lizanje Pahorja s Šobasto smrklo mi je bilo sumljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Popravila bomo pa tako mi plačal, davkoplačevalci, saj se je najbolje distancirat od neredov. Škoda k predsednida ŠOU ni blont, bi ji bolj pristajal.

Če smo plačali vsa preseravanja za debele riti poslancov,(samo njihove stole poglejte in ceno za njih, pa marmor po sekretih vsako leto na novo ipd.) je čist vse en qrc, če še teh nekaj šip pa počenik kahlc. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če delaš 8 ur na dan ne moreš zravn še študirat, rezen če si na enem zelo leševem faxu!

Koči tako je in PiKA!

Ti si butl! Drugače si ne morem razlagati tako trapaste izjave. Tudi tu na tem Motoskretu je kar nekaj takih, ki so pošteno delali in obenem pošteno študirali. Ker jih starši niso futrali odspret in brisali rit odzad, temveč so se zgodaj postavili na svoje noge in nekaj dosegli. Ker so si motorje kupili sami in ne jih dobili od ta starih kot nekateri smrkavci tu, ki sedaj brihtajo s polnimi ritmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!