Skoči na vsebino

študentske demonstracije


bajkr88

Priporočene objave

Vsi, ki se vam zdi tako dejanje studentov neprimerno itd... dejte malo pogledat POP TV ob 13h... predsednik Turcin dela iz odziva na demonstracije totalno reklamo za arbitrazni sporazum.

Sploh pa: 27.000€ za popravilo hrama demokracije... uuuuf, kolk je to veliko denarja, ne?

Kolk so pa dali nasi blagoslovljeni politiki za ZAVESE V PREDSEDNISKI PALACI??? 42.000€!!! Za zavese?? Dejte mal mozgane uporabljat, no.

Super, da so se koncno nasli posamezniki, ki imajo dosti teh polizancev v vladi in jih hocejo kamenjat. SUPER!!

Jakob, Jakob ... hmmm .. res ne razumeš poante... če majo jajca, naj delajo oboroženi spopad - revolucijo, pa da jih vidim, kok so res pogumni pokazat, kar pač imajo pokazat... mirno zborovanje in demonstracije so zapisane v ustavi in so dovoljene... . Skrivanje za študenti je "kukavićki". Ne vem, koliko jih je sodelovalo v oboroženih spopadih, se treljalo na njih in so nad njimi švigale krogle. Iz osebnih izkušenj ti povem, da ni prijetno.

Volitve ... tam se demokratično odloča ... če pa misliš, da je politika in, da so politiki kaj božjega tudi drugje ... si naiven. Velika večina javnosti je to z zgražanjem obsodila. Tak način izražanja mnenja, jaz tudi ostro zavračam. Teli posamezniki so nevadni pitzduni, kar se bo na sodišču videlo in se bo zvedelo kdo jih je plačal, da so podpihovali nasilje in izzivali policijo, da bi reagirala tako, kot na srečo ni, čeprav je imela vse možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob, Jakob ... hmmm .. res ne razumeš poante... če majo jajca, naj delajo oboroženi spopad - revolucijo, pa da jih vidim, kok so res pogumni pokazat, kar pač imajo pokazat... mirno zborovanje in demonstracije so zapisane v ustavi in so dovoljene... . Skrivanje za študenti je "kukavićki". Ne vem, koliko jih je sodelovalo v oboroženih spopadih, se treljalo na njih in so nad njimi švigale krogle. Iz osebnih izkušenj ti povem, da ni prijetno.

Volitve ... tam se demokratično odloča ... če pa misliš, da je politika in, da so politiki kaj božjega tudi drugje ... si naiven. Velika večina javnosti je to z zgražanjem obsodila. Tak način izražanja mnenja, jaz tudi ostro zavračam. Teli posamezniki so nevadni pitzduni, kar se bo na sodišču videlo in se bo zvedelo kdo jih je plačal, da so podpihovali nasilje in izzivali policijo, da bi reagirala tako, kot na srečo ni, čeprav je imela vse možnosti.

Maus, Maus... sej bos vidu na naslednjih volitvah... Folk ma Pinky Pahorja ze poln moski spolni organ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Maus... sej bos vidu na naslednjih volitvah... Folk ma Pinky Pahorja ze poln moski spolni organ.

In plešastega jajčka takisto. Isti moški spolni organ.

Nekako si zgrešil mausovo poanto. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Maus... sej bos vidu na naslednjih volitvah... Folk ma Pinky Pahorja ze poln moski spolni organ.

Po pravici povedano, vseeno mi je kdo bo zmagal na volitvah, ker bo vedno isto. Na žalost so me vsi skupaj v 20 letih razočarali. Vse stranke imajo nekaj dobrega v sebi, ko dobijo oblast, se opazijo samo slabe strani, ki običajno prevladajo. Oblast pokvari še tako dobrega in pravičnega človeka.

Študentsko organizacijo naj razpustijo ukinejo koncesije in naj se ustanovi neprofitna vladna organizacija študentov z zaposlenimi iz javne uprave. Mogoče ni dober predlog, je pa moj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi objavoSF, je 20. May 2010 - 10:27 AM, rekel:

Tele demonstracije so služile zgolj le za odvračanje pozornosti od treznega razmisleka o Pahorjevem navijanju za potrditev referenduma... Zakaj bi že oblast odvzela določeni skupini ljudi (sem štejem študentske funcionarje) plačilo za njihove agitacijske usluge? :headbang:

Rude Boy:

ja, ja in tistih 12 lipicanskih lukenj, pa ženina meno puza,.... res je da je poker in s tem blefiranje v modi, ampak te tvoje teorije zarote so "prehude" , razen če jih ne črpaš iz svoje "rumene baze" ! :naughty:

Glede na metanjem razne robe v parlament levičarskih aktivistov z Metilkoholkove, minimalno prisotnostjo policije in neukrepanju le te, mora biti vsakemu kretenu jasno, da je bila stvar dogovorjena med vrhom levice in kvazilevičarske policijske ministrice. Vsakemu kretenu je tudi jasno, da bi 30 policistov v petih minutah s pendreki naredilo red med smrkavo mladino. Najbolj pogumnega s hrenovko po obrazu rukneš, da ostali vidjo pa se ostali razbežijo...

Kar so sami zakuhal, nmaj sami zrihtajo. Še zmeraj bom na referendumu glasoval PROTI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez čakam kak jelinčičev odziv. on že dalj časa svari politiko pred granitnimi kockami. Dvomim pa, da si je predstavlal kako bo to zgledalo, in še bol dvomim, da bi se mu tokrat zdelo upravičeno.

po moje, je blo to dogajanje odraz vsesplošnega podna v naši deželici. ni kulture, ni vesti, ni odgovornosti, ni spoštovanja do nikogar in ničesar. morale ni. vsi zahtevajo pravice, nihče še ni prevzel odgovornosti, dolžnost je nekaj, kar je najbolje zaobiti, če se le da. Mladci imajo idejo, da jim je svet dolžan zagotavljati udobno življene samo zato, ker so tukaj in zdaj. Šola lahko samo gleda in se čudi, kar je blo vidt iz telefonskih filmčkov, kako so učenci meli red pr uri. zato je vprašanje ki mi ne da miru samo kdaj pr pizdi so starši nehali vzgajat?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demonstracije so čist OK zadeva, sam ko na žalost ne pomagajo. Zdej je glavna tema vandalizem namest, da bi reševal problematiko študentov.

Res je, da študentsko delo iskoriščajo vse firme tud državne, saj je njihovo delo precej cenejše in ljudje, ki so brezposelni zaradi njih to ostajajo še naprej, vendar brez študentskega dela ne gre. Namesto da ga "ukinejo" bi moral določit procent študentov na število zaposlenih v podjetju, pa bi delal študenti in tud manj brezposelnosti bi blo.

Glede šparanja pa je moje mnenje takole: zakaj vedn šparajo na drobižu (delavcu, študentu, potrošnem materialu...), zakaj ne šparajo na živini, zakaj morajo bivši ministri dobivat plačo še eno leto (ki nikakor ni mala), zakaj moramo varovati bivše predsednike (tisti, ki jim ima namen kaj naredit bo počakal, ko bo brez zaščite), zakaj morajo veleposlaniki prirejati ne vem kakšne razkošne bankete..... TU NAJ VLADA STISNE PAS PA BO DENARJA ŠE ZA OSTALE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kakšnim letom demonstracije v avstriji...

pred dvema letoma v franciji...

v nemčiji tud

pa so si naši tud mislili... če oni niso nič dosegli bomo pa mogoče mi, zdej ko mamo takšnega odprtega predsednika vlade k je res odprt do vsakega sranja k ga sliši blush.gif

sm se hotu udeležit (ne hodim na slovensko gimnazijo niti ne mislim it v slovenijo študirat) kr tak zarad radovednosti (in žurke ja) sam sm biu preveč zdelan še od lampijončkov (:

evo, imate priznanje iskrenega povprečnega dijaka... morte razumet vi tastari k nekaj glumite da so bili tam sami alkoholiki pa drogeraši... you call it pijančevanje, we call it party boobies.giftrance_42_walkman.gif

prokleti konzervativci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TU NAJ VLADA STISNE PAS PA BO DENARJA ŠE ZA OSTALE!!!

Dragi moji, se zavedate, da nas okupacija nekih "culukafra držav" (Afganistan & co) stane miljonček € na dan in da se od tam ni vrnil še niti en kos opreme.

lp

Franc

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk so pa dali nasi blagoslovljeni politiki za ZAVESE V PREDSEDNISKI PALACI??? 42.000€!!! Za zavese?? Dejte mal mozgane uporabljat, no.

Da ne govorimo, kolk bodigardov pa to imajo - saj če je kul politik, lahko brez tega shaja, a NE?

Pa dnar trošijo za avte pa bencin, ko bi se lahko z becikli vozili ...

trance_16_dozingoff.gif

some people just never get it

Dragi moji, se zavedate, da nas okupacija nekih "culukafra držav" (Afganistan & co) stane miljonček € na dan in da se od tam ni vrnil še niti en kos opreme.

1000000 dnevno? To pa dvomim ... Ajdi, cifre na plano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo s prve roke, ker verjetno si še marsikdo oz si je služu na ta način, pa si ne upa priznat!

Preko študentskega dela sm si zaslužu 2 avta (daleč od slabega voza), 5 motorjev (niti en korejski, od tega 3 popolnoma novi 1. lastnik), pa še aktivno sem motokros treniral. Use to mi je omogočlo študentsko delo in nič=0 € od staršev.

Študiral sm kolkor sem študiral, končal nisem nič in tudi ne bom...

Na mojem faxu je bil izdredni študij 379€ za letnik, ki sem si jih z 10 delovnimi dnevi preko študenta z lahkoto zaslužu in odkeširal brez slabe vesti ali težkega srca, samo da sem imel dalje status. In tako je bilo 5 let na faxu z dejansko končanim 1. letnikom in 2. na 3/4 pa brez pogojev za 3. Če me prašate po obrazih profesorjev nimam pojma, ker sem ga videl samo na ustnem. Se pravi, če seštejem kolikor sem dejansko delal, je cele 3 leta pa še kak mesec bi se dobil za povrh. In koliko sem bil na faxu je približno 3 mesece usega skupi z izpiti, za fax pa razen poročil o praksi nisem delal nič.. Izobrazbe ne rabim, ker ne želim, z mojo 7. stopno eventuelno, nekomu lezt v rit za 1100€ mesečnega neto. Ne hvala.

Sedaj se znajdem sam zase ko prase (oz s.p.) in me boli za cel sistem, ki je tako zluknjan, da se ga da tako imenitno izkoristit, če le znaš in se malo znajdeš. Tiste davke in dajatve, ko sem jih dolžan državi, jih plačam tekoče in regularno, ostalo pa ni njihov problem kaj js delam. Sej če prav razumem oni podpirajo črne lukne.

Kar sm hotu povedat je, da mi dol visi kaj vlada dela, če dopušča, da se jo tako inteligentno lahko naokrog prnaša. In nikoli ne bom demonstriral za karkoli, če se lahko elegantno izogneš vsem haklcem tako ali drugače. Ko se to ne bo dalo več, grem na cesto :P Verjamem, pa da tisti ko se ne znajdejo najprej udari po nadrejenem, t.j. vladi v tem primeru. Dragi študentje, usak lahko odpre popoldanca in dela s firmami pogodbeno in jim legalno izstavi račun za narejeno delo. Kam lepše, pa še v blagajno za nižjo trošarino bencina boste prispevali.

In nov sistem malega dela ne bo nič bolši od starega "študenta", bo pa predvsem bol pravičen, kar se delovne dobe tiče, plačevanja prispevkov, pravic delavca ipd. Js bi šel 3 leta prej v penzijo, ker bi mi blo šteto v delovno dobo... Jebemvammast študentskim servisom :D

Pa malo delo vključuje tudi upokojence ipd. Ne pozabit na njih!!! Do zdej so delali usi na črno, pol ko ga je infarkt na viličarju pa noben kriv!!! To se bo mal pošlihtalo.

Tolk iz mojega piskra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še to:

Kdor je metal kamne naj jih gre v ponedeljek preko študenta in napotnice nazaj polagat pa bo. Plača pa naj šos. Če so mu res dali 2€ za jih vn metat, naj mu dajo zdej 4€ za jih na mesto polagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ranokar sem gledal poročila na POP-u, in ko sem poslušal te bedaste odgovore predsednice ŠOU-a mi jo šlo kar na SS.gif A je lahko nekdo tako glup?trance_21_laughing1.gif

men je bla pa s svojim prelaganjem odgovornosti tako simpatična...kot kakšna Barbika... zanimivo, ne? trance_25_naughty.gif

sej veš, kaj pravi Đorđe...princip je isti, sve su ostalo nianse ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla pa s svojim prelaganjem odgovornosti tako simpatična...kot kakšna Barbika... zanimivo, ne? trance_25_naughty.gif

sej veš, kaj pravi Đorđe...princip je isti, sve su ostalo nianse ;)

Citat iz financ o ambicioznosti sedanjih akterjev :whistle::

Kdaj boste končali študij? Kje bi se radi zaposlili? Kakšno prvo plačo pričakujete? To smo vprašali tri vodilne predstavnike.

F96DO_soba_katja_us.1274297508.jpgKatja Šoba, predsednica študentske organizacije: "Diplomirala bom predvidoma septembra, študij pa bom nadaljevala na podiplomskem študiju. Bolj kot službe v zasebnem podjetju si želim državne službe. Plača? Verjetno bo takšna, kot so pač prve plače. Takšna, kot bo, pač bo."

F96DO_stromajer_jernej_us.1274297479.jpgJernej Štromajer, predsednik ljubljanske študentske organizacije: "Svoje študijske obveznosti redno izpolnjujem in tako tudi nameravam nadaljevati. Končal bom čim prej, kje se bom zaposlil, pa še ne vem. Morda v državni upravi, ne vem. O višini plače, ki jo pričakujem, težko kaj rečem. Odvisno od inflacije."

F96DO_funkl_marko_us.1274297532.jpgMarko Funkl, predsednik zveze ŠKIS: "Kje se bom v prihodnosti zaposlil, še ne vem, najraje pa bi delal za kakšno od nevladnih organizacij. Višina plače se mi ne zdi tako bistveno vprašanje, kot se mi zdi bistveno to, s čim se bom ukvarjal. Kar zadeva moj študij, naj povem, da imam opravljene vse obveznosti, predvsem obvezne, na predavanjih pa sem zaradi obveznosti res bolj malo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demonstracije so že bile v redu zastavljene, čeprav so mularijo cel dan vozili rešilci na pumpanje želodcev...

Ono, potem, ko so začeli metati kocke v parlament... tu bi pa policija morala ostro nastopiti. ''Udri, šele potem vprašaj...'' Drhal razvajena in pijana. In zaradi takih kretenov bodo vsi študenti v slabi luči.

Bi pa jaz ukinil vsakršno študentsko delo, razen počitniškega. Vse po vrsti štipendijo, rok za uspešno dokončanje šole in amen. Kakšen status študenta na pavziranju. Če se ne šolaš, pa delat ali pa na borzo. Tako pa do 28 leta nekaj ''študirajo''. Na koncu je pa gimnazijski maturant...

To delaj stari in ka si po poklico in kaksno izobrazbo mas?

Si dostudiral, kdo ti je placal studij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po eni strani dam motofriku prav veš... Verjetno je mislu prav, ma se je malo nerodno izrazu.

Je pa dejstvo, da bi mogli nardit kukr (se mi zdi) imajo nekatere države. Dobiš plačane vse stroške študija (se pravi razen hrane in hlač ne rabiš nič, pa še to ti lahko starši plačajo, če so ti do zdaj... kao (dejte me razumet pravilno in ne se spotikat v to izjavo)) in v kolikor študij dokončaš je kul, v obratnem primeru vračaš. S tem bi marsikeri problem bil rešen.

In na ta način bi vsak diplomant dobil redno službo. Ne pa, da do zdej opravlja delo prek študenta, v trenutku ko diplomira, pa "dobi knjižico" in na NJEGOVO delovno mesto pride nov študent :wallbash: če ni tle za si dat metk v koleno, pol nevem če je še kje.

Za ostali "potreben" luksuz pa še zmeri lahko sosedi "travo kosiš, smeti nosiš, večere si baby sitter" ipd. Tle ne rabiš napotnic in ŠS.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikater študent se pripelje s sportivo (motorjem) na faks. V bistvu je to dokaz, da precej študntov IMA denar in da ne obstajajo samo tisti, ki ga nimajo. Prav tako so študentski žuri polni, bifeji okol faksov tud...Ne vozijo se vsi z starmi clioti, ma marsikatera študentka tud nov avto.

Tud jaz sem dobro živel v času študija samo mi je ta ratal resnično preveč zahteven in ko sem skoraj glavo porinil v zid,

sem odnehal. Pa sem še dolgo zdržal to 'norijo'. Delo ob študiju sem si prilagajal striktno tako, da mi je zneslo-

prvi letnik nič, ob ponavljanju pa eno lahko delo zraven, da ne crkneš in ostane (poudarjam) ćas za študijsko delo.

Tako sem celga spacal. Takrat mi je zneslo kupit in met en spodoben motor in z malo pomoči staršev za vzdrževanje avtomobila je šlo. A drugi letnik je prišla kriza in vse je šlo v k...c. Povod so bile zame čist nemogoče zahteve po znanju.

Šel sem do konca in res sem prišel 'do zida' ko ni šlo več. Out- dobesedno. Pol se človek sprašuje, zakaj ni izbral

drugega faksa ali celo srednje šole.

Študenti nimajo veliko položnic za plačevat (pri meni je zdaj 10X več :closedeyes:), dostim jim pomagajo starši, tako

da je finančna situacija veliko lažja kot pa potem, ko ostaneš brez 'statusa' oz. pustiš fax, ko si moraš vse plačat,

službe pa glej, ni prav lahko dobit. Ampak se vsaj učit ni treba (ne-zapomljivih) bedarij, kar je vseeno velik +.

Dejansko ko vidim študijske knjige mi gre na bruhanje.

Človek v bistvu uživa življenje večidel v brezdelju in čakanju na odgovorjene prošnje, nima pa dnarja za 2 gume it iskat,

tukaj pa jaz lahko kritiziram vse skp...Borza je šele en poden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikater študent se pripelje s sportivo (motorjem) na faks. V bistvu je to dokaz, da precej študntov IMA denar in da ne obstajajo samo tisti, ki ga nimajo. Prav tako so študentski žuri polni, bifeji okol faksov tud...Ne vozijo se vsi z starmi clioti, ma marsikatera študentka tud nov avto.

Tud jaz sem dobro živel v času študija samo mi je ta ratal resnično preveč zahteven in ko sem skoraj glavo porinil v zid,

sem odnehal. Pa sem še dolgo zdržal to 'norijo'. Delo ob študiju sem si prilagajal striktno tako, da mi je zneslo-

prvi letnik nič, ob ponavljanju pa eno lahko delo zraven, da ne crkneš in ostane (poudarjam) ćas za študijsko delo.

Tako sem celga spacal. Takrat mi je zneslo kupit in met en spodoben motor in z malo pomoči staršev za vzdrževanje avtomobila je šlo. A drugi letnik je prišla kriza in vse je šlo v k...c. Povod so bile zame čist nemogoče zahteve po znanju.

Šel sem do konca in res sem prišel 'do zida' ko ni šlo več. Out- dobesedno. Pol se človek sprašuje, zakaj ni izbral

drugega faksa ali celo srednje šole.

Študenti nimajo veliko položnic za plačevat (pri meni je zdaj 10X več :closedeyes:), dostim jim pomagajo starši, tako

da je finančna situacija veliko lažja kot pa potem, ko ostaneš brez 'statusa' oz. pustiš fax, ko si moraš vse plačat,

službe pa glej, ni prav lahko dobit. Ampak se vsaj učit ni treba (ne-zapomljivih) bedarij, kar je vseeno velik +.

Dejansko ko vidim študijske knjige mi gre na bruhanje.

Človek v bistvu uživa življenje večidel v brezdelju in čakanju na odgovorjene prošnje, nima pa dnarja za 2 gume it iskat,

tukaj pa jaz lahko kritiziram vse skp...Borza je šele en poden.

Pa srečno hodi, pravi cesar...

(Fran Levstik: Martin Krpan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne glede na to, kaj sledi, tisti kateri bomo hoteli nekaj zaslužiti se bomo že znašli, drugi pa zaradi mene naj delajo kar želijo, grem stavit, da pol ljudi ki jjih je včeraj protestiralo ni nikoli delalo, pa še to se mi zdi, da so bili sami dijaki. Qurc pa takšni izbruhi, sej škoda vsake besede za takšne bedake! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škode naj bi bilo za 30.000€. Potem pa se človek zamisli in ugotovi, da ob vsem kamenjanju, pijančevanju in ostalem divjanju dijakov in nekaterih študentov (po podatkih je bila večina pridržanih mladoletnih, torej so bli res večinoma dijaki) to ni niti polovica letne šolnine enega ameriškega študenta. V ZDA se namreč gibljejo šolnine od 60.000$ navzgor.

Mi se še zavedamo ne, kako smo privilegirani v tej Sloveniji, ne pa da so se nekateri spustili na tak nivo. No, ampak gledam po TV, da tudi v Grčiji ne razumejo v javnem sektorju najbolje zakaj ne morejo imeti več 13. in 14-te plače, ter zakaj se ne morejo več upokojit pri 50-ih, pa je folk še vedno vsakodnevno na ulicah ...

Mam pa občutek, da bodo v naslednjih letih taki protesti stalnica tudi v EU, saj se socialni standard zmanjšuje in pravzaprav so napovedi glede tega zelo črne ...

Še bodo štale, tko da tut če ne obnovijo DZ-ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je že nekdo napisal "sram me je, ker sem študent". te demonstracije so ŠOU-movci in ostali organizatorji pripravili zakaj? Samo zaradi tega, ker s študentskim delom oni dobivajo denar, katerega več nebo z malim delom. Zakaj nimajo nebenega predloga k zakonu o malem delu? Ker nočejo malega dela, ampak staro študentsko delo, kjer gre vse preko ŠS in da si lahko delijo velke dnarce in nakupujejo nepremičnine pa jahte. Dijake so povabili polek "kao da protestirajo za srednješolske malice pa štipendije"... ja, my ass, ker so vedli da jih študentje ne podpirajo tako, kot oni sami govorijo, so organizirali dijakom zastonj prevoze v lj, samo da bo gužva, da bodo lahko povedali da jih je bilo X tisoš ki so proti malemu delu!

Jaz sam sem študent, in podpiram malo delo. preko študenta sem v 5 letih delal vsega skup za 3 tedne. in ne, nisem iz premožne družine. doma imamo kmetijo in oba starša sta doma. prvi motor sem kupil v srednji šoli in mi je polovico dal polek oče (je pa bil takrat 250000 sit), 2 naslednjika sem kupil sam, tudi vso kmplet opremo in vse to sem privarčeval iz štipendije, ki pa je okrog 200€/mesec. tu pa tam stopim na kak pir, na kavico vsak dan, včasih sem tudi kadil... pa mi je polek vseh izdatkov (prehrana, obleke, študijsko gradivo, bencin v motor, vzdrzevanje motorja...) vedno ostalo nekaj denarja za na stran. res pa je, da nisem nikoli med počitnicami vrgo stran 500€ za teden dni na morju, ker sem za tisto raje kupo kos opreme, ali pa enostavno imel na kupu za nasledni motor.

tole je zdaj malo :topic: vendar sem hotel povedat s tem, da se da študirat in vredu živet tudi z malo denarja, sploh v sloveniji, kjer ti ni treba plačat šolnine + prehrana je urejen z boni...

izredni študij zame ni izgovor. to je način da se izobrazijo tisti ki so že zaposleni. tisti, ki so se izredno vpisali, ker se niso mogli redno jim pa jaz nisem kriv pa tudi noben drug ne, če niso zbrali zadosti točk na maturi. jebat ga, ni vse za vsakega.

kar se tiče izjav glede demonstracij delavcev mure in drugih podobnih podjetij... ta podjetja so zavozila že davno prej. v muri je izgubilo službo tudi nekaj sorodnikov, pa sem bil proti temu da bi država dala nevem koliko € za muro... saj nebi nič spremenili s tistim denarjem, delavci bi še en mesec dobili plačo pa bi šlo podjetje pač en mesec pozneje v stečaj.

za konec ob razmišljanu po prebiranju celotne tem samo upam da bodo najprej študentske oranizacije plačale škodo ki je bila povzročena včeraj, ter da bo v prihodnje ta banda večnih študentov razgnana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da v mesecu pa pol pušnemo cel obrambni proračun :surrender:

auuuu kaka žurka ! vprašanje edino če bi bilo rizel dovolj ?! :yea1::rolleyes:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se neki dogaja ... mularija je tok zadeta, da kr po sred ceste plešejo :music1: ... upam, da se naum po bruhoucu drsu domov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!