Skoči na vsebino

študentske demonstracije


bajkr88

Priporočene objave

Ej, brihtol - kje si že videl inženirja, ki bi radije popravljal? Za tisto rabiš navadnega elektrotehnika ali pa mojstra serviserja ... inženir bo pa verjetno kaj drugega znal naredit, česar ta ne bo ... right? Ofkors, left ...

Veš iz moje stroke poznam kar cel kup živilskih tehnologov, ki delajo v pekarnah in slaščičarnah, in razen prekladanja papirja resnično nimajo pojma o stroki. Dejansko niso v stanju speči kruh ali izdelati slaščico. Toliko iz mojih izkušenj. In kako naj tak človek v obratu vodi proces, če še sam nima pojma o postopkih? Težko, ti povem, da zelo težko. In v prvi vrsti je krivo šolstvo, ki ima zelo malo stika z realnostjo. Lahko pa trdim, da poznam kup pekov in slaščičarjev, ki so fenomeni na svojem področju.

Torej moj point je: inžinir mora znati tudi radie popravljati, da bo nekoč lahko kaj drugega, recimo jederski reaktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako kaj drugače? Končal študij, al pavziraš?

Osebno se nebi izpostavljal na javni forum :whistle: Ampak zate naj bo.

15 izpitov str. fakultete sem naredu. Probal bom naredit vsaj dodatno za tehnika da nekaj imam, ker tako od gimnazije nikjer ni dela. Še tam kjer se obeta te pa odvrnejo zarad papirja.

Če te zanima stanje - samo študiram kje bi dobil denar ker motor mi stoji že 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se nebi izpostavljal na javni forum whistle.gif Ampak zate naj bo.

15 izpitov str. fakultete sem naredu. Probal bom naredit vsaj dodatno za tehnika da nekaj imam, ker tako od gimnazije nikjer ni dela. Še tam kjer se obeta te pa odvrnejo zarad papirja.

Če te zanima stanje - samo študiram kje bi dobil denar ker motor mi stoji že 2 leti.

Si naredil faks al ga nisi?? Če si ga, bi lahko že kakšno leto delal, če ne si pa faliran študent tako da v tem primeru ravno nisi najbolj kompetentna oseba....boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Seveda. Študij naj bo za mladino z bogatim finančnim zaledjem, ostala sposobna mladež pa naj spoka na polja.

Hm, včasih mora pa človek le razmislit kake floskule tala okrog... Daj mi povej koliko sposobnih ni moglo študirat. Tisti ki je priden je študiral in delal od Prešerna naprej, problem je samo v tem, da ima Slovenija največji odstotek osipa v Evropi. Je osip posledica pomanjkanja denarja?

Itak pa tisti študentje ki morajo delat, niso bili pred parlamentom. Imajo pametnejega dela...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hm, včasih mora pa človek le razmislit kake floskule tala okrog... Daj mi povej koliko sposobnih ni moglo študirat. Tisti ki je priden je študiral in delal od Prešerna naprej, problem je samo v tem, da ima Slovenija največji odstotek osipa v Evropi. Je osip posledica pomanjkanja denarja?

Itak pa tisti študentje ki morajo delat, niso bili pred parlamentom. Imajo pametnejega dela...

lp

bv

Hm, morda bi pa le bilo fino, če bi človek dvakrat (ali trikrat in več, če je um preveč zaspan) prebral napisano in dojel bistvo.

Poanta ni v tem, da sposobni niso mogli študirati, ampak v tem, da ne bodo mogli študirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O študentski problematiki ...

Pa še ena stvar je bila včeraj dobro povedana pri Odmevih - zakon no malem delu bo začel veljati 1. junija 2011. Boljši režimi štipendiranja itd pa 1. januarja 2011.

Ker so ravno te študentske organizacije javkale, da ni štipendij, pa take fore ...

Smo 30. januarja 2011. A imamo kakšne informacije o spremenjenem režimu štipendiranja? Močno dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!