Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

namesto, da bi jo kupil v Ikei ipd, ki uporabljajo najboljše materiale   :kva2: :kva2: :kva2:

ta pa je lovska ....delajo pa v Indiji v visoko cenovni delavnici :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa je lovska ....delajo pa v Indiji v visoko cenovni delavnici :kva2:

 

Iz kje imajo pa les?

...iz radioaktivne Ukrajine m'rde?!

Pa saj je Ikea bolj za primerjavo, kot razbiram!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal' gnarja, malo muske!!

 

Kupi motoristične škornje za 40 ali pa za 600 eur,  :hmm: (pa ne omenjajmo proizvodnih znamk) in ti bo takoj vse jasno, kaj je kvaliteta, kaj pa ni!? Ali pa superge za 19,99   :?  ali pa za 300 eur.

Sicer je pa tako, da so velikokrat piščanci pametnejši od koklje ali petelina! :slap:  Tako je tudi v motorizmu. Žal. Za nekatere pa, na srečo!!

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej majo veze škornji s polnilcem :? a ga maš v škornjih spravljenega?

 

glede na to da so lidlovi zginli takoj, zgleda je zanimanje veliko. kaj si pa o kakovosti mislijo tisti, ki ga nimajo pa mene ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80% motoristov se vozi do prvega kafiča in nazaj. Za tiste bi bili tudi teli škornji za 40 evrov dobri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17000 delam na leto... letos 20000!  Lidlov polnilec mi dela že cca 5 let... Obut sem pa v hoferjeve škornje (40 €) kadar je bolj hladno tudi že 4 leta, poleg njih pa še dvojne usnjene čoperske škornje (1 x 50 € 1 x 100 €) stare 8 in 1 leto  in sidijeve poletne kao superge (80 €) stare 3 leta... Vse skupaj me ni koštalo 300 € in nič drugega zaenkrat ne rabim ker je vse še b.p... pa za vsako vreme in namen...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje imajo pa les?

...iz radioaktivne Ukrajine m'rde?!

Pa saj je Ikea bolj za primerjavo, kot razbiram!

Prav razbiraš (vsaj tako kot ti sem razumel tudi jaz).

Ampak vseeno - Ikea res ni ta prava niti za primerjavo, vsekakor pa ne kar tako počez.

Kar ima Ikea poceni (varianta a la Lidl/Hofer recimo), je temu primerna tudi kvaliteta. Kar pa je višjega kakovostnega ranga, temu pa sledi tudi cena. Pa da ne bom delal krivice, nekaj res profitiraš v primerjavi z drugimi približno enakega kakovostnega ranga, ampak da bi zaradi tega v komo padel pa glih ne, no.

Pa ne govorim na pamet - smo opremljali stanovanj©e in kupovali tam, na koncu pa razen ene par manjših zadev, ki so RES bile cenejše (pa tudi ker smo glih že bili tam), večino dejansko kupili tukaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dokler se voziš, je kvaliteta pomembna le toliko, da te zaščiti pred vetrom, mrazom in mrčesom. Če - bognedaj - padeš, se pokaže prava vrednost zaščite.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že bilo govora o supergah v proizvodni ceni je, med tistimi za 19,99 in tistimi za 300 €  , razlike 2€ , ostalo je pa ime in marketing (tako da cena sama ne pomeni prav ničesar) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc ne nabijaj....resno

Sn kupu u trgovini z cevlji za 20 e superge... in v isti še ene za 60e.... razlka v kvaliteti , udobju je bla ogromna ...se splaca dat mal vec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dokler se voziš, je kvaliteta pomembna le toliko, da te zaščiti pred vetrom, mrazom in mrčesom. Če - bognedaj - padeš, se pokaže prava vrednost zaščite.

Bom iz izkušenj povedal ,da je največ v tem koliko imaš sreče v življenju,sam sem imel vrhunsko opremo pa sem zlomljen kot pretepen pes.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom iz izkušenj povedal ,da je največ v tem koliko imaš sreče v življenju,sam sem imel vrhunsko opremo pa sem zlomljen kot pretepen pes.

Mogoče te ne bi bilo več, če bi imel slabšo opremo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že bilo govora o supergah v proizvodni ceni je, med tistimi za 19,99 in tistimi za 300 €  , razlike 2€ , ostalo je pa ime in marketing (tako da cena sama ne pomeni prav ničesar) .

lp

Rad pa bi da bi bilo res.to so klanfe ki se ne dajo prebavt,vsako jutro sem tekel pred padcem 5km in imel tekaške copate od Nike ,seveda sem probal za tek vse mogoče variante a nazadnje so bile najlažje pa anatomsko najbolj prilagodljive in tudi najbolj vzdržljive copate višjega cenovnega ranga.

franc probaj se boš prepričal na lastne noge,seveda če ti tek ni tuj.....pa če želiš ohranit sklepe....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nabavil polnilec za akumulatorje v lidlu ... dela OK, vmesnik je enostaven, celo pulzno polnjenje omogoča in ima program za polnjenje na mrazu, ko nafila pa samodejno preklopi na vzdrževanje. 
Sem pa neki podobni hec našel tudi v sparu in hoferju, vse za 20-30€, torej tu ne bo neke bistvene razlike v kvaliteti. 

Dvomim pa da polnilec za 100+€ akumulator kaj bolj / boljše nafila od tega. Pač to je potrošna roba, ki se menja na 3-5 let, vzdrževalec pa mu malce pomaga čez zimo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče te ne bi bilo več, če bi imel slabšo opremo. 

Al bi bil pa nepoškodovan če bi mel srečo.......sej veš tisto o čejih,če bi čebula ......... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad pa bi da bi bilo res.to so klanfe ki se ne dajo prebavt,vsako jutro sem tekel pred padcem 5km in imel tekaške copate od Nike ,seveda sem probal za tek vse mogoče variante a nazadnje so bile najlažje pa anatomsko najbolj prilagodljive in tudi najbolj vzdržljive copate višjega cenovnega ranga.

franc probaj se boš prepričal na lastne noge,seveda če ti tek ni tuj.....pa če želiš ohranit sklepe....

Jst mu dam pa prav. Glede na raziskave je itak najbolj zdrav bos tek :P ful opore, a? ;) Pred leti sem laufala v najcenejših športnih copatkih, uradno primernih le za hojo po mestu - 3x na teden 7km po Rožniku. Potem sem kupila hude salomonke za 150 eur - ki so me do krvi ožulile med tekom in se v eni sezoni strgale (sem jih pa nosila poleti in pozimi). Zdaj kupujem superge za tek za maks 80 eur. 

(Sam zdej se težk spravm laufat :blush: )

Popravljeno . Popravil Scarlett
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al bi bil pa nepoškodovan če bi mel srečo.......sej veš tisto o čejih,če bi čebula ......... ;)

srečo si imel, da si imel vrhunsko opremo :)

 

Pri direktnemu v šleper itak nikomur nič ne pomaga.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mu dam pa prav. Glede na raziskave je itak najbolj zdrav bos tek :P ful opore, a? ;) Pred leti sem laufala v najcenejših športnih copatkih, uradno primernih le za hojo po mestu - 3x na teden 7km po Rožniku. Potem sem kupila hude salomonke za 150 eur - ki so me do krvi ožulile med tekom in se v eni sezoni strgale (sem jih pa nosila poleti in pozimi). Zdaj kupujem superge za tek za maks 80 eur. 

Ne znaš kupovat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!