Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

NOVO, NOVO, LAST MINUTE IZLET

Jutri 26.06 gremo s scooterji na potep - izlet in kosilo v Istro. Trasa ni dogovorjena. Dogovorili se bomo na med potjo. Zbor na Petrolu v Šalari ob 10uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVO, NOVO, LAST MINUTE IZLET

Jutri 26.06 gremo s scooterji na potep - izlet in kosilo v Istro. Trasa ni dogovorjena. Dogovorili se bomo na med potjo. Zbor na Petrolu v Šalari ob 10uri.

A danes se pa nisi hotel na Gobnik pripeljat? Pa da ti še jaz povem: @bestmedia je danes bil v dobri družbi in na :beer1: ; tako, da jutri s "avtobusarji" pač ne bo šel :lol1: .

Želim Vam prav tako lep dan kot sem ga jaz imel danes.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A danes se pa nisi hotel na Gobnik pripeljat? Pa da ti še jaz povem: @bestmedia je danes bil v dobri družbi in na :beer1: ; tako, da jutri s "avtobusarji" pač ne bo šel :lol1: .

Želim Vam prav tako lep dan kot sem ga jaz imel danes.

No, jutri pa res bomo res avtobusarji. Žena bo letela za nami z avtom. S seboj bo peljala sina in še hčerko prijatelja. Izkali pa bomo kako domačo konobo ampak re ta pravo domačo kjer ti nudijo res samo domače. Koliko bomo prevozili pa bo v drugem planu.

A skoraj bi pozbil. Zakaj pa se nisi oglasil, ko si bil na obali. Za :kava::kava: bi že zbral pa mogoče tudi za :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obalni maxiscooteristi smo prispeli vsi srečno domov iz prekrasnega izleta po Istri. Včeraj 26.06.11 smo se zbrali na našem standardnem zbirnem kraju ( Petrol v Šalari ). Na potepanje po Istri se bas je odpravilo 10 vozil + spremljevalno na štirih kolesih.

Pot nas je vodila iz Kopra proti mejnemu prehodu Sočerga. Za Sočergo smo se odločili ker Dragonja in Sečovlje sta bila "okupirana" od turistov in dnevnih migrantov na plažo ( beri - Tržačanov ). Po formalnih zadevah na mejnem prehodu smo se zapeljali proti Buzetu, kjer smo se ustavili na prvi pavzi. Povdaril bi, da se nam je pavz kar nekaj nabralo. Ustavili smo se v gostilni Most spili pijačo ter nadaljevali pot. Vozili smo po cesti, ki jo uporabljajo tudi za cestno hitrostne dirke in relly-ije. Lepa ovinkasta pot nas je peljala do izjemne vasice v osrčju Istre. Vasica se imenuje DRAGUČ. Svetujem vam ogled vasice. Iz vasice se odpira pogled na ostale vasice, ki so posejane po okoliških gričih in na akumolacijsko umetno jezero, ki oskrbuje večji del Istre z pitno vodo. V vasici so se odvijali prav posebni dnevi a na žalost smo jih zamudili. Morda bi tudi zmagali na omenjenih dnevih a bo za drugič ( glej sliko - plakat ). Po daljši pavzi in ogledu smo pot nadaljevali do naše točke X. Za nas je točka X naš kmečki turizem Stari Kostanj. Kot ponavadi nas je pričakal lastnik z domačimi istrskimi dobrotami. Tu smo se pa zares dolgo ustavili in napolnili naše "male trebuščke ". Ob tako dolgi pavzi je bilo kar težko spet zapeljat na pot. Dogovorili smo se, za obisk mesteca TAR. Zapeljali smo se čisto na konec Tara do samega morja, kjer nam je zadišalo iz domače ribiške gostilnice. Samo pogledali smo se in že so bili kalamari na mizi. In spet velik napor - vse pojest in spit. Ker je ura bežala in smo si zaželeli nekaj sladkega smo se odpeljali na sladoled v Novigrad. Pred Novigradom pa pozor. Žena me je zapustila . Da žena je bila z menoj.........a ne z motorjem temveč kot spremljevalka v vozilu na štirih kolesih ( avtu ) skupaj s sinom. Sladoled je bil izjemen... morda zaradi vročine, morda zaradi kopalk ,ki so ležale po plaži ali morda ....... Sladoled smo kar hitro zmazali i in pot nadeljevali proti Umagu. In spet, glej hudiča oziroma žeja. Kratka pijača ob pogledu na sončni zahod. Vračanje proti domu pa je bilo izjemno. Kolono na mejnem prehodu smo prihitevali in opazovali kako nam avtomobilisti zavidajo praktičnost scooterjev. Po prečkanem mejnem prehodu smo jo mahnili po slovenskem istrskem zaledju kajti kolona je bila od mejnega prehoda Dragonja pa vse do Kopra. Neprestano prehitevanje kolone nam ni dišalo, zato smo se tako odločili. Pot nas je peljala................................ tega ne bom pisal, da nebi drugič imel tudi tam gužve. In že smo bili na štartnem mestu na osvežilni pijači, kjer se je naš izlet začel in končal. Ekipi hvala za prijetno druženje in drugič še.

post-23577-0-96736300-1309158368_thumb.jpg

post-23577-0-82369300-1309158391_thumb.jpg

post-23577-0-38310900-1309158433_thumb.jpg

post-23577-0-40252100-1309158456_thumb.jpg

post-23577-0-74981600-1309158501_thumb.jpg

post-23577-0-13546500-1309158527_thumb.jpg

post-23577-0-44003600-1309158578_thumb.jpg

post-23577-0-13247400-1309158604_thumb.jpg

post-23577-0-38108200-1309158636_thumb.jpg

post-23577-0-26766000-1309158670_thumb.jpg

post-23577-0-23278700-1309158697_thumb.jpg

post-23577-0-68053500-1309158736_thumb.jpg

post-23577-0-62804400-1309158776_thumb.jpg

post-23577-0-09022600-1309158800_thumb.jpg

post-23577-0-10870600-1309158832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

VABILO

Pozdravljen,

V nedeljo 31.07.2011 se organizira enodnevni maxiscooter izlet iz Kopra v Bovec z raftingom po Soči. V sodelovanju z maxiscooteristko Anjo bi poizkusila izpeljati zadevo. Za začetek bi naju zanimalo okvirno število udeležencev. Zato, če te zanima in bi se udeležil prosim, da mi sporočiš do torka 12.07.2011 . Od števila udeležencev je odvisna tudi cena raftinga ( morda dobimo skupinski popust). Vse natančne informacije sledijo. Torej: ČE SI ZA, MI SPOROČI.

post-23577-0-10281600-1310157111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VABILO

Pozdravljen,

V nedeljo 31.07.2011 se organizira enodnevni maxiscooter izlet iz Kopra v Bovec z raftingom po Soči. V sodelovanju z maxiscooteristko Anjo bi poizkusila izpeljati zadevo. Za začetek bi naju zanimalo okvirno število udeležencev. Zato, če te zanima in bi se udeležil prosim, da mi sporočiš do torka 12.07.2011 . Od števila udeležencev je odvisna tudi cena raftinga ( morda dobimo skupinski popust). Vse natančne informacije sledijo. Torej: ČE SI ZA, MI SPOROČI.

Vabilo velja za vse in ne samo za obalne maxiscooteriste. Dobili bi se v Bovcu, kdor pa si ne želi raftinga pa pride na klepet in hladno :beer1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo velja za vse in ne samo za obalne maxiscooteriste. Dobili bi se v Bovcu, kdor pa si ne želi raftinga pa pride na klepet in hladno :beer1: .

Ja, poziv na izlet smo objavili tudi na maxiscooter.si <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/whistle.gif' alt=':whistle:'>

Lp na obalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pošiljam vam dokončno vabilo z vsemi informacijami za naš enodnevni Maxiscooter izlet v Bovec z raftingom po Soči. Pri izvedbi našega izleta je imela glavno vlogo naša Maxiscooteristka Anja, katera se je spomnila za omenjeni izlet in sama založila avans - rezervacijo za vseh nas, kateri se bomo udeležili na izletu in raftanju. Posebno bi vas rad opozoril, da se držimo dogovorjenega urnika odhoda, ker nas v Bovcu čakajo ob dogovorjeni uri. Poleg urnika bi vas vse opozoril tudi na primerno obutev - superge in kopalke ter brisačo, kajti raftanje z moto opremo ni ravno udobno :naughty: :naughty: . Za vse dodatne informacije sem vam vedno na voljo.

Uradna stran ponudnika raftinga : http://www.aktivniplanet.si/

PLAN IZLETA

V NEDELJO, 31.07.2011 OB 6:00 URI ODHOD IZ PETROLOVE ČRPALKE V ŠALARI – KOPER PROTI BOVCU.

OB 9:15 URI JE V BOVCU ORGANIZIRAN RAFTING. Z UDELEŽENCI, KI NISO IZ OBALE, SE DOBIMO OB 9:00 V BOVCU.

INFO O RAFTINGU:

- CENA: 25 EUR NA OSEBO

- TRAJANJE: 3 URE (VKLJUČENE PRIPRAVE IN KOPANJE V SOČI)

- OPREMA: KOPALKE, BRISAČA, PRIMERNA OBUTEV - ŠPORTNI COPATI.

PO RAFTINGU SE ODPRAVIMO NA KOSILO. NATO SE BOMO DOGOVORILI PO KATERI POTI SE VRAČAMO DOMOV.

INFORMACIJE :

www.maxiscooter.si

http://www.facebook.com/maxiscooter.si

http://www.aktivniplanet.si/

post-23577-0-42977600-1310577340_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pošiljam vam dokončno vabilo z vsemi informacijami za naš enodnevni Maxiscooter izlet v Bovec z raftingom po Soči. Pri izvedbi našega izleta je imela glavno vlogo naša Maxiscooteristka Anja, katera se je spomnila za omenjeni izlet in sama založila avans - rezervacijo za vseh nas, kateri se bomo udeležili na izletu in raftanju. Posebno bi vas rad opozoril, da se držimo dogovorjenega urnika odhoda, ker nas v Bovcu čakajo ob dogovorjeni uri. Poleg urnika bi vas vse opozoril tudi na primerno obutev - superge in kopalke ter brisačo, kajti raftanje z moto opremo ni ravno udobno :naughty: :naughty: . Za vse dodatne informacije sem vam vedno na voljo.

Uradna stran ponudnika raftinga : http://www.aktivniplanet.si/

PLAN IZLETA

V NEDELJO, 31.07.2011 OB 6:00 URI ODHOD IZ PETROLOVE ČRPALKE V ŠALARI – KOPER PROTI BOVCU.

OB 9:15 URI JE V BOVCU ORGANIZIRAN RAFTING. Z UDELEŽENCI, KI NISO IZ OBALE, SE DOBIMO OB 9:00 V BOVCU.

INFO O RAFTINGU:

- CENA: 25 EUR NA OSEBO

- TRAJANJE: 3 URE (VKLJUČENE PRIPRAVE IN KOPANJE V SOČI)

- OPREMA: KOPALKE, BRISAČA, PRIMERNA OBUTEV - ŠPORTNI COPATI.

PO RAFTINGU SE ODPRAVIMO NA KOSILO. NATO SE BOMO DOGOVORILI PO KATERI POTI SE VRAČAMO DOMOV.

INFORMACIJE :

www.maxiscooter.si

http://www.facebook.com/maxiscooter.si

http://www.aktivniplanet.si/

POPRAVEK : 26 eur na osebo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pošiljam vam dokončno vabilo z vsemi informacijami za naš enodnevni Maxiscooter izlet v Bovec z raftingom po Soči. Pri izvedbi našega izleta je imela glavno vlogo naša Maxiscooteristka Anja, katera se je spomnila za omenjeni izlet in sama založila avans - rezervacijo za vseh nas, kateri se bomo udeležili na izletu in raftanju. Posebno bi vas rad opozoril, da se držimo dogovorjenega urnika odhoda, ker nas v Bovcu čakajo ob dogovorjeni uri. Poleg urnika bi vas vse opozoril tudi na primerno obutev - superge in kopalke ter brisačo, kajti raftanje z moto opremo ni ravno udobno :naughty: :naughty: . Za vse dodatne informacije sem vam vedno na voljo.

Uradna stran ponudnika raftinga : http://www.aktivniplanet.si/

PLAN IZLETA

V NEDELJO, 31.07.2011 OB 6:00 URI ODHOD IZ PETROLOVE ČRPALKE V ŠALARI – KOPER PROTI BOVCU.

OB 9:15 URI JE V BOVCU ORGANIZIRAN RAFTING. Z UDELEŽENCI, KI NISO IZ OBALE, SE DOBIMO OB 9:00 V BOVCU.

INFO O RAFTINGU:

- CENA: 25 EUR NA OSEBO

- TRAJANJE: 3 URE (VKLJUČENE PRIPRAVE IN KOPANJE V SOČI)

- OPREMA: KOPALKE, BRISAČA, PRIMERNA OBUTEV - ŠPORTNI COPATI.

PO RAFTINGU SE ODPRAVIMO NA KOSILO. NATO SE BOMO DOGOVORILI PO KATERI POTI SE VRAČAMO DOMOV.

INFORMACIJE :

www.maxiscooter.si

http://www.facebook.com/maxiscooter.si

http://www.aktivniplanet.si/

Midva bi se tudi odeležila izleta toda zanima me, če je še kakšen interesant iz štajerske, koroške... da ne voziva sama.

Lp

Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Bovec se je zanimal oziroma najavil V-strom650 , ki je iz Maribora

Maxi pozdrav

Midva bi se tudi odeležila izleta toda zanima me, če je še kakšen interesant iz štajerske, koroške... da ne voziva sama.

Lp

Zvone

PLAN IZLETA

V NEDELJO, 31.07.2011 OB 6:00 URI ODHOD IZ PETROLOVE ČRPALKE V ŠALARI – KOPER PROTI BOVCU.

OB 9:15 URI JE V BOVCU ORGANIZIRAN RAFTING. Z UDELEŽENCI, KI NISO IZ OBALE, SE DOBIMO OB 9:00 V BOVCU.

INFO O RAFTINGU:

- CENA: 25 EUR NA OSEBO

- TRAJANJE: 3 URE (VKLJUČENE PRIPRAVE IN KOPANJE V SOČI)

- OPREMA: KOPALKE, BRISAČA, PRIMERNA OBUTEV - ŠPORTNI COPATI.

PO RAFTINGU SE ODPRAVIMO NA KOSILO. NATO SE BOMO DOGOVORILI PO KATERI POTI SE VRAČAMO DOMOV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bi se tudi odeležila izleta toda zanima me, če je še kakšen interesant iz štajerske, koroške... da ne voziva sama.

Lp

Zvone

Od Ljubljane naprej vam se jaz pridružim, da ne bom sam.

lp Samir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Danes sem govoril z @maksi gašperjem. Dogovorjena sva, da se dobiva ob 6.00 uri na bencinski črpalki na Celovški 226, Ljubljana. Od tam bi skupaj naprej krenili proti Bovcu via Vrhnika-Logatec-Idrija. Do Bovca imamo dovolj 3 ure.

Torej:

- @zvone500: lahko se dobimo na AC počivališču Polskava že zelo zgodaj zjutraj med 4.50 in 5.00 in

- @ssabic: skupaj nadaljujemo pot proti Bovcu izpred bencinske na Celovški

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Danes sem govoril z @maksi gašperjem. Dogovorjena sva, da se dobiva ob 6.00 uri na bencinski črpalki na Celovški 226, Ljubljana. Od tam bi skupaj naprej krenili proti Bovcu via Vrhnika-Logatec-Idrija. Do Bovca imamo dovolj 3 ure.

Torej:

- @zvone500: lahko se dobimo na AC počivališču Polskava že zelo zgodaj zjutraj med 4.50 in 5.00 in

- @ssabic: skupaj nadaljujemo pot proti Bovcu izpred bencinske na Celovški

LP, Bojan.

Fantje ne se hecati s tem jaz še v službo ne morem vstati pred 7 uro :wallbash:

Ampak, ko vidim kdaj morate vi biti pokonci :whistle: se bom potrudil in prišel pravočasno.

Lp Samir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bi se tudi odeležila izleta toda zanima me, če je še kakšen interesant iz štajerske, koroške... da ne voziva sama.

Lp

Zvone

Pokliči me, tudi jaz bi šel (nimam tvoje tel.št.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved za NEDELJO 31.07.2011 na dan izleta v Bovec -rafting je zelo obetavna. Mislim, da nam bo vreme naklonjeno, zato kar korajžno na lep izlet.

post-23577-0-14185800-1311783769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me nazaj...

Torej, rafting v nedeljo BO. Jaz krenem v nedejo zjutraj od doma, tako, da bom na počivališču AC Polskava med 4:50 in 5:00. Tako, da se mi lahko kdo iz Štajerskega konca pridruži, @Zvone500 prideš?

@Maksi Gašper: Celovška ob 6:00, velja? @ssabic prideš?

Se še kdo pridruži na poti iz MB in okolica?

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pridem...(sodelavec,ki gre, mi je naredil gušte)...boste jezni ker nimam maxija? Kavo na Petrolu plačam jaz,pa bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pridem...(sodelavec,ki gre, mi je naredil gušte)...boste jezni ker nimam maxija? Kavo na Petrolu plačam jaz,pa bo :naughty:

V naš Maxi družbi so vsi dobrodošli ali se vozil z biciklom, motorjem ali raketo................................. ne boš osamljen motorist, še jih pride. Ti kar mirne duše pridi, pa še koga vzami s seboj.

Torej, v Šalari se dobimo 5,40 uro zjutraj. Štart iz Petrolove bencinske je ob 6,00

S seboj vzami brisačo, kopalke in stare športne copate ( soperge )....kam jih boš dal pa ne vem :whistle: :whistle: :whistle:

post-23577-0-19548200-1311964282_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me nazaj...

Torej, rafting v nedeljo BO. Jaz krenem v nedejo zjutraj od doma, tako, da bom na počivališču AC Polskava med 4:50 in 5:00. Tako, da se mi lahko kdo iz Štajerskega konca pridruži, @Zvone500 prideš?

@Maksi Gašper: Celovška ob 6:00, velja? @ssabic prideš?

Se še kdo pridruži na poti iz MB in okolica?

LP, Bojan.

Glede na to, da bo zaključni izlet čez Vršič praktično ista pot kot v nedeljo zato se bom nedeljskega odpovedal. Pogledal kakšno drugo stvar v Sloveniji tako, da imejte se lepo in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me nazaj...

Torej, rafting v nedeljo BO. Jaz krenem v nedejo zjutraj od doma, tako, da bom na počivališču AC Polskava med 4:50 in 5:00. Tako, da se mi lahko kdo iz Štajerskega konca pridruži, @Zvone500 prideš?

@Maksi Gašper: Celovška ob 6:00, velja? @ssabic prideš?

Se še kdo pridruži na poti iz MB in okolica?

LP, Bojan.

Na črpalki na Celovški ob :headbang::wallbash: 6:00. Pridem :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bo zaključni izlet čez Vršič praktično ista pot kot v nedeljo zato se bom nedeljskega odpovedal. Pogledal kakšno drugo stvar v Sloveniji tako, da imejte se lepo in lep pozdrav.

Jaz jo bom pa sam mahnil na Vršič in naprej v Bovec, saj se zaključne vožnje žal ne bom udeležil (večdnevni izlet v firmi).

Po poti bom pozdravil Ruse pri kapelici in kasneje maxi-raftarje pri kavici ali kosilu.

Se vidimo :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Del ekipe je že prispel v Bovec. Nestrpno nas čakajo. Upam, da ne bodo pretiravali z "borovničkami", kajti jutri bo res pravi rafting. Voda je kar lepo narasla in ne bo potrebno nositi čolnov na ramenih.

@maxislavc; ti pa nas pokliči ko prispeš v Bovec. Javil se ti bom sigurno, razen, če se ne bom kje utapljal v deroči Soči. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Del ekipe je že prispel v Bovec. Nestrpno nas čakajo. Upam, da ne bodo pretiravali z "borovničkami", kajti jutri bo res pravi rafting. Voda je kar lepo narasla in ne bo potrebno nositi čolnov na ramenih.

@maxislavc; ti pa nas pokliči ko prispeš v Bovec. Javil se ti bom sigurno, razen, če se ne bom kje utapljal v deroči Soči. :whistle: :whistle:

Če bom slišal grgranje vode bom določil koordinate in te najdem.....:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!