Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

Maxi pozdrav

Vabilo

V nedeljo 18.09.2011 se organizira enodnevni izlet na otok Krk s kosilom v Baški ali po dogovoru. Odhod iz bencinske črpalke Petrol v Šalari je ob 8,00 uri zjutraj. Na črpalki se dobimo 20 minut prej, da spijemo kavico in kakšno pametno povemo.

Kot ste že seznanjeni se organizira v nedeljo izlet na otok Krk. Trasa poti še ni dorečena in ideje z vaše strani so vedno dobrodošle. Tako so se nam oglasili prijatelji iz Pule in predlagali traso poti, ki bi zajemala tudi otok Cres. Na Cresu bi tudi kosilali ( jančka imajo super - pravijo Puležani ) . V primeru, da bi se šlo na Cres bi morali biti v Brestovi na trajektu najkasneje ob 9,40 zjutraj. Uporabili bi trajekt, kar predstavlja določen strošek, zato pa ne bi plačali Krčkega mosta, kajti za povratek iz Krka je zastonj.

Morebitna trasa poti : Koper - Cres - Krk - Koper

Koper - Cres - Krk - Koper

Še malo info :

Cena trajekta .

38 kun motor, 17 kun oseba, obe trajektni liniji ista cena. (cca. 110 kun) = 14,70 €[

Cena mostrine za na Krk

velja le v primeru, da NE gremo na Cres znaša za obe smeri 30 kun = 4,00 €

Urnik trajektov

http://www.otok-losi...ransport/ferry/

Prosim za odgovor, oziroma javite mi vaše mnenje. Informacije potrebujem za nadaljni dogovor z prijatelji iz Pule.

Maxi pozdrav

Mostnina za Krčki most znaša 18 kun (30 kun je za avto).

Če greste na Cres, priporočam ogled mesta Beli (zapeljite se do mesta in se nato spustite strmo do plaže, se splača) in obvezno ogled mesta Lubenice, do katerega vodi zelo ozka cesta. To staro mesto je pravi mali biser na zelo ragledni točki.

Po moje so že dnevi prekratki, da bi si lahko ogledali Cres in Krk v enem dnevu, drugače pa zelo dobra ideja.

Uživajte maximalno!

G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes odpeljan burgi na servis v kronberg.. v kolikor bo končan .. špotem mogoče pridem .. :naughty: če mi žena da "ausvajs" :kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, spet ni tako slabo. Mislim, da bomo imeli srečo in anm bo še zneslo se kopat. Ta pridni plavalci bodo lahko preplavali do Raba k našemu prijatelju Robertu.

post-23577-0-24157600-1316012945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi si morda ogledali samo Cres?zaradi časa mislim

Jaz osebno nisem bil tam že mnogo let.....takrat sem imel še malo več las :yea2:

Vsi vzemite rezervne nogavice....če bo mrzla voda!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po upoštevanju vaših želja in nasvetov prijateljev iz Pule smo se odločili, da tokrat preskočimo Cres in gremo samo na Krk.

Otok Cres bo prišel na vrsto drugič. Za temeljit ogled Cresa in "pokušino" jančka potrebujemo cel dan in seveda škoda bi bilo si delat stroške in nič videti.

Torej tokrat je na vrsti le otok KRK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ga vreme sračka...dejmo držat pesti :hmm:

Može se to popraviti....samo recite....mislim .....meni je svejedno.....izlet na Krk ili rafting do Krka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se strinjamo. Otok KRK je....brez pripomb.!

Al kako so že rekli: kdor ni z nami je proti :surrender:

Kakšno je kaj število kandidatov za izlet???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števila ne vem. Verjetno nekje deset oseb. Se bo videlo...odvisno bo dosti od vremena.

Sicer pa sem videl, da se neko dekle( @asakor )zanima za izlet. V soboto jo bo mahnila nekam na drugo stran v nedeljo pa lahko z nami gre na Krk. Dogovi se lahko s teboj Matjaž ali pa z @maxigašperjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena mini fura na Dolenjsko

sem preselila sem iz maxi enodnevne --- je tu bolj prav za objavo?

objavljam - sprašujem - gre kdo z mano na izlet do Šmarjete, da vam pokažem topel izvir in mini sotesko in podzemno jamo? SOBOTA 17. 9. iz Ljubljane - štart okoli 11 - ih po dogovoru. Sama imam Piaggio X9. Sem že probala na čveku, pa se vsi sam zezajo. Če je kdo za naj pošlje telefonsko številko na asa.korosec@yahoo.com, pa ga v petek zvečer pokličem - sama sem ženska - vabljeni!

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asakor;glede izleta v soboto bi se ti z veseljem pridružil

vendar ne bo šlo zaradi družinskih planov...

glede izleta v nedeljo na KRK pa se lahko dogovorimo glede odhoda

iz Postojne. Če te zanima pokliči ali piši pa se zmenimo.

Mislim da bi se lahko udeležila da se spoznamo....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki,čaki,čaki...sama deklica...pa bajkerca....pa jame gledat...pa mini izvir....ne moremo se upret taki ponudbi :blush::whistle::yea1::yes:

čaki mal čaki...da nebota imela potem vidva slučajno dvodnevni izlet po dolenjski.. :nono:

si reku da prideš na KRK B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka duš .. (a se lahko to napiše?) ...bolj gledam vreme ... bolj slabo kaže :wallbash: v nedeljo naj bi z zahoda uletelo že okoli 11-12 ure :wallbash:

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Koper

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Pazin

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Baska

Grdo slišat...ma ta IlMeteo me še ni zaj_*,.. do zdaj :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porka duš .. (a se lahko to napiše?) ...bolj gledam vreme ... bolj slabo kaže :wallbash: v nedeljo naj bi z zahoda uletelo že okoli 11-12 ure :wallbash:

http://www.ilmeteo.i...eo-europa/Koper

http://www.ilmeteo.i...eo-europa/Pazin

http://www.ilmeteo.i...eo-europa/Baska

Grdo slišat...ma ta IlMeteo me še ni zaj_*,.. do zdaj :surrender:

Mene tudi ni, a enkrat je vedno prvič :naughty: :naughty:.

Dobimo se v vsakem primeru na dogovorjenem mestu : to je : bencinska črpalka Petrol v Šalari ob 7,30 :kava: :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz C - se še poznava ne, pa že nagajaš, he, he... nč se ne bova z actarusem zataknla "za kake dva dni"- sva se pomenla za drugič, pa še z enim, s skuteristom, ki se je javil prvi, pa sem mislila, da bo edini. Grem raje pol gledat v BTC ameriške oldtajmerje . moto + avtočki - pa bomo šli skupaj tale moj biserček pogledat, a prov?

Objavim ponovno vabilo takoj, ko bom imela čas - saj bo še nekja lepega vremena - upajmo!

Na izletu se pa imejte skrajno dobro - Krk sem si že pred dvemi leti podrobno ogledala. Na Cresu sem bila pa letos - tudi v Belem, kjer so mrhovinarji res kar veliki.

lp

Asa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma!

Imeli smo čudovito vreme, kljub slabim vremenskim napovedim. Vremenoslovci so jo usekali čisto mimo. Sedaj vem zakaj vremenarje po TV kažejo le do kolen... Odgovor: Laž ima kratke noge! Vsi tisti, ki ste se ustrašili vremenske prognoze ali vode, vam je lahko močno žal. Na bencinski v Šalari se nas je zbralo 8 maxiskuterjev. Po tel. smo se dogovorili še z našim prijateljem Matjažem iz PO, da se počakamo na počivališču nad Rijeko. Pot nas je vodila od Kopra proti Rijeki mimo Kozine in Podgrada. Na Kozini je bilo potrebno obleči debelejše moto jakne, kajti ta je popolnoma drugačna klima kot v Kopru. Termometer na motorju je v Hrpeljah - ob 8:30 - kazal le skromnih 19 stopinj. Mejo smo prečkali na mejnem prehodu Starod. Od tu pa nadeljevali po AC do počivališča Vrata Jadrana nad Rijeko, kjer smo se malo okrepčali in počakali na Matjaža. Temperatura zraka se je dvignila na nam prijaznih oz. za nas normalnih 25 stopinj. Po polurnem postanku smo pot nadaljevali proti Krku. Ob 10:30 smo prispeli v Baško, kjer smo se takoj pognali v kristalno čisto morje. Uživali smo kot otroci, na soncu, vetru ter namakanju v morju. V baški nas je dohitel oziroma se nam je pridružil naš prijatelj @Mavti iz Savinjske doline. A ker so želodčki nam dali signal, da jih moramo napolniti, smo se odločili, da obiščemo mestece Rasopasno pri Malinski. Izbrali smo konobo Maslina, kjer smo si naročili hrano z minimalno količino holesterola... (gl. slike) Po obilnem kosilu smo se odločili, da se bomo tudi malo kulturno izobraževali. Izbrali smo si ogled kraške jame Biserujka v okolici Šila. Ker smo na zahodu videli, da so se začeli oblaki nabirat (šele ob 17:00), smo se odločili, da jo mahnemo proti domu. Za povratek nazaj smo izbrali mejni prehod Podgorje. Ko smo prišli na vrh Črnega Kala, so nas presenetile dežne kaplje. Ker smo rekli: mokri pa ne bomo! smo zavili v gostilno na Črnem Kalu. Po odličnih palačinkah in žegnani vodici (beri: digestiv), so tudi kaplje ponehale. Nato smo se napotili proti Kopru. V Dekanih so nas kaplje pospremile do doma.

Povzetek izleta: Prekrasen dan je minil v lepem soncu in še lepšo ekipo.

Ekipa: kam gremo naslednjič in kdaj?

post-23577-0-65559200-1316375213_thumb.jpg

post-23577-0-41005500-1316375367_thumb.jpg

post-23577-0-58308500-1316375492_thumb.jpg

post-23577-0-64861700-1316375596_thumb.jpg

post-23577-0-93789200-1316375690_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tretji del...

Prognoza vremen za dan 18.09 : Dopoldne bodo padavine zajele večji del države, vmes bodo tudi nevihte in močnejši nalivi. Jutri bo deževno in občutno hladneje... Bla,bla

Vreme na izletu je bilo : jasno , temperatura zraka zjutraj v Kp = 20°C , v Baški , 29 °C ... morje 25 °C. Dežnih kaplj smo bili deležni le na povratku, na Črnem Kalu par km pred domom ob 7,00 zvečer

Joj vremenkoti :evilgrin: :headbang::wallbash:

post-23577-0-08062600-1316376694_thumb.jpg

post-23577-0-78253200-1316376797_thumb.jpg

post-23577-0-81733000-1316376905_thumb.jpg

post-23577-0-53560600-1316377009_thumb.jpg

post-23577-0-16845200-1316377197_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!