Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

4 honde 4 yamahe 2 ducatija :sleep2:

stoner danes polavje zase

simonceli pomojem zna ju3 koga skotat

rossi smo ze navajeni teh 8 in 9 mest

drugace pa stoner ma resne probleme z vecino voznikov, dane je dokazal da mu japoncek ze najeda :whistle: mogoce bi moral se max vrnit, da bi ga manir naucil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta majstr !!

matr sta si podobna ;) nasledn let bo pa še cifra ista :evilgrin:

drugace pa stoner ma resne probleme z vecino voznikov, dane je dokazal da mu japoncek ze najeda :whistle: mogoce bi moral se max vrnit, da bi ga manir naucil :whistle:

sej smo že navajeni, da se vedno nekaj razburja :P čeprav je aoyama res šel po polžje vn iz ovinka in zna bit precej nadležno, če ti takole en zapre idealno linijo samo zato ker je nepazljiv... in to še iz zadnjega ovinka, kar ti pokvari dva kroga...

Simoncelli ga je kr odpelu, skor Stonerja pihnu. :evilgrin:

predvsem pa je gladko nabil ostala dva repsolovca... no sploh dani je slabo odpeljal tele kvalifikacije... čeprav zna tak dobro štartat, če pa ne, potem pa lahko ostane zadaj, kot je stoner na zadnji dirki... sploh če se bo kkšn simončeli stresu pred njim... upam samo da nebo s seboj koga odnesel in če že bo koga, boljše zanj, da ne stonerja, ker čene znajo peti pesti xD

upam si pa stavit, da ju3 nebo šlo brez zapletov v prvi šikani...

drugače pa stoner ni odpeljal nekega idealnega kroga, je vsak krog mel mal pisane sektorje, kar bi ga kmalu še stalo pole-a...

rossi pa zelo konstanten... res vse čestitke, skoraj tako kot stoner.. 9, 12, 9, 9 na kvalifikacijah :D

škoda za nickyja, ki je šele 10, kljub temu da je kazal dobre čase na treningih... ne zato da bi premagal rossija, ampak zato ker mu res res privoščil bi ga rad videl nekje v drugi vrsti in seveda pred rossijem, da dobi mal samozavesti... enako mi je škoda randyja, od katerega sem na domači dirki precej več pričakoval...

komi čakam ju3 dirko... sicer je stoner favorit, ampak tudi ostali lahko presenetijo, pa seveda da vidim kam zmore rossi... dvomim da bo tokrat spet med 5, razen če nebo preveč padcev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sta si podobna ;) nasledn let bo pa še cifra ista :evilgrin:

Sam, da Doohan je za razliko od Stonerja kar nekajkrat ne samo začel s tako prednostjo, ampak tut zaključu kvalifikacije :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda honda honda honda yamaha yamaha yamaha yamaha ducati ducati ducati

hierarhija je tukej zelo jasna. Zgleda de se je Jerez sam mal poigral z nami. ko je dal mislit, da Honda nima super stroja. ful me presenečata Crutchlow in Spies. en v dobrem, drugi pa ne. SuperSic je extremno napaljen. Lorenzo in Stoner sta uradno protestirala prot njemu pred komisijo za varnost. ena od njunih pritožb je bla, da jih poskuša prehiteti tudi ko ni hitrejši. WTF!?!?!? Lorenzo je pr meni zgubu par točk. (ziher se zdej ful sekira :P ) Meni se zdi da je to čisto pomanjkanje šampionske samozavesti. Pri obeh. Dirkanje pač ni tek na 400m kjer ma usak svojo špuro! ne de bi bil vesel incidentov tipa capirossi-harada. ampak to cvilenje za vsak mal bol čvrst manever mi gre pa že mal na živce.

Schwantz je o svojih bojih z Raineyem baje izjavil: "We ran into each other but never by accident."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda honda honda honda yamaha yamaha yamaha yamaha ducati ducati ducati

hierarhija je tukej zelo jasna. Zgleda de se je Jerez sam mal poigral z nami. ko je dal mislit, da Honda nima super stroja. ful me presenečata Crutchlow in Spies. en v dobrem, drugi pa ne. SuperSic je extremno napaljen. Lorenzo in Stoner sta uradno protestirala prot njemu pred komisijo za varnost. ena od njunih pritožb je bla, da jih poskuša prehiteti tudi ko ni hitrejši. WTF!?!?!? Lorenzo je pr meni zgubu par točk. (ziher se zdej ful sekira :P ) Meni se zdi da je to čisto pomanjkanje šampionske samozavesti. Pri obeh. Dirkanje pač ni tek na 400m kjer ma usak svojo špuro! ne de bi bil vesel incidentov tipa capirossi-harada. ampak to cvilenje za vsak mal bol čvrst manever mi gre pa že mal na živce.

Schwantz je o svojih bojih z Raineyem baje izjavil: "We ran into each other but never by accident."

Pizda sej dirkači med sabo se res nikol niso maral in so ble zmer opazke na sodirkače, sam tazga cmizdenja k je pa zdej pa res ni blo nikol !!!

Morm rečt, da je SuperSic res taprav borc s tapravga testa in pr men kr prdobiva pike !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, vi(mi) ko ne sedite tam lahko govorite o jokanju. Ko bo jutri v prvi šikani po štartu Simoncelli zradiral eno ali dve Repsolki, potem to ne bo več jokanje. Sicer upam da ne, se mi pa zelo močno dozdeva da bo kaj takega.

Ko pa se dva pilota na Grobniku malo dotakneta in eden pikira v pesek, pa malo obtolče plastike, je pa cela drama na motosvetu...

Ducati naj gre pa domov spat, že pol leta drezajo pa nič. A niso rekli, da rabjo samo 80 sekund?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je sam za treninge dober, ko pa pride do dirke se mu pa psihične težave pojavijo.Mogoče bi blo najbolj da posebi vozi pa potem čase primerjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sej dirkači med sabo se res nikol niso maral in so ble zmer opazke na sodirkače, sam tazga cmizdenja k je pa zdej pa res ni blo nikol !!!

Morm rečt, da je SuperSic res taprav borc s tapravga testa in pr men kr prdobiva pike !!!

ma ja upam da jih ni nabiral tudi ko je v mugellu na ravnini sesul barbero, pa ko je leto kasneje storpediral bautisto na isti progi, pa še kaj bi se našlo...

in spodnji citat ti jasno pove, v čem je problem... tip ne da je borec, take mamo radi, ampak je nepremišljen in gre z glavo skozi zid... to se nikoli ne konča dobro...

tudi jorge je borec... nemoreš reči da ni, ker se vidi da je, nemalokrat gre po tleh... pa že dolgo ni napravil kakšnega sranja...

tudi ko sta se z rossijem v motegiju užgala verjetno nebi imel nič za pripomnit, če se ne bi on boril za naslov... pa še rossi je bil njegov moštveni kolega in out iz prvenstva...

Hja, vi(mi) ko ne sedite tam lahko govorite o jokanju. Ko bo jutri v prvi šikani po štartu Simoncelli zradiral eno ali dve Repsolki, potem to ne bo več jokanje. Sicer upam da ne, se mi pa zelo močno dozdeva da bo kaj takega.

Ko pa se dva pilota na Grobniku malo dotakneta in eden pikira v pesek, pa malo obtolče plastike, je pa cela drama na motosvetu...

Ducati naj gre pa domov spat, že pol leta drezajo pa nič. A niso rekli, da rabjo samo 80 sekund?

lepo napisano :evilgrin:

Stoner je sam za treninge dober, ko pa pride do dirke se mu pa psihične težave pojavijo.Mogoče bi blo najbolj da posebi vozi pa potem čase primerjajo.

zato pa je zmagal v qatarju, pa še na marsikateri dirki... težave se pojavijo, ko se za njim pojavijo nekateri, ki precenijo svoj talent in sposobosti...

sej ti bo casey ju3 pokazal kako se to dela, če se nebo kak (laški) "talent" spet izkazal... dva kandidata kar sevata iz rezultatov vn...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, vi(mi) ko ne sedite tam lahko govorite o jokanju. Ko bo jutri v prvi šikani po štartu Simoncelli zradiral eno ali dve Repsolki, potem to ne bo več jokanje. Sicer upam da ne, se mi pa zelo močno dozdeva da bo kaj takega.

Ko pa se dva pilota na Grobniku malo dotakneta in eden pikira v pesek, pa malo obtolče plastike, je pa cela drama na motosvetu...

Ducati naj gre pa domov spat, že pol leta drezajo pa nič. A niso rekli, da rabjo samo 80 sekund?

Ne niso rekli da rabijo 80 sekund....ampak 18 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet. Jokice jokave. A zdej se bojo pa umikal en drugem in se čakal, ter si dajal prednost. Najboljš, da si že na štartu gentlemansko kažejo kdo naj gre naprej. Pa to je dirkanje, ne pa vozikanje po pisti in kazanje novih kombinezonov in plastike za gledalce. Plačani so za to, da nekaj pokažejo in tudi sponzorji pričakujejo rezultate. Kaj mislijo, da bojo opravičili slabše rezultate zaradi dajanja prednosti mlajšim jokicam. To je extremni šport in ni prostora za mevže in strah pred padcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj drugega pa naj pričakujemo od "klik" generacije! Res bi bilo lepše videti stare gladiatorje aka Ben Hur borbe, samo žal te mamine sinkote bo potrebno prežvečit.

Režiser naj prikazuje prenos borb do četrtega mesta navzdol, pa bo dost bolje pestro.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sej dirkači med sabo se res nikol niso maral in so ble zmer opazke na sodirkače, sam tazga cmizdenja k je pa zdej pa res ni blo nikol !!!

Morm rečt, da je SuperSic res taprav borc s tapravga testa in pr men kr prdobiva pike !!!

To je zelo res. Fino je da se aktivno skrbi za varnost dirkačev. de so piste varne, kombinezoni napihljivi, de je medicinska služba izvežbana. Ampak ta "skrb za varnost" je mal ušla iz vajeti. Men se zdi prcej bol nerazumljivo nevarno, da delavci ob progi prej poberejo motor kot zavarujejo obležalega dirkača, To smo vidli v primeru Barbere prejšnjo dirko! Fantje bi najraj vozili rally varianto. Vsak sam na pisti. Naj gredo na Man.

Hja, vi(mi) ko ne sedite tam lahko govorite o jokanju. Ko bo jutri v prvi šikani po štartu Simoncelli zradiral eno ali dve Repsolki, potem to ne bo več jokanje. Sicer upam da ne, se mi pa zelo močno dozdeva da bo kaj takega.

Ko pa se dva pilota na Grobniku malo dotakneta in eden pikira v pesek, pa malo obtolče plastike, je pa cela drama na motosvetu...

Ducati naj gre pa domov spat, že pol leta drezajo pa nič. A niso rekli, da rabjo samo 80 sekund?

Če supersic skeglja dve repsolki, bo prvenstvo bol zanimivo :P. Joke. Jaz osebno ne vem točno kaj so se tolk zapičli v simoncellija. Dirka mal psihopatsko. to drži. ampak Jorge in Stoner ne dirkata nič manj divje. Nehote imam občutek, da se konkurenca boji dneva ko bo Sic nehal razbijat.

Kar se motosvetove dramatike in Grobnika tiče. Že danes ko bo dol AA, ne bo nič čudno, če se Jerman, Pelizzon, Meklau in še kdo mal naslonijo en na drugega. Na bobo racingu in slovenskih dnevih potrebe po temu res ni. Se pa nekateri tud na bobotu pr 1:42:00 jemljejo zelo resno! Taki radi nardijo iz muhe slona in so zvezde vsaj za pet minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se dirke tiče, Stoner ma nek proednosti. in bi v prvih šestih kogih lahko zbežal. Ste opazili de ima Dani najnižjo končno? Stoner pa najvišjo? Trik je v merjenju. Radar je postavljen na vstop v res hiter desen ovinek. Casey ke not leti klaso boljše od ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj Stonerju dela? Jokca nekaj o nevarrni vožnji, ste gledali danes warm up? Mu je bil DePuniet zgleda spet napoti in ga je pri prehitevanju kar boksnil v desno ramo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ma res psiholoske tezave. na ogrevanju malce prej boksal randy de puniet :headbang: :headbang: :headbang:

hahahaha ne mores vrjet mad max sindrom ma.....

mislim da je cas da se zacne kaznovat taksne in podobne zadeve :whistle:

lorenzo se je malce zvrnil, ampak ni bilo videt kje pa zakaj

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, Stoner je sicer hiter samo če lahko vozi sam, ker če ima tako dober motor in take prednosti na treningih potem bi moral zmagat vse dirke do zdaj ,je res.?

Glede Rosija pa lahko rečem le: saj v skupnem je pa četrti, kar pa ni slabo zaenkrat glede na to kakšne zaostanke ima na treningih in kvalifikacijah.

Tu se tudi vidi razlika npr. Stoner na kvalifikacijah 1s ali več hitrejši od Rosija, ta prednost pa na dirki zgine, zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa zanimivo segrevanje v vseh pogledih

1 stoner 1 34 221

2 sic

3 hayden

4 pedrosa

5 rossi

lorenzo zaradi padca spustil pol freeja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ovacije publike na stonerja... veliko sredincev v zraku..... :worship: :worship: :worship:

pravicno je da se mu danes zaradi tega prepove dirkat....

aja danes je dokazal da ne bo nikoli vrhunski dirkac ampak le sivo povprecje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je dobu 5000€ kazni, Lorenzo pa je zgubu en motor. To morda niti ni tako zelo slabo. Predvidoma bi s tema dvema moral odpeljati še naslednjo drko. bo pa zdaj že lahko dobil posodoblen motor z mal več moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pelješ 100, tam kjer se vozi 200, nimaš kaj gledat nazaj in vandrat sem pa tja. Pelješ po svoji liniji, četudi je idealna in se brigaš zase, ne spreminjaš linije. To je 1. stvar, ki ti jo razložijo, ko greš prvič na pisto.

Je pa bil boksarki vložek povsem neprimeren, to pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!