Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Za moje pojme nihče ni kriv; to, kako hitro se tam odvijajo stvari si mi navadni ljudje tega ne moremo predstavljat.

Malo smo se razvadili v zadnjih letih, ko je bilo tako malo takšnih primerov. Večinoma ti fantje odletijo z motorja pri 200 km/h, malo pošepajo in čez 10 min spet letijo na nož. Zdej pa smrt, pa še vsi smo videli v direktnem prenosu, in ko vidiš, da se čelada kotali po travi, veš koliko je ura, vsaj meni se je zdelo tako.

Ne pozabit na tole Lorenzovo izjavo iz Estorila letos:

This question, everybody is laughing, but it’s not funny because we are playing with our lives. We are riding at 300km/h and we are on bikes which are very powerful and very heavy. It’s not minibikes. It’s a dangerous sport and you have to think about what you are doing. It’s okay, I am ready to fight with all the riders, but I don’t like to fight not clean. It’s the way. I injured myself a lot of times, I made (Alex) De Angelis crash in Japan which was my fault, my mistake, so from that moment I’ve always tried to ride clean. I can make a mistake because I am human but normally when I am riding I think twice about things. I am not impulsive because it’s one thing to play with your health, and another thing to play with the other riders’ health.”

Show bo šel naprej, kot vedno. Prva izjava v mojem podpisu je Simoncellijeva, ko so ga nekaj let nazaj vprašali, če kdaj razmišlja o nevarnosti motošporta. No, to sem izvedel šele danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"You live more in 5 minutes on a bike like this, going flat out, than most people live in a lifetime."

zanimivo, tudi jaz nisem vedel, vem pa da imaš to gor že lep čas

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej najbols da poklicem al kok? Ti pa si pametn..

Gre se za izkaz nekega spoštovanja in pa ker se potem tudi bolje počutiš, če izraziš to, pa magari na forumu.

Malo še mimogrede tudi v Turčijo pokliči, kjer so ljudje umrli zaradi višje sile.

Razumem, da so navijači žalostni, ampak takšno ripanje pa mi je patetično.

Mutika@: od kdaj se pa o nesreči ne bi smelo debatirati? Senna je tudi umrl pa so še leta vodili sodne postopke ipd. Zagotovo "nas" vse zelo zanima vzrok za nesrečo. Tebe pač to ne zanima, očitno pa druge precej. Pa tu sploh nima nobene veze, da je šlo za motorista in da je to nek poseben "tip" človeka. Tudi ne vem kaj bi lahko povedali "svetlobna" leta oddaljeni motoristi na tem forumu. Najbrž kakšne izkušnje iz motogp?

Nehote sem se spomnil na neumen film, ki je bil par dni nazaj (Betty), kjer se je akterka zagledala v lik iz limonade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeraj naprej sem sam čaku,kdaj se bo kera budala spomnu,pa okrivil al Rossija al pa Edwardsa za tole sranje;tip je pač fuknu po tleh in sam je kriv-konc debate!Celo sezono ste tko al tko večinoma pluval po njem,zdej je pa kar naenkrat legenda al kva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer ... auuuuč ... poizkusi še enkrat prebrat, če nisi razumel bistva, mogoče pa ti v drugo rata.

(Zgleda je bila v tem neumnem filmu še kakšna Betty moškega spola ... .))

Kar pa se nesreče v Turčiji tiče ... res je, tragedija je neprimerljiva s smrtjo enega človeka, ampak obstaja čisto psihološka finta, tipična za to, kako smo ljudje narejeni; sicer pa, saj imaš prav; ne bom te več motila, obdeluj svoj vrtiček naprej, pa da ne boš pozabil zabit še kake planke v plot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo še mimogrede tudi v Turčijo pokliči, kjer so ljudje umrli zaradi višje sile.

Razumem, da so navijači žalostni, ampak takšno ripanje pa mi je patetično.

Mutika@: od kdaj se pa o nesreči ne bi smelo debatirati? Senna je tudi umrl pa so še leta vodili sodne postopke ipd. Zagotovo "nas" vse zelo zanima vzrok za nesrečo. Tebe pač to ne zanima, očitno pa druge precej.

spomni se prenosa dirKe iz Imole. ko je senna priletel v zid, so medicinci in redarji nad ponesrecenca raztegnili rjuho, da kamera v zraku ni mogla snemat tragedije. on board kamera je crknila predno je tresclo, in posnetka trenutka nesrece nimamo v super slo mo in full hd. tako mrcvarjenje in mrhovinarstvo tehnolosko ni blo mogoce, in mrtvemu je ostalo nekaj cloveskega dostojanstva. Primerjat sodne procese z forumskim nabijanjem in rumenim tiskom najnizje sorte ki zivi za ustvarjanje senzacij na nesreci drugih je smesno. ko ravno omenjas tursko tragedijo, koliko krat smo v casopisih videli tako eksplicitne, tako krvave prizore zasutih, zmrcvarjenih in strtih trupel z omenom in priimkom? :hmm: ne, tisti krvav musliman ki nam ga vrtijo po tv je Gadafi. se en primer nemorale.

o nesrecah lahko debatiramo. o mrtvih pa vcasih ni treba. se posebej ce je tragedija tako simpl kot je ta, simoncellijeva. this is races, je enkat reku njegov best frend.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo čakal sem, da se bo kdo oglasil in rekel, da je nesmiselno pisat R.I.P itd itd.... ker familija sploh ne bere, bla bla bla! Mislim, a je to sploh važno? Mislim, da se lahko vsaj nekako poklonimo mrtvemu dirkaču! Kako pa se boš drugače :? poklical mamo in očeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov dan, ogromno komentarjev v katerih vidim, da ste si nekateri dali duška. Ne ne, me nič ne moti, saj ima vsak pravico izražat svoje mnenje. Saj se z nekaterimi celo strinjam, ampak določeni pa res pišete nepremišljeno.

Prizadela me je nesreča Simoncellija, ker sem/smo ga radi gledali .... ker je popestril dirke.

Tako veselo ste nekateri hiteli in tipkali odgovarjat in citirat in me prav zanima, če je kdo od teh, zvečer tako zavzeto vrtel telefon in prispeval nekaj za fundacijo "Pustimo jim sanje" ?

Tu je realnost, okoli vas so otroci potrebni pomoči, ne pa da energijo porabljate pri zagovarjanju nekoga, ki ga ne poznate.

Jaz kaj se tega tiče nimam slabe vesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

‎23.10.11 smrt Simoncellija ob 11.03 uradna objava njegove smrti. 23+10+11=44 , 11+3=14; 44+14 = 58 njegova številka. Pisti je ime Sepang International Circuit in okrajšava SIC

USODA ????? !! :eek: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11.03 uradna objava smrti??...a se ni to tam zgodil popoldne?? :hmm:

MALESIA, 23 OTTOBRE – Ore 11.03. Il cuore di Marco Simoncelli ha cessato di battere. Lacrime,tante lacrime per un bravo ragazzo, un grande talento della MotoGP. La notizia ufficiale è stata annunciata da Paolo Beltramo, inviato Mediaset dai box del circuito di Sepang

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MALESIA, 23 OTTOBRE – Ore 11.03. Il cuore di Marco Simoncelli ha cessato di battere. Lacrime,tante lacrime per un bravo ragazzo, un grande talento della MotoGP. La notizia ufficiale è stata annunciata da Paolo Beltramo, inviato Mediaset dai box del circuito di Sepang

Po njihovem času je bilo ob 16.56....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurko, zanimiva teorija oz naključje... vsi tisti, ki se na vse načine prerekate kdo je kriv in zakaj, preveč čejev je v igri in večina vas govori o usodi a zakonov fizike se ne da preslepiti, vsaj tistih ki se tičejo hitrosti in teže, centrifugalne sile, sile lepenja in oprijema oz zdrsa, pospeškov in pojemkov ter energije, ki se pri tem sprosti. Dejstvo je, da se je vse to poklopilo tako, da je dobil prehude poškodbe. Ga bomo pa nekateri pogrešali... pa ne zaradi njegovega izgleda ampak stila vožnje in obnašanja, ki ga je vnesel v monotono dogajanje določenih dirk in jih naredil zanimive za nas, ki smo jih spremljali po tv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška morala, ... Da ne bodo samo če če če, bi bilo lepo vzeti, lepo bi bilo, .... V bistvu samo bluzenje, spremljanje dogodkov in pametovanje v tri..za tipkovnicami in zasloni naših rač..

Skratka! Lepo bi bilo, da se VR oddloči peljat kariero naprej in osvojiti še 10 WC v Moto GP karavani, ter ga podariti pokojnemi SIc-u. To bi lahko storil tudi CE oz kateri koli rival iz elite MotoGp. Ja, ampak človeški egoizem to ne dopušča. Vem, da bodo nekateri mnenja, saj so plačani za to, kar počnejo in to je le stranski učinek..... Jst temu pravim kapitalistična morala nekaterih...... obup.

Ni krivca za nesrečo, smolo, tragedijo, ki se je zgodila Sic-u. Mogoče je bilo zlonamerno biti v tistem trenutku na tako negativnem mestu kot je lahko obratno-sorazmerno biti srečko na določenem mestu v točno določenem trenutku. Časa se pa tudi ne da odvrteti nazaj. Kaj čmo, življenje je kruto!

Ja, zlo je povsod, samo opaziti se ga mora! Da pa dobro uniči zlo, pa ne sme narediti ničesar.

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška morala, ... Da ne bodo samo če če če, bi bilo lepo vzeti, lepo bi bilo, .... V bistvu samo bluzenje, spremljanje dogodkov in pametovanje v tri..za tipkovnicami in zasloni naših rač..

Skratka! Lepo bi bilo, da se VR oddloči peljat kariero naprej in osvojiti še 10 WC v Moto GP karavani, ter ga podariti pokojnemi SIc-u. To bi lahko storil tudi CE oz kateri koli rival iz elite MotoGp. Ja, ampak človeški egoizem to ne dopušča. Vem, da bodo nekateri mnenja, saj so plačani za to, kar počnejo in to je le stranski učinek..... Jst temu pravim kapitalistična morala nekaterih...... obup.

Ni krivca za nesrečo, smolo, tragedijo, ki se je zgodila Sic-u. Mogoče je bilo zlonamerno biti v tistem trenutku na tako negativnem mestu kot je lahko obratno-sorazmerno biti srečko na določenem mestu v točno določenem trenutku. Časa se pa tudi ne da odvrteti nazaj. Kaj čmo, življenje je kruto!

Ja, zlo je povsod, samo opaziti se ga mora! Da pa dobro uniči zlo, pa ne sme narediti ničesar.

:ninja:

Ja 100% se strinjam s tabo! Naj počiva v miru,saj je umrl kot je živel, to je bil njegov način življenja! O:-) Naj mu bo lahka zemlja!Pogrešali ga bomo, vsi gledalci GP! :cry: Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu in ITA tv kroži video kako so pomagali Marcu takoj po nesreči. Varnostniki oziroma reševalci so totalno nesposobni. Marco jim je padel z NOSIL. Brez besed ob taki pomoči. Njegov oče se pripelje s skutečkom in tudi on pomaga po svojih močeh. Noroooo.

http://www.youtube.com/watch?v=s80vz8y_MAI

http://www.youtube.com/watch?v=s80vz8y_MAI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče so mu pa oni zlomil tilnik k jim je padu iz nosil.. No zdej pa resno, ob progi bi morali imeti ljudi ki so uspodobljeni za primer pomoči pri nesreči. Takrat odloča hitra in pravilna oskrba dirkača, kar v tem primeru očitno ni bilo storjeno. Je pa verjetno res da je bil žal mrtev že takoj po padcu.

R.I.P. Marco

Popravljeno . Popravil matej22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu in ITA tv kroži video kako so pomagali Marcu takoj po nesreči. Varnostniki oziroma reševalci so totalno nesposobni. Marco jim je padel z NOSIL. Brez besed ob taki pomoči. Njegov oče se pripelje s skutečkom in tudi on pomaga po svojih močeh. Noroooo.

Glej na to s strani reševalcev, ki so hoteli čim hitreje Sica prinest do reševalnega vozila! To se dogaja, v vsej ihti nekomu spodrsne, se spotakne in pade! Jst na to ne gledam kot na nesposobnost!

Motiti oz. delati napake je človeško! Sicer pa verjemi, da je Sic biu po mojem mnenju na mestu mrtev, kr mu je zlomilo vrat!

Brezveze je sedaj razglablat in iskat krivca! Pustimo človeka, naj počiva v miru!

Bojda pa bo pogreb v četrtek v njegovem mestecu, se pa starši še odločajo, če bi na začetku biu pogreb odprt za javnost, potem pa bi ga pokopali v ožjem družinskem krogu!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!