Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

ja se strinjam

padal je tudi s tistim kaj je imel. kaj ti čejo prva mesta če pol nimaš pol dirk dokončanih. Podobno kot lorenzo brez glave ampak počasi je prišel k sebi in videl da tak ne prides daleč. Stoner je isto tišal do amena te pa če pade ali zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden in Rossi ne vozita istega motorja.... sicer pa kdo pravi da ni Stoner bil boljši na Ducatiju. Zaenkrat. Sicer pa zakaj ni Stoner pripravil Ducati do tega da bi mu naredili motor po meri. Tudi to je del motošporta - biznis. Mislim, da si bolj ti neobjektiven zaradi gneva , ki ga gojiš do Rossija. Pa saj sem že enkrat napisal - uživajte, danes je vaše leto in prav je tudi tako.

Seveda ne vozita isti motor, če pa Rossi s svojim pritiskom lahko izvede to, da se naredi za njega posebej motor. Prvič kot prvič Stoner tega ni mogel narediti, ker ni toliko znan kot Rossi in Rossi je blagovna znamka, ki se prodaja, še verjetno največji razlog zakaj so to naredili pa je ker je Italjan in vozi italjanski motor, kar ni vozil še nikoli.

Drugače pa, kot sem rekel, dokler ne bo Italijan Japonc ne bo šlo. In sedaj bo dobil še en motor :)KLIK Če pa še potem ne bo šlo, je pa za v penzijo. Ne pozabit, da ga je Lorenzo z istim motorjem premagal in ko je Rossi videl, da Loreno ni kr en satelit, ki kroži okoli njega, je začel jokcat in kasneje, ko mu Japonci niso ustregli prestopil k Ducatiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne vozita isti motor, če pa Rossi s svojim pritiskom lahko izvede to, da se naredi za njega posebej motor. Prvič kot prvič Stoner tega ni mogel narediti, ker ni toliko znan kot Rossi in Rossi je blagovna znamka, ki se prodaja, še verjetno največji razlog zakaj so to naredili pa je ker je Italjan in vozi italjanski motor, kar ni vozil še nikoli.

Drugače pa, kot sem rekel, dokler ne bo Italijan Japonc ne bo šlo. In sedaj bo dobil še en motor :)KLIK Če pa še potem ne bo šlo, je pa za v penzijo. Ne pozabit, da ga je Lorenzo z istim motorjem premagal in ko je Rossi videl, da Loreno ni kr en satelit, ki kroži okoli njega, je začel jokcat in kasneje, ko mu Japonci niso ustregli prestopil k Ducatiju.

Ducatija je vozil Melandri (ki je bil leto pred tem podprvak) in Rossi je vozil Aprilijo, tako de. . . močno dvomim, da bi bil nacionalni naboj tako velik in pomemben, da bi samo zaradi tega Ducati vse obrnil na glavo.

Men se zdi, da s Stonerjem v ekipi, niso videli potrebe po revolucijah in temeljitih analizah. Ko je Casey kliknil, je zmagoval. Zakaj pol spreminjat zadeve? Stoner je vendarle rasel na ducatiju, in se je karbonskega feedbacka en mal navadil. Rossi in Burgess pa ne znata tako. ampak že dejstvo de je hitrejši na ducu kot je bil lani na Yamahi, nekaj pove. če nič drugega, pokaže kako brutalen je napredek in kako dobro so delali pri Hondi. V Brnu bi komot bili 1,2,3 in 4.

Ko je Rossi prestoplil k Yamahi, je lahko od novega leta dalje neomejeno testiral. Po moje bi pod enakimi pogoji Duca že nardili zmagovalnega.

BTW, to so bli zadnji testi obdobja 800ccm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatija je vozil Melandri (ki je bil leto pred tem podprvak) in Rossi je vozil Aprilijo, tako de. . . močno dvomim, da bi bil nacionalni naboj tako velik in pomemben, da bi samo zaradi tega Ducati vse obrnil na glavo.

Men se zdi, da s Stonerjem v ekipi, niso videli potrebe po revolucijah in temeljitih analizah. Ko je Casey kliknil, je zmagoval. Zakaj pol spreminjat zadeve? Stoner je vendarle rasel na ducatiju, in se je karbonskega feedbacka en mal navadil. Rossi in Burgess pa ne znata tako. ampak že dejstvo de je hitrejši na ducu kot je bil lani na Yamahi, nekaj pove. če nič drugega, pokaže kako brutalen je napredek in kako dobro so delali pri Hondi. V Brnu bi komot bili 1,2,3 in 4.

Ko je Rossi prestoplil k Yamahi, je lahko od novega leta dalje neomejeno testiral. Po moje bi pod enakimi pogoji Duca že nardili zmagovalnega.

BTW, to so bli zadnji testi obdobja 800ccm!

Podprvak ne pomeni nič, Melandri pač ni blagovna znamka, ki se prodaja množično, pa tudi v špici ni bil, zato je tudi odpeketal iz moto GP.

Rossi je vozil Aprilijo 250ccm. Takrat ga tudi povohal ni nihče, ker šteje samo elitni razred in sicer moto GP razred. V moto GP razredu pa se začnejo novci štet, ostalo je samo zaradi tega, da se zapolni TV prenos in da se cel dan nekaj dogaja na dirkališčih.

Drugače pa ni nujno, da je motor boljši, da gre hitreje. Gume so namreč odločilnega pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trhlenoglavci... sploh cartman... nabijate poste o tem kako je bil kdo lani hitrejši pa počasnejši pa nevem kaj...

lani je bilo ravno po dežju, komaj suha pista, letos pa lepo sončno vreme... sicer tempo še vedno ni bil nek ubijalski, glede na čase treningov, ampak lani so bili pogoji veliko slabši... 125cc so vozili še po mokrem...

rossi je bil lani poleg vsega še nekoliko poškodovan, pa cel vikend na tleh in imel je precej težav tisti konec tedna... tako da je povsem logično da je bil letos hitrejši...

se pa strinjam, da je bil viden napredek ducatija napram prejšnjim dirkam... veliko so k tem pripomogle očitno stonerjeve nastavitve, ki jih je rossi moral uporabit :evilgrin: :evilgrin:

bi mi pa bilo žal da bi ducati povsem spremenil motocikel v japonsko smer... bili so že dovolj blizu, da bi lahko naredili v svoji smeri dober motocikel... in verjamem da so rossija in burgessa ter ostale pripeljali da delajo v tej smeri... in tudi onadva sta verjetno hotela delati v tej smeri... sej je samo motocikel, kot sta rekla... rossi je burgessu reku... lahko naredimo to... no očitno ne morejo... na srečo imajo vsaj dovolj znanja da lahko začnejo od začetka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj drugega kot nabijat minuse ne znate ane? da bi pa kdo bil tolk korajžen, pa napisal eno objektivno z dejstvi podprto repliko na moj post, pa direktno povedal s čim se ne strinja in zakaj sem si zaslužil minus, ga pa ni junaka ane?

sej če vam to pomaga prebolevat letošnje dohtarjeve uspehe vi kr nabijite tele minuse, vas čist podpiram, samo smilite se mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa kar všeč, da ni replik...ker pol berem par strani nabijanj kdo ima večjega.... pa argumenti gor ali dol...

mene bolj zanima kdaj se bo Ducati odločil za nov okvir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kenny, bom se jz opogumu pa ti odgovoru, na tvoje poste ni replik, ker si super bedak....

In ja sem Rossi fan, ampak zarad tega še vseen ne rečem da se Stoner ali pa Lorenzo al pa kdo drug ne zna peljat(sta pa omenjena antipatična za popizdit)....To je več kot očitno da se znajo peljat....Da bo kdo dosegel to kar je v svoji karieri Vale, bo trajalo še neki časa, sploh ker se bo Valetova zgodba zmagovalca (upam, in si želim) naslednje leto nadaljevala. Letos se pa bomo mogli Valetovi fani zadovoljit po vsej verjetnosti s skupnim 4.im mestom, ker se Stoner pelje k nor, prov tko Dovi, Lorenzo, Sic in Pedrosa....

Ajd čuske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa kar všeč, da ni replik...ker pol berem par strani nabijanj kdo ima večjega.... pa argumenti gor ali dol...

mene bolj zanima kdaj se bo Ducati odločil za nov okvir

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil po parih letih spet v Brnu. 90% gledalcev na tribuni navija za Rossija, nič manj kot pred leti, ko je bil prvak. Na štantih se prodajajo izključno stvari z napisi #46, ko se vale pripelje mimo je vse v luftu, od Stonerja nisem videl niti ene stvari na štantih, od Lorenza pa 2 majice in 1 kapo. Občutek imam, da bi bil folk še vedno za Rossija tudi, če bi se boril za 10. mesto. Enostavno je legenda in velik športnik, z razliko od nekaterih, ki se znajo super peljat, ampak so se navijačem zasrali s svojim obnašanjem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil po parih letih spet v Brnu. 90% gledalcev na tribuni navija za Rossija, nič manj kot pred leti, ko je bil prvak. Na štantih se prodajajo izključno stvari z napisi #46, ko se vale pripelje mimo je vse v luftu, od Stonerja nisem videl niti ene stvari na štantih, od Lorenza pa 2 majice in 1 kapo. Občutek imam, da bi bil folk še vedno za Rossija tudi, če bi se boril za 10. mesto. Enostavno je legenda in velik športnik, z razliko od nekaterih, ki se znajo super peljat, ampak so se navijačem zasrali s svojim obnašanjem :headbang:

malo pa pretiravaš.. jaz sem bil nazadnje pred dvema letoma, ko je rossi še zmagoval. Takrat je bilo res 90%+ navijačev njegovih. Letos je bila slika malo manj rumena po moji oceni cca 75%, res pa je, da še vedno povzroča evforijo pa tudi če ga samo preko ekrana pokažejo. Sem bil pa presenečen, kako je množica ploskala, ko je padel Pedrosa, pričakovano so sicer ploskali, ko sta dovi in sic prehitela Lorenza.

Štanti sicer še prevladujejo rossijevi ampak ni več kakor nekoč, vsaj na C in D ne, veliko jih je bilo od ducatija, honde.. sledijo lorenzo, spies/monster,...

Mi je bilo pa všeč, kako je rossi pred začetkom dirke z nogo pozdravil navijače, prav tako se je po koncu ustavil pred navijači.. sem, kaj takega bolj pričakoval od stončeka glede na to, da je zmagal, ampak že nimata zaman takšne razlike med številom navijačev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boli ane... vi kr... še na tale post ;)

Tko kot si ti bolan in usekan na Stonerja ni niti najhujši Valetov navijač.....Raje prpopaj rezultate testiranj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj drugega kot nabijat minuse ne znate ane? da bi pa kdo bil tolk korajžen, pa napisal eno objektivno z dejstvi podprto repliko na moj post, pa direktno povedal s čim se ne strinja in zakaj sem si zaslužil minus, ga pa ni junaka ane?

sej če vam to pomaga prebolevat letošnje dohtarjeve uspehe vi kr nabijite tele minuse, vas čist podpiram, samo smilite se mi...

ni vredno pa še na ignore so te skoraj vsi že dati ti "forumski junak" :kva2:

komu pa se da poste nabijat s tabo, pač greš folku na živce

LP Bajsi

@Bajsi: dix points. sedi pet.

@KennyJr: enako čutim(o) do tebe.

bom jez rezultate testov nalimal

stoner jih je pač nabil. Fino je, da ima lorenzo zdaj boljši motor, in ga bo vozil že v indianapolisuu. vesel sem tudi, da je Crutchlow mal napedoval, in da je Elias svoj čas popravu za celo sekundo. Edwards ni testiral zase, ampak je delal test za bridgestone, in yamahino elektroniko. Očitno se po sezoni poslavlja od MotoGPja, ker naj bi Tech3 podpisal Eugena Lavertyja. Suter je napredoval, in bi že lovil superbikerje. Hayden je prestopil na gp11.1, in ga bo vozil v indianapolisu. Da je Ducati z Rossijem testiral samo za odčitavo parametrov, in polnjenje podatkovnih baz, smo že prebrali povsod.

čas zaostanek čas iz dirke

1 Casey Stoner Honda 1000 1:56.168 1:57.191 -1.023

2 Jorge Lorenzo Yamaha 1000 1:56.253 0.085 0.085 1:57.636 -1.383

3 Ben Spies Yamaha 1000 1:56.306 0.138 0.053 1:57.726 -1.420

4 Jorge Lorenzo Yamaha 800 1:56.727 0.559 0.421 1:57.636 -0.909

5 Ben Spies Yamaha 800 1:57.184 1.016 0.457 1:57.726 -0.542

6 Dani Pedrosa Honda 1000 1:57.264 1.096 0.080 1:57.518 -0.254

7 Nicky Hayden Ducati GP11.1 1:57.533 1.365 0.269 1:58.264 -0.731

8 Cal Crutchlow Yamaha 800 1:57.591 1.423 0.058 1:58.362 -0.771

9 Toni Elias Honda 800 1:57.903 1.735 0.312 1:58.971 -1.068

10 Vale Rossi Ducati GP11.1 1:58.266 2.098 0.363 1:57.844 +0.422

11 Loris Capiros Ducati GP11 1:58.387 2.219 0.121 1:59.139 -0.752

12 Colin Edwards Yamaha 800 1:58.492 2.324 0.105 1:58.552 -0.060

13 Mika Kallio* Suter/BMW 1000 2:00.144 3.976 1.652 2:04.227 -4.083

za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nikakor ne morm lepo uvozit tabele, zato bom kr sliko prpopal. je bolj berljivo ko tista kepa. sneto iz motomaters :)

post-1354-0-32264000-1313658975_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil po parih letih spet v Brnu. 90% gledalcev na tribuni navija za Rossija, nič manj kot pred leti, ko je bil prvak. Na štantih se prodajajo izključno stvari z napisi #46, ko se vale pripelje mimo je vse v luftu, od Stonerja nisem videl niti ene stvari na štantih, od Lorenza pa 2 majice in 1 kapo. Občutek imam, da bi bil folk še vedno za Rossija tudi, če bi se boril za 10. mesto. Enostavno je legenda in velik športnik, z razliko od nekaterih, ki se znajo super peljat, ampak so se navijačem zasrali s svojim obnašanjem :headbang:

Tud sam sem bil v Brnu v ponedeljek na testiranjih Vale ima tudi največ navijačev :010 :010 :010 .

Imel možnost priti v pedok po testih in mi je celo uspelo priti do slike :photo: z Rossijom ,tako ,da je bil to popolni dan zame.

:kva2: :kva2: :kva2:

Zgornji post 100% drži so bili v peduku tudi ostali dirkači pa ni blo gužve za slike :doze: ali avtograme vsaj sam nisem iskal dalje, in tudi ostali ki so bili tam so krožili samo okoli ducati boksa in to pove vse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem bil po parih letih spet v Brnu. 90% gledalcev na tribuni navija za Rossija, nič manj kot pred leti, ko je bil prvak. Na štantih se prodajajo izključno stvari z napisi #46, ko se vale pripelje mimo je vse v luftu, od Stonerja nisem videl niti ene stvari na štantih, od Lorenza pa 2 majice in 1 kapo. Občutek imam, da bi bil folk še vedno za Rossija tudi, če bi se boril za 10. mesto. Enostavno je legenda in velik športnik, z razliko od nekaterih, ki se znajo super peljat, ampak so se navijačem zasrali s svojim obnašanjem :headbang:

Tud sam sem bil v Brnu v ponedeljek na testiranjih Vale ima tudi največ navijačev :010 :010 :010 .

Imel možnost priti v pedok po testih in mi je celo uspelo priti do slike :photo: z Rossijom ,tako ,da je bil to popolni dan zame.

:kva2: :kva2: :kva2:

Zgornji post 100% drži so bili v peduku tudi ostali dirkači pa ni blo gužve za slike :doze: ali avtograme vsaj sam nisem iskal dalje, in tudi ostali ki so bili tam so krožili samo okoli ducati boksa in to pove vse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suter še ni niti na nivoju Moto2 kamoli SBK, so se spustili po 2 min, če se ne motim. Bolj bogo je to..... sicer pa imajo še čas za razvoj.

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suter še ni niti na nivoju Moto2 kamoli SBK, so se spustili po 2 min, če se ne motim. Bolj bogo je to..... sicer pa imajo še čas za razvoj.

LP bajsi

No, mal hitrej od moto 2 pa vseeno gredo.

Moto 2 ima rekord 2'02.640 WSBK je Crutchlow na kvalifikacijah peljal 1'58.018 na dirki letos je fastesta postavil Melandri 2'00.058

Kalio je suterja gnal 2:00.144

definitivno se noben CRT ne bo peljal konkurenčno. Morda bodo lovili Barbere Eliase in Capirossije naslednje sezone.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!