Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Pravkar sem si pogledal nekaj njegovih posvetilnih posnetkov na YT-bu, res ti sežejo do srca. Pi*da pogrešal te bom Super Sic :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prenosih si lahko zaspal, je res govoril z mirnim glasom, samo neumnih izpadov pa res ni mel. Glede sedanjih pa... imam občutek da sta se nalezla Mirsadovega sindroma... nič ne vidim, ko pa slučajno kaj vidim, pa moram zbudit vse tiste, ki so zaspali med mojimi zgodbami o ljubicah, ženah dirkačev ipd. To da nimata pojma se vidi že po tem, ko skos en drugega popravljata.

Fantje, ne se zaradi mene in hiltona kregat, ker... Midva sva šla že na pijačo!! :beer2: :grim

:topic: (Lakho brišete!)

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal pa.... glede onih 2 pajacov na pop sekretu..... nimava enekega mnenja...

sem zrasel ob poslusanju mihelica......... damm je bil dober...

lp h

Agree!

Sicer se bol bledo spominjam Nikota Miheliča, ker sem bil še bol mlečen kot sem zdej, sam je pa komentiral tist kar je blo treba(podkovan z veliko znanja o dirkanju), pa brez kakih blesavih izpadov o teličkih pa norcih... :P

Karn naprej eno in isto. Gaber&Skubic nista Moody&Noyes ali Guido Meda&Loris Reggiani in tud nikoli ne bosta. Marsikdaj ustrelita kako bučo, in se ne moreta zmenit, kdo se manj moti. Ampak, pljunimo istini u oči. Napredek je očiten, in komentiranje. . . :hmm: jah, lako ju gledam in poslušam, Ališiča pa ne morem. Stvar ki me pri MotoGP še moti, je poskus prevajanja tiskovnih konferenc po dirki. Skoraj prepričan sem, da to ni všeč tudi Komentatorjema, ampak najbrž kje piše, da to morajo počet. Zdi se mi da so ti imeli zelo lepo pošlihtano hrvati med F1. En komentator je povzel drugo uvrščenega, drugi pa zmagovalca in tretjega. povzetke sta zdrdrala medtem ko je dirkač govoril v domačem jeziku. . . . .smooth.

Niko Mihelič. . . On je druge sorte patron. Najbol podoben dirkaču. Vidi in razume marsikaj. Dejansko gleda dirko, in se ne obremenjuje s tem, da mora govoriti in dramatizirati. Čisti faktivec. To, da bo nekdo nekoga dohitel in ga poskušal prehitieti mu je samoumevno, saj gledamo dirkanje! Najbol se spomnim njegovega komentiranja 250ccm dirke Olivier Jacque Vs Shinya Nakano. Oba na Tech3 Yamahah, lepih srebrnih, na zadnji dirki klanje za naslov prvaka. Mr. Mihelič je komentiral s podobno zahnanostjo in navdušenjem kot je Guido Meda komentiral dogajanje na Simoncellijevem pogrebu.

Kaj je komu bolj všeč, je subjektivno, ne smemo pa PopTvja in slovenije primerjat z Italijo, španijo, Anglijo ali Nemčijo. . . Pri nas ni kulture motošporta. S tem tud ni športnih komentatorjev in sponzorjev za prenose, zato so reklamni bloki na popu tako dolgi. . . . imamo kar imamo. Ni tako slabo da bi blo negledljivo, in včasih ni bilo bistveno bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napredek je očiten, in komentiranje. . .

Med njune napredke štejem predvsem branje in upoštevanje komentarjev na MS forumu.... tudi sam MS se je začel posluževati tega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prenosa GP na Slo programu ni bilo, smo se ukvarjali s temo, zakaj ga ni?!

Bil sem eden tistih (redkih), ki smo se zavzemali za to, da bi dirke uvrstili na program... In kako sem bil (v tehle temah) popljuvan češ, da se ne splača, pa da je Slovenija premajho tržišče, pa sponzorji itd... Skratka, jaz in meni podobni smo bili ekscentrični debili ipd...

No in - sedaj imamo dirke na TV-ju. Ni pomembno na katerem kanalu. In komentatorja tudi, kakršna pač sta. Nekaterim sta pogodu, drugim ne, kar je čisto razumljivo in bodimo veseli, da sploh sta. Če kdo več ve od njiju, naj si komentira sam. Za nas in nepoznavalce sta v redu, čeprav ne trdim, da najboljša. Če najdete boljšega in boljša, naj to sporočita na TV hišo in z veseljem ga bodo "nagradili". V bistvu bomo "nagrajeni" vsi!!

In hvala bogu, da imamo dirke na sporedu, kajti zavedati se moramo, da nekateri (v grabnih in višavah) še teh programov ne dobijo. Zato bodimo veseli, da je tako kot je in naj vsaj tako ostane.

Ne pozabite pa, da ni dolgo, ko še tega ni bilo. Fajn bi pa bilo, če bi bile dirke še bolje podkrepljene. Čeprav so osebno zame kar v redu.

Je pa res, da kritika in konkurenca prispevta k boljšemu napredku in če je kdo boljši (komentator), naj se javi in nam obelodanja GP, še bolj pa bi bil vesel, v čemer pa sigurno nisem osamljen primer), če bi dodali tudi SuperBike. In hvala vsem, za napredek našega, motociklistično športnega sporeda.

Imam še pameten predlog, katerega bi bili veseli vsi. - No, čisto vsi sigurno ne, kar je čisto razumljivo...

Predlagajte, da se komentatorjema GP pridruži še Niko Mihelič. Verjemite mi, da bi bila to trojka, ki bi "pokrivala teren"! A sem prepričan, da bi tudi njega nekateri popljuvali, kar pa je v demokratični družbi povsem dopustno, kar pri nas učeno imenujemo "folklora", beri kar foušija.

To je le moje mnenje, ki ga nikomur ne vsiljujem.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Nekikrat sem gledu motogp na rtvslo, ko je komentiral Niko Mihelič. Na žalost ne morm podat mnenja, kakšen komentator je bil, ker mu je vedno uspelo, da sem zaspal po desetih minutah. Njegov glas pomirja :). Je pa tut res, da sem na motogp gledal čist drugače kot zdej...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, js ne vem, gledam dirko, poslusam unadva, itak strelata mimo dostkat, sam gre cez en uho not, drug ven....boli me pajo patak. Sm tok not v dirki, da se ne skiram tocno kaj gobezdata. Pogresam pa moody in mamolo team. To je blo sanjsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če še jaz pristavim svoj piskarček...

Niko Mihelič mi je bil zakon... čeprav sem bil star 12 let ko sem ga nazadnje poslušal, se ga še vedno zelo dobro spominjam in je bil komentator da se reče, vsaj zame...

ni mi šlo na živce da je komentiral tako monotono, ker je bil v vseh drugih pogledih zanimiv in zato ni bil niti najmanj dogločasen. bolj me je to presenečalo. kako lahko v tako napetih trenutkih, ko sem sam skakal po dnevni, tip, ki mu je motociklizem verjetno mal več kot pa nekemu 10 letnemu mulcu, tako mirno in flegmatično komentira vse dogajanje. ampak je pač tak človek...

takrat sem bolj zagreto spremljal 250cc, zato sta mi najbolj v spominu ostali dve dirki... tista, ko je waldman z drugačno taktiko zmagal in prehitel jacquea v zadnjem ovinku, niko mihelič pa kot da bi ga ravnokar prehitel za 5 krogov... :). In pa seveda tista borba za prvaka med nakanom in jacqueom :). jaz sem obe dirki končal skoraj da ne z glavo v zgornjem nadstopju (še sreča da sem bi takrat velik tist meter in še nekaj), niko mihelič pa je izgledal kot da bi se ravno zbudil :)

pa je vseeno zadeve konkretno pokomenitarl in nebi mogel imeti nobene pritožbe :).

no če se dotaknemo teh dveh... včasih me res že kaka stvar pogreje do te mere, da se spravim gabru kar mail pisat, ampak po drugi strani pa... imamo ustaljen komentatorski dvojec, ki diha s prvenstvom in to je bistvo. lahko bi navedel precej razlogov zakaj sta slaba, prav tako tudi nekaj zakaj sta dobra...

meni sta uredu, pa čeprav se marsikdaj vprašam, kako lahko kaj takega izjavita, ampak komentatorska je težka... ko bosta (če bosta) kometirala še ene 10-15 let, bosta zagotovo zakon... že v teh letih je bil napredek izjemen... veliko je temu pripomogel seveda prihod skubica, ampak vseeno...

edino kar me moti, je to, da ko želi boštjan nekaj povedati, mu gaber ne pusti da bi povedal do konca, ampak želi kar sam nadaljevati zgodbo, kot da bi želel izpasti bolj pameten kot boštjan... povsem brez potrebe mu skače v besedo in bi mu lahko brez škode pustil povedati v miru do konca... je pa res da so to malenkosti...

men sta zakon... nimam velik proti njima, je pa res da je včasih potrebno napisat kako pikro, ker se s tem kvaliteta izboljšuje :).

in po drugi strani je tudi zakon, ko se sredi prvega kroga v assnu gaber dere BUDAAAAAAALEEEEEEE x). tega verjetno ne doživiš na vsaki televiziji :). Prav tako ne raznih teličkov in podobnega....

Je pa res, da bomo te izjave v prihodnosti verjetno precej pogrešali :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med njune napredke štejem predvsem branje in upoštevanje komentarjev na MS forumu.... tudi sam MS se je začel posluževati tega ;)

:unsure: ne razumem tocno kaj si hotel povedat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče Marca Simoncellija si želi, da bi v Valencii namesto minuti molka prisluhnili minuti hrumenja vseh motorjev. Od najšibkejših do najmočnejših. Upam, da bodo to res naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče Marca Simoncellija si želi, da bi v Valencii namesto minuti molka prisluhnili minuti hrumenja vseh motorjev. Od najšibkejših do najmočnejših. Upam, da bodo to res naredili.

Mislim da minuta molka v tem primeru ni najbolj primerna. To kar je predlagal Oče Sica je pa nekaj najlepšega kar lahko storijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati FP1 (vozili so v dežju):

1 27 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 299.1 1'45.513

2 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 298.3 1'45.736 0.223 / 0.223

3 46 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 294.4 1'45.828 0.315 / 0.092

4 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 291.7 1'46.073 0.560 / 0.245

5 65 Loris CAPIROSSI ITA Pramac Racing Team Ducati 291.8 1'46.108 0.595 / 0.035

6 11 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 291.3 1'46.259 0.746 / 0.151

7 14 Randy DE PUNIET FRA Pramac Racing Team Ducati 293.3 1'46.371 0.858 / 0.112

8 24 Toni ELIAS SPA LCR Honda MotoGP Honda 297.3 1'46.393 0.880 / 0.022

9 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 297.4 1'46.402 0.889 / 0.009

10 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 295.0 1'46.581 1.068 / 0.179

11 19 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 293.9 1'46.922 1.409 / 0.341

12 8 Hector BARBERA SPA Mapfre Aspar Team MotoGP Ducati 297.4 1'46.967 1.454 / 0.045

13 17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Ducati 290.6 1'47.079 1.566 / 0.112

14 7 Hiroshi AOYAMA JPN San Carlo Honda Gresini Honda 296.9 1'47.581 2.068 / 0.502

15 41 Josh HAYES USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 287.7 1'48.037 2.524 / 0.456

16 89 Katsuyuki NAKASUGA JPN Yamaha Factory Racing Yamaha 290.2 1'48.382 2.869 / 0.345

V moto2 pa navijam za Bradla, upam, da mu rata ...

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hudič, da Bradlu ne bi uspelo, saj Marči skoraj zagotovo ne bo dirkal zaradi težav z vidom. Za ziher je bil na prvem treningu kar najhitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moto2 pa navijam za Bradla, upam, da mu rata ...

A ni nekdo napisal, da Marquez ne bo vozil? Če je temu tako, je Bradlu že ratalo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, očitno bo res tako. V FP1 namreč ni vozil in je kot kaže tudi novi prvak v Moto2 že znan. Po moje si je naslov tudi zaslužil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Marquez mi je pa mal' Lorencotu podoben...

Presega zakon fizike in moč motorja, pol se pa po pesku valja in je ves polomljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Marquez mi je pa mal' Lorencotu podoben...

Presega zakon fizike in moč motorja, pol se pa po pesku valja in je ves polomljen.

no ja... res da je bil na začetku sezone precej na tleh, ampak to je zdej že za njim... za ta padec je bolj malo sam kriv, ker je bilo zelo grdo mokro samo na tistem delu proge, nikjer drugje pa ne in nobenih opozoril maršalov ob progi...

tista traparija v PI-ju, pa tudi ni bila posledica preseganja zakonov fizike...

je pa logično, da če se nekdo še uči, da bo mal več po tleh....

Zakaj sploh Marquez ne vozi? oz. zakaj ima težave z vidom?

ravno zato, ker je v maleziji na prvem treningu grdo padel na mokrem odseku pogre in se udaril na glavo ter doživel pretres možganov... težavo ima z dvojnim vidom oz. s sestavo slike obeh očes...

tam je padlo precej dirkačev, med drugimi tudi bradley smith, ki si je zlomil ključnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!