Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Hola,

ajoj, ajoj, Hopper že v bolnici, na pregledu če ima zlomljen prst :cry: ne morem verjet, spet nekaj zlomil, čeprav samo prst :slap:

evo rezultati FP3:

post-163-0-27907300-1313226495_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoooo škoda za Hopperja, pa sm biu že veseu, da bo neki dobrga....Vale pa več kot odlično, lepaaa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol težko, ker je na TV...

Za enkrat :

Stoner

Lorenzo

Pedrosa

Edward

Sic

Spies

Dovi

AoM

Crutchlow

Bautista

Vale

Elias

RdP

Barbera

Abraham

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi končno v drugo vrsto na dirki.Sem se načakal in zaostanek celo pod sekundo. Za razliko od prejšnih dirk, kvalifikacij in treningov se mi je ze na pogled zdelo da stiska dučeja na full je blo kar nekaj dersenja pri zaviranju in odpiranju gasa. Ko sem gledal prvo dirko je zgledalo kot da se vozi na minimum. Tako da upam na dobro uvrstitev na dirki:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gadea je spet tolk časa sral okoli vinalesa, da je preveč zaostal...

a nebi blo vseen če bi ga takoj spustil naprej, kr bo itak končal ene 10. debil...

glede na to da je terol odstopil je v igri naslov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr tole je pa blo... take dirke že dolg nism vidu, oz se ne spomnim sploh da bi jo kdaj...

sej so ble v moto2 velikrat zanimive dirke, ampak tok klanja pa kritičnih trenutkov pa ni blo niti lani v jerezu ali pa valenciji... res super dirka :)

motogp bo očitno ma bolj uspavanka, glede na to kako dani šiba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo stoner!!! ;)

že drugi vikend zapored se je razpletlo sanjsko, kljub slabim petkom in sobotam... naslov je vse bližje ;)

pedrosa je pokazal zakaj v vseh teh letih še ni bil prvak... na treningih, warm upu hitrejši od vseh za več kot pol sekunde, potem pa na dirki pesek potem ko je vodil...

dobra dirka dovija, ki je lepo izkoristil neumnosti ostalih...

sic končno do podiuma, sicer malce po sreči, pa vendarle končno... mogoče bo šlo sedaj kaj bolje, samo se bojim, da je bila to le ena redkih dirk, ko ni napravil bedarije...

lorenzo je očitno zajebal pri izbiri gume in na tak način bodo zagemblali naslov...

za spiesa se mi je zdelo, kot da ni smel prehiteti lorenza, ker ujel ga je v trenutku, mimo pa potem ni šel...

rossi pa povprečno...

škoda za bautisto, ker se je dobro držal in bi lahko ogrozil še koga pred seboj...

sicer bolj dolgočasna dirka, ampak ni bilo slabo...

tempo je bil pa grozovito počasen... pričakoval sem precej hitrejše kroge... za razliko od stonerja ostali niso mogli priti kaj prida pod 1.58... nekje sekundo počasenje kot na treningih... to ni običajno v letošnji sezoni, res pa je da so morali kar precej paziti na porabo goriva, ki je v brnu zelo velika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo stoner!!! ;)

že drugi vikend zapored se je razpletlo sanjsko, kljub slabim petkom in sobotam... naslov je vse bližje ;)

Pa ne pozab tipkovnce pobrisat, da nau mami vidla tongue.gifbiggrin.gif

Drugače pa top dirka moto2 trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozab tipkovnce pobrisat, da nau mami vidla tongue.gifbiggrin.gif

Drugače pa top dirka moto2 trance_40_thumbup.gif

no dej dej... vaš so ta vikend dvojno podeval... tko de nimaš kej govrt xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo ne....

Pos. Rider Bike Nation Points

1 Casey STONER Honda AUS 218

2 Jorge LORENZO Yamaha SPA 186

3 Andrea DOVIZIOSO Honda ITA 163

4 Valentino ROSSI Ducati ITA 118

5 Dani PEDROSA Honda SPA 110

6 Ben SPIES Yamaha USA 109

7 Nicky HAYDEN Ducati USA 103

8 Marco SIMONCELLI Honda ITA 76

9 Colin EDWARDS Yamaha USA 75

10 Hiroshi AOYAMA Honda JPN 70

11 Hector BARBERA Ducati SPA 62

12 Karel ABRAHAM Ducati CZE 46

13 Toni ELIAS Honda SPA 43

14 Alvaro BAUTISTA Suzuki SPA 39

15 Cal CRUTCHLOW Yamaha GBR 34

16 Loris CAPIROSSI Ducati ITA 29

17 Randy DE PUNIET Ducati FRA 19

18 John HOPKINS Suzuki USA 6

19 Kousuke AKIYOSHI Honda JPN 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo stoner!!! ;)

že drugi vikend zapored se je razpletlo sanjsko, kljub slabim petkom in sobotam... naslov je vse bližje ;)

pedrosa je pokazal zakaj v vseh teh letih še ni bil prvak... na treningih, warm upu hitrejši od vseh za več kot pol sekunde, potem pa na dirki pesek potem ko je vodil...

dobra dirka dovija, ki je lepo izkoristil neumnosti ostalih...

sic končno do podiuma, sicer malce po sreči, pa vendarle končno... mogoče bo šlo sedaj kaj bolje, samo se bojim, da je bila to le ena redkih dirk, ko ni napravil bedarije...

lorenzo je očitno zajebal pri izbiri gume in na tak način bodo zagemblali naslov...

za spiesa se mi je zdelo, kot da ni smel prehiteti lorenza, ker ujel ga je v trenutku, mimo pa potem ni šel...

rossi pa povprečno...

škoda za bautisto, ker se je dobro držal in bi lahko ogrozil še koga pred seboj...

sicer bolj dolgočasna dirka, ampak ni bilo slabo...

tempo je bil pa grozovito počasen... pričakoval sem precej hitrejše kroge... za razliko od stonerja ostali niso mogli priti kaj prida pod 1.58... nekje sekundo počasenje kot na treningih... to ni običajno v letošnji sezoni, res pa je da so morali kar precej paziti na porabo goriva, ki je v brnu zelo velika...

skoraj v celoti ti pokimam pri temule postu, razen pri Stricu Rossiju si za moj okus malo zgrešil.... meni se je pa zdelo da je kar ornk in super priganjal svojega Dučeja danes na dirki.... se vidi napredek, samo še zmeraj bistveno premalo.... in ja, sem Rossi fan :) škoda za Spiesa, ker se mi zdi da bi Lorenzota lahko kar dobro našolal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto2 dirka je bla dans res :worship:

drugače pa Lorenzo je res verjetno zaj... pri izbiri prednje gume

končno stopničke Sicu in pa škoda za Bautisto, že lani ga je ta ovinek stal uvrstitve, pa mislim da celo lani v zadnje krogu(če se ne motim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot Rossi fan bi si seveda želel gledati bolj agresivno in bolj napadalno vožnjo Ducatija z 46tko. Vendar gledano iz razumne plati je to kar trenutno počne Rossi zelo inteligento. Ducati trenutno ni konkurenčen in se z lastno močjo ne more boriti za stopničke. Zato bistveno večje tveganje na dirki ne bi prineslo več kot mesto ali dve, kar pa je zanj še vedno pod nivojem. Primerjava med lanskim Ducatijem, Hondo in pa Yamaho je skoraj nemogoča. Honda je naredila velik napredek, Yamaha manjšega, Ducati pa v stilu en naprej, dva nazaj...

Najbrž tudi strokovnjaki ne vedo kako bi zgledalo, če bi ta trenutek dirkači zamenjali motocikle. Dejstvo pa je da Rossi potrebuje točno določen in njemu na kožo pisan motocikel, Stoner pa se lahko hitro prilagodi motociku in iz njega stisne max.

Smo pa vsi Rossi fani pričakovali več, predvsem zaradi govoričenj iz strani Rossijevega tabora na koncu lanske sezone in tistih 18 sec. In tudi neke vrste "oprvičilo" v smislu -Stoner je imel prav- glede nastavitev Ducatija je bilo v Brnu na mestu. Kaj več pa ni za pričakovat, to ve vsak, ki je kdaj bil v kakšnem športu. Samozavest in velik ego sta tu kvaliteti.

Ves razvoj Ducatija je trenutno na ramenih Rossija, njegove ekipe in Ducatija. Vsi pričakujemo vsaj v naslednji sezoni, da bodo ustvarili dirkalnik , ki bo dominiral. Rossi je za to položil glavo na tnalo. In če se bo to resnično zgodilo, se ne čudite, da bodo morali ostali Ducatiji zapeljati čez ciljno ravnino za njim. Najbrž bi vsak na njegovem mestu pričakoval isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot navijač Rossija imaš verjetno malo zamegljen pogled na Rossija. Vsa leta je bila razlika med Haydnom in Stonerjem na Ducatiju večja, kot je sedaj med Rossijem in Haydnom in to je bilo tudi tisto leto, ko je imel Stoner skrivnostno bolezen in ga nekaj dirk celo ni bilo.

Ducatija pa so naredil za Rossija celo novega, kar ga za Stonerja ne bi nikoli in izkazalo se je, da so naredili en fedrvagen, bi reku moj star ata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo stoner!!! ;)

že drugi vikend zapored se je razpletlo sanjsko, kljub slabim petkom in sobotam... naslov je vse bližje ;)

Ja, se strinjam! Škoda za Bautisto!

Pa Stoner - kul! Je letos svojo vrhunsko tehniko združil z izjemnim motociklom in rezultati so tu. Sicer me čudi, kako ima že drugi krog na treningih in ogrevanjih takšne težave, potem pa na sami dirki dominira, ampak verjetno je to ena njegovih dobrih lastnosti. Kdo bi vedel ... le ugibam. :hmm:

skoraj v celoti ti pokimam pri temule postu, razen pri Stricu Rossiju si za moj okus malo zgrešil.... meni se je pa zdelo da je kar ornk in super priganjal svojega Dučeja danes na dirki.... se vidi napredek, samo še zmeraj bistveno premalo.... in ja, sem Rossi fan :) škoda za Spiesa, ker se mi zdi da bi Lorenzota lahko kar dobro našolal...

Mhm, delim mnenje s teboj. :yes:

Je bilo že skoraj očitno, kako Spies 'ne sme' mimo Lorenza. Mogoče razumljivo, ampak frustrirajoče. Športna spakedranščina a la Rubinho in Schummi ... ? :whistle:

Se bolj strinjam s teboj kot s Kennyjem glede Rossija - tole dirko si ga lahko ves čas videl hkrati z vodilnimi v ozadju na TV ekranu, pa kaj ni to napredek? :naughty: Šalo na stran - končno malo več krvi po žilah, ampak ne vem, čigavih - Rossijevih ali Ducatijevih?

Mimogrede - se mi pa zdi, da ne gre za 18 sekund, ampak za 80 (osemdeset) ... pa vseeno, če je Burgess TO RES izjavil, je skrajno nesimpatično. :BUA:

Kot Rossi fan bi si seveda želel gledati bolj agresivno in bolj napadalno vožnjo Ducatija z 46tko. Vendar gledano iz razumne plati je to kar trenutno počne Rossi zelo inteligento. Ducati trenutno ni konkurenčen in se z lastno močjo ne more boriti za stopničke. Zato bistveno večje tveganje na dirki ne bi prineslo več kot mesto ali dve, kar pa je zanj še vedno pod nivojem. Primerjava med lanskim Ducatijem, Hondo in pa Yamaho je skoraj nemogoča. Honda je naredila velik napredek, Yamaha manjšega, Ducati pa v stilu en naprej, dva nazaj...

Najbrž tudi strokovnjaki ne vedo kako bi zgledalo, če bi ta trenutek dirkači zamenjali motocikle. Dejstvo pa je da Rossi potrebuje točno določen in njemu na kožo pisan motocikel, Stoner pa se lahko hitro prilagodi motociku in iz njega stisne max.

Smo pa vsi Rossi fani pričakovali več, predvsem zaradi govoričenj iz strani Rossijevega tabora na koncu lanske sezone in tistih 18 sec. In tudi neke vrste "oprvičilo" v smislu -Stoner je imel prav- glede nastavitev Ducatija je bilo v Brnu na mestu. Kaj več pa ni za pričakovat, to ve vsak, ki je kdaj bil v kakšnem športu. Samozavest in velik ego sta tu kvaliteti.

Ves razvoj Ducatija je trenutno na ramenih Rossija, njegove ekipe in Ducatija. Vsi pričakujemo vsaj v naslednji sezoni, da bodo ustvarili dirkalnik , ki bo dominiral. Rossi je za to položil glavo na tnalo. In če se bo to resnično zgodilo, se ne čudite, da bodo morali ostali Ducatiji zapeljati čez ciljno ravnino za njim. Najbrž bi vsak na njegovem mestu pričakoval isto

Meni pa je všeč tole pisanje :notworthy: in se ful strinjam z njim; se mi sploh ne zdi zamegljeno, kot meniš ti, bikez. Ravno nasprotno, zdi se, da je pisano v stilu enega bolj strpnih Rossijevih fanov. Ni ravno znanstveno podkrepljeno, to pa ne, itak nismo neki strokovni forum. Ker pa tudi jaz spadam med sila strpne Rossi fane, pa se mi zdijo tudi argumenti "a la bikez" čisto na mestu, čeprav napisani bolj v ne-Rossi-fanovski maniri.

Ja, dejstvo je, da je zdaj več kot očitno, kako je Stoner obvladal Dučeta in da je bil skrajni čas, da dobi boljši motor in da eksplodira.

Takole na splošno pa bi jaz počakala še kakšno sezono ali dve ali tri, pa da vidimo, kaj se bo zgodilo v prihodnje - vseznalske napovedi v stilu "jaz točno vem, kako je in bo, vi pa ste vsi šalabajzeri" ... to ne vodi nikamor. Po moje še največji stručkoti ne vedo.

Mene predvsem veseli, da se nekaj dogaja in da ves cirkus ne bo postal mlačen v stilu F1, ko je Ferrari s svojo prevlado nekje med leti 2000-2005 čisto uničil dirkanje, ki je postalo en sam Schummi-čigumi. Upam, da bo tudi Stoner ostal bolj blizu vsem in da ne bo v naslednjih sezonah poletel po poteh samotnih jezdecev na poti do cilja, kar mu že preverjeno najbolj ustreza. Borbe za 2., 3. in 4. mesto kljub vsemu nimajo tistega popra, kot ga imajo borbe za 1. in 2. mesto. Da pa zablesti in pokaže svojo nadvlado pa privoščim vsakemu, ki je tega sposoben, četudi ni Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot navijač Rossija imaš verjetno malo zamegljen pogled na Rossija. Vsa leta je bila razlika med Haydnom in Stonerjem na Ducatiju večja, kot je sedaj med Rossijem in Haydnom in to je bilo tudi tisto leto, ko je imel Stoner skrivnostno bolezen in ga nekaj dirk celo ni bilo.

Ducatija pa so naredil za Rossija celo novega, kar ga za Stonerja ne bi nikoli in izkazalo se je, da so naredili en fedrvagen, bi reku moj star ata.

Hayden in Rossi ne vozita istega motorja.... sicer pa kdo pravi da ni Stoner bil boljši na Ducatiju. Zaenkrat. Sicer pa zakaj ni Stoner pripravil Ducati do tega da bi mu naredili motor po meri. Tudi to je del motošporta - biznis. Mislim, da si bolj ti neobjektiven zaradi gneva , ki ga gojiš do Rossija. Pa saj sem že enkrat napisal - uživajte, danes je vaše leto in prav je tudi tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden in Rossi ne vozita istega motorja.... sicer pa kdo pravi da ni Stoner bil boljši na Ducatiju. Zaenkrat. Sicer pa zakaj ni Stoner pripravil Ducati do tega da bi mu naredili motor po meri. Tudi to je del motošporta - biznis. Mislim, da si bolj ti neobjektiven zaradi gneva , ki ga gojiš do Rossija. Pa saj sem že enkrat napisal - uživajte, danes je vaše leto in prav je tudi tako.

Ni rabil,zmagoval je s tistim,kar je pač imel.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!