Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Lep, ko kurba, :OK:  ampak Dami, nekaj pa boš zagotovo še menjal. Kaj praviš na tisto plastično posodico z hidravličnem oljem na krmilu.  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

nč ne škodi, predlagam da daš na kardan, tam kjer je počil, da se ti ne odlomi :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped zgleda k nov, pa maš kako sliko da se vidi cel z vsemi okraski

ko bom prvo furco nardil, bom se potrudil tut kako fotko, drgač pa slikam samo v garaži pod neonom in skoraj nima smisla. Jutri butnem kufre gor, pa potovalno tank torbo, pa poskusim nardit eno fotko GTja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, ko kurba, :OK:  ampak Dami, nekaj pa boš zagotovo še menjal. Kaj praviš na tisto plastično posodico z hidravličnem oljem na krmilu.  :naughty:

moram it v trgovino s teniškimi dodatki, da dam gor uno zadeušno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram it v trgovino s teniškimi dodatki, da dam gor uno zadeušno :D

pa ja ne boš tiste kovcete gor natikal smiley_scared.gif? če si že nov moped kupu mu pa ja prvošči en ličen kwaki greeen lonček $_57.JPG

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puščajo ne, zbledijo pa tko kitajski kot "evropski". za po 15€ kolkor so kitajski jst o drugih sploh ne razmisljam. ce pa komu pomeni da je lonček res rizoma pol pa bo mogu mal več odštet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puščajo ne, zbledijo pa tko kitajski kot "evropski". za po 15€ kolkor so kitajski jst o drugih sploh ne razmisljam. ce pa komu pomeni da je lonček res rizoma pol pa bo mogu mal več odštet.

za lončke ne vem, sam honkogške ročice so še vedno enake kot prvi dan.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za lončke ne vem, sam honkogške ročice so še vedno enake kot prvi dan.

To je za to ker bremze ne poznaš ker si objestnež,šaltaš pa brez k si mojster............prtiskej ko jaz,boš mel še belanco znucano  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za to ker bremze ne poznaš ker si objestnež,šaltaš pa brez k si mojster............prtiskej ko jaz,boš mel še belanco znucano  :lol:

ha, sm vedu da nekaj narobe počnem, sam mi ni blo jasno kaj :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha, sm vedu da nekaj narobe počnem, sam mi ni blo jasno kaj :(

Še dobr da maš mene ,da te mal bremzam  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da maš mene ,da te mal bremzam  :D

pa ti mene, da te teram ispred sebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami srečno vožnjo in vse kar paše poleg. In ja ... moj kompliment za hrabro in vstrajno branjenje motorinov iz dežele samurajev; povedano po pravici meni se ne da prepričevat prepričane.

PS: sem že nekoč nekje napisal: ko sem imel FZ6 in so jih bile polne ceste skupaj z Z-ji, sem poslušal o moto-konfekciji Made in Japan za nezahtevne, EU motorini pa so bili eksotika (ker jih je bilo relativno malo pred 10-timi leti) in sedaj ko pa se trend obrača in je vetrnic&co.  vse več na cesti pa to ni konfekekcija, ampak razumni nakupi izkušenih in prekaljenih motoristov ...

 

Oj tema je o SX-u: lep je. :OK: ( ... in nabavljen v ta bolš štacuni&servisu)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami srečno vožnjo in vse kar paše poleg. In ja ... moj kompliment za hrabro in vstrajno branjenje motorinov iz dežele samurajev; povedano po pravici meni se ne da prepričevat prepričane.

PS: sem že nekoč nekje napisal: ko sem imel FZ6 in so jih bile polne ceste skupaj z Z-ji, sem poslušal o moto-konfekciji Made in Japan za nezahtevne, EU motorini pa so bili eksotika (ker jih je bilo relativno malo pred 10-timi leti) in sedaj ko pa se trend obrača in je vetrnic&co.  vse več na cesti pa to ni konfekekcija, ampak razumni nakupi izkušenih in prekaljenih motoristov ...

 

Oj tema je o SX-u: lep je. :OK: ( ... in nabavljen v ta bolš štacuni&servisu)

Mislm da je najbol da se u Minhan u fabrko prtozs. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minšen  :smoke:

monakovo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami ,mi je pa bolj za v uč ta zelena kot rdeča na prejšnjem,fukiš res  :OK:

 

Pa pr nas se reče Minken ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj te rore zamenjaj! če ne akrapote, vsaj podipajjjjjj :D

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!