Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Ob 28. 1. 2018 ob 8:20, bobi1001 pravi:

No ko kot sem reku SX bo moj in tko tud bo.žal ne bo nov,ampak star dve leti (2016),zdej samo še prodam svojga potem pa:bike:

Zadetek v polno....:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, sand66 pravi:

Zadetek v polno....:grupni:

še meni se včasih kolca po SXu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, peterjanko pravi:

samo včasih ?

ja, samo občasno, recimo ko se spomnim, koliko mal servisov sem rabil naredit :D, pa kok poceni je vzdrževanje. (če sem pošten niti ni take razlike med KTM in kawo. Ktm ma pol cenej zavorne ploščice, pa tudi porabijo se 1x prej)

Kar se tiče same vožnje in komoditete ga pa ne pogrešam nič. Je pa res da Z900 tudi delno zapolnjuje to vrzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

še meni se včasih kolca po SXu :D

 

Še men se kovca, pa ga sploh nisem imel!!

Kok časa čakaš če naročiš novga? Ti si ga mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Še men se kovca, pa ga sploh nisem imel!!

Kok časa čakaš če naročiš novga? Ti si ga mel.

predlagam vplačilo čimprej, tja do marca. Čakanje je odvisno od kvot, ki jih kawa EU nabavi, načeloma pa cca 1 mesec pri Elisi. Če pa zmanjka določena farba, pa boš čakal naslednje leto. Vem da so lani že marca zmanjkali tako zeleni SXi kot Z900. Še za mojega črnega Z900 je Neva delala "salte mortale", da mi ga je zrihtala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Še men se kovca, pa ga sploh nisem imel!!

Kok časa čakaš če naročiš novga? Ti si ga mel.

prvega dobil v 14 dneh ko sem plačal aro

drugega pa ker sem ga naročil decembra 2016 hotel sem pa model 2017 sem ga dobil v cca 1 mesecu

Popravljeno . Popravil peterjanko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, peterjanko pravi:

prvega dobil v 14 dneh ko sem plačal aro

drugega pa ker sem ga naročil decembra 2016 hotel sem pa model 2017 sem ga dobil v cca 1 mesecu

Če maš pa 2. Pa lohk enga men prodaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, skalar36 pravi:

Če maš pa 2. Pa lohk enga men prodaš.

nimam 2h imam samo zadnjega, lansko leto kupljenega

je slika zadnjega na strani 65 v tej temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Če maš pa 2. Pa lohk enga men prodaš.

js ti prodam GT, ker sem se na H2SX napalil. (SX mora biti obvezno v imenu motorja, vam povem) :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

SX SE bi raje :)

 

jaja itak.  Celo lahko trdim da je Z1000sx v smislu price/performance boljši nakup od H2SX. Tak na uč, ju loči samo turbina pa nekaj konjev. SE ima pa več opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

pol versys 1000, to je top nakup :)

versysa ne moreš primerjati z SX-om

pa če mene uprašaš SX vedno zmaga - pri meni seveda

Popravljeno . Popravil peterjanko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem napisal - pri meni seveda

vemo kakšna je razlika med agregatom, težo motorja, višino sedeža - seveda ima potem vsak svoj okus

sem testno vozil tudi varadero 1000, triumph tiger 800,

pa kot sem napisal - "pri meni" glede na mojo višino, je bila zame to top izbira (in to že 2 x)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

zakaj ne moreš primerjat? Enak agregat pa še lepše sedenje

ne ne moreš, razen po zanesljivosti. Tukaj sta obadva v vrhu tako ekonomike kot zanesljivosti in neproblematičnosti med motorji.

Če pa še nabijam o razlikah:

 Verso nima "powerja" kot ga ima SX, nima tistega pristnega stika z motorjem, da si eno kot ga ima _SX, definitivno ni noben peršing, ko obrneš ročico gasa, ima pa full plac in udobno držo, ima pa "neskončno" prostora za tovor ima pa dovolj močen in polikan agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ne ne moreš, razen po zanesljivosti. Tukaj sta obadva v vrhu tako ekonomike kot zanesljivosti in neproblematičnosti med motorji.

 

Pač Kawl power

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Pač Kawl power

hotel sem povedati, da nekomu, ki je komoditeta predpogoj SX sigurno ne more biti prva izbira, pa čeprav je komot (predvsem za nižje in povprečno rasle osebe). Da je power potrjujejo surovi podatki (kratko prestavno razmerje 1043ccm, 110 Nm) kar ga izstreli do 100km/h hitreje kot KTM GT, prav tako ima zavidljive podatke pospeška od 60-140km/h in ga le redki prekašajo. Da ne govorim o elektronski podpori itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

hotel sem povedati, da nekomu, ki je komoditeta predpogoj SX sigurno ne more biti prva izbira, pa čeprav je komot (predvsem za nižje in povprečno rasle osebe). Da je power potrjujejo surovi podatki (kratko prestavno razmerje 1043ccm, 110 Nm) kar ga izstreli do 100km/h hitreje kot KTM GT, prav tako ima zavidljive podatke pospeška od 60-140km/h in ga le redki prekašajo. Da ne govorim o elektronski podpori itd.

Nehi ga hvalt, k se že tko težko zadržujem, da ne grem po novga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas ga bomo prpravl,,sem reku da bo moj letnik2016,ne bo letnik 2015 ampak prvič registriran 2016.....glih ko dobr,če mi bo odgovarju,bo pa itak kmal nov:P.

Moj ma stranske kufre,zdej pa še zadnjega namontiramo,pa bo dost placa za dva za večdnevno potepanje.......sej veste kaj vse ženske sabo vlačjo:lol1:.

Po skokih u Planici pa kej več povem o mojih občutkih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Nehi ga hvalt, k se že tko težko zadržujem, da ne grem po novga :P

jst ne vem kaj spljoh čakaš :P zima je čas za nakupe, februar pa skrajni čas da vplačaš SXa, ker pol jih bo zmanjkalo :(

28.1.2015 je bil že pri meni doma, pol je blo pa še 1 mesec časa za lišpanje

10924717_801526329916921_8843398082481927659_n.jpg.12fa68f15c6ad03d765fdc295ecb1eb8.jpg

pred 11 minutami, bobi1001 pravi:

Počas ga bomo prpravl,,sem reku da bo moj letnik2016,ne bo letnik 2015 ampak prvič registriran 2016.....glih ko dobr,če mi bo odgovarju,bo pa itak kmal nov:P.

Moj ma stranske kufre,zdej pa še zadnjega namontiramo,pa bo dost placa za dva za večdnevno potepanje.......sej veste kaj vse ženske sabo vlačjo:lol1:.

Po skokih u Planici pa kej več povem o mojih občutkih

Če boš na 2015 in dalje dal original potem stranski niso kompatibilni z zadnjim. Sta pa stranska 2x28l, pa še 20l tank torbo daš in je čisto dovolj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

jst ne vem kaj spljoh čakaš :P zima je čas za nakupe, februar pa skrajni čas da vplačaš SXa, ker pol jih bo zmanjkalo :(

28.1.2015 je bil že pri meni doma, pol je blo pa še 1 mesec časa za lišpanje

10924717_801526329916921_8843398082481927659_n.jpg.12fa68f15c6ad03d765fdc295ecb1eb8.jpg

Če boš na 2015 in dalje dal original potem stranski niso kompatibilni z zadnjim. Sta pa stranska 2x28l, pa še 20l tank torbo daš in je čisto dovolj.

Use se da nardit ,bom pa sporoču kako se bo izšlo,itak da original ni možno montirat,so pa stranski bolj rezerva ali pa bo obratno ,....ne vem,sam moja hoče zadnji kufer pol bomo pa vidl.

Popravljeno . Popravil bobi1001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!