Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

moja tut hoče met gor zadnji kufer

jest pa nebi rad dal originalnih ročk dol

tko da se priporočam če bo kdo naredu rešitev oz da bi se dalo videti kako bo narejen nosilec zadnjega kufra

seveda da stranske ročke ostanejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, andrejsx pravi:

Malo za lušte.(po dolgem času)

20170603_160547.jpg

bi te prosili če lahko poslikaš malo bolj detaljno kako si/ste naredili zadnji nosilec za kufer

sej za kakšen kafe ti bomo pa že dali 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, peterjanko pravi:

moja tut hoče met gor zadnji kufer

jest pa nebi rad dal originalnih ročk dol

tko da se priporočam če bo kdo naredu rešitev oz da bi se dalo videti kako bo narejen nosilec zadnjega kufra

seveda da stranske ročke ostanejo

Ti sporočim rešitev drug teden mislm da bo vse ostalo original .......no vsaj upam .moslm da ti nebi smel imet problema ,sej nimaš turerja ...al se motm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle je 

original ročke pripravljene za stranske kufre

kwaka.jpg

Popravljeno . Popravil peterjanko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za SXa ni original nosilca za zadnji kovček? Versys ima enak sistem za stranake kovčke, nosilec za zadnji kovček se pa pritrdi na ročke kot neke vrste podaljšek ročk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, peterjanko pravi:

bi te prosili če lahko poslikaš malo bolj detaljno kako si/ste naredili zadnji nosilec za kufer

sej za kakšen kafe ti bomo pa že dali 

to že gre, mislim, da je original, problem je ker ne moreš na to postavitev natakniti še stranskih (če se ne motim), sem pa bral angleški forum in so nosilce montirali oziroma privarili na stranske ročke. tip je kupil dodatne ročke, pa z vrha udelal še profil, ki se podaljša nazaj za kufer.

Drugi problem pa je kr huda obremenitev samega zadnjega konca (alu okvir), ki je sicer pri generaciji 2 bolj ojačan kot pri prvi, pa vseeno ni to cevni okvir kot pri drugih mopedih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rey pravi:

A za SXa ni original nosilca za zadnji kovček? Versys ima enak sistem za stranake kovčke, nosilec za zadnji kovček se pa pritrdi na ročke kot neke vrste podaljšek ročk.

je, ampak ni kompatibilen z original stranskimi kufri. Original kufri so dokaj veliki pa ne v širino, ampak tudi v globino pod moped, da so izkoristili plac za volumen in to seveda moti, oziroma ti pušča bore malo prostora za nosilce za zadnji kovček.z1000sx002.thumb.jpg.cb1bad4cb5c40491b36547b799253673.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, peterjanko pravi:

bi te prosili če lahko poslikaš malo bolj detaljno kako si/ste naredili zadnji nosilec za kufer

sej za kakšen kafe ti bomo pa že dali 

Ko bo vreme se pripelješ v Ruše pri Mariboru pa prideš pogledati se ne boš prvi.

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

je, ampak ni kompatibilen z original stranskimi kufri. Original kufri so dokaj veliki pa ne v širino, ampak tudi v globino pod moped, da so izkoristili plac za volumen in to seveda moti, oziroma ti pušča bore malo prostora za nosilce za zadnji kovček.z1000sx002.thumb.jpg.cb1bad4cb5c40491b36547b799253673.jpg

Hmm...še vedno mi ni jasno. Bom pogooglal kako ima SX narejeno. Če bi bilo kot na Versysu nebi bilo težav.

Prilagam sliko kako je na mojemu.

IMG_20150715_174458.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Rey pravi:

Hmm...še vedno mi ni jasno. Bom pogooglal kako ima SX narejeno. Če bi bilo kot na Versysu nebi bilo težav.

Prilagam sliko kako je na mojemu.

IMG_20150715_174458.jpg

ni isto, se pa da naredit podobno, sem napisal. SX ima opcijo eno ali drugo, ker sem že pisal. ST moped, pa naj se ne bi pretiravalo z obremenitvijo zadnjega dela. Meni so celo vijaki popustili v okvirju na prvem SXu. Sicer ne vem če zaradi obremenitve, ker sem jih zalepil in zategnil potem nazaj. To je na spoju alu okvirja pod zadnjim sedežem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ukica pravi:

Nevem keri so gor.. lah pa pogledam.

 

75398620-4F1E-4AA6-A94A-498E456635F0.jpeg

Aftermarket, Givi, 2011 model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spravl gor še zadnji kovček,čeprav se je pokazalo kar nekaj problemov je mojster Tomaž vse rešil .Kjer je volja so tudi rezultati

20180206_173952.thumb.jpg.14a2a3a4eb21b4a1ec7e07679bcca7a2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, bobi1001 pravi:

Evo spravl gor še zadnji kovček,čeprav se je pokazalo kar nekaj problemov je mojster Tomaž vse rešil .Kjer je volja so tudi rezultati

20180206_173952.thumb.jpg.14a2a3a4eb21b4a1ec7e07679bcca7a2.jpg

nam boš pokazal kakšno slikco kako ste uspel narest 

al se morem oglasit pa za kafe dat, da bom lahko prekopiral :D

Popravljeno . Popravil peterjanko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, peterjanko pravi:

nam boš pokazal kakšno slikco kako ste uspel narest 

al se morem oglasit pa za kafe dat, da bom lahko prekopiral :D

Ni problema za slikce ,in tud ni problema če bi se oglasil vendar je blo tolk enih malenkosti,ki so se pokazale sproti,men ga je namontiral Tomaž iz Elise,in to mu je bil pravi iziv in tudi na koncu naredil,tako da ni bilo spremenjenega od originalnih stvari nič.Tudi original kovčki so ostali na mestu je bilo pa potrebno predelat malo puše da se je vse poklopilo.Tomaž je res car.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemte si čas, pa poslikajte in opišite kako je zadeva zrihtana, ker to je recimo hiba SXov, da ni tretjega kufra in bi marsikomu prav prišlo.

Še vedno pa, iz iskušenj, ne filajte pretirano zadnjega kufra, raje naj bo v njem lahka in volumenska roba, ker drugače bo vsako opiranje gasa vožnja po zadnji :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Vzemte si čas, pa poslikajte in opišite kako je zadeva zrihtana, ker to je recimo hiba SXov, da ni tretjega kufra in bi marsikomu prav prišlo.

Še vedno pa, iz iskušenj, ne filajte pretirano zadnjega kufra, raje naj bo v njem lahka in volumenska roba, ker drugače bo vsako opiranje gasa vožnja po zadnji :D

 

Imaš prav pri  nama je načeloma za shrajevaje čelad in kako malenkost:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, bobi1001 pravi:

Evo spravl gor še zadnji kovček,čeprav se je pokazalo kar nekaj problemov je mojster Tomaž vse rešil .Kjer je volja so tudi rezultati

vidu v živo .. dobr zgleda .. še ćewel sm spustu v gumo :P

 

  • Haha 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

Še vedno pa, iz iskušenj, ne filajte pretirano zadnjega kufra, raje naj bo v njem lahka in volumenska roba, ker drugače bo vsako opiranje gasa vožnja po zadnji :D

 

Zato pa je potem omejevalka na zadnjem sedežu  :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, luxsa pravi:

Ali je ze kdo razmisljal o nizanju balance,ali je izvedljivo?

pomoje se da .. klipone dat pod križ ?

tlele mau poglej ..

https://ab-m.de/en/motorcycle-customizing-parts-webshop/

katalog preglej

https://www.ctrl-s.de/csflip/DS16442/html5/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, luxsa pravi:

Ali je ze kdo razmisljal o nizanju balance,ali je izvedljivo?

vsaj kar sem jaz bral in gledal tuje forume, ni niti eden nižal krmila. Niti ne vem zakaj ga bi, niti nisem videl neke ponudbe na Ebayu, kar pa ne pomeni, da ni izvedljivo.(pri kakem domačem mojstru :)

 

 

DSC05526-2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

vsaj kar sem jaz bral in gledal tuje forume, ni niti eden nižal krmila. Niti ne vem zakaj ga bi, niti nisem videl neke ponudbe na Ebayu, kar pa ne pomeni, da ni izvedljivo.(pri kakem domačem mojstru :)

od strani 51 kataloga .. tam so multi clip variante ... tudi sam imam take na RR-ki :P

ni pa prou pocen :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo razmisljam ze za drugo leto ce bom menjaval v jeseni in ni nujno da bo spet bmw,sx mi je vsec,samo balanca bi bila lahko ene 2cm nizja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!