Skoči na vsebino

NAČRTI ZA SEZONO 2011


BREITNER

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Vreme je idelano, da lahko razmišljamo in si delamo plane za naslednje leto, zato me zanima, če ste si zamislili kakšne izlete, večnevne ture, katero bi želeli oziroma boste definitivno realizirali?

Torej, namen teme je, da nam razkriješ svoj načrt, morda se bo na podlagi tega tudi kdo lažje odločil .. kod in kam.

Lep snežen dan še naprej in lep pozdrav.

BREITNER

P.S.

Mater, ta zima se pa vleče! :unsure:

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno grem za 7 dni v okolico Merana v Italiji. Preskeniram ta del pokrajine.

Počitnice na Hvaru 12 dni, tja in nazaj pa še skok po Bosni.

Za majske praznike pa verjetno Makedonija. Ta še ni ziher, odvisno od vremena, ostalo je potrjeno.

Pa še bo kaj padlo nenačrtovano.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nakaj časa načrtujem izlet, in sicer čez Bosno, v Dalmacijo, Črno goro čez gore na Kosovo in potem Srbija Hrvaška in domov.

Vse je odvisno od moje drage če mi bo naklonila cca pet prostih dni da si privoščim :naughty: malo dopusta sam z prijatelji. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja, ga ni dneva da ne bi razmišljal, kaj delal za prihajajočo sezono :P

Je eno gigantsko večmesečno potovanje v igri, pa če ne bo šlo z motorjem bova šla pa peš, sam tega še ne izdam, hehe :boobies:

Kar je manjšega - že dolgo se odpravljam z Zephyjem v Dolomite, da ene 2 dobri slikci naredim, tako da bo to 100% v naslednjem poletju. Sicer pa večjih planov poleg omenjenega na začetku ni, najverjetneje bova šla se "malo vozit" po kakšni Korziki, Sardiniji, ene 4x ma da pade Jadranka, še kakšnih 6000km bi blo luštno če bo časa za po Sloveniji z route69 in Jezerskim (do Eisenklapen) všteto, morda skočim do kolega v Nemčijo v Hamburg, to bo pa povečini to. Naslednje leto bo bolj v izdelovanju plana kot pa furanju :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne bom delal načrtov. Ko je dan za furo, na juriš. Preveč je tega. Ampak... Kumrovec je pred nosom, pa nisem bil že nekaj časa. Bo treba spet na ogled Titove rojstne hiše in Eko sela. Nemara pa pade letos tura Jajce-Neretva-Mostar. Skratka Bosna.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sopotnico ženo namerava 2011 za 6 dni prevoziti Calabrio, pa 2. dnevni izlet na Orlovo gnezdo, osatlo pa po Sloveniji. Vodič po izbranih izletih in poteh avtorja Mitja Gustinčič, je meni zalo zanimiva pomoč za odkrivanje novih krajev, saj zelo slikovito opisuje potovanje, vključno z opisom zanimivosti na poti, cenami malic ali kosil in nočninami, če je večdnevni izlet po Slo, A ali I. Midva si izlete vedno v naprej organizirava in določiva osnovno pot, nočitve in ogled kar pač je na taj poti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam za letos (zame) precej optimistične načrte ampak kar naj bodo optimistični, kolikor mi bo uspelo, mi pač bo :D

plan št. 1 je cca 1 mesec (Septembra) - Španija/Portugalska z mojo drago (tukaj bi bil vesel kakšne družbe, če kdo razmišlja o čem podobnem).

potem si želim pogledat dolomite kakšen podaljšan vikend, pa do Dubrovnika skočit, kakšna mini balkan tura (bosna, srbija, črna gora), bi bila tudi kul...ampak ta je v rezervi...pa čimveč vikend skokov po Sloveniji, na morje za kakih 10 dni ipd.

skupno bi rad naklepal med 15.000 in 20.000km...kar je zame ogromno :P

lp

ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan še ni čist določen,standardne fure-podaljšani vikendi Bosna,Dalmacija,Dolomiti..pa

Slovenijo po dolgem in počez..sigurno pa tretjič zapored še Korzika za par dni...za dalšo turco pa verjetn Makedonija in del Albanije...pa še sigurn kej..vse pa je odvisno

če bo DNARrrrr ??

Za motivacijo pa ena slikca iz Korzike... :photo:

post-30354-0-33519400-1292680995_thumb.jpg

post-30354-0-23654800-1292681380_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je idelano, da lahko razmišljamo in si delamo plane za naslednje leto, zato me zanima, če ste si zamislili kakšne izlete, večnevne ture, katero bi želeli oziroma boste definitivno realizirali?

A tebi se pa ne da niti napisat, kaj boš realiziral? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me vesli, da se je debata razvila in prav zanimivo je prebirat vaše plane.

Kot je nekdo že omenil, da dosti prebira in dela plane za naslednjo sezono, moram priznat, da tudi sam sem naredil že dva plana, ki jih bom z ženo definitivno realiziral tudi sam že dosti gledam in planiram za leto 2011. Sem takšen, da planiram skoraj vse kar se splanirat da, saj malo stvari prepuščam naklučjem ... na motorju ni heca.

Kot piše avtor priročnika MOTO VODIČ 3, je potrebno planirat tudi enodnevni izlet, saj je tako vožnja dosti bolj sproščena in zanimiva.

Ker so otroci že skoraj polnoletni, sva se z ženo odločila, da pa bova dopust 2011 preživela na motorju, oziroma se bova na letni dopust odpravila z motorjem. Trajalo bo nekje 10 dni in je že vse splanurano. Zapeljala se bova do Karlovca, pri Slunju ogled Rostoke, kjer bova pred Plitvičkimi zavila za Bihač, Drvar .... Knin, Drniš do Šibenika, kjer se bova nastanila v Solarisu. En dan dopoldanski ogled Splita in kosilo, popoldan pa kopanje na otoku Čiovo. V teh dneh si bova ogledala Šibenik, Slapove Krke (planiram kopanje), po cca petih dneh pa ob obali ; Biograd, Pakoštane ... itd do Ražanca, ter potem za dva dni na Pag (na najin kotiček), ter z trajektom Žigljen-Prizna ob obali do Jelšan .... in po avtocesti proti Ptuju.

Seveda pa so tukaj še Dolomiti, ki so na mene letos naredili vtis, sploh ko smo bili na Marmoladi 3265m!!

Ker žena ni bila zraven (vsepovsod pa res ne rabi bit!), sem ji obljubil, da to mora doživet ... Marmolado, Passo Giau, muzej na Passo Di Valparole .... itd. Plan je 4 dni, in naredila bi eno furo cca. 100km, drug dan pa malo sprehod po Val Gardeni in Alta Badii.

Ostalo pa kopanje čez vikend v Baško ali še kam drugam.

Seveda pa se bom posvetil tudi prijateljem, če se bodo hoteli kam zapeljat: letos smo skupaj naredili 10.000km.

Toliko .... sem se kar razpisal.

Lp

@mashina:

ko si oddal svoj post sem prav kar pisal o tem. :beer2:

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar razkrivajte svoj plan.

Živimo v tretjem tisočletju - v času "napredka" kakor barabije... :hmm: Ko boš prišel domov, boš mel pa prazno bajto! (lopovi pa to.... ) :O (Pa še listek mu napiši, da je ključ pod predpražnikom, da ne bo preveč iskal) :slap:

Nekaj takega se je zgodilo mojemu p'rjatlu... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od moje drage če mi bo naklonila cca pet prostih dni da si privoščim :naughty: malo dopusta sam z prijatelji. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar razkrivajte svoj plan.

Potem takem niti v službe ljudje ne bi smeli!!

Kaj si hotel reči, da je tvoj prijatelj razkril na netu kam gre in so ga zaradi tega oropali oz. mu vdrli v bajto??

Ahhh ... to je verjetno čisto naklučje, da je opisal kam gre, potem pa so ga glih v tem cajtu opljačkali.

Mislim, da s tem ni bilo to povezano. Okoli mene je ogromno ljudi, stanovanje ni nikoli prazno (vedno je nekdo doma) .... človekov najboljši prijatelj je pa nonstop na preži, tako da .... hehehe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plani so namešat par kubikov betona, organizirat hilti party al pa dva, u obiju ene ne prevč drage ploščice kupt. pa s kombijem u Švedsko ambasado u Gorici, dvakat trikat na obisk. če se bo zgodu fraj vikend in bo ostalo za tank bencina, se bom šu pa pelat, in cenil vsak kilometr ko da je zlat. Letošnja sezona je bla skopa, in najbrž bo 2011 še bol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super tema...., :yea1: Pa ka pa češ delat zle ko je sneg...razmišljat kok se bomo vozl,kam bomo šli..dobra tema za tiste,ki pač obrnejo neki KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi načrt v sezoni 2011 je povečat kategorijo :D na 35kw;) polej pa neki več kubiku kupet polej pa padejo turce :D upam da dolomiti tuskana naprej bomo pa še videl:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Nm ima že vse izdelano na spletni strani motoklub-Nm.com pod Akti društva (letni plan)ni pa vključen rely po Srbiji Junija,če vse speljemo bo dela več kot dovolj ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!