Skoči na vsebino

NAČRTI ZA SEZONO 2011


BREITNER

Priporočene objave

1.1. otvoritev sezone

vmes furanje

11. 12. 13. februar III.Slončkova ringaraja

vmes furanje

Žegen MK Packenstein

vmes furanje

žegen MK Vaški boysi

vmes furanje

Dolomiti

vmes furanje

Dolomiti

vmes furanje

.

.

Pa se kaksna neumnost se najde.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem imel prvo furo v Piran 28.2., -mogoče 2011 kak dan prej? Drugače pa zna 1.1.2011 biti otvoritvena vožnja... :naughty: :whistle: Samo da se prebijem skozi Hudo luknjo, potem je pa že bolj južno vse skupaj.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam na to da bi biu še večkrat kot lani na pisti, in odpelju kakšno dirko več...edini načrt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrt za 2011: prvi ali drugi? To je sedaj vprašanje....

Prvi! ...da boš vsaj na avanturi edinstven! :evilgrin::evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi! ...da boš vsaj na avanturi edinstven! :evilgrin::evilgrin:

Se strinjam :D Samo bo testna vožnja odločila :D Adventurja že poznam, ga ima stric... Še Yamahca... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam za letos (zame) precej optimistične načrte ampak kar naj bodo optimistični, kolikor mi bo uspelo, mi pač bo :D

plan št. 1 je cca 1 mesec (Septembra) - Španija/Portugalska z mojo drago (tukaj bi bil vesel kakšne družbe, če kdo razmišlja o čem podobnem).

potem si želim pogledat dolomite kakšen podaljšan vikend, pa do Dubrovnika skočit, kakšna mini balkan tura (bosna, srbija, črna gora), bi bila tudi kul...ampak ta je v rezervi...pa čimveč vikend skokov po Sloveniji, na morje za kakih 10 dni ipd.

skupno bi rad naklepal med 15.000 in 20.000km...kar je zame ogromno :P

lp

ž

uh 1 mesec je kr velik,..mi smo prefural iberski polotok v 16dneh..no ja če je čas pa denar potem tolk bolje..če nucata kakšne sveže info ni problema..

ziv. kaj se morda kdo odpravlja na kakšno pot po rusiji?ali pa če koga poznate ki ima namen it tja.

lp

drugo leto plan številka 1.(glavni dopust)

URAL-3tedne.10.000km

plan št.2(prvomajski)

tunizija oz albanija-makedionija

plan št3.vsak vikend zbori po bosni,srbiji,hrvaški,kjer je morje in reke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakako si najbolj želim zdravja in če bo to služilo bom zelo vesel:

-če bom spil cca 400 dobrih kav,

-in še posebej če bom naredil kolikorkoli km, samo, da bo za dušo in telo...

-ostalih želja nimam.

Srečno in Srčno 2011, vsem borkam in borcem MS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelim si cimvec kilometrov, vsaj malo vec kot 18k, dolomite, kako jugo potovanje, spanija ce bo bog dal, kako druzbo na poti, ne kot letos ko sem nabijal solo kilometre... za kaj vecjega se bomo pa sproti odlocili................ In tudi vsem vam, srecna potovanja in veselje v 2011

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v celje ... tud to je nekaj za začetek ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvomajski prazniki bolgarija - turčija , junij orlovo gnezdo in gradova na bavarskem , julij nordkapp , avgust dolomiti ! vsem motoristom in motoristkam želim v letu 2011 čim več srečno prevoženih kilometrov !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh 1 mesec je kr velik,..mi smo prefural iberski polotok v 16dneh..no ja če je čas pa denar potem tolk bolje..če nucata kakšne sveže info ni problema..

čas načeloma je, no morda bom zavoljo kakšne družbe (kar nekaj ljudi gnjavim, če gredo zraven, hehe) skrajšal na 3 tedne recimo.

16 dni se mi zdi pa zelo kratko, prekratko...to ste se ja samo vozili cele dneve :S

al pač?

jst že v 1 mesec komaj vse spravim, hehe, no s počitki, torej frej dnevi vmes :P

rit mora počivat.press :D

kar se informacij tiče, pa čim več prosim :)

zaenkrat še oblikujem plan poti, kaj vse bi rad videl ipd., pol pa dalje...tako, da direktnih vprašanj še nimam...seveda pa bi z veseljem pogledal v stroškovnik, načrt poti, kje ste spali, kaj ste videli ipd.

tuhtam pa ali bi šel čez osrednji del Španije ali severni...ker moram v vsakem primeru v center Španije...Madrid :)

lp

ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas načeloma je, no morda bom zavoljo kakšne družbe (kar nekaj ljudi gnjavim, če gredo zraven, hehe) skrajšal na 3 tedne recimo.

16 dni se mi zdi pa zelo kratko, prekratko...to ste se ja samo vozili cele dneve :S

al pač?

jst že v 1 mesec komaj vse spravim, hehe, no s počitki, torej frej dnevi vmes :P

rit mora počivat.press :D

kar se informacij tiče, pa čim več prosim :)

zaenkrat še oblikujem plan poti, kaj vse bi rad videl ipd., pol pa dalje...tako, da direktnih vprašanj še nimam...seveda pa bi z veseljem pogledal v stroškovnik, načrt poti, kje ste spali, kaj ste videli ipd.

tuhtam pa ali bi šel čez osrednji del Španije ali severni...ker moram v vsakem primeru v center Španije...Madrid :)

lp

ž

Če boš rabil kakšne informacije se lahko slišiva na PM :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos si želim: 1 vikend dolomitov, 1 offroad dan na Rabu, čimveč drgnenja kolen in švicanja po pisti, nič polomljenih plastik/poliestrov in cele kostke. Če že glih ne bi šlo vse, bi bila predvsem zelo vesela zadnjih dveh. :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600+poliestri= ene 3krat grobnik, kšn marof pa baje Zeltweg :)

drugač pa, Črna gora, mal do Švice, Brno kšn vikend, pa seveda mal na naše Rideee :P načrti so, šparat smo pa tut začel :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos si želim: 1 vikend dolomitov, 1 offroad dan na Rabu, čimveč drgnenja kolen in švicanja po pisti, nič polomljenih plastik/poliestrov in cele kostke. Če že glih ne bi šlo vse, bi bila predvsem zelo vesela zadnjih dveh. :music1:

Letos tudi jaz v planu Dolomite.

Konec avgusta/začetek septembra Korzika (+Sardinija)(še razvijamo idejo...)

Grobnik, Marof..upam, da mi rata še na Panonio Dey-zi days...

Grossglockner

Jadranska magistrala

...

no tko nekak so načrti, plani, želje...bomo videli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos tudi jaz v planu Dolomite.

Konec avgusta/začetek septembra Korzika (+Sardinija)(še razvijamo idejo...)

Grobnik, Marof..upam, da mi rata še na Panonio Dey-zi days...

Grossglockner

Jadranska magistrala

...

no tko nekak so načrti, plani, želje...bomo videli :)

Boš pa morala pridno delat, da boš vse speljala....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!