Skoči na vsebino

NAČRTI ZA SEZONO 2011


BREITNER

Priporočene objave

V prvi vrsti, je moj načrt za leto 2011, preživet :P

Enkrat februarja, pa se začnemo ment za daljše, krajše in kuffet turce.

Vsem srečno v novi 2011 motoristični sezoni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto mama v planu z boljšo polovico, parkrat do novalje, grossglockner in če bo sreča dolomiti, ter več dnevnih tur v avstrijsko štajersko.

Zanima pa me, ker še nisma nikol šla večdnevnih tur, kako kaj VI poskrbite za varnost motocikla na izletu za par dni, glede kraje mislim, maste zraven kake dodatne ketne ali ga samo zaklenete z ključem ko je za vžig?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrti, ja, pa še kaki...če mi bo polovico uspelo izpolniti..bomo že veseli.

1. Najprej (vedno v kombinaciji z boljšo polovico) podrobneje raziskati Slovenijo. V bistvu sem ugotovil, da vedno letimo samo nekam v tujino, po ljubi državici pa skoraj nič ne lazimo.

2. Dolomiti, kot vsako leto-obvezno vikend turca

3. Maltal-dnevna ali vikend

4. Grossglockner vikend

5. dopust 10-12 dnevna turica: Hvar-Dubrovnik-Črna gora

6. 1 dnevni ali vikend skoki na hrvaško obalo

7. plačati Mausu kafe

To je to in vse kar bo viška bo čisti dobiček. Vsem srečno sezono 2011, da se bi bencin pocenil, servisi bili skoraj zastonj in vreme bilo naklonjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima pa me, ker še nisma nikol šla večdnevnih tur, kako kaj VI poskrbite za varnost motocikla na izletu za par dni, glede kraje mislim, maste zraven kake dodatne ketne ali ga samo zaklenete z ključem ko je za vžig?

Hvala

Jz mam 3 ketne + alarm - do sedaj je vedno zadostoval :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji načrti so kupit yamaho xj6n ter iti ob morju vse do dubrovnika, malo do sorodnikov v bosno, drugo bodo pa enodnevne fure po sosednjih državah. Če mi je uspelo priti s 125ccm prdulco do bosne bo z močnejšim motorjem to zame veliko večji užitek ker nebo potrebno vedno tiščati do konca. Ne želim si nobenega padca kar za letos nemorem reči, ter dovolj dohodkov da naredim toliko kilometrov kolikor sem jih letos. (23Kkm)

Popravljeno . Popravil yourfriend11
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrti?! Enaki kot vsako leto! Megalomanski, najboljši, preštudirani do zadnje malenkosti, pol pa mi zmanjka cajta, dnara, družbe itd.

Kurc pa tako, kam bo me zaneslo me pa bo! Mogoče Slovaška, mogoče Makedonija, mogoče Portugalska al pa nič od vsega....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Rehabilitirat nogo da bo zdržala cel dan na motorju ali solidno število krogov na pisti pa da ne bo klecnila na semaforju če jo obremenim.

2. naredit več km kot letos kar je mala šala že če grem parkrat do LJ

3. uživat pa je vseeno če na motorju, na vrtu ob roštilju, na morju,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji načrti so kupit yamaho xj6n ter iti ob morju vse do dubrovnika, malo do sorodnikov v bosno, drugo bodo pa enodnevne fure po sosednjih državah. Če mi je uspelo priti s 125ccm prdulco do bosne bo z močnejšim motorjem to zame veliko večji užitek ker nebo potrebno vedno tiščati do konca. Ne želim si nobenega padca kar za letos nemorem reči, ter dovolj dohodkov da naredim toliko kilometrov kolikor sem jih letos. (23Kkm)

Ravno včeri sem razmišljal o furah. Zadal sem si cilj da prevozim čim več hrvaških otokov. Včeraj sem si že izdelal celotni plan(ene fure). Joj komi čakam . To me je zdej tok razživel. Mam zdej cele praznike čs za planiranje. :yea1:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to so pa načrti...dovolj bo.

- Ohridsko jezero, Ohrid, MKD (maj)

- MK Padrino, Jajce, BiH (jun)

- MC Vukovi, Livno, BiH (avg)

- Beer Fest, Beograd, SRB (avg) - opcijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to so pa načrti...dovolj bo.

- Ohridsko jezero, Ohrid, MKD (maj)

- MK Padrino, Jajce, BiH (jun)

- MC Vukovi, Livno, BiH (avg)

- Beer Fest, Beograd, SRB (avg) - opcijsko

ka me vzameš zraven? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Katar z motorjem ... tam še do Dubaja na konjske dirke ... nazaj pa z avijonom ... :-)

Upam, da vsaj do Ohrida pridem :]

z lublane po cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobnik - 1,35 :whistle:

Toooooo stari, samo gas boš dal, ostalo bo naredila Hondaaaaa!!!! :evilgrin: :naughty: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!