Skoči na vsebino

NAČRTI ZA SEZONO 2011


BREITNER

Priporočene objave

Grčija, Albanija, Makedonija .... splanirano

Bosna-piramide

ene parkrat Šibenik....

ostalo pa odvisno od vremena in časa....

aja pa ziher še kremšnite na Bledu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znucati ene 3 pare gum...:P

Pokuriti ene 2000 litru dobrega bencina...:D

Popiti vsaj 500 kapučinov....:OK:

Pa,da bi guma zavila tja,kjer si cafe turist želi...:yea1:

Popravljeno . Popravil DINAMIK
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pa morala pridno delat, da boš vse speljala....

LP Bajsi

ja bo treba zavihat rokave:)

drgač sem pa pozabila napisat še Brno moto GP ogled dirke...(lani sem bila v Mugellu-top!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčija, Albanija, Makedonija .... splanirano

Bosna-piramide

ene parkrat Šibenik....

ostalo pa odvisno od vremena in časa....

aja pa ziher še kremšnite na Bledu :P

Pa krofe na Trojanah, pa kafe v Postojni, pa tortico na primorskem...pa...pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrav in nepoškodovan preživeti tekoče leto ...

aja uno drugo ?? sovpada s prejšnjo željo ... kakor pade , samo da se bom lahko vozil ... ne rabim planov .. RABIM DNAR !!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še oblikujem plan poti, kaj vse bi rad videl ipd., pol pa dalje...tako, da direktnih vprašanj še nimam...seveda pa bi z veseljem pogledal v stroškovnik, načrt poti, kje ste spali, kaj ste videli ipd.

lp

ž

veliko tega je v temi Cabo da Roca, Portugalska v drugem linku. če imaš dodatna vprašanja se bom potrudil pomagat!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe .... jaz sem danes malo preluftal kamp opremo.

Nikoli se ne ve, kam me cesta odpelje in kje bo potrebno prenočit.

motoristicni-album-foto_14253432_17422803_18406517.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe .... jaz sem danes malo preluftal kamp opremo.

Nikoli se ne ve, kam me cesta odpelje in kje bo potrebno prenočit.

motoristicni-album-foto_14253432_17422803_18406517.jpg

Danes je celo idealno, da probaš tudi prespati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je celo idealno, da probaš tudi prespati :)

Hehehe .... v garaži je tak toplo, da bi lahko celo v gatah spal. :yes:

Veš kak je .... lubica mora bit na toplem. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas načeloma je, no morda bom zavoljo kakšne družbe (kar nekaj ljudi gnjavim, če gredo zraven, hehe) skrajšal na 3 tedne recimo.

16 dni se mi zdi pa zelo kratko, prekratko...to ste se ja samo vozili cele dneve :S

al pač?

jst že v 1 mesec komaj vse spravim, hehe, no s počitki, torej frej dnevi vmes :P

rit mora počivat.press :D

kar se informacij tiče, pa čim več prosim :)

zaenkrat še oblikujem plan poti, kaj vse bi rad videl ipd., pol pa dalje...tako, da direktnih vprašanj še nimam...seveda pa bi z veseljem pogledal v stroškovnik, načrt poti, kje ste spali, kaj ste videli ipd.

tuhtam pa ali bi šel čez osrednji del Španije ali severni...ker moram v vsakem primeru v center Španije...Madrid :)

lp

ž

Jst tudi o tem razmišljam za to leto, odvisno predvsem od družbe. Sem pa imel v mislih voznjo vse ob juzni obali do Portugalske nato gor do Normandije, ter po dolini Loare nazaj. cca 3 tedne, sam nisem preprican ce bo zneslo, najbrz bi blo treba malo skrajsat pot. Ce grem na dopust bi si rad tudi malo pocitka privoscu, pa razne oglede. Samo furanje cele dneve je meni nesmiselno. rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej je kod ki bi šel maja na Korziko?

Imava v planu čez 1.majske praznike cca 10 dni.

Oj

Korzika je v planu sred avgusta....

če boste speljali zadevo bi bil hvaležen :worship: vsakega namiga....

seveda čakamo obširno poročilo s fotkami :naughty:

kaj,....kje,....kako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa, moje motoristične želje za 2011...

predvsem bi rad tako ali drugače preživel sezono. da bom lahko užival tudi v 2012... enako želim tudi vam, motokolegi in motokolegice...

z ostalim se ne obremenjujem preveč, saj ne želim, da mi načrtovanje in planiranje ali sanjarjenje postavlja neke okvirje, omejitve... želim, da se z motorjem odpeljem izven teh omejitev, okvirjev, ki jih kot obvezne doživljam v vsakdanjem življenju...

prilagodil se bom trenutnem navdihu... pa če me takrat piči da grem samo iz hrastnika do litije tudi prav... lahko me piči pa grem do sicilije, pri tako zmedeni glavi nikoli ne veš... skratka, ne obremenjujem se s tem kam in kdaj...

pa srečno... upam, da si vsi izpolnimo svoje želje!

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Korzika je v planu sred avgusta....

če boste speljali zadevo bi bil hvaležen :worship: vsakega namiga....

seveda čakamo obširno poročilo s fotkami :naughty:

kaj,....kje,....kako....

Na Korziki in Sardiniji sem bila že 2x in sicer julija in augusta in te mesece lih ne priporočam, ker je ful vroče, čez 30 stopinj. Zelo lepa narava ampak zaradi vročine si osredotočen sam na to, kje bo kaka senca, kdaj boš lahk kej spil...skratka ni fajn, muka na motorju. Priporočam, da grete do junija, tudi letos bom šla že tretjič na Korziko, je še nekaj cest, ki jih nisem prevozla...samo da bo to aprila al pa maja.

Drugač pa moj prvi načrt za leto 2011 sem uspešno izpolnila, ko sem 1.1.srečno po snegu in ledu prpelala svojo R6 v dolino na zbor v Celju in še nazaj.

Drugi plani pa so predvsem nardit veliko kilometrov v fajn družbi, pogledat stare kraje z obujanjem lepih spominov in osvojit nove kraje in nove ceste brez padcev in seveda veliko hitrih krogov na Grobniku.

Pa srečno vsem pri izpolnjevanju načrtov! :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Korziki in Sardiniji sem bila že 2x in sicer julija in augusta in te mesece lih ne priporočam, ker je ful vroče, čez 30 stopinj. Zelo lepa narava ampak zaradi vročine si osredotočen sam na to, kje bo kaka senca, kdaj boš lahk kej spil...skratka ni fajn, muka na motorju. Priporočam, da grete do junija,

hmm...na to pa nismo pomislil... :slap:

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Vreme je idelano, da lahko razmišljamo in si delamo plane za naslednje leto, zato me zanima, če ste si zamislili kakšne izlete, večnevne ture, katero bi želeli oziroma boste definitivno realizirali?

Torej, namen teme je, da nam razkriješ svoj načrt, morda se bo na podlagi tega tudi kdo lažje odločil .. kod in kam.

Lep snežen dan še naprej in lep pozdrav.

BREITNER

P.S.

Mater, ta zima se pa vleče! :unsure:

Za prvomajske preko Mostarja v Črno goro, kjer je baza, od tam v Albanijo, če se še bo vkup držala, Makedonijo, vse enodnevni izleti. Junija v Dolomite za 3 dni s šotorom, septembra na jadran za en teden v app in malo okoli po otokih. To je dogovorjeno, pa seveda malo po jodlarskih cestah, so škifi bolj prijazni od naših. Pa hitro in previdno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Letos nameravamo z ekipo iti preko orlovega gnezda in Bavarske na Češko - 10 dni. Če ima kdo mogoče kakšno uporabno informacijo, o tem kaj je na tej poti za pogledat se priporočam.

Kakšen vikend po Dolomitih in seveda po Sloveniji.

LP

Šumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos vsekakor prevozit celo dalmacijo in pa črno goro..Če bo dopusta in pa časa pa še za kakšen teden v raziskovanje Dolomitov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nameravamo z ekipo iti preko orlovega gnezda in Bavarske na Češko - 10 dni. Če ima kdo mogoče kakšno uporabno informacijo, o tem kaj je na tej poti za pogledat se priporočam. LP Šumi

Lani sva, z boljšo polovico, opravila furo čez Avstrijo, Slovaško, Poljsko, Češko in nazaj preko Avstrije.

Na Češkem se splača ogledati mesto Češky Krumlov in pa seveda večna Praga, kjer je marsikaj zanimivega za videt. Zanimiv je tudi grad v kraju Hluboká nad Vltavou. V Čeških Budějovicah varijo pivo Budwaiser. Mogoč je tudi ogled same proizvodnje pivovarne. Na spletni strani si moraš poiskati urnik obiskov. Več pa lahko najdeš tudi v mojem albumu: http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_2306

LP

IZ

post-779-0-26041500-1298537334_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Konec julija s kolegi do Črne gore po Jadranski magistrali in potem nazaj grede mislim, da nas bo pot vodila čez Bosno in Srbijo proti Sloveniji. Točna pot pa še ni dorečena!

Če pa bo v Dolomitih še vredu vreme, potem krenemo še tja!

Ma kdo mogoče kaj izkušenj glede vremena v Dolomitih? Je konec julija že slabo ali je še vredu vreme?

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!