Skoči na vsebino

NAČRTI ZA SEZONO 2011


BREITNER

Priporočene objave

Ker je recesija prehuda za zidarijo :cry: , bom pa mal pohajal :)

plan=col de la bonnete. pa sendvič u monte carlu hehe

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec julija s kolegi do Črne gore po Jadranski magistrali

Zadnji teden julija prvi teden avgusta - Jadranska magistrala in nekaj otokov - Črna Gora - nazaj še ni dorečena pot, po vsej verjetnosti Bosna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji teden julija prvi teden avgusta - Jadranska magistrala in nekaj otokov - Črna Gora - nazaj še ni dorečena pot, po vsej verjetnosti Bosna.

mogoče se srečamo in kakšno rečemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vec se vozit, kot zadnja tri leta skupaj. In to v dvoje, nasa pravi, da so otroci ze dovolj veliki. No, da ne bo prevec skromno, nekaj dni Dolomitov tudi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@snoopek: Pa si ti čisto ziher, da je bilo to lani konec julija? Sam sem se lani potepal po Dolomitih v začetku julija. Vsi prelazi krepko nad 2.300m so bili goli. Snega ni bilo niti za eno kepo. Drugače pa Stelvio ne spada pod Dolomite :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel predhodni post malo dopolniti, pa ni šlo več.

Še tole bi vprašal. Za "1. Maja" se bova z najdražjo vozila po Siciliji. V Messino pridem 24.4. zvečer. Naprej pa po severni strani do Scopella. Potem naprej do Sciacce, Nota, vznožja Etne, Taormine in 30.4. zvečer nazaj v Bari na trajekt za Dubrovnik. Če bo kdo od naših na tej relaciji, se lahko kje zmenimo za kakšen "kofič"?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@snoopek: Pa si ti čisto ziher, da je bilo to lani konec julija? Sam sem se lani potepal po Dolomitih v začetku julija. Vsi prelazi krepko nad 2.300m so bili goli. Snega ni bilo niti za eno kepo. Drugače pa Stelvio ne spada pod Dolomite :surrender:

Ja lani je blo tole konec julija ;) nisem šel jaz pač pa kolega in to je tud slika, ki jo je on naredu ;)

Tle čez so hotli it, čez ta prelaz, pa je bil zaprt, ker je bil sneg ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani je blo tole konec julija ;) nisem šel jaz pač pa kolega in to je tud slika, ki jo je on naredu ;)

Tle čez so hotli it, čez ta prelaz, pa je bil zaprt, ker je bil sneg ;)

V Alpah te lahko sneg preseneti v kateremkoli obdobju (tudi avgusta).

Še najmanj možnosti je prav julija in avgusta, čeprav se da uloviti idealno vreme že tudi za prvomajske praznike pa tudi v septembru ali oktobru.

Spremljati je pač potrebno srednje in kratkoročne vremenske napovedi in prilagajati pot razmeram.

So pa ceste po Alpah praviloma zelo dobro vzdrževane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Alpah te lahko sneg preseneti v kateremkoli obdobju (tudi avgusta).

Še najmanj možnosti je prav julija in avgusta, čeprav se da uloviti idealno vreme že tudi za prvomajske praznike pa tudi v septembru ali oktobru.

tole je v tistih koncih 'lahko čez noč' (31.8.-03.9.2010)

post-5414-0-51634000-1300182991_thumb.jpg

post-5414-0-78580400-1300183004_thumb.jpg

post-5414-0-37893500-1300183018_thumb.jpg

post-5414-0-86890400-1300183031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani je blo tole konec julija ;) nisem šel jaz pač pa kolega in to je tud slika, ki jo je on naredu ;)

Tle čez so hotli it, čez ta prelaz, pa je bil zaprt, ker je bil sneg ;)

Sem mislil, da si bil zraven, vsaj tako je bilo razumeti. Mene je samo zmotil snežni plaz čez cesto katerega se vidi nekje desno na sredini slike. Malo neobičajno za konec Julija je tudi količina snega??? To, da zapade sneg v visokogorju tudi avgusta ni pa nič novega. Na Stelviu sem bil že 4x. Julija ali avgusta nisem nikoli videl tako visoke snežne odeje! Povprašaj prijatelja, da ni slika iz kakšnega drugega obdobja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da si bil zraven, vsaj tako je bilo razumeti. Mene je samo zmotil snežni plaz čez cesto katerega se vidi nekje desno na sredini slike. Malo neobičajno za konec Julija je tudi količina snega??? To, da zapade sneg v visokogorju tudi avgusta ni pa nič novega. Na Stelviu sem bil že 4x. Julija ali avgusta nisem nikoli videl tako visoke snežne odeje! Povprašaj prijatelja, da ni slika iz kakšnega drugega obdobja.

Nisem bil zraven ;)

So pa to slike od lani julija tko ko sem reku ;) Rekel je, da so hotli tle čez it in da je bil snežni plaz, tako da niso mogli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če ima kdo čas se mi lahko pridruži oz. se mu jest pridružim na poti do splita, tam je kemp zastonj od jutri dalje do nedelje, od cetrtka dalje se odvija motozbor. Lokacija je idealna za ogled slapov krke, reke cetine, itd.

lp Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Moj načrt za sezono 2011 je že pod streho. Nekaj dni nazaj sem prišel nazaj iz 3 mesečnega moto potepanja po Australiji. Plan za 2012 pa tud že skoraj imam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Moj načrt za sezono 2011 je že pod streho. Nekaj dni nazaj sem prišel nazaj iz 3 mesečnega moto potepanja po Australiji. Plan za 2012 pa tud že skoraj imam :)

Pa ne, da je že tri mesece mimo?? :hmm:

Saj mi je Lowrenc šele pred "dobrim mesecem" rekel, da si se zakopal v Outback...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Moj načrt za sezono 2011 je že pod streho. Nekaj dni nazaj sem prišel nazaj iz 3 mesečnega moto potepanja po Australiji. Plan za 2012 pa tud že skoraj imam :)

Upam, da bo hitro sledilo poročilo sicer se bom(o) "utopil(i) v lastni slini" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, tri mesece je šlo kot strela. Moto rider tebi pa HVALA za vse nasvete in usmeritve, ki si mi jih dal :)

Slike sem pa tudi nekaj že prlimal na motosvet....

Skratka, ne najdem besed za opis...bilo je megabombastično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, tri mesece je šlo kot strela. Moto rider tebi pa HVALA za vse nasvete in usmeritve, ki si mi jih dal :)

Slike sem pa tudi nekaj že prlimal na motosvet....

Skratka, ne najdem besed za opis...bilo je megabombastično

Pregledal slike in ti verjamem, da je to nora dogodivščina :yea2:

A motor ti je celo pot dobro služil? Kakšen gumi defekt?

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...glede motorja bi pa lahko tud eno gajbo spil, pa nebi pršli do konca:) je blo kar neklaj komedij, niti ni bil vzrok na samem motorju

Ampak ja načeloma je blo vse ok, sm pa 3 zadnje gume zamenal in 2 prednje, ter 3 servise naredu (olje in filter)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Moj načrt za sezono 2011 je že pod streho. Nekaj dni nazaj sem prišel nazaj iz 3 mesečnega moto potepanja po Australiji. Plan za 2012 pa tud že skoraj imam :)

To pa je dogodivščina ... vsaka čast. Slike so pa prav orgazmične!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bostjany: A to si delal Ausi krog? A ni bil na sporedu že pred kakim letom? Kam si pa slike napopu? Iščem, pa ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups. Najdu med Albumi. Res fino! Vidm, da si zavil tudi v Kakadoo. Če se ne motim, si objavu tudi sliko slapu Jim Jim. Ko smo mi bili tam v sušnem obdobju, ni bilo niti kapljice vode. Kako je bilo prvič prečkat krokodiljo reko :whistle:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja vse je enkrat prvič. Občutki so pa fenomenalni, ko prideš čez, vmes te pa mal stiska. Upam, da se ne bo kdo oglasu, ker smo totalno zašli iz teme. V planu imam en potopis enkrat jeseni v našem kraju.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja vse je enkrat prvič. Občutki so pa fenomenalni, ko prideš čez, vmes te pa mal stiska. Upam, da se ne bo kdo oglasu, ker smo totalno zašli iz teme. V planu imam en potopis enkrat jeseni v našem kraju.

Končno ena resna tema. Odlično, bostjany! :worship:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!