Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Kako na tako "velik" način nalimaš fotke, k men nikakor ne rata, pa bi jaz tudi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako na tako "velik" način nalimaš fotke, k men nikakor ne rata, pa bi jaz tudi? :hmm:

Žž, Rumenko: Jest slikam pomanjšam piksle na 1024x683. Potem grem na portal Shrani.Si in gor sejvam posamezni Jpg. Skopiram vrstico kjer so podatki IMG in jo prenesem v odprti MS editor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri praznovali tradicionalni Dan žena. Srečal CenetaR :beer1:. Vtise pa še sestavljam :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena kratka turca 120km do spomenika v Ženevljah na Goričkem.

Srečal ziher eno 15 motoristov :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 11.3...lepa turca po okolici Slovenskih Goric..start v Mariboru..nadaljevanje: Pernica, Lenart v Slovenskih Goricah, Žice, Ledinek, Trate, Stogovci, Črnci, Segovci, Lutverci, Gornja Radgona, Radenci, Kapelski Vrh, Okoslavci, Videm, Berkovci, Logarovci, Lukavci, Noršinci, Ljutomer, Cven, Mota, Razkrižje, Ljutomer, Podgradje, Radomerje, Ivanjkovci, Pavlovci, Hardek, Ormož, Trgovišče, Zamušani, Moškanjci, Ptuj, Hajdoše, Zlatoličje, Starše, Miklavž na Dravskem polju, Maribor = 188 km

Danes start v Mariboru..nadaljevanje: Razvanje, Radizel, Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica, Vrhole, Preloge, Tepanje, Slovenske Konjice, Frankolovo, Vojnik, Celje, Laško, Rimske Toplice, Zidani most, Radeče, Vrhovo, Boštanj, Sevnica, Blanca, Dolenji Leskovec, Krško, Spodnja Libna, Stari Grad, Dolenja vas pri Artičah, Gornji Lenart, Brežice, Krška vas, Malence, Mrzlava vas, Malence, Brežice, Bukošek, Župelevec, Bizeljsko, Imeno, Podčetrtek, Mestinje, Tekačevo, Rogaška Slatina, Tržišče, Spodnje Sečovo, Tekačevo, Podplat, Poljčane, Cigonca, Slovenska Bistrica, Zgornja Polskava, Radizel, Razvanje, Maribor = 270 km..vmes med vožnjo 2 urni postanek v Sevnici, kjer sm nabrala še tole:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla, postreljala, zmagala :worship:

Sorry za :topic: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naj bi padla furca do Balatona, pa se zaradi nezaintereseranosti dolocenih osebkov ni izslo po planu.

backup je bil... BOLJSI!!

Na Vranskem smo se dobili Samo in njegov 12-letnik, (danes RD, pa se lahko koncno zadaj fura.) Sli smo z Vranskega do Celja, preko Smarja pri Jelšah do Zibike in naprej preko Poljčan do Maribora, potem pa preko Radelj na slavno 69tko. Tam nas je pricakal sneg. Zuuurka. Cesta je bla taka, da se je dalo normalno furat, vsake tolk micken mokra pa enmal hladno je bilo. Spodnji del 69tke je bil pa ze taprav, GASAAAA!!! Pot nas je nato vodila preko Slovenj gradca do Velenja in nato v Arjo vas. Tam smo se poslovili in sli vsak na svojo stran. Superca je blo.

post-1357-0-52971600-1300031891_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 11.3...lepa turca po okolici Slovenskih Goric..start v Mariboru..nadaljevanje: Pernica, Lenart v Slovenskih Goricah, Žice, Ledinek, Trate, Stogovci, Črnci, Segovci, Lutverci, Gornja Radgona, Radenci, Kapelski Vrh, Okoslavci, Videm, Berkovci, Logarovci, Lukavci, Noršinci, Ljutomer, Cven, Mota, Razkrižje, Ljutomer, Podgradje, Radomerje, Ivanjkovci, Pavlovci, Hardek, Ormož, Trgovišče, Zamušani, Moškanjci, Ptuj, Hajdoše, Zlatoličje, Starše, Miklavž na Dravskem polju, Maribor = 188 km

Danes start v Mariboru..nadaljevanje: Razvanje, Radizel, Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica, Vrhole, Preloge, Tepanje, Slovenske Konjice, Frankolovo, Vojnik, Celje, Laško, Rimske Toplice, Zidani most, Radeče, Vrhovo, Boštanj, Sevnica, Blanca, Dolenji Leskovec, Krško, Spodnja Libna, Stari Grad, Dolenja vas pri Artičah, Gornji Lenart, Brežice, Krška vas, Malence, Mrzlava vas, Malence, Brežice, Bukošek, Župelevec, Bizeljsko, Imeno, Podčetrtek, Mestinje, Tekačevo, Rogaška Slatina, Tržišče, Spodnje Sečovo, Tekačevo, Podplat, Poljčane, Cigonca, Slovenska Bistrica, Zgornja Polskava, Radizel, Razvanje, Maribor = 270 km..vmes med vožnjo 2 urni postanek v Sevnici, kjer sm nabrala še tole:

:yea1:

Enkrat maja te povabim na piknik kluba p. e. kjer bomo tud neki streljal .. (pokal jelenov rog) sam kokr vidm te tarče.. ti z pištolo mi pa z puško. LP. Dare :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat maja te povabim na piknik kluba p. e. kjer bomo tud neki streljal .. (pokal jelenov rog) sam kokr vidm te tarče.. ti z pištolo mi pa z puško. LP. Dare :naughty:

...juhu :yea1:..komaj čakam..lušno bo...sam se je treba uskladiti..ker takrat treniram z malim kalibrom...lp in z navdušenjem pričakujem povabilo.:010

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško - Trbovlje - Marija Reka - Prebold - Šempeter - Žalec - Celje - Laško ;) kolko km je pa ne vem, vem da je blo kar ok, na žalost pa sem bil sam, ker nisem našu kompanjona ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonček danes ni dal miru, pa sva z drago zajahala Pegy in odpeljala kratko furo od Kungote preko Jurija, Lučan in Gomilice nazaj čez Šentilj domov.

Bilo je čuuuudovito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ilirska Bistrica-Cerknica-Ribnica-Kostel in nazaj. 260 km v odlični družbi. Kljub vetrovnemu vremenu nas je bilo kar presenetljivo veliko na cesti.

post-28280-0-83576100-1300649608_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žž, Rumenko: Jest slikam pomanjšam piksle na 1024x683. Potem grem na portal Shrani.Si in gor sejvam posamezni Jpg. Skopiram vrstico kjer so podatki IMG in jo prenesem v odprti MS editor.

Tenkjuz, bom še mal naštudiru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff ja vtisi?? Čist mrzli :D

V petek se je pot začela v lj samo z avtom, saj sva šla po puncin motor v Vuzenico :D, na drugi konec sveta praktično :).

Kupili XTX, jaz seveda z bojno opremo (zimski kombinezon) proti mrazu, na pot, od Vuzenice do Dravograda, preko Slovenj Gradca do Velenja, mimo Žalca v smeri Trbovlj, vmes sem se ustavil na Mariji Reki, spil kakav, da me je dobro pogrelo in lepo dalje do Litije, mimo Gradu Bogenšperk, do Ivančne gorice-Žužemberk in malo hitreje preko Dvora do kočevja, Prišel dokaj zmrzljen okoli osme zvečer, kolena so rabila še kakšne pol ure, da so se pogrela :D.

Nabralo nekaj malega čez 200kilometrov.

Ni zime, za nas eskime!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 110 km za dušo Od Laškega preko Celja - Žalca - Vranskega - Trojan - do Izlak - Zagorje - Trbovlje in nazaj proti Leškemu.

Jst in kolega z gixerjem! :)

Sva srečala kar nekaj motoristov!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota 19.3.2011 start v Mariboru ob 07:45, nadaljevanje poti: Radizel,Morje, Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica, Poljčane, Križni Vrh, Podplat, Tržišče, Rogaška Slatina..postanek v RST Dolšak Rogaška...(majice za bmwjaše) in kofetkanje..povratek nazaj po isti poti do Maribora.-104 km

nedelja 20.3.2011 start v Mariboru ob 10: 45, nadaljevanje poti: Radizel, Morje, Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica in nazaj do Maribora, Lenart, Benedikt v Slovenskih goricah, Apače, Trate, Sladki Vrh, Jarenina, Maribor.-133 km

ponedeljek 21.3.2011 start v Mariboru ob 11:35, nadaljevanje poti: Pesnica, Šentilj, Selnica ob Muri, Sladki Vrh, Trate, Apače, Gornja Radgona, Radenci, Kapelski Vrh, Videm, Ključarevci, Križevci pri Ljutomeru, Veržej, Banovci, Ljutomer, Cven, Mota, Razkrižje, Ljutomer, Ormož, Gorišnica, Zamušani, Polenšak, Sakušak, Juršinci, Ptuj, Krčevina, Vurberk, Duplek, Maribor, Bresternica, Maribor.-224 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans LJ-PO-Ilirska Bistrica-Jelšane-Rijeka (mislu it še neprej do jablanca pa me je presenetla hudičev visoka kazen pa sm od razočaranja pol obrnu).

Naredu 260km. Slikce tud ni kr fotkič od žalosti ni hotu delat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!