Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

RES JE BLO FAJN se letos prvič zares pelat :yes: sicer z GSX750F.

Lj

Horjul

Lučine (2x)

Logatec

Idrija (na spustu za deloviščem so pometali pesek s cestišča, BRAVO)

Kalce

Planina cestarji so pometal BRAVO :OK:

Ride po sedini blo mal mokro, zgleda so pometal in pomival

Lj

okroglih in prekrsanih 200 km :OK:

Jutri pa službeno a z motorjem na Kozjansko, čist zraven Lesičnega

Slikc pa ni, sm se sam vozu :naughty:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil spet lep dan in s kolegi smo spet naredili 250 km ;)

Najprej sva z enim kolegom šla v TC motoshop po par stvari.

Pot se je začela v Laškem, nadaljevala pa po stari cesti za Savo proti Litiji in naprej do Ljubljane. Na poti nazaj iz Ljubljane po drugi strani se pravi proti Trojanam smo se na Trojanah ustavili na krofih, nato pa so se nama pridružili še 3 kolegi in pot smo nadaljevali proti Celju. V Preboldu smo zavili na Marija Reko in nato od Trbovelj nazaj proti Laškem ;)

Zanima me, če kdo ve kaj se je dogajalo na Marija Reki, mislim, da je eden malo pod vrhom padel. Je bil kdo od tu?

Sice pa je bilo včeraj velikoooo motoristov ;)

Lp,

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Domžal na morje in nazaj, super turca, bi bil greh če nebi šel. Letos še nisem videl toliko motoristov. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB - Poljčane - Bizeljsko - Brežice - Novo Mesto - Dvor - Kočevje - Ljubljana - MB

cca 380km

Iz Dvora skozi Lašče v prvem dolgem desnem ovinku blo zelo spolzko, sva ova z kolegom zdrsela... So pa tam vse do Kočevja konkretno pucali cesto...

super tura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa ena uživaško solerska LJ-Kočevje-Petrine-Kočevje -Dvor-NM-Hrušica, pavza ob kajmaku in pleskavici na sončku v vinogradu z dobro duržbo, potem pa še domov čez Trebnje-Litija-Marija reka-Kamnik-LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom vas utrujal ...

Robertotov Robi vrača udarec !!! In za to mi ni potrebno financirati Japonskih proizvalacev (Suzuki), ker rajši poskrbi kar za domače (Cult). Sicer je padlo samo dobrih 6 kmjev, toda pomambno je, da so padli !!!

Še nagradno vprašanje za Suzukija: Kje je poslikana tretja (?) sličica ???

post-12027-0-81386700-1301151133_thumb.jpg

post-12027-0-94110000-1301151163_thumb.jpg

post-12027-0-90504800-1301151195_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertotov Robi vrača udarec !!! In za to mi ni potrebno financirati Japonskih proizvalacev (Suzuki), ker rajši poskrbi kar za domače (Cult). Sicer je padlo samo dobrih 6 kmjev, toda pomambno je, da so padli !!!

Še nagradno vprašanje za Suzukija: Kje je poslikana tretja (?) sličica ???

Ti bo danes odgovoril.Je bil spet viden pri Gabronu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No spet slabi vtisi pr men.

LJ-PO-(zavil na hitro cesto na bertokih no in tle se avantura začne).KP

Odenkrat mi iz žepa odletijo vsi dokumenti. No sledi 2uri iskanja v črnem usnju na soncu. Na eni strani hitre ceste ni grem še nkrat spet nč. No grem še na drugo stran z motorjom in zagledam modro mapco za dokumente. Se vstavm 500m naprej. Pol pa spet pešačt po cesti nazaj pa čakat da ni nobenga avta da lohka lavfam do sredine po dokumente. Fak prazna mapca (sam homolo je bil not). Mal naprej prometna, mal naprej zdravstvena, spet mal naprej bančna pol se pa konča. Potnega lista, vozniske,... pa nikjer. En par z avtom mi ustav vprašata če je kej narobe in me zapeleta do motorja (hvala). :notworthy:

Uglavnem če bo kdo kej isku na sred hitre ceste :P nej pogleda še po mojih dokumentih. :D

Naredu 270km. ene par po nepotrebnem. :naughty:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff .... strašno neprijetna stvar se ti je zgodila!

Sočustvujem s teboj ... pač po nepotrebnem imaš letanje po ustanovah in dodatne stroške.

Dejansko ne veš, kako stvari "posrka" iz žepa če se ti to ne zgodi. Jaz sem 1x imel odprt žep v njem pa vrečko,

katero vtrgaš pri sadju v trgovini .... in ti rečem, ko sem ga malo zategnil je samo naredilo .. flooooop in čao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo borke in borci.

Zgleda, da smo danes vsi nekaj zgubljali.

Jaz sem na relaciji LJ-KP-LJ zgubil temno model deklc moje ljubice, z napisom VIRAGO.

Lahko celo, da je bilo to prejšen teden.

Če ga je kdo videl ali našel, ga prosim, da se mi javi.

Nagrada je pizza + pripadajoča pijača + dva tanka bencina.

Najlepši pozdrav in srečno v novo sezono!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa službeno a z motorjem na Kozjansko, čist zraven Lesičnega

Si užival od Šentjurja do Lesičnega po ovinkih čez Košnico in Žegar? :hmm: Smem vedeti kam si šel, ker je bila moja mami doma iz Lesičnega :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si užival od Šentjurja do Lesičnega po ovinkih čez Košnico in Žegar? :hmm: Smem vedeti kam si šel, ker je bila moja mami doma iz Lesičnega :yes: .

LP Robert

Žal je zmanjkalo časa (dneva) za moto uživancijo po taboljših odsekih v teh krajih.:wallbash: Posel in test mopeda sta imela ta dan prednost. Se bo še zgodilo letos.:yes:

Odsek nad Lesičnim proti Šentjurju poznam, že nekajkrat prepeljal po večkrat gor in dol.:OK:

Zgodilo se je naslednje:

V Novem mestu je bila probefahr mopeda 900ccm.:D

Zjutraj je še mrzlo, pa se je šlo po AC, pa zato hitreje. :whistle:

Višnjegorski klanec je kr fajn. :naughty: "Sam ne to okol govort".

Iz NM še po AC do Šmarjete, prek Bučke do Sevnice, Planina pri Sevnici

in do Planinske vasi (še mal makedama, a je bil lepo gladek in ne preveč prašen) Sevnica Planina tud fajn sam april naj asfalt dodobra opere.

Daljši loki in višja hitrost :D

Povratek skozi Jurklošter (kar lepo zavito pa fino skrito pred vetrom, prometa nič), Atomske toplice, Hrastnik in za Savo v Lj.

Končalo se je ob 18:15, še pred ohladitvijo.

skupaj 260 km :D brez problemov.

Lesično pa prihodnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa prvih 1000 km letos prevoženih. Danes tura Gorica - ovinek do Postojne na kafe - Senožeče - Črni kal - Koper - Črni kal (postanek pri Vikiju) - Divača - Štanjel - Gorica.

Super turca. Hvala vsem za opozorila o možeh v modrem. Med Kozino in Črnim kalom so se večkrat premeščali.

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lesično pa prihodnjič.

Če si za, bi šel tudi jaz zraven, ko boš šel pogledat tiste ovinke :naughty: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za, bi šel tudi jaz zraven, ko boš šel pogledat tiste ovinke :naughty: .

LP Robert

ko pa prideta v moje kraje še pa mene pokličita. vama razkažem ovinke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ko sem se spravil pisat današnje poročilce sem opazil, da sem včeraj ne samo pozabil SD kartico, tudi temo sem sfalil in pisal v "Ali si bil ti" namesto semle... ajoj, res šlamparija :slap:

ker so naši vrli vremenarji popravili napoved na zgolj postopno poslabšanje s severa, Lubici ni bilo treba 2x rečt za izlet; ker sva bila včeraj (skoraj) na morčku, je bil današnji cilj moj slap na Sella Nevei - če bova uspela priti pred mokro fronto, seveda

start je uspel v krasnem, a spet še malce hladnejšem sončku kot včeraj, nekaj manjših zdrsov je nakazovalo, da je tudi asfalt malo hladnejši (ali pa so moje SportSmartke, ki so malo pred smrtjo, že odnehale) ampak ni bilo sile; resneje je bilo, da je za MnaS sonček izginil za vedno bolj črnimi oblaki, zapihal je mrzel veter, dokončno in nedvoumno pa so prve dežne kaplje malo pred Kobaridom zagotovile, da sever danes ni prava smer za uživanje na motorčku... ker je bila Lubica žejna, sem ji v Kobaridu dal za pit, potem pa sva obrnila nazaj na jug

v MnaS je spet posijal sonček, a sva naredila prvi postanek šele pri Gabronu v Idriji, na porciji slastnega sladoleda; med lizanjem in martinčkanjem na sončku sta me zalotila zet Rumenega cestaka in njegova sopreproga ;) malo smo počvekali, ko pa so se tudi tu začeli zbirat temni oblaki pa sva jo z Lubico popihala v Postojno, kjer sva na OMV črpalki srečala Luckyja in Frenka, pol je uletel še maus s svojo jato; mal smo počvekali, popili Earl Gray z mlekom, potem pa gasa proti domu

na poti smo naredili še kratek postanek na ridah, enemu nicku sem lahko dodal obraz z dolgimi laski, potem pa zares domov, saj je blo že mrzlo ko pes - vsaj zame, v čisto poletni opravi... vsega skupaj kljub mrazu prav fletnih 240 LS kmjčkov

moj slap bo moral počakat še kak vikend; itak bo potem zabavneje, ker bo Lubica dobila nove čeveljce :wub:

na ovinkih sicer ni bilo veliko peska (razen na dveh med Kalcami in Hotedrščico, tam v gozdu), je bilo pa kar nekaj kamenja, zato bodite pazljivi

post-163-0-25172100-1301174848_thumb.jpg

post-163-0-34753900-1301174873_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozje-prevorje :naughty:-šentjur-celje-laško-rimske-hrastnik in nazaj. super vreme mal je sicer pihal ampak ni panike. policajov ko dreka, dva sta se v dolu pri hrastniku z radarjem skrivala za štango premera cca. 10cm :wallbash::headbang: kao: ne vidiš me...:SS

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si za, bi šel tudi jaz zraven, ko boš šel pogledat tiste ovinke :naughty: .

LP Robert

Ni blema, Mobitel dela za nas.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozje-prevorje :naughty:-šentjur-celje-laško-rimske-hrastnik in nazaj. super vreme mal je sicer pihal ampak ni panike. policajov ko dreka, dva sta se v dolu pri hrastniku z radarjem skrivala za štango premera cca. 10cm :wallbash::headbang: kao: ne vidiš me...:SS

Ne., ne, samo naslonu je, da ne bi posnetka stresu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne., ne, samo naslonu je, da ne bi posnetka stresu :naughty:

kaj je pa drugi delal??? držal prvega :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si užival od Šentjurja do Lesičnega po ovinkih čez Košnico in Žegar? :hmm: Smem vedeti kam si šel, ker je bila moja mami doma iz Lesičnega :yes: .

LP Robert

gsx750s upam, da ne zahtevam preveč če te prosim za bolj natančen plan poti ali pa kar vse pripravljeno v Google maps :) .

Sem se lansko leto vozila malo po Štajerski in Dolenjski in priznam, da zelo slabo poznam tiste konce. Pogrešam pa kakšno tako temo tukaj na Motosvetu, kjer bi opisali in razkrili lepote Slovenije, za vse tiste ki smo na lovu za lepe ovinke in ceste. Sem že brskala, pa nisem zasledila nobene take tem.

Drugače pa... včeraj je padlo nekaj kratkih in sladkih kilometrčkov :notworthy:, samo do Rateč in nazaj domov :( .

Se pa opravičujem tistemu motoristu, ki mi je sledil vse do bencinske do Rateč in me povabil na kavo k Zelencem. Žal se nisem mogla odzvat povabilu, ker se mi je mudilo nazaj domov. Pa drugič... saj sedaj bo vse več lepih in toplih dni za vožnjo in potem tudi malo več časa, za posedanje in uživanje.

Aja še nekaj... kaj se sedaj po novem motoristi več ne pozdravljamo med seboj. Včeraj srečala tri ali štiri "modele" ki niso odzdravili. To ni lepo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!