Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2011


Sanda7

Priporočene objave

Hola,

danes sem se prebudil v hladno in oblačno jutro, zato sem ga izkoristil za pospravljanje stanovanja - Gospodov dan gor al dol, po enem mesecu dopusta je blo treba ;) kmalu se je pokazal tudi sonček, temperatura se je dvignila, rahlo je zapihalo, tako da sem lahko do kosila posušil vse od včeraj vlažne motocote :)

potem sem še 1x preveril radarsko sliko padavin :P preden sem - ker je bilo seveda nujno - odpeljal Lubico na sprehod: sva šla ovinkarit na Staro pošto, prečekirat ride in počvekat s prijatelji na parkirišču, pa na :kava: na OMV v Postojno... v planu je bil še obisk Igorjeve razstave dirkalnih motociklov v Bistri, ampak sem se tako prijetno zaklepetal s prjatli da bom šel pač drugič ;)

srečal miljavžnt motoristov, tudi parkirišče je blo nabito polno - zgleda smo danes čisto vsi privlekli ven motorčke in uživali v prijetnem sončku, saj je bilo popoldne na enem kupu le zares prijetnih 24 Celzijev :) no ja, vsi razen Cartmana :P

zvečer sem skočil še do Tarumenga, da smo skupaj pogledal MotoGP dirko (hua, naš tokrat ni padel, je bil kar šesti :OK: ) in da sem pripravil vse za jutrišnjo menjavo gum

vse skupaj tale vikend le 492 (na trenutke tudi malo mokrih) kmjčkov, kar je nekje pol manj kot je bilo v planu, a ker z Lubico nisva iz cukra, večinoma ful uživaški :) in čez le pet dni bo tu nov vikend... :010

PS in seveda hvala vsem, ki ste nas opozarjali na radar na parkirišču malo pred industrijsko cono Logatec!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sem se prebudil v hladno in oblačno jutro, zato sem ga izkoristil za pospravljanje stanovanja - Gospodov dan gor al dol, po enem mesecu dopusta je blo treba ;) kmalu se je pokazal tudi sonček, temperatura se je dvignila, rahlo je zapihalo, tako da sem lahko do kosila posušil vse od včeraj vlažne motocote :)

potem sem še 1x preveril radarsko sliko padavin :P preden sem - ker je bilo seveda nujno - odpeljal Lubico na sprehod: sva šla ovinkarit na Staro pošto, prečekirat ride in počvekat s prijatelji na parkirišču, pa na :kava: na OMV v Postojno... v planu je bil še obisk Igorjeve razstave dirkalnih motociklov v Bistri, ampak sem se tako prijetno zaklepetal s prjatli da bom šel pač drugič ;)

srečal miljavžnt motoristov, tudi parkirišče je blo nabito polno - zgleda smo danes čisto vsi privlekli ven motorčke in uživali v prijetnem sončku, saj je bilo popoldne na enem kupu le zares prijetnih 24 Celzijev :) no ja, vsi razen Cartmana :P

zvečer sem skočil še do Tarumenga, da smo skupaj pogledal MotoGP dirko (hua, naš tokrat ni padel, je bil kar šesti :OK: ) in da sem pripravil vse za jutrišnjo menjavo gum

vse skupaj tale vikend le 492 (na trenutke tudi malo mokrih) kmjčkov, kar je nekje pol manj kot je bilo v planu, a ker z Lubico nisva iz cukra, večinoma ful uživaški :) in čez le pet dni bo tu nov vikend... :010

PS in seveda hvala vsem, ki ste nas opozarjali na radar na parkirišču malo pred industrijsko cono Logatec!!

NoNo tud Brubi46 in Carman sta na ride pršla z Suzukijem. Če je dobr zate, bo tud za nas. sam da mi u dežju ne iščemo merkatorjev :whistle: užgemo brisalce!

Motoriranje sem prejšen teden zaključil že v Petek. Postojna-Dekani-Ride-Postojna. Nič presenetljivega razn vročine. Morda se bo vreme le porihtalo, in se bo dalo lepo uživat še kak teden ali tri. u tisti pasji vročini meni ni blo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en moj prispevek z cca. enourno vožnjo (če štartate iz Lj je triurna fura, iz prekmurja pa lahko tudi celodnevna):

trasa: http://maps.google.com...

Trasa je primerna za vse ljubitelje narave in ovinkov. Asfaltna površina je pestra, v večini precej zmahan, nekaj km skoraj novega ...

Slikal pa na 90km furi nisem, mogoče kdaj drugič stisnem kakšno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V začetku meseca sem bral vtis od Rumenega, ko je šelpogledat opustošeno letališče Jugoslovanske ljudske armije. Zdelo se mi jezanimivo in takrat sem si rekel da te mesec grem tudi jaz tja dol....

Lp, Matjaž

A te lahko prosim, da poveš na kateri meji ste se to javili in kako je to zgledalo? Prišli do prvega carinika in mu povedali kam greste al kako?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te lahko prosim, da poveš na kateri meji ste se to javili in kako je to zgledalo? Prišli do prvega carinika in mu povedali kam greste al kako?

Hvala.

Ko boš mimo Plitvičkih jezer se kar držis smeri za Bihač. Prideš direktno na mejo. Mi smo pustili motorje pri kraju pa šli peš do policistov ki so kontrolirali avtomobile. Pol te pa že oni usmerjo do katerega moreš jit. S sabo rabiš pa samo osebno, pa registrsko. Pa javili smo se samo Hrvatom. Potem maš pa z meje ene 10km pa si na letališču.

Klik Zemljevid

lp, Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo boljšo polovico sem zapeljal v Rastoke na kosilo in sva imela namen si ogledat letališče Željava: Objekt 505.

Za info: od Slunja do letališča cca. 30km.

Ko sem konobara (kelnarja) vprašal, kako daleč je do letališča, ter kaj se da videt mi je odgovoril, da nimam kaj videt in da policija pogosto patruljira in gnjavi.

On je bil v mesecu dni 5x tam, pa so ga od tega 3x zajebavali. In tako sva se odločila, da nima smisla, da se voziva tja. Edino zanimiva so ta vrata, to pa je tudi vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dans sm v sluzbi preveru vreme in vedu, d bo treba izkoristit napoved.. Ob 11 ih domu, pol pa proti Bostanju - Krsko - Brezice (tle vmes vidu Kozmusov avto - k je ze doma??) - Bizeljsko - Bistrica ob Sotli (passporta nism mel s sabo, d bi sel v Kumrovec) - Podcetrtek - Poljcane - Sl. Bistrica - Zrece (kavica) - Celje -ac do Prebolda - Marija reka (nobenga motorista) - Trbovlje - Smartno pri Litiji - Bogensperk - domu.. Prijetna furca, proti domu delno mokra cesta, od Radohove vasi naprej, nabralo se je okol 280 km... Pasaloooo.

klopotec na Bizeljskem - ogromen - pa tud Bizeljski grad tam v ozadju.. za vec shootinga ni blo casa..

post-16982-0-16530300-1314897750_thumb.jpg

post-16982-0-63241000-1314897812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni škoda denarja za bencin zaradi teh nepotrebnih fur :S

Nobena fura ni nepotrebna. Vsaka ti nekaj da. Ko bos starejsi, bos mogoce tudi sam to ugotovil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vnaprej se opravičujem ker ni še slikc na compu ..kaj hočem stare gare ... pa denar gre za mešanico...

prvi dan : http://maps.google.c...sp=3&sz=14&z=10

drugi dan : http://maps.google.c...g=ht&mra=ls&z=9

tretji dan : http://maps.google.com/maps?saddr=vrtovin+104&daddr=Spodnja+Branica,+Nova+Gorica,+Slovenija+to:Tev%C4%8De,+Ajdov%C5%A1%C4%8Dina,+Slovenija+to:Erzelj,+Vipava,+Slovenija+to:%C5%A0tjak,+Se%C5%BEana,+Slovenija+to:Dolenje,+Se%C5%BEana,+Slovenija+to:Kazlje,+Se%C5%BEana,+Slovenija+to:%C5%A0tanjel,+Komen,+Slovenija+to:Coljava,+Komen,+Slovenija+to:Pot+204+to:45.7037652,13.8493759+to:45.70018,13.83567+to:Localit%C3%A0+Fernetti%2FSS58+to:Strada+per+Vienna%2FSS58+to:Localit%C3%A0+Trebiciano%2FSP1+to:Neznana+cesta+to:Neznana+cesta+to:Bazovi%C5%A1ka+cesta%2FE61+to:Neznana+cesta+to:Dunajska+cesta+to:Krumper%C5%A1ka+ulica&hl=sl&ie=UTF8&sll=46.130006,14.620829&sspn=0.015138,0.038581&geocode=FcOIvAIdFdHSACmzNXQfgxx7RzEBszY1HPgAEw%3BFZR_uwIdxwLTACnt0rA0ERp7RzEAoKvOHvgACg%3BFTXRuwIdptrTACmLCqXNChl7RzGA36rOHvgACg%3BFThmuwIdfh3UAClHWYW9Nhh7RzEQsarOHvgACg%3BFajGugIdES_UACkjrSFnoRd7RzHFSFmOg5CeNg%3BFcOwugIdtSLUAClHKGDPyBd7RzEQ66rOHvgACg%3BFVVDugIdXzfUACmtnMUeIBZ7RzFQ66rOHvgACg%3BFQU1uwId2zzTACl79y1RURd7RzGw5arOHvgACg%3BFdzmugIdwlXSACnbcfdR-hB7RzHwn6vOHvgACg%3BFSB-uQIdVrzTAA%3BFVViuQIdH1PTACmPN044DBV7RzHRtVk0HPgAEw%3BFVRUuQIdlh3TACkPsPwdGxV7RzHQClg0HPgAEw%3BFWhFuQId9u_SAA%3BFVgmuQIdkW_SAA%3BFbbouAIdPvPSAA%3BFXY7uAIdfavTAA%3BFbxLuAIdtODTAA%3BFYzwtwIdJKzUAA%3BFTxXuAId3jXVAA%3BFfhxvwIdPJHdAA%3BFR3uvwIdNQffAA&vpsrc=0&dirflg=h&mra=ls&via=10,11&z=9

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden lepših spremljevalnih objektov na sloveskih cestah, ki so nastali v tem letu:

Družina Grčarevec, ne ravno najbolj zagnana, a zelo simpatična!

post-18091-0-26311400-1314982426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil dobro/čuden dan

Najprej hec kako mojega prwa črwa prvič zares peljat v šolo brez jokanja(ga ni bilo) in čakanje na klic, da ga je treba nujno pobrat iz šole. Ta klic se seveda ni zgodil in ko je blo treba it domov, je bil ati tagrd, kajpada. Potem pride KUK in pičiva na furco. Mal po Štajerskem koncu, Trojane, rovte pri Pajkici, Vaški in naprej do Gladiaca in Legvanke. Na poti tja v bližini Vodic naletiva na ostanke grde prometne, kjer je motorist izgubil zivljenje :( . Nič kaj lep prizor. Kuka in Gladiaca ter 2 Mateji sem pustil v Smledniku in pičil na srečanje sošolcev s faxa. Vključno z menoj nas je bilo točno 3. Ufff, kak obisk. No ja, bilo je majhno, zato povsem prijetno. Začelo je kazat na dež, zato sem jo pospešeno odpikiral proti Vaškim, vedrit. Pridem tja, tam pa samo Martina in en kup mladine, ki so praznovali rd, zato sva se z Martino raje spravila v brunarico čvekat. Za menoj priletijo MDR, Legvanka, Gladiac in KUK in se spravimo pod gadafija, narocimo pijacko in cvekamo. Martina pa je morala na nočno in zaklenila lokal. Z MOJO JAKNO NOT! Butl jst sm pozabu, da jo mam not. Ni kej, treba počakat, in se v sposojenem windstopperju spravim proti nasim v Mengeš. Še dobro, da poznam Martininega sodelavca, maidna, ki je na profesionalni način prenesel informacijo do nje. Skratka, Martina se je ob 2:30 vrnila z nočne, mi odprla lokal, jst poberem jakno in gasa proti Celju. V postelji sem bil okrog 3:20. Enkrat vmes dneva sem pa pozabil na zmenjeno kavo s Cikadino, ko sem se pa spomnil, sem pa se številko izgubil. Benti.

Ampak fajn je blo pa vseeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil dobro/čuden dan

Najprej hec kako mojega prwa črwa prvič zares peljat v šolo brez jokanja(ga ni bilo) in čakanje na klic, da ga je treba nujno pobrat iz šole. Ta klic se seveda ni zgodil in ko je blo treba it domov, je bil ati tagrd, kajpada. Potem pride KUK in pičiva na furco. Mal po Štajerskem koncu, Trojane, rovte pri Pajkici, Vaški in naprej do Gladiaca in Legvanke. Na poti tja v bližini Vodic naletiva na ostanke grde prometne, kjer je motorist izgubil zivljenje :( . Nič kaj lep prizor. Kuka in Gladiaca ter 2 Mateji sem pustil v Smledniku in pičil na srečanje sošolcev s faxa. Vključno z menoj nas je bilo točno 3. Ufff, kak obisk. No ja, bilo je majhno, zato povsem prijetno. Začelo je kazat na dež, zato sem jo pospešeno odpikiral proti Vaškim, vedrit. Pridem tja, tam pa samo Martina in en kup mladine, ki so praznovali rd, zato sva se z Martino raje spravila v brunarico čvekat. Za menoj priletijo MDR, Legvanka, Gladiac in KUK in se spravimo pod gadafija, narocimo pijacko in cvekamo. Martina pa je morala na nočno in zaklenila lokal. Z MOJO JAKNO NOT! Butl jst sm pozabu, da jo mam not. Ni kej, treba počakat, in se v sposojenem windstopperju spravim proti nasim v Mengeš. Še dobro, da poznam Martininega sodelavca, maidna, ki je na profesionalni način prenesel informacijo do nje. Skratka, Martina se je ob 2:30 vrnila z nočne, mi odprla lokal, jst poberem jakno in gasa proti Celju. V postelji sem bil okrog 3:20. Enkrat vmes dneva sem pa pozabil na zmenjeno kavo s Cikadino, ko sem se pa spomnil, sem pa se številko izgubil. Benti.

Ampak fajn je blo pa vseeno :D

sej če je človek tak kot ti sovražnikov na rabi ..če se na prjatle 600m stran ne spomni...ke majo jakno , ane ???

evo dons lepa popoldanska furca do bohinja pa potem nazaj do kamenj ( itak da sm se zapeljal do kampa pa od tam poklical bojanv ) potem mali klepet pri bojču in potem do andro82 v naklo ... nice and easy :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!