Skoči na vsebino

Suzuku Burgman 650 AN Executive


Priporočene objave

Da bi se čim več Burgmanov opremilo in nadgradilo odpiram temo in prepuščam vsem članom foruma, da dodajajo svoje ideje in prikažejo nadgradnje

tu je prva moja .. nadgradnja burgija s potovalnimi kovčki

povezava do slik je : http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_2382

uživajte ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se čim več Burgmanov opremilo in nadgradilo odpiram temo in prepuščam vsem članom foruma, da dodajajo svoje ideje in prikažejo nadgradnje

tu je prva moja .. nadgradnja burgija s potovalnimi kovčki

povezava do slik je : http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_2382

uživajte ..

Žal slik ne morem odpreti oz.piše da jih še ni.Je pa taka tema vsekakor dobrodošla,vozim sicer 400 l.1999,ampak vseeno :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal slik ne morem odpreti oz.piše da jih še ni.Je pa taka tema vsekakor dobrodošla,vozim sicer 400 l.1999,ampak vseeno :trance_27_notworthy:

pozdravljen

torej slike normalno se odprejo , če ne poskusi na mojem albumu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali ima kdo izkušnjo ali idejo, kako naredit pri Burgmanu zaklepanje predalov na armaturi. :cry: Pa da to zgleda in da ni treba pol imet ključev kot sveti Peter.:hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi z Burgmanom 650 in popravili pripenjam odličen link

http://ledudeburgmancenter.blogspot.com/

Na njem ima nazorne, s slikami opremljene opise popravil, nadgradenj, vzdrževanja. Velik del zadev ima v podporo besednemu opisu tudi filme.

Res prima in vredno ogleda, preden se loti človek neke zadeve.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@PETEK123 , če lahko še jaz pripnem nekaj slik. V kolikor veš kdo bi bil zmožen kaj takega izdelati oziroma opraviti tako delo naj me kontaktira.

post-23577-070366500 1284316182_thumb.jpg

post-23577-067198300 1284316193_thumb.jpg

post-23577-003793100 1284316207_thumb.jpg

post-23577-091319600 1284316217_thumb.jpg

post-23577-005758300 1284316226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega i svašta se folk spomni. Meni je pa najlepši takšen kot je tovarniško ,razen kaj manšega kot kovček,... mu paše. Mori me le to da naslednika 650 mojemu predhodniko bom težko našel, ker so v večini vsi ki se prodajajo z kakšno napako. Malo še počakam, če se ne najde bom pa moral v drugi smeri razmišljat. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PETEK123 , če lahko še jaz pripnem nekaj slik. V kolikor veš kdo bi bil zmožen kaj takega izdelati oziroma opraviti tako delo naj me kontaktira.

te slike sem že vse videl na netu.Zadnji dve sta iz burgmanusa take led diode imam tudi jaz po robu luči.Ampak kot sva se pogovarjala, tu te pol na tehničnem pregledu zajebavajo in verjetno se bi našel še kakšen policaj .Kar se pa prvih slik tiče, predelava zadnjega dela. To se da iz steklenih vlaken vse narediti samo to je predrag ker to ni seriski izdele,ampak je nekdo to dal delati po naročilu.Poznam nekaj ljudi ki se ukvarjajo z steklenimi vlakni in karbono.S tako zadevo da ti jo naredi je pomoje toliko dela da se ti blede,če hočeš imeti narejeno tako kot se reče,in to tudi veliko stane.Pa še to takšna predelava homologacija in vse nevem kako bi to šlo čez tehničnega,ker je tako predelan.Saj veš te ti motorji so v ameriki tam pa je drugi zakon, v tem je največji problem

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo za topic ovo je nešto što ću pratiti naročitom pažnjom.......@maxi sve to stavi kako danas sutra ja ne bih morao to stavljati na tvog(mog) burgmana... :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PETEK123 , če lahko še jaz pripnem nekaj slik. V kolikor veš kdo bi bil zmožen kaj takega izdelati oziroma opraviti tako delo naj me kontaktira.

Alo, "Burgmani".... morebiti pa sem za vas/nas... našel (cenejšo) rešitev za "dodatni" kovček...   :hmm:

Lp vsem

p.s. Te slike sem pobral pri čehih/slovakih...   .)

post-22093-090412000 1284500394_thumb.jpg

post-22093-092701300 1284500403_thumb.jpg

post-22093-068506200 1284500410_thumb.jpg

post-22093-047160100 1284500417_thumb.jpg

post-22093-011825400 1284500428_thumb.jpg

post-22093-016394000 1284500436_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, "Burgmani".... morebiti pa sem za vas/nas... našel (cenejšo) rešitev za "dodatni" kovček... :hmm:

Lp vsem

p.s. Te slike sem pobral pri čehih/slovakih... .)

tole pa nebi vozil za sabo če mi plačaš je pa ena od rešitev

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so Pav prikolice kolker vem. Baje dodatna oprema Jaw, zsto jim hajo čehi pa slovaki tok tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PETEK123 , če lahko še jaz pripnem nekaj slik. V kolikor veš kdo bi bil zmožen kaj takega izdelati oziroma opraviti tako delo naj me kontaktira.

Ti zadki se vse dajo narediti ampak pomoje to je dela da se ti meša in stane ogromno.Drugače sem pa spoznal enega majstra ki dela iz steklenih vlaken tako da ,da se narediti .

Ti samo najdi čim več slikic za te predelave

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo nešto zanimljivo...

ej. če je to burgman 1000 potem jaz svojega SIGURNO ne dam stran .. ta je isto ko skuterček .. samo da je navit, da te policija lahko lovi .. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej. če je to burgman 1000 potem jaz svojega SIGURNO ne dam stran .. ta je isto ko skuterček .. samo da je navit, da te policija lahko lovi .. :evilgrin:

..le zakaj bi te lovili? Saj nisi omejen (skuterji na 50ccm in 50/uro)... Če imaš v papirjih napisano homologacijo, ni panike. Se pa postavlja vprašanje smiselnosti predelave, ker Burgman650 že v osnovi kar fajn skoči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..le zakaj bi te lovili? Saj nisi omejen (skuterji na 50ccm in 50/uro)... Če imaš v papirjih napisano homologacijo, ni panike. Se pa postavlja vprašanje smiselnosti predelave, ker Burgman650 že v osnovi kar fajn skoči...

to ni burgman 1000 to je samo športna različica samo plastika je spremenjena pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav.

Vaš forum prebiram od lanskega leta ko sem konec poletja postal lastnik Suzuki burgmana 650 . Precej zanimivosti se dogaja na področju skuterjev, kar prej nisem sledil ker ga sam nisem imel. Prebiram zapiske in slike iz vaših srečanj in vidim da se imate prav fino in da ste vesela druščina. Upam da se vam pridružim na kakšni furi ko bo seveda čas za to. Čeprav sem zadnje dni, ko je prav toplo, precej na trnih da bi ga malo popeljal iz garaže na"sprehod", pa bom še malo počakal na bolj ugodno vreme, ker sem komaj prebolel eno virozo, pa nebi rad staknil še kakšne.

Sem pa v teh mrzlih dneh malo razmontiral skuter in naredil nekaj predelav, predvsem na osvetlitvi spredaj in zadaj. Sem namreč tak, da na vsakem avtu ki ga imam naredim kaj po svoje glede dizajna, tako je tudi pri motorju. Namestil bom led osvetlitev spredaj in zadaj. Vse je pripravljeno in izdelano, čaka me samo namestitev na motor in povezava električnih kablov.

Bom še kakšno sliko prilepil če koga zanima kaj počnem.

Še enkrat lep pozdrav vsem ljubiteljem skuterjev.

Popravljeno . Popravil GTo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!