Jump to content
  • Sign Up
RobiRoberto

Moje izkušnje

Recommended Posts

RobiRoberto

Ker sem v enem mojem prejšnjem prispevku "prilimal" nerešeni Sudoku, moram danes prilimati še potrdilo, da Sudokuje tudi res rešujem. Zelo pa se mi zdi (zakaj se mi vse samo zdi ???), da sem moj prvi Sudoku v življenju rašil šele po vrnitvi s Soče ???

post-12027-0-96407200-1296310362_thumb.jpg

igorkr

Kako gre reševanje uganke, ki sem ti jo posredoval?

Se ko jo rešiš imam že drugo prištimano tako da rolleyes.gif

LP

Igor

JONI 46

Robi, vsaka ti cast, navdihnil si marsikoga, tudi mene......

RobiRoberto

Spodaj pripeta slika je vzorec mojega pomirjavala pred spanjem. Reševanje takih ugank (?) ni pretežko, zraven tega pa še tako zaposli moje možgane, da nimam časa razmišljti o tem, kar sem malo pred tem prebral v priročniku Različni obrazi depresije. Ker sem pred tem že ugotovil, da branje leposlovja zame zaenkrat še ne pride v poštev (že med samim branjem se ne spominjam več, kaj sem prebral na začetku), me je pa prav branje tega priročnika zopet vspodbudilo k branju pred spanjem (moja stalna navada v celem življenju). Pri tem branju pač berem o stvareh, ki se mi dogajajo ves čas in nimam težav s popmnenjem le-teh. Zraven pa je dodana še kakšne obrazložitev teh težav, ki me seveda malo pomiri ...

post-12027-0-19030500-1296379021_thumb.jpg

RobiRoberto

Če ne rešujem Ugankarja ali Pinkovih križank, pa država poskrbi, da imam o čem razmišljati. Sicer vem, da mi bodo v vozniško dovoljenje vpisali začasno (?) prepoved vožnje, toda precej lažje bi bilo, če bi to naredili že veliko prej, ne pa šele sedaj, ko res opažam, da se rpočasi, toda vztrajno, vse izboljšuje. Še sreča, da se tudi sam zavedam, da nisem še primeren za udeležbo v javnem prometu, vendar ko me zagrabi "krč", na to pozabim ... :cry:

RobiRoberto

Včeraj so mi s Poliklinike kar hitro odgovorili na mojo poslano napotnico za pregled pri nevrologu, zaradi mojih težev z okusi. Glede na to, da so me na pregled povabili šele konec meseca julija, bojo prav gotovo vse poletno dobrote samo slane in mogoče papricirane... Tudi tistih vmesnih trenutkov, ko se je okus le pojavil, ni več !!! :cry:

RobiRoberto

V zgornejm besedilu se prav "lepo" vidi, kakšni so moji občutki za čas. Danes je 8. februar, jaz pa sem že v poletju ... Vključeno v ceni, oziroma po moje: izgubljen v času in prostoru ... :blush:

RobiRoberto

Na zapadu ništa novo, se mi zdi, da so nekoč prepevali Bjelo dugme ???

Večkrat se mi je že zgodilo, da sem srečal neznane osebe (ker se jih ne spominjam več) in so bile vse navdušene nad mojim napredkom. Prav očitno nimamo enakih normativov ??? Zato sem se danes po kosilu odpeljal z mestnim avtobusom v Idrijo poslikat moj osebni normativ za to, da bom res lahko rekel, da sem napredoval ! Na sliki je zapuščeni dimnik talilnice rudnika živega srebra, ki sedaj služi kot mestna znamenitost (?). Ta dimnik pa je bil zelo velikokrat moja končna ali samo vmesna, sprehajačna točka, ki sem jo obiskoval s svojim kužkom. Včasih naju tudi par ur ni bilo nazaj domov, ker se od tam da priti še marsikam ??? Z rdečo črto sem vsaj približno zarisal, kje naj bi potekala pot do dimnika. Lahko pa sem se tudi precej zmotil ??? Med svojimi dnevnimi sprehodi grem večkrat tudi mimo mesta, kjer se ta pot odcepi z asfaltirane stranske ceste. Že sem pogled na tistih prvih 10 m vzpona z asfaltne poti mi pove, da verjetno še kar nekaj časa ne bom mogel ponoviti svojih nekdanjh sprehajalnih poti. Mogoče bi navzgor na kakšen način še prišel, navzdol pa prav sigurno ne, ker mi obremenjena desna noga v položaju "zadaj" dela zelo velike težave. Verjetno bo za to težavo treba dodati še kakšno dodatno vajo za mojo desno nogo !!! Nazaj iz Idrije pa sem se vrnil peš, ker me je včeraj izučilo, da je obojestranska pešpot v tem trenutku kar malo prezahtevna, vendar ne zaradi desne noge, temveč zaradi bolečin v križu ... Ali je še kje kaj ??? :surrender:

post-12027-0-14850500-1297354692_thumb.jpg

post-12027-0-39108300-1297354726_thumb.jpg

Sorty

Robi ostal sem brez besed..Ne morem opisati občutkov med branjev vseh tvojih dogodivščin.Čeprav se ne poznava bi ti najraje dal za "pivo". Mogoče pa res kdaj :)

Veliko volje in pozitivnega razmišljanja :worship:

RobiRoberto

Vsakič ko vidim, da je moja tema obarvana, se že vnaprej veselim ker vem, da bom zopet prebral nekaj vzpodbudnega. :notworthy:

Prej, med telovadbo, mi je oko zopet obstalo na mojem kolenu in "njegovi bližnji okolici". Če na njem ne bi bilo označenih mest, ki jih je povzročil kirurški nož (?), da je kirurg sploh lahko prišel do poškodovanih kosti in jih spravil nazaj skupaj, ne bi bilo od poškodbe vidnega prav ničesar, seveda če stojim na mestu. Pravilna hoja pa je moj naslednji cilj, ker drugače verjetno še dolgo časa ne bom mogel do "mojega" dimnika ...

post-12027-0-52751300-1297424668_thumb.jpg

Python

Robi bravo za ves trud in neomajnost, ki jo vlagaš v svojo prihodnost, na nek način si mi lahko za vzor :notworthy:

Aja pa čestitke za modelček, jaz takega še v "originalnem" stanju ne spravim skupaj :unsure: