Skoči na vsebino

Kako pritrditi navigacijo


Priporočene objave

@gusar: Nisem pozabil na tebe. Dobavitelj ne bistveno podražil - dvignil ceno dostave, tako so cene zaenkrat nekulturne.

Sem v trdih pogajanjih da ceno pošiljanja/dostave spravim spet na eno kulturno in sprejemljivo raven saj je v tem trenutku to nekonkurenčno.

Takoj ko bom imel kakšno boljšo informacijo pa ti sporočim.

LP

Blond

OK se slišmo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm . . . . . . moje izkušnje z garminom!

že dve leti imam naštimano vtičnico za 12 voltov . . . . . na katerega priklapljam garmina! garmina pa enostavno vakumsko napopam na obratomer z njegovim originalnim nosilcem. . . . . in vam povem nobenih težav . . . . . ne da bi se kaj premikal ali gdaj koli popustil nosilec! se mi še ni zgodilo!

res da je zaščiten z šipco . . . . . in tudi v dežju . . . . dokler voziš ni nobenih problemov . . . . . saj šipca dovol pokrije . . . . da ne pada dež nanj!

verjemite . . . . saj sem z tako naštimanem garminom, vozil krepko čez 160km/h . . . . . nobenih problemov!

lani sem prevozil vso pot iz grčije . . . . . do slovenije . . . . .cca 3000 kilometrov . . . . brez kakršnih koli problemov!

zadevo sem pa imel naštimano takole!

post-15855-0-49945800-1334600016_thumb.jpg

post-15855-0-16105200-1334600046_thumb.jpg

post-15855-0-55665700-1334600178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!