Skoči na vsebino

MotoGP 2011 - samo za Rossi fane !


Guest kala

Priporočene objave

Odprl sem novo temo kjer upam da K.Jr ne bo prišel srat in pisat njegova sranja.

Na ostane v svoji temi z svojimi somišljeniki in vsako provociranje bom prijavil(če prav ne vidim nekega odziva od adminov in moderatorjev) je za ROSSI FANE !!! je jasno K.Jr. in ostali nabijalci jajc. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprl sem novo temo kjer upam da K.Jr ne bo prišel srat in pisat njegova sranja.

Na ostane v svoji temi z svojimi somišljeniki in vsako provociranje bom prijavil(če prav ne vidim nekega odziva od adminov in moderatorjev) je za ROSSI FANE !!! je jasno K.Jr. in ostali nabijalci jajc. :evilgrin:

Kaj ta tema je pa za klonk ali ? VALE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da v naslovu piše da je tema le za Rossi fane, prepovedano sodelovat pa je bilo izrecno Kenny-ju in podobnim "provokatorjem".

Torej, ali je dovoljeno pisat tistim, ki niso Rossi fani, ampak tudi niso proti Rossiju in si želijo le mirne konstruktivne debate?

Hvala za odgovor.

ps: Glede na to, da so me lažno proglasili za klon Kenny-ja, vam zagotavljam da to nisem in ne iščem nobenih provokacij .)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da v naslovu piše da je tema le za Rossi fane, prepovedano sodelovat pa je bilo izrecno Kenny-ju in podobnim "provokatorjem".

Torej, ali je dovoljeno pisat tistim, ki niso Rossi fani, ampak tudi niso proti Rossiju in si želijo le mirne konstruktivne debate?

Hvala za odgovor.

ps: Glede na to, da so me lažno proglasili za klon Kenny-ja, vam zagotavljam da to nisem in ne iščem nobenih provokacij .)

le mirne konstruktivne debate DA

Če bo KJr sral bo to spadalo pod provokacije namreč v pravilih foruma piše brez provokacij pa bomo videli kako se bodo admini pa moderatorji odzvali na vsa opozorila .

Ok dosti z smetenjem :)

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

ne vzemite tega kot provokacijo, a me zanima kako se bo ta tema obnesla med letošnjo sezono ko bo rossi konstantno uvrščen za vsemi najbolšimi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

ne vzemite tega kot provokacijo, a me zanima kako se bo ta tema obnesla med letošnjo sezono ko bo rossi konstantno uvrščen za vsemi najbolšimi..

če si pravi navijač se bo obnesla čist dobro če pa navijas za tistega ki zmaguje pa te nebo več zanialo. če glih bojo slabi rezultati bojo pravi navijači pač razglablali kaj je vzrok k temu. Glede na to da je rossi z svojo pojavo in znanjem navdušil mnoge mislim da je tema čist na mestu in bo dejavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

ne vzemite tega kot provokacijo, a me zanima kako se bo ta tema obnesla med letošnjo sezono ko bo rossi konstantno uvrščen za vsemi najbolšimi..

prijatu ali bo Rossi prvi ali zadnji zame ne igra vloge namreč pokazal je kaj je in ostal bo legenda tudi če bo zadnji :)vsaj zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.9

kala si predstavljaš kako bo ko bo rossi zmagal z dučejem v Mugelu :notworthy: :notworthy:

Jz mislm, da bi blo lestos spet fino it gledat v živo, ker k bo zmagu z Dučetom tm, bo dobesedno norišnca :)

Ena fotka k sm jo včeri najdu nek na netu.... :D

post-12776-0-44329100-1296770534_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.9

Jz mislm, da bi blo lestos spet fino it gledat v živo, ker k bo zmagu z Dučetom tm, bo dobesedno norišnca :)

Ena fotka k sm jo včeri najdu nek na netu.... :D

v živo mora bit majka. veš mogoče koliko kaj pride karta za mugelo najcenejša varjanta:D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da okrog 90€...Midva z bratom sva jih tam kupila od dveh Avstrijcev, sva se lepo postavla tm k jih prodajajo, in sva mal spraševala, na koncu sva dobila dve za 120€ za vse tri dni :)

Je pa blo adio pamet...Mi je blo 100x boljše kukr v Brnu, ker je res noro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nism od Rossija fen :lol: ... je pa trenutno največja še aktivna legenda v GP-ju :worship:

moral sem se pofočkat tuki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je Rossi super športnik, človek je naredil res vse kar se narediti da.

Srce ima na pravem mestu, toda za letos ima en mali problem....

Nima dovolj dobrega materiala ... Tako pač mislim da je...

Duče letos, zaenkrat, še ni konkurenčen,kar smo opazili na testiranjih...

Nekaj bo res naredila tudi sama dirka in adrenalin, ampak Honda izgleda letos kot zmagovalna kombinacija...

Seveda pa bom še naprej navijal za Rossija ;-)

GO VALE, GO !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je Rossi super športnik, človek je naredil res vse kar se narediti da.

Srce ima na pravem mestu, toda za letos ima en mali problem....

Nima dovolj dobrega materiala ... Tako pač mislim da je...

Duče letos, zaenkrat, še ni konkurenčen,kar smo opazili na testiranjih...

Nekaj bo res naredila tudi sama dirka in adrenalin, ampak Honda izgleda letos kot zmagovalna kombinacija...

Seveda pa bom še naprej navijal za Rossija ;-)

GO VALE, GO !!!!

hehe zdej se bo bralo ko de sm rossi fan, in da nabijam o njegovi superiornosti, but it's my theory that:

Stoner Simoncelli in Pedrosa so pelali zelo blizu njegovemu absolutnemu rekordu proge, kar skoraj gotovo pomeni, da so vozili kvalifikacijske setinge, malo bencina, in vsi so čas postavli v prvih treh krogih na mehkih gumah. lahko da letos pade rekord proge, ampak vemo, da se rekordi ne prestavlajo za sekundo.

Nicky je zadnji dan zaostal 0,7. morda je tudi on odpelal kvalifikacijski krog, tega ne vem. vemo pa, da je Vale popolnoma fit zagotovo desetinko ali dve na krog hitrejši od Nickya. če mal pofantaziramo, s časi, bi to pomenlo, da je rossijev duc cca 0,5 sec za hondami in yamahama. v treh tednih bodo zaostanek še zmanšali. če bo vreme dobro, bi stavil, da bota oba duca pelala pod 2:01:00

letos bodo meli vsi isti problem. če jim kak dan ne bo šlo dobro bodo šesti, ne tretji. letos so bli hitri štirje dirkači, in eden je vedno manjkal. al je stoner padu, al ni blo rossija al pa ni blo pedrose. v 2011 je prva jakostna 6 ljudi plus aoyama plus hayden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo definitivno zelo pestro na GP mislim da so vsi vozniki hitri kaj bo Vale naredu nevem vem da je konurenca hudaaaa.

Stoner je pokazal da je hiter,Lorenzo tudi pa tudi ostala grupica za njim nevem kaj se pa dogaja z Spisom nekam šteka ali je M1 preveč za njega v smislu da ni še pogruntal motorja ??

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bodo meli vsi isti problem. če jim kak dan ne bo šlo dobro bodo šesti, ne tretji. letos so bli hitri štirje dirkači, in eden je vedno manjkal. al je stoner padu, al ni blo rossija al pa ni blo pedrose. v 2011 je prva jakostna 6 ljudi plus aoyama plus hayden.

Ja, letos bo res velika psihična preizkušnja za vse voznike. Lani je bil Lorenzo najslabši 4. pa je že zganjal celo paniko. Letos pa bodo morali vsi biti zadovoljni tudi s 4. mestom, saj bo vsaka neuvrtitev (padec ali tehnična okvara) lahko pomenila slovo od naslova prvaka.

Letos bom drugače navijal najbolj za Abrahama (pa čeprav se bo vozil bolj zadaj). Želim pa si, da se Ducati priključi ostali karavani in da bo pred dirko praktično nemogoče napovedati prvih šest.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMO:

moj pogled na GP je preprost. Skratka: če se vprašamo, kdo ima največ za izgubiti, če zafura sezono od pričakovanih rezultatov? Takrat ti je lahko jasno, kdo se mora voziti na prvih mestih, ker druga pot ne obstaja. Pa zraven štejem vse, in ne samo voznika, celotno ekipo s proizvajalcem skupaj.

Testiranja so mi podobna atletiki in njihovim treningom. Na treningih se podirajo rekordi, ko pa na štartu-črti (v panogi kratkih šprintov) poči pištola, se pokaže kdo je pravilno izkoristil trening.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zdej se bo bralo ko de sm rossi fan, in da nabijam o njegovi superiornosti, but it's my theory that:

Stoner Simoncelli in Pedrosa so pelali zelo blizu njegovemu absolutnemu rekordu proge, kar skoraj gotovo pomeni, da so vozili kvalifikacijske setinge, malo bencina, in vsi so čas postavli v prvih treh krogih na mehkih gumah. lahko da letos pade rekord proge, ampak vemo, da se rekordi ne prestavlajo za sekundo.

Nicky je zadnji dan zaostal 0,7. morda je tudi on odpelal kvalifikacijski krog, tega ne vem. vemo pa, da je Vale popolnoma fit zagotovo desetinko ali dve na krog hitrejši od Nickya. če mal pofantaziramo, s časi, bi to pomenlo, da je rossijev duc cca 0,5 sec za hondami in yamahama. v treh tednih bodo zaostanek še zmanšali. če bo vreme dobro, bi stavil, da bota oba duca pelala pod 2:01:00

letos bodo meli vsi isti problem. če jim kak dan ne bo šlo dobro bodo šesti, ne tretji. letos so bli hitri štirje dirkači, in eden je vedno manjkal. al je stoner padu, al ni blo rossija al pa ni blo pedrose. v 2011 je prva jakostna 6 ljudi plus aoyama plus hayden.

kot si že sam povedal, si stvar malo posplošil, vendar pa se v osnovi strinjam s tabo, Ducati je vsak dan bližje in mislim (upam) da bodo do konca vseh testiranj kar blizu.

Glede hitih krogov zjutraj pa če se dobro spomnim, Stoner svojih najhitrejših krogov ni postavljal zjutraj, ampak vedno popoldne....prosim popravi me če se motim. Tako da tisto prvo mesto Simoncellija po mojem mnenju ni relavantno, sta bila pomoje hitrejša Stoner in Lorenzo, ki sta čase postavila popoldne....lahko pa se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!