Skoči na vsebino

MotoGP 2011 - samo za Rossi fane !


Guest kala

Priporočene objave

Vale legenda, je dubu "oskarja" za povratnika po poškodbi 2010 :naughty:

GO 46 GO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kako je kej z kartami za ogled u živo? Smo mal razmišlal da bi šli v mugello :evilgrin: - se lahko kr tm pojavš in jih kupš na licu mesta al je dobr prej zabokerat?

hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kako je kej z kartami za ogled u živo? Smo mal razmišlal da bi šli v mugello :evilgrin: - se lahko kr tm pojavš in jih kupš na licu mesta al je dobr prej zabokerat?

hvala...

če jih kupiš danes, imaš drugo vstopnico na tribuno 50% ceneje!

Ticket One-on line prodaja večine vstopnic za dogodke v Italiji, (meni) najbližje prodajno mesto je v Mediaworldu v torri d' europa v Trstu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ticket One-on line prodaja večine vstopnic za dogodke v Italiji, (meni) najbližje prodajno mesto je v Mediaworldu v torri d' europa v Trstu.

tole je pa odlična informacija, hvala .)

do tja imam 10min od doma...

kaj jih moraš kaj prej naročiti ali kako to zgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa odlična informacija, hvala .)

do tja imam 10min od doma...

kaj jih moraš kaj prej naročiti ali kako to zgleda?

za koncerte jih kar sprintajo, tako kot pr nas eventim, na petrolu al pa u big bangu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentino Rossi’s position of 11th overall on the timesheet was deceptive said Pedrosa, who added: “The great unknown quantity will perhaps be Rossi. It’s his first year with Ducati and in Malaysia he wasn’t amongst the fastest riders. But Rossi is Rossi, and you can never rely on anything. Even when he’s in last place on the Saturday he still has the capacity to surprise.”
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Vmes se je zgodilo marsikaj ... The Doctor je vsekakor poskrbel za obilo dogajanja, bili so svetli trenutki, ko je pokazal, da še ni za odpis;

malo pa ga je tudi sračkal, priznajmo (kegljanje v Jerezu), ... malo pa se je zabaval (hudo resno):

Prvič se je peljal po pisti z Ducatijem, ki bo aktualen (bo kraljeval? ne bo? ja? le kdo vé?:rolleyes:) v naslednji sezoni.

Najs.

:yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doohan o Rossiju

Zanimiv pogled na vso zadevo. Res me zanima, kako se bo tole zapletlo in razpletlo.

Sicer pa, Doohan in Rossi imata nekaj skupnega ... Jeremyja Burgessa. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Rossi bo nehal dirkat, ko bo prvak z Ducatijem....sicer pa ne pomeni to, da samo 1x. :evil

to se tako ve :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

aja pomojem bo to kmalu.... ker letosnjega avgusta ni dopusta :naughty: pri sosedih.... sraufajo duceja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Misano čelada 2011

:slap:

Ne glede na vse ima človek še vedno (svojstven) smisel za humor ... je pa zanimivo, koliko 'sovražnih' komentarjev je na tole čelado in kako je pljuvanje vsepovprek, ko mu pač prvo sezono ne gre več najbolje, zgleda pravi internacionalni šport, ne le priljubljeno opravilo Slovencev.

Eden vmes celo omenja, da je Rossi dirkač le za pol Stonerja ... ? Aja? Stoner je špica dirkač, ampak z Rossijem ga bo moč primerjat šele takrat, ko bo Casey dosegel še (letošnjega že štejem zraven, ker bo skoraj ziher prvak) sedem naslednjih naslovov prvaka. SEDEM.

:evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...Težka bo zdržat še sedem prvenstev!! surrender.gif

Nisem lih neki poznavalec Moto GP ampak še sam sebi ne znam razložit zakaj mi je Stoner tolk antipatičen whistle.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...Težka bo zdržat še sedem prvenstev!! surrender.gif

Nisem lih neki poznavalec Moto GP ampak še sam sebi ne znam razložit zakaj mi je Stoner tolk antipatičen whistle.gif

Vidiš,pri meni je zlo podobno,tut jaz si ne znam razložit te antipatičnosti!!!!

Samo meni sta antipatična Rosi in Simonceli....... :xx:

Ajde,minuse!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabe tolažbe mate fantje in dekleta.....

a mislte da si je rossi sam spomnu te "tematike" na čeladi? Tud za tem ma deset ljudi k dela na tem področju in to sigurno ni plod njegove domišljije....marketing

Mate pa dobro tolažbo to vam dam pa zelo prav. Letos jo potrebujete, pa tud lani glih ni cvetel vaš Lossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!