Skoči na vsebino

MotoGP 2011 - samo za Rossi fane !


Guest kala

Priporočene objave

Za fane rosija :grim vse vse vse... na 46 :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tale tavullia postaja vse bojš in bolš...zdej so še picerijo odprli pa povsod so njegovi 1:1 portreti... :)

Wella, ko sva bla z mojo tam lani poleti, nisva vidla kake hude euforije. Pizzerija je res tam, pica je okej, ampak table za omejitev brzine 46 nism najdu. Na zidu pred picerijo je bil un velk transparent za 100 zmag, drgač pa. . . men se ni zdelo lih tako kot govorijo in pišejo. vse skup je precej normalno. mord zato, ker sva bla z mojo tam bil tam ravno za Sufferstone vikend hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wella, ko sva bla z mojo tam lani poleti, nisva vidla kake hude euforije. Pizzerija je res tam, pica je okej, ampak table za omejitev brzine 46 nism najdu. Na zidu pred picerijo je bil un velk transparent za 100 zmag, drgač pa. . . men se ni zdelo lih tako kot govorijo in pišejo. vse skup je precej normalno. mord zato, ker sva bla z mojo tam bil tam ravno za Sufferstone vikend hehe

Jup, morš it dol za GP San Marino.... all hell breaks loose :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ta čelada je pa tok nora, da jo hočem met :D

Jo že maš? :OK:

Za Rossi fane pa ... mah, saj mora biti totalno sranje, če se tak zašiješ pri prestopu in namesto zmag doživljaš le neuspehe in kritiko. Ko uvidiš, da si se sam obsodil na bitko z mlinskimi kamni, je to še dodatna teža. Pa poškodba, smrt prijatelja, leta ... vse to vpliva.

Uuuh, me zanima, kaj bomo slišali po poletni pavzi, ko bodo znane odločitve. Bo res šel nazaj k Yamahi? K Hondi? Bo ostal pri Ducatiju? Ali sploh nič od tega?

Prav želela bi si, da ostane pri Ducatiju in zmaga. Čeprav je še meni jasno, da je to vedno bolj mission impossible.

Po drugi strani pa se mi preprosto zdi nemogoče, da bi takšen vrhunski dirkač v dveh sezonah "pozabil" vozit motor na način, ki prinaša zmage. Zato upam, da bo spet v igri, saj to pomeni le eno - great battles! B)

Brez kančka dvoma je Vale še zmeraj vrhunski mojster, kar mu tudi priznavajo pravi poznavalci tega športa, pa vseeno ni več samoumevno, da bomo še kdaj gledali podobne dirke, kot je bila Catalunya 2009 ... nepozabno, vrhunsko in vzorčno mojstrstvo. Obeh, čeprav je Vale takrat še brez dvoma prednjačil.

Torej, za Rossi fane in vse tiste, ki so jim pomebne le vrhunske tekme, ne glede na to, kateri mojster sedi na katerem motorju, malo uživancije:

[media=]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=V0FSTy7Gu44&NR=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo že maš? :OK:

Za Rossi fane pa ... mah, saj mora biti totalno sranje, če se tak zašiješ pri prestopu in namesto zmag doživljaš le neuspehe in kritiko. Ko uvidiš, da si se sam obsodil na bitko z mlinskimi kamni, je to še dodatna teža. Pa poškodba, smrt prijatelja, leta ... vse to vpliva.

Uuuh, me zanima, kaj bomo slišali po poletni pavzi, ko bodo znane odločitve. Bo res šel nazaj k Yamahi? K Hondi? Bo ostal pri Ducatiju? Ali sploh nič od tega?

Prav želela bi si, da ostane pri Ducatiju in zmaga. Čeprav je še meni jasno, da je to vedno bolj mission impossible.

Kot da lahko kar tako izbira kam bo šel. Rossi cajti so mimo in to vedo tudi pri vodilnih moštvih. Mogoče je zanimiv za kako poltovarniško ekipo in to predvsem zaradi denarja in publicitete ki jo lahko Rossi še zmeraj prinese v tako ekipo.

Da bi pa zopet bil v Hondini ekipi namesto Stonerja, ali pa skupaj z Lorenzom pri Yamahi .... ni šans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da lahko kar tako izbira kam bo šel. Rossi cajti so mimo in to vedo tudi pri vodilnih moštvih. Mogoče je zanimiv za kako poltovarniško ekipo in to predvsem zaradi denarja in publicitete ki jo lahko Rossi še zmeraj prinese v tako ekipo.

Da bi pa zopet bil v Hondini ekipi namesto Stonerja, ali pa skupaj z Lorenzom pri Yamahi .... ni šans.

Po temo kar berem, in ceprav verjamem samo 30 odstotkov tega kar pise, Ima 46 na mizi Yamahino Ducatijevo in Gresinijevo ponudbo z tovarnisko RCV ampak z omejeno podporo.

Po domace...JA. Rossi in Lorenzo sta trenutno edina ki bi lahko vozila kjer hoceta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!