Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Evo dam XT660X za 2500, samo bom dal nazaj staro olje, namontiral bom obe stari gumi nazaj, pa še raztegnjeno ketno in znucane zobnike bom dal gor. Da mi kdo ne pisne če pustim gor dodatno opremo.

Še vedno se najde kdo, ki bo cenil to kar prodajaš (seveda govorimo o brezhibnem vozilu pripravljenem na novo sezono)...

Še 2500 je preveč. Pa jst na tele fore čist nč ne palim. Itak vsak reče narjen servis oh in sploh, pa se potem dostkrat izkaže da temu ni čist tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri se ne zavedajo, da razna krama-dodatki motorju žal ne višajo cene ob prodaji.

Krama?

Kaj misliš s tem.

Resno me zanima kaj mislite (na splošno).

Moji motorji so vedno opremljeni z dodatno opremo ki po moje ni brezvezna krama.

Krama so (po moje)

zmigovci, balance, luci(ne oriinalne...) se pravi oprema ki ne izboljsa voznje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabna dodatna oprema pomoje izboljša položaj prodaje v konkurenci - brez dodatne opreme. In če že ne dvigne cene dvigne možnost prodaje ob izhodišču, da je cena podobna konkurenci brez dodatne opreme.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2500 je preveč. Pa jst na tele fore čist nč ne palim. Itak vsak reče narjen servis oh in sploh, pa se potem dostkrat izkaže da temu ni čist tako.

Men za druge dol visi, jaz ti govorim za motor (od moje punce). Zarad mene si skopiraj servisno, pa za vsak servis kliči na Dealta Team Krško....

Ceno določa prodajalec in ne kupec. Sam pol vas pa 100ljudi jokca po forumu, da ni več poštenega motorja za dobit. Ko pa jaz ponudim Slovenski motor, z realnimi kilometri in potrjeno servisno, me pa spljuvaš da je predrag...in ja resnica je ta, da je predrag za tebe. Nekdo ki ceni to kar bo dobil, je še prepoceni...

Sicer pa je polno motorjev na svetu, se bo že našel en zate...tak iz trgovine v celofanu zavit za 1500€.

Pa brez zamere, ne morem bit pač tih, pa povem svoje mnenje.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper potem ga tudi prodal ne boš hehe, to je tista fora, če slučajno proda proda, če ne pa ne. Mogoče se kdo ujame hehe :)

No sej ni sile, se nikamor ne mudi, če ne gre ne gre, se ga pač fura še naprej...vsaj veš da imaš dober motor in to je to :). Zakaj bi človek prodajal nekaj iz pod cene samo zato da gre? (pustimo zdej finančne težave)

Bo glih prav, ko bo čez 2 leti veriga znucana, olje že staro, in gume že na meji neprepoznavnosti :)...to bo šlo kot za med.. hehe, mal heca mora bit! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli človek dokupi za na motor mu pač cene ob prodaji ne dviga kot nekateri mislijo.

Pod to se pa podpišem. Sam se držim načela, da če kupujem rabljeno stvar naj bo v kar se da originalnem stanju, ker čim je bilo kej menjano...hja prodajalec ti lahka naplete celo zgodbo zkj je to menjal, zdej če mu gre pa verjet pa :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober, lep in odlično ohranjen motor z nekaj dodatne opreme se gladko proda tudi za 500€ več kot se dobijo najcenejši istega letnika in podobnih km na spletu!! (pišem o rangu okrog 6000€) Preverjeno.

Je pa dejstvo, da ne moreš pri prodaji računati vse dodatne opreme, ki si jo gor nametal. Lahko jo pa dol vzameš in posebej prodaš.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men za druge dol visi, jaz ti govorim za motor (od moje punce). Zarad mene si skopiraj servisno, pa za vsak servis kliči na Dealta Team Krško....

Ceno določa prodajalec in ne kupec. Sam pol vas pa 100ljudi jokca po forumu, da ni več poštenega motorja za dobit. Ko pa jaz ponudim Slovenski motor, z realnimi kilometri in potrjeno servisno, me pa spljuvaš da je predrag...in ja resnica je ta, da je predrag za tebe. Nekdo ki ceni to kar bo dobil, je še prepoceni...

Sicer pa je polno motorjev na svetu, se bo že našel en zate...tak iz trgovine v celofanu zavit za 1500€.

Pa brez zamere, ne morem bit pač tih, pa povem svoje mnenje.

lp

Ne pričakujem da bom motor dobil zastonj, samo ljudje nimajo (po mojem mnenju) pravega občutka koliko je njihov motor vreden. Zame se to, da ga redno vzdržuješ in menjaš ketno ko je ta izrabljena, zdi samoumevno. Zato mislim, da je tako ohranjen motor vreden neko vrednost, tisti ki je pa slabše oz. nevzdrževan, pa je vreden manj. Ljudje pa mislte, da zdej ko si pa olje zamenjal in gume, da se nisi po dratu vozu, je pa motor 500€ več vreden zato. Tut servisno knjižco se da brez problema poštemplat. In kilometre prevrtet. Baje.

Število teh, ki jamramo da so motorji predragi in teh, ki jamrajo da njihovega super duper ohranjenega motorja ne morjo prodat, je pa dosti 50:50.

Nebom pisal brez zamere, smo pač na forumu in vsak izrazi svoje mnenje. Če je kdo užaljen zaradi takih nepomembnih internetnih "nabijanj", pa naj bo, jaz nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje da ne bo kdo pameten sem šel LETOS gledat že 2 super duper lepo ohranjena nikoli natleh, s super duper servisno in oba sta bila natleh (oba barvane tanke, deklce...) potem se pa prodajalec name pizdi, da sem sam kriv, da sem opazil, da je barvan kaj pa lakmeter s sabo nosim...in da taki ki majo lakmeter so itak sami švercarji. In ja fantje motorja nista bila poceni oz cenejša od drugih. Motoji na anetu so vsi oz vsaj 90% super duper ohranjeni, ko pa prideš gledat in ker se mogoče malce spoznaš pa vidiš, da te vsak poizkusi nategnit....in to vsak tudi motosvetovci...pač slabe izkušnje.

Da pa so nekateri motorji enostavno precenjeni je pa tako ali tako dejstvo....fazer 600 2008 5400e z 750 letnik 2008 od 4800 do 5500,,,pa ne mi govort da so to realne cene za te mopede....prej mokre sanje prodajalcev.

lep pozdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po 7 letih biv vreden še polovico vrednosti ni šans. Tok star avto maš srečo če prodaš za 25% novega.

Poglej, včasih pa napišeš tudi kar nekaj na pamet. Sem jeseni menjal avto (star šest let in pol) in so ga v avtohiši, kjer sem vzel novega, vzeli v račun za cca 45% cene novega - res pa je tudi to, da sem bil prvi lastnik, brez karambola in z rednimi servisi in pripadajočimi papirji. Drži pa tudi to, da je izguba vrednosti rabljenega avta nekako povezana z njegovo velikostjo: večji je, dražji je in na koncu je tu še večja izguba v % z leti ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod to se pa podpišem. Sam se držim načela, da če kupujem rabljeno stvar naj bo v kar se da originalnem stanju, ker čim je bilo kej menjano...hja prodajalec ti lahka naplete celo zgodbo zkj je to menjal, zdej če mu gre pa verjet pa :).

bi se kr strinjal s tabo..

čeprov sam sm pa kupu motor ki ima vsaj 3 jurje dodatne opreme gor..in sem jo tudi plačal..

jebemu..če je nekej dobr se to splača plačat..

za to če je nekdo dal karbonske deklce gor pa bunkice..tisto pa ne bi plačal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma ima Motohit motorje uvožene iz Italije. Po tem kar je videt je motor biu kupljen iz BMW trgovine v italiji kjer je biu razstavni eksponat. Pokliči in vprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo iz bližine Krškega ?

me zanima tale: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6890363 skoraj nov, tako rekoč iz trgovine. 

 

Ga je kdo šel že gledat ? Je Motohit vreden zaupanja ?

 

Koroška - Krško, 1,5 h skozi Zidan most...ne bi rad šel zastojn.

 

Hvala !

Čisto original ni, tako da je treba bit previden pri nakupu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano!
Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)
2000letnik Kawasaki ZX9R zelen iz Bizeljskega (zraven HR meje)!!!


                         PRODAJALEC JE VELIK NATEGNE!!!


 


Danes sta šla moja frenda na ogled Kawasakija zx9r 2000l  http://www.avto.net/....asp?ID=6929121


Naredila sta 320km za povsem brez veze,ker je prodajalec velik lažnjivec!


Prek telefona je prodajalec zagotavljal,da je motor super,da je
odličen,da se pelje naravnost če med vožnjo na ravnem spustiš balanco še
smejal se je hahaha češ kaj pa sprašuješ motor je tak kot mora biti in
ni bil nikoli poškodovan... Za zavorne ploščice je trdil,da so super,da
edino kar je za zamenjat sta obe gumi.. Da je bil verižni set menjan...


 


No stvar je taka,da je motor kriv, vleče ga,ko spustiš balanco in
vožnja s takim motorjem,ko ti balanco zateguje je prav nedležna in
nevarna, smrtno nevarna,kak začetnik ipd se lahko tudi ubije,ko motor v
zavoj ne bo šel kot bi pričakoval...Zavorne ploščice so pri koncu...
Gumi ubiti kot,da je motor iz Grobnika prišel po parih dneh... Motor pri
deluje grdo vprašanje kdaj je bil kak servis narejen... Zavorne
ploščice hin... Verižni set zanemarjen verjetno sploh kreten ne ve,da je
to treba mazat čistit itd...


Prodajalec pa še toliko obraza nima,da bi bil zraven pri ogledu, pa
bratu pušča motor,da bo en brata okol ušes namahal,čeprav je nategne
starejši brat...


Skratka izgnite se tega sekreta,ker ni vreden tud 500€!!!


Zabila sta 40€ za bencin za brez veze,zaradi lažnjivega prodajalca zx9ke, poden...


 


Printscreen oglasa --> http://shrani.si/f/1.../zx9r-skret.jpg


 


:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!