Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Malo mi je sumljiva ker v tej barvni kombinaciji takole je še nisem videla :mellow:  tudi ena siva trenutno z rdečimi sedeži na netu, tud sumljiva ker te barvne kombinacije pa sploh ni :P

Če pogledaš na google boš opazla da je ta barvna kombinacija seriska, res pa je da jih je ful malo. Motor pa se prodaja že vsaj pol leta, pa nekje sem zasledil, da prodaja tudi športni izpuh posebaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, to je pa druga pesem pol...so primeri (kot praviš) da je v parih mesecih isti motor na prodaj že pri drugem lastniku...dec mogoče želi samo zaslužit...pojdi pogledat par motorjev, pa majstra s seboj, pa boš vidla....pa seveda mal "pobarantat" okrog cene :P

Maš pa tud prodajalce, ki ti bo na vsak način probou prodat skret od motorja kot da je skoraj nov...ampak če maš vsaj mal občutka za človeka, se ga hitro skuži, kdo nabija in kdo ti govori približno po pravici...sploh pa tisti "kaj pa ženska ve, dejmo jo nategnt"

Dobro opravi :yea2:

no sej zato, cena je pa zaj tudi 300 eur dražja, tako da čist možno :) in nazadne se mi je nardil točno to kar si rekel ;) zej pa konc, bom pa tazga šmudlerja ko vse ve pa z dnarjem zna vzela s sabo da bo vsakmu žou ko bom pršla gledat hihi :P in hvala ;)

Če pogledaš na google boš opazla da je ta barvna kombinacija seriska, res pa je da jih je ful malo. Motor pa se prodaja že vsaj pol leta, pa nekje sem zasledil, da prodaja tudi športni izpuh posebaj.

Ej čist možno, jaz je še nisem opazila no :) ampak, možno pa da je, sam zame še zmeraj malo preveč eurčkov hah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej zato, cena je pa zaj tudi 300 eur dražja, tako da čist možno :) in nazadne se mi je nardil točno to kar si rekel ;) zej pa konc, bom pa tazga šmudlerja ko vse ve pa z dnarjem zna vzela s sabo da bo vsakmu žou ko bom pršla gledat hihi :P in hvala ;)

Ej čist možno, jaz je še nisem opazila no :) ampak, možno pa da je, sam zame še zmeraj malo preveč eurčkov hah :P

 

 

Vzameš s sabo keš in, če veš koliko je približno realna cena za določen motor, ki ga iščeš, toliko ponudiš, če je nekomu interes prodat ga bo prodal, saj danes to ni ravno enostavno sploh pa ne za pretirano ceno. pa poleg keša vseeno vzami enga stručkota s sabo, če sama nisi sigurna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tak usput me zanima kolk me košta, da prpelem motor iz nemčije in ga postavim na cesto (davki, homologacije,itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tak usput me zanima kolk me košta, da prpelem motor iz nemčije in ga postavim na cesto (davki, homologacije,itd... .)

Tudi sama sem razmišlala o tej opciji, vsi odsvetovali :huh:  ker so rekli da z vsemi stroški do gor in vsemi temi davki nevem česa vsega svašta še 1000 eur dodatno prištejem k ceni naših, ker cene so pa dokaj tam tam, podobne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ti je pa to povedal nekdo ki nima pojma oz. so te na suho nateglni ;) cena uvoza niti pribljižno ne znaša 1000 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bi tega tako kategorično trdil. Pri motorju z Euro2 in močjo npr. 100KW je DMV 10% (pri EURO1 celo 15%, nisem pa prepričan, če takšnega sploh lahko uvoziš). Homologacija stane cca. 100 €. Če prišteješ še stroške potovanja in prevoza, si hitro lahko blizu jurja. Res pa so novejši in manj močni motorji cenejši pri DMV (2% za EURO3 in 50KW).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej uvozil sem že precej stvari in nikoli nisem imel takih stroškov  ;) zase sem uvozil dva motorja in precej kolegom pomagal pri uvozu in davek je vedno znašal okrog 3%  najbolj švoh motor je bil er6n in najbolj močen 1198s  je pa res da sem na kupoprodajno vedno napisal manjšo ceno nakupa je pa res sedaj malo dražje če uvoziš več kot 1000ccm ker je pol še davek na luksuz  (pa za primerjavo ko sem želel uvoziti motor iz amerike bi me prevoz, carina,davek , homologacija stala 1700€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še komu prikrajšam kilometre...

 

Zadnja guma fuč (ravnina racer)

Sprednja guma fuč

Položen na desni bok, praske na določenih mestih, plastike nepoškodovane

leva plastika ob stopalkah zdrgnjena od čevlja

Servis olja še od prejšnega lastnika (neoriginalen filter olja)

Servisna je bila, pa je ne najde več

Najslabše od vsega pa je, da že kar dobro spušča tesnilo na glavi ventilov (uradni servis popravilo 150€-preverjeno)

Vezir+nosilec tablice+ smerniki LED

Plastika za te razmere odlično ohranjena, tank ima nekaj pikic, od malomarnega tankanja..

Satovje hladilnika nepoškodovano, ročke dokaj neznucane, feltne na hiter pregled brez večjih prask, kilometrov je nekaj manj kot 18 000km in so po videnem stanju motorja, kar realni.

 

Pri ceni sem končal in odšel domov. Pod 4k€ ga pod nobenim pogojem ne proda. Uredu nasvidenje :D...

 

z750.jpg

 

http://www.avto.net/_MOTO/results_100.asp

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še komu prikrajšam kilometre...

 

Zadnja guma fuč (ravnina racer)

Sprednja guma fuč

Položen na desni bok, praske na določenih mestih, plastike nepoškodovane

leva plastika ob stopalkah zdrgnjena od čevlja

Servis olja še od prejšnega lastnika (neoriginalen filter olja)

Servisna je bila, pa je ne najde več

Najslabše od vsega pa je, da že kar dobro spušča tesnilo na glavi ventilov (uradni servis popravilo 150€-preverjeno)

Vezir+nosilec tablice+ smerniki LED

Plastika za te razmere odlično ohranjena, tank ima nekaj pikic, od malomarnega tankanja..

Satovje hladilnika nepoškodovano, ročke dokaj neznucane, feltne na hiter pregled brez večjih prask, kilometrov je nekaj manj kot 18 000km in so po videnem stanju motorja, kar realni.

 

Pri ceni sem končal in odšel domov. Pod 4k€ ga pod nobenim pogojem ne proda. Uredu nasvidenje :D...

 

z750.jpg

 

http://www.avto.net/_MOTO/results_100.asp

Ta motor sem jaz hodil gledat še pri prejšnjem lastniku Aprila 2012. Te praske na boku mu je uspelo naredit, ko ga je domov pripeljal in zlagal iz prikolice dol. Motor vem da je takrat že imel 17-18 tisoč km. Drugače pa če bi sprednji blatnik pogledal bi videl da je bil delno na novo barvan, Prav debeli rob se vidi ko niso celega barvali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej uvozil sem že precej stvari in  ko sem želel uvoziti motor iz amerike bi me prevoz, carina,davek , homologacija stala 1700€)

Kontejner od 1700 do 2600dolarjev al bi si ga s kom delil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sem jaz hodil gledat še pri prejšnjem lastniku Aprila 2012. Te praske na boku mu je uspelo naredit, ko ga je domov pripeljal in zlagal iz prikolice dol. Motor vem da je takrat že imel 17-18 tisoč km. Drugače pa če bi sprednji blatnik pogledal bi videl da je bil delno na novo barvan, Prav debeli rob se vidi ko niso celega barvali.

 

Ta ga očitno niti vozil ni, le glancal...washing-machine-181.gif ... ;) :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sem jaz hodil gledat še pri prejšnjem lastniku Aprila 2012. Te praske na boku mu je uspelo naredit, ko ga je domov pripeljal in zlagal iz prikolice dol. Motor vem da je takrat že imel 17-18 tisoč km. Drugače pa če bi sprednji blatnik pogledal bi videl da je bil delno na novo barvan, Prav debeli rob se vidi ko niso celega barvali.

 

Sprednji blatnik ni bil barvan je original..da ne govoriš ti o tistem ko se prodaja v yogi centru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamajhen kontejner in zbirnik torej bi ga delil  mislim da pride okrog 500-600 dolarjev

Kontejner od 1700 do 2600dolarjev al bi si ga s kom delil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednji blatnik ni bil barvan je original..da ne govoriš ti o tistem ko se prodaja v yogi centru?

Ne tisti pri yogiju je en drugi :) Zdaj če je tota motor, potem ga je kupil iz laškega(že takrat je bil 3 al 4 lastnik).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!