Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Jest imam točno ta model in morm rečt, da sem zelo zadovoljen. Mam tut plav auspuh ampak ni problema. Olje se redno gleda in doliva po potrebi :) imam 67000 km in zaenkrat ni problemov. Kardan dela brez problema. Kupi plavega z crnimi crtami...ta je še najlepsi :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je posledica majhne izbire rabljenih primerkov. Če je bil motor redno vzdrževan, ne bi smel imeti nekih problemov kljub km, ki jih ima. Prodaja pa se že dolgo, morda bo zato pripravljen spustiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na cene v tujini mu vec kot 5000 nebi dal. 80% motorjev, ki se prodaja na a.net imajo glede na letnik isto cene ze 3 leta in jim se kar ni jasno zakaj se ne proda...tisti ki cene spremljamo ze par let vemo kam pes taco moli...en moj primer. Kupil zx10r januarja 2006 za 5000e (motor brez praske) ga vozil 2 sezone in sem ga prodal za 5400. Sedanji lastnik ga pa prodaja sedaj za 5850...wtf;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš z A2 izpitom kupovat motor A kat. se kr pripravi na zajeten kup (potencialnih) težav.

 

Lahko da ga boš brez problema registriral, predrsal te 2 leti ali kolikor imaš dokler ne priodbiš A izpita, pač to je kot da bi z fejk tablicami na avtu vozil okoli - igraš na karto da te:

a ) ne ustavijo

b ) ko te ustavijo, niso dobro seznanje ni z zakonom

 

Če te je volja kr izvoli, posledice pa znajo bit hude če se greš to igrat.

Zavarovalnica ne bo krila škode  - se pravi v krožnem ti zdrsne in zbiješ kromirano ogledalce z nekega eksotičnega avta, vse plačaš sam. Na lep ali grd način.

Drugi primer, voziš svojo deklico in ti na ovinku spodrsne, boom, padeta na tla in ji poči rebro al boh vari kako vretence - mislim da odgovoarjaš za vse poškodbe ki si jih storil tej osebi ker nisi vozil vozilo svoje kategorije, tudi če se ti kdo drug vrže pod motor in niti ti sam čisto nič kriv.

Lahko ti odredijo izredni tehnični pregled, ugotovijo da imaš šlampaste dokumente in manjka blokada - najebeš tako ti kot pooblaščeni serviser/tehnični ki dobivajo inšpekcije.

Tretji primer, vse svoje prihranke ki si jih vložil v motor lahko pozabiš ker jih boš porabil za skladiščenje pri izterjevalcu. Če voziš vozilo za katerega nimaš izpita lahko (oziroma mora) prometnik na licu mesta zaseči vozilo.

 

Vidim da ti piše tule da šparaš za nov motor in vrjemi, toliko ene birokracije si lahko prihraniš če enostavno leto ali dve, kolikor pač imaš, preguliš z katerimkoli A2 legal motorjem.

Drugače pa cena/letnik/oprema/kilometri kar uredu, da ne bom samo strašil :P

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woooow si me pa napadu :D sploh nimam namena tazga motorja kupt, ampak mam ze skos namen ninjo 250r kupt... tole me jr sam zanimal, ker vsi pravjo da 600ccm (vecina) motorji niso vozni z a2 izpitom, na a.netu se pa sekr prodajajo cestaki ki "so vozni z a2 izpitom" :) drugac pa hvala za odgovor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo 600, tudi 1000ccm se najdejo z blokado na 25kw :D

Popravljeno . Popravil Whitee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woooow si me pa napadu :Dsploh nimam namena tazga motorja kupt, ampak mam ze skos namen ninjo 250r kupt... tole me jr sam zanimal, ker vsi pravjo da 600ccm (vecina) motorji niso vozni z a2 izpitom, na a.netu se pa sekr prodajajo cestaki ki "so vozni z a2 izpitom" :) drugac pa hvala za odgovor :P

men se pa zdi, da ti je čist lepo kulturno zadevo objasnil... in to dobro objasnil!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli mta bos tega krapota težko legalno homoligiral, vidim da so se zelo potrudili in ščistili cevi izpuh (ko pridjeo iz masine...) ni 2x za reči da je to spet ena previta cvetka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pri r-motu videl na vseh motorjih, ko sem kupoval svojega kar kaže, da imajo navado to narediti. Ali je to povezano s tem, da je bil kak motor bolj ali manj gonjen ali pa vožen na velikih vročinah je potem irelevantno, saj tako ali tako ne poznaš njegove zgodovine. Bolj sta pomembni garancija in podpora s strani prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woooow si me pa napadu :D sploh nimam namena tazga motorja kupt, ampak mam ze skos namen ninjo 250r kupt... tole me jr sam zanimal, ker vsi pravjo da 600ccm (vecina) motorji niso vozni z a2 izpitom, na a.netu se pa sekr prodajajo cestaki ki "so vozni z a2 izpitom" :) drugac pa hvala za odgovor :P

tako lepo je napisal, da bi si zaslužilo objavo na "glavni strani"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej je lepo napisu in mi je par stvari objasnu tko da nism nc slabga mislu z mojim odgovorom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno kdo kupuje. Zadnjič sem šel čist tako mimogrede gledat tole.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8754285

 

Motor ima na zvaru počen okvir - vidno na strani. Lastnik je sicer starejši gospod. Dela se nevednega ampak pomoje ve v čem je stvar.

Pišem zarad itega da se na ta račun slučajno ne zgubi kakšno življenje novopečenga motorista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam včeraj a.net in med drugim mi je ta opis zopet polepšal dan: (itak bavarec)

 

" Motor iz je v odličnem stanju in ima vso opremo, ki jo zajema serija GTL. Dodatna 2. zavorna luč vgrajena v kovčku. Priključek za vzdrževanje akumulatorja-baterije.
Kupljen in servisiran pri pooblaščenem serviserju v Avstriji.

Serije GTL, ni potrebo posebaj predstavljati:
Vsaka podrobnost je narejena za skrajno obliko užitka v vožnji. Motorno kolo za tiste ljudi, ki želijo na novo doživeti pojem premoči. K 1600 GTL. "

 

Saj bi mogoče ta opis bolj pasal v temo o GTL-u, ampak tam ne bi bila nič posebnega ...

 

 

... pojem premoči ??? Nad kom že ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam včeraj a.net in med drugim mi je ta opis zopet polepšal dan: (itak bavarec)

 

" Motor iz je v odličnem stanju in ima vso opremo, ki jo zajema serija GTL. Dodatna 2. zavorna luč vgrajena v kovčku. Priključek za vzdrževanje akumulatorja-baterije.

Kupljen in servisiran pri pooblaščenem serviserju v Avstriji.

Serije GTL, ni potrebo posebaj predstavljati:

Vsaka podrobnost je narejena za skrajno obliko užitka v vožnji. Motorno kolo za tiste ljudi, ki želijo na novo doživeti pojem premoči. K 1600 GTL. "

 

Saj bi mogoče ta opis bolj pasal v temo o GTL-u, ampak tam ne bi bila nič posebnega ...

 

 

... pojem premoči ??? Nad kom že ???

 

Nad Fazerjem 8? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!