Jump to content
  • Sign Up
Senna

Oglasi iz interneta

Recommended Posts

veseliigralec

saj možno je da je zrihtal,...(nova glava/ novo tesnilo) ampak povem ti kako je z motorjem bilo :)

jop hvala.

Samo pele se ? nč ne trese kej vleče v kero smer ali kaj podobnega?

shark357

Ta motor sem hotel vzeti jaz, vendar je prodajalec popolnoma neresen (se ne javlja na telefon, sms) menila sva se skoraj en mesec... naj bi bil pa motor poštiman, ima pa tudi komplet akrapoviča (ne vem pa če je street legal) zadnja cena je bila 2700€, če se ne motim.

Edited by shark357

m@dness

poštiman pomeni da je bilo kaj vse narobe?

piše da je bil kao podrsan in popravljen za vožnjo - torej so napake vidne ok..

ampak kaj je bilo z motorjem in ali ima realne kilometre.. ??

shark357

Motor naj bi bil podrsan, kot vidiš je potrebno komplet zadek pobarvati v originalno stanje, ker tak kot je sedaj je bruh... Naj bi pa imel še nekaj prask po motorju od padca, več pa ne vem, ker kot sem omnenil se v enem mesecu ni dalo dogovoriti za ogled.

Edited by shark357

dive

Menjal je tudi števec....le zakaj :surrender:

Noben od prikazanih pa nima yamahinega logotipa na tanku ob strani.....ga novejše fz6 niso imele?

Fazer03

Noben nič ne ve?

Poglej, med 9.31 in 11.18 ni preteklo niti dve polni uri, pa bi ti že rada vedela ne vem kakšne podrobnosti o motorju; malo potrpljenja sigurno ne bi bilo odveč. :whistle:

LP

Keiko

Vem, vem :blush:

Posipam se s pepelom O:-)

Sem neučakano bitje, a ne brez razloga .)

Moj "spremljevalec/svetovalec" namreč nima več dosti časa za hodit na oglede z mano, zato se tako »mudi«, mam samo še par dni, pa je treba vse te »izlete« časovno zorganizirat, zato taka "panika" :whistle:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      Jaz bi predlagal, da se prvo preberejo navodila.  Tam je odgovorjeno na marsikatero navidez neumno vprašanje, tudi glede vklopa in izklopa motorja.  Dejstvo pa je, motor se prvenstveno ugaša s ključem, ostalo so varnostni izklopi... 
    • DAMI34
      https://siol.net/novice/svet/strokovnjaki-mirijo-novi-sev-virusa-je-veliko-bolj-nalezljiv-a-nic-bolj-nevaren-529156 V Evropi, pozneje pa tudi v ZDA, se je v zadnjih mesecih hitro razširil novi sev novega koronavirusa. A znanstveniki mirijo, da kljub temu, da se novi sev širi precej hitreje kot preostali, ni bolj smrtonosen oziroma ne povzroča resnejših težav.    Ni dokazov, da virus slabi V zadnjih dneh nekateri mediji pišejo tudi o tem, da naj bi virus mutiral in da novi sev ni tako nevaren za okužene. V bolnišnicah naj bi bilo manj bolnih z resnimi zapleti. A zdravstvena stroka te navedbe zanika. Kot je povedala infektologinja Bojana Beović, znanstvenih dokazov za to ni. Manj resno bolnih v bolnišnicah v zadnjem času v Sloveniji pa lahko pripišemo tudi starostni strukturi okuženih. Večina okuženih so namreč mlajši, ki nimajo pridruženih bolezni in zato virus zanje ni tako nevaren. 
    • C eagle
      Pri novih motorjih ostanejo luči po izklopu z rdečim stikalom prižgane. Če to ponoviš večkrat v krajšem časovnem razdobju, boš hitro izpraznil akumulator.... Vprašaj koga, ki je to počel na varni vožnji....
    • DAMI34
      verjamem, da so cifre pač cifre in se jih sešteva po nekih regijah/državah. Ko pa gledam fotke frendov s FBja, prazne plaže, "totalan luksuz" in ko pomislim, da sem celo spomladansko krizo, delal, srečeval dnevno vsaj 20-30 ljudi po celi Sloveniji, vsak drug dan po Italiji, si mislim pač svoje. Če sm takrat poskrbel zase, bom tudi sedaj, princip je še vedno isti. Recimo tudi lokacije novookuženih, kar iz zgornjega članka: Istarska - 1 novi Zadarska - 1 novi Primorsko-goranska - 1 novi Osječko-baranjska - 12 novih Požeško-slavonska - 25 novih Vukovarsko-srijemska - 2 nova Splitsko-dalmatinska - 0 novih Brodsko-posavska - 5 novih Ličko-senjska - 3 novih Zagrebačka - 5 novih Šibensko-kninska - 2 nova Dubrovačko-neretvanska - 2 nova Grad Zagreb - 25 novih Bjelovarsko-bilogorska - 1 novih Sisačko-moslavačka - 1 novi   Kljub Zadrski polomiji,  ne vidim tako porazne slike (beri hudo slabše od naše) nekaj čez 700 aktivnih, pa 4 kritični. Večina okužb je Osijek-Požega-Zagreb. Prva dva na meji s Srbijo, po prevoznosti cest bližje Sloveniji, kot dalmaciji.  Recimo poglejmo pri nas, vsaj po podatkih, nihče kritičen, pa vseeno drama.   Kaj mi / nam ostane za dopust, za tistih 14 dni, ki jih komaj skombiniram v sezoni, da sem skupaj z ženo: Italija  ? videl, pa ne maram preveč, Sardinija, pogojno Korzika (spada pod Francijo), Austrija.. Vse več je očitno tega in tudi dela se samo na tak način, nekaj cifer pa nekaj meja, določa način razmišljanja politikom pa strokovnjakom:       provizijo jim računaj  
    • LunaticFringe
      Tudi meni so teži, da jim pripeljem 100 oktanca, pa neko škropivo za trte 😂. Na koncu smo ostali pri prešvercanih par štekah 🚬 😜
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!