Skoči na vsebino

vaše prehranjevalne navade


Priporočene objave

namen je določiti enega od glavnih temeljev človekovega obstoja in kako se on tega zaveda:

pr: št. obrokov na dan, najpogostejša vrsta hrane, sladica+čik po težkih obrokih, pivo/a namesto kosila, večerje ob 5 zjutraj, 20 kavic za zajtrk, pogosti obiski Mcsmrdolnadsa..., vegetarijanstvo, makrobiotika :shock:,vplivi službe, šole na te navade, nori na poli... :wink:

moje: povprečno 2X na dan futram, zajtrki med 9 in 12 uro, kosila 4-6 uro, jem vse(razen vampov), krompir, meso na 1001 način, solate, uživam v samopripravljeni kitajski hrani (mnogo zelenjave), sadja, gobe mmmm,

nimam problemov z odvečno težo (kvečjem premejhno :lol: ) tako da mi nažiranje ob nočnih terminih ne škodi, pizz se ne branim, sladkarije jem po potrebi(psihična odvisnost udari 2x na mesec), včasih je ultrapekoče moj zaščitni znak

alko uživam zmerno, fino vince ob hrani, pa še cel liter zvečer, :D

kadim ne-čikov, kafa- nein danke-no need

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si to zame pisal? :shock:

ker jest sm čist isti kot ti, imam iste navade, ne pijem kofeta, rad mam kitajsko hrano edino vina ne pijem med obroki... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

futram se 3x na dan med tednom, 5x na dan med vikendom.

Med tednom zajtrk med 6-8h, kosilo med 13-15h, večerja med 19h-20h. Vsak dan med tednom malica ob 18h.

Med vikendom je zajtrk med 9h-11h, kosilo med 12-13h, večerja ob 20h. Če je zajtrk ob 9h, je malica ob 11h in druga malica ob 16h.

Jem vse razen vampov :), paradižnikove juhe in kakih čudnih rib. Posebno obožujem gobovo juho, krompir v kakršnikoli obliki in pizze. Ne pijem alkohola, ne kadim, kofein edino v coca-coli, katere popijem mogoče liter na mesec :) Pijem pa skos vodo, kake sokove in tko. Pojem dosti čokolad, žele zadev in kdaj pa kdaj kako tortico :D McDonald'sa že kar ene pol leta nisem videl...

Hehe, sem normalno rejen, čeprav na meji podhranjenosti (Indeks telesne mase = 18.4) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah...včasih sem 8-10x na dan, zdaj ko mam službo + nočne se mi je pa vse totalno porušlo, apetit je šel ne vem kam...jem kak se mi zazdi, pa čeprav vem da to nikamor ne vodi...bom pač malo čudn :shock: :oops: :P Sploh pa več nimam nobenih ur ob katerih bi naj jedo, obvezn je edino zajtrk takoj ko se zbudim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeško, vince pijem zraven hrane sam takrat, ko vem da ga bom pol še do konca izpraznu :drinking: :wink:

drugač sem pa pozabu omenit še delni odpor do morske hrane, razen konzerv, kalamarov na žaru... z malvazijo zraven, kakih školk ne morem videt

igral'c, žal mi je ker ne ješ "paradajz-župe", to je res dobra zadeva, samo ne tiste v gostilni...:splat:

area- če bi tako nadaljeval, bi strošu čeljustne sklepe :lol: , pomisl kolk čigumijev bi pokuru še bi po vsakem obroku enga al pa dva zgrizu

drž se zajtrka, to te še rešuje, pa več s telesom migat :popcorn: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jem kadarkoli, včasih enkrat na dan, včasih desetkrat; skorajda karkoli in potem moja mama pravi, da sem izbirčna .... Pa samo česna ne maram. In mastne hrane. Pa goveje juhe tudi ne. No, v zadnjem tednu pa sploh nimam časa jest, tako da sem od nedelje za dve kili shujšala! Juhu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je.. jem od 2x do 3x na dan, ampak ko jem je to zmeri do fula. Sem ful zbirčen, mati pravi da jem 5 reči.

Najrajši jem čokolešnik (24h na dan če je treba), potem so tu testenine z ragujem (ali kar pašta) pa še kej (še 3 reči verjetno) ;)

No sej v resnici ni lih tko.. štos je v tem, da doma jem 5 reči, zuni pa skor vse razen morske hrane in kake preveč čudne zelenjave (cvetača ipd.)

Sploh pa zdej v študentskih letih se vrti začarani krog: čokolešnik - pica - čokolešnik - pica - jogurt - čokolešnik - zdenka sirčki mit krüh - pica - ... :)

Walkin' katastrofa glede prehrane. :roll: :oops:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

futra se krave ne pa ljudi.... :wink: :twisted:

moje prehranjevalne navade se pa pri meni kar dobro poznajo... :oops: :lol: :lol: :oops: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucy- v prvem tednu (dveh) gre samo voda ven..

duhec- moje sožalje, upam da maš močno kislino, sklepam da je domača kuhinja za tvoje potrebe preslaba, če je, imava podobne primere

vragica???? nimam kej rečt, te nisem še vidu

alter...- kaj samo kisle stvari ješ, da ti usta skup potegne

vrtnica-za dodatne kalorije ponucaj substral :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade... hmmm... okol 14h-16h kava, 17h-18h kej kosilu napol podobnega, če je čas, 22h-2h sendvič al pa dva, itd...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm .... odvisno od aktivnosti (beri: fitness, sport). Naceloma je tako ... ko je apetit: zajtrk (nekaj malega), potem ena do dve malici, kosilo, ena do dve malici, vecerja, se kaksna malica ... drugace pa se kdaj kaka malica crta :wink:

Jem ... hmm ... skoraj vse, v bistvu se ne spomnem reci ki je dejansko ne bi maral nikoli jest :wink: Zajtrki, malice in vecerja so po navadi kaki jogurti (pol litra se pa se), pol litra mlecnega riza, tunina v olju, kruh z marmelado, sendvic ... take reci :wink:

Kosila pa ... ful odvisno, lahko da je namesto prve popoldanske malice drugo kosilo, ampak to je bolj redko - pac - ob pol dvanajstih "malica" v sluzbi, kar je v bistvu kosilo ... pozno popoldne doma morda se kako kosilo, v manjsem obsegu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk kil je pol to dnevno? razberem, da ti poješ 2 kili ali več na dan (če štejem da je jogurt hrana) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alge, plankton, delfinčki, morske kumare, meduze,... :lol:

igralc kaj ti bo teža, bo motor še slabš leteu, močne roke, ki ne spustijo motorja, pa tut če salto delaš, to je vse kar motorist rabi (sej možganov motoristi nikol nismo mel velikih :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alge, plankton, delfinčki, morske kumare, meduze,... :lol:  

igralc kaj ti bo teža, bo motor še slabš leteu, močne roke, ki ne spustijo motorja, pa tut če salto delaš, to je vse kar motorist rabi (sej možganov motoristi nikol nismo mel velikih :lol: )

:lol: :lol: :lol: prav imaš... na drag racingu se vse pozna. Potem morm pridt na 50 ali manj kil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk kil je pol to dnevno? razberem, da ti poješ 2 kili ali več na dan (če štejem da je jogurt hrana) :shock:

Ah ne ... no, odvisno koliko pollitrskih jogurtov popijem :wink: Niso pa vsi pollitrski a ne :D Saj je zelo odvisno kako hrano jes ... sadja recimo lahko precej pojes, sploh kakih mandarin, pa to ne vpliva kaj dosti na sitost :) Kuhanega riza definitivno ne mores toliko pojest :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: jaz bi umrl v roku 1 tedna če bi tak malo jedo

kaj bi ti umru ce jz ne umrem bi tut ti lohko... na dan pa cca popijem 2-3l cedevite oz vode :) sej tolk kukr jem mi je cist dovolj in ne zgledam kot kostko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na dan pa cca popijem 2-3l cedevite oz vode ....

če cedevite.....kam pa pol z odvečno energijo?? :?

Za pisanje postov :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekočina je pomembna, pomaga črevesju metabolizirati hrano, sam čim manj cukra naj bo zraven, najbolje nič-cedevita je pač eno umetno srajne, s katerim se nebi ravno naceju vsak dan, z leti dobiš barvo kože, kakršno cedevito piješ- uaaa zelena Vrtnica :wink:

cyc 2 talarja kuhanga riža s fašeranim mesom, pa je še premal :lol: , no glih prov no :wink:

manjak, ne se skrivat za besedam, prehranjevalne navade .....čakam... :roll: :?: :wink:

enkrat mi je nek modri mož povedal: ni pomembno kako izgledaš, ampak kako se počutiš, kmal za tem mu je šla pa bio trgovinca u kur** :lol: :cry: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!