Skoči na vsebino

vaše prehranjevalne navade


Priporočene objave

Vse skup cca 40-50...glede sekreta je pa tko, da če paziš katere sestavine daješ skup ni problema...ok prdiš že ampak to je sprejemljivo...da pa je raztur na sekretu pa to pomeni, da imaš slabo absorbcijo zaužite hrane in mečeš preč denar...sploh pa je v sranju tako al itako veliko hranljivih snovi...:)

Proizvajalec? Če te kaj zanima mi pošlji PM, da ne bo reklame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prdenje je kul :lol: , ampak bi mogu vohat, kako so se usral 7-10 let kvihtajoči ljudje, med njimi je bil tut prvak Slo in viceprvak, neki Roman??

to še nekje 9 let nazaj

sej ni panike za reklamo, ker dvomim da bi to prineslo veliko denarja nekomu, še posebi zato, ker dvomim da veliko motosvetovcev pumpa

nisem jaz kak izvedenec na tem področju, samo bi si pa pogledu na njihovi strani kako ponudbo...

jaz sem daleč od tega da bi dvigvou težo, še bl shujšam pol, oz masa ne napreduje, pač, sem tak telesni tip, tut če bi se porediu bi lahko zelo hitr vse zgubu, kar se mi pa zdi pol brezveze

kolegi nabijajo mislim da v Panterju, in brat od lastnika prodaja te zadeve in ker se vsi skupaj nekako poznajo/mo, jim on da še neke popuste pa to

jaz bi rabu predvsem nek nezahteven in poceni mass gainer, za večjo zalogo moči med enduriranjem, seveda telovadba ni izključena ala sklece počepi in dvigovanje na štangi+raztegovalno ogrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.maxximum-portal.com

drugače pa od gainerjev maxxgain - 2kg, 7000sit, kompleksi OH brez sladkorja in maščob (50%) in mešanica beljakovin (50%)...od gainerjev je to špica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ein, sploh pa kače na vse mogoče načine ... :twisted: :twisted: :twisted:

Pa me prav zanima ce imam dovolj firbca, da bi jedel tako lepo zival.

Jaz prav gotovo ne, jest kačo bi pomenilo skoraj nekaj takega kot za indijca jest kravo; razen če mi jo podtaknejo, tako da ne bi vedela kaj jem, kar je dandanes v kaki kitajski restavraciji čist možno :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa od gainerjev maxxgain - 2kg, 7000sit, kompleksi OH brez sladkorja in maščob (50%) in mešanica beljakovin (50%)...od gainerjev je to špica.

:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :roll: A ti kemijo študiraš? A so to navodila za kak kemijski poskus, kjer potem laboratorij raznese? :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.maxximum-portal.com

drugače pa od gainerjev maxxgain - 2kg, 7000sit, kompleksi OH brez sladkorja in maščob (50%) in mešanica beljakovin (50%)...od gainerjev je to špica.

to se verjetno dozira 1x na dan, in je 7.000 za cel mesec, še zmeri mal drago, sam neki je pa le treba investirat

no zdej pa v šolo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, dobr se kontroliraš, ni kej prpomnt :wink:, kerga proizvajalca pa jemlješ, pa kolk to mesečno košta? 20,30?

sem pa opazu da taki ljudje lahko naredijo raztur na skretu, veš kaj mislim, polnovredna hrana, koncentrati, extra vitamini, vsaj v ex fitnesu Krpan je blo to za crknt :lol:

Ja krpan je kar fino smrdel - se posebej ko je bil Schwartz not, ki se je menda tudi na heavy z iglami futral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj običajen whey z bcaa,glutaminom in kreatinom, po kosilu(za malico) kombo whey,soya,casein,isolat;vmes si kaj pripravim, da nisem lačen :), zvečer whey po treningu in kombo pred spanjem. vitamini,minerali,kalcij,magnezij in c-vit seveda zraven ne?

Hormoni? si rekel hormoni? ...pa sem jim vsem svetoval, naj jih imajo lepo privezane...pol je pa tkole...:) :twisted:

Pa se vam zdi pametno vso to kemijo konzumirat??? :shock: :? :?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

Anubis : aja, zato tko fejst zgledaš :lol: :lol: 8)

Alla : kdaj si že rekla da greva na kašico z gobicami? :P

Pa na dva deci vode iz štirne zraven? :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

... Pa na dva deci vode iz štirne zraven? :? :lol:

A ni iz štirne kar mal močna :?:

Priporočam destilirano.... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

... Pa na dva deci vode iz štirne zraven? :? :lol:

A ni iz štirne kar mal močna :?:

Priporočam destilirano.... :shock:

Ja, tnx, se mi je zdel, de neki ne štima. :?

Naj bo destilirana 8)

Ampak, a ni ta za v peglezne :?: :roll: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, dobr se kontroliraš, ni kej prpomnt :wink:, kerga proizvajalca pa jemlješ, pa kolk to mesečno košta? 20,30?

sem pa opazu da taki ljudje lahko naredijo raztur na skretu, veš kaj mislim, polnovredna hrana, koncentrati, extra vitamini, vsaj v ex fitnesu Krpan je blo to za crknt :lol:

Ja krpan je kar fino smrdel - se posebej ko je bil Schwartz not, ki se je menda tudi na heavy z iglami futral.

ha ha, sej tebe se tut spomnm od tam, si bil še precej bolj vitek(ko zdej), čeprov tvoje roke so ble zmeri za gore premikat

Schwartz, ker je že to, a un črn naskravžlan-David, ki se, če ne veš, zdej občasno tut na TV pokaže :lol:

mi je bila pa vedno zanimiva muzika tm notr, po moje skos 3 komadi tećno

precej štorij smo naklamfal, pa skor vsak obiskovalec je dobil svoje ime, nekateri pa kar dve

merjasec, teta rozalija, brat vonj, pravilni trikotnik, rebula, poko loko...to smo crkaval, ti si bil mensezdi karatejc (v najboljšem pomenu besede..če se slučajno kdaj srečava, ker sva si pomoje kar blizu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

... Pa na dva deci vode iz štirne zraven? :? :lol:

A ni iz štirne kar mal močna :?:

Priporočam destilirano.... :shock:

Đumpek, destilirana nima nč mineralov! Midve pa hočva minerale pit....pa še kak vitamiček zraven.... :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock:

... Pa na dva deci vode iz štirne zraven? :? :lol:

A ni iz štirne kar mal močna :?:

Priporočam destilirano.... :shock:

Đumpek, destilirana nima nč mineralov! Midve pa hočva minerale pit....pa še kak vitamiček zraven.... :D :D :D :D :D

Alla

Vitaminček :arrow: vitamin :P :P :P

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa od gainerjev maxxgain - 2kg, 7000sit, kompleksi OH brez sladkorja in maščob (50%) in mešanica beljakovin (50%)...od gainerjev je to špica.

:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :roll: A ti kemijo študiraš? A so to navodila za kak kemijski poskus, kjer potem laboratorij raznese? :lol: :lol: :wink:

Ma ko vse to berem imam čist podobne občutke, pravzaprav ne vem zakaj gre.

Anubis, tebe je zadnje čase mnogo manj na forumu, včasih si take prispevke pisal da kapo dol. Posebno tisti o pivu mi je ostal v spominu.

A zdej pa ne več zaradi take prehrane ?? :o

Ne sam za telo, še kaj za dušo zaužij, pa spet kaj zanimivega napiši.

Refošk, kot pravi naša Manuelca je gotovo prava zadeva.

:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote]

Ma ko vse to berem imam čist podobne občutke, pravzaprav ne vem zakaj gre.

Anubis, tebe je zadnje čase mnogo manj na forumu, včasih si take prispevke pisal da kapo dol. Posebno tisti o pivu mi je ostal v spominu.

A zdej pa ne več zaradi take prehrane ?? :o

Ne sam za telo, še kaj za dušo zaužij, pa spet kaj zanimivega napiši.

Refošk, kot pravi naša Manuelca je gotovo prava zadeva.

:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade? Celotni spekter od bestialne požrešnosti do popolne amnezije, da je včasih modro kaj vtakniti v kljun. Podobna situacija na ostalih področjih. Dvojček :?: :?: :roll:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade? Celotni spekter od bestialne požrešnosti do popolne amnezije, da je včasih modro kaj vtakniti v kljun. Podobna situacija na ostalih področjih. Dvojček :?: :?: :roll:

PEPE

če bi bil ženska, te ne bi maru, bi pa lahko bila dobra prjatla, dokler bi te mel pod kontrolo-še zmeri v smislu, če bi bil ženska :lol: -narek izkušnenj

DVOJČKI STE ŽIV HUDIČ :lol: :lol: :wink:

drugače pa zelo podobno jem oz žrem oz se nenamerno postim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj skoraj nič, opoldne pečenko(mora pa biti mastna mljask) z restanim krompirjem in majsko solato. :D

skoraj nič = ???

kje so večerje, utopljene v pivu, vinu in rakiji???

kaj pa ostale mesece ko ni maj???

c c c pomankljivo!!!

( :wink: za vse)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujem ti terapijo z lahkim sadjem, ki ti na enkraten način vzpostavi ravnovesje v trebušnem ruzaku, kar omogoči naknadno hranjenje ter s tem prebujanje zavesti (dotok polnovrednejše krvi v možgane) in posredno dojemanje imaginarnega obstoja ženske, ki bo ob veliko hrane postala zelo stvarna

se pravi da je realna samo tista ženska, ki veliko in dobro kuha... :D :!:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujem ti terapijo z lahkim sadjem, ki ti na enkraten način vzpostavi ravnovesje v trebušnem ruzaku, kar omogoči naknadno hranjenje ter s tem prebujanje zavesti (dotok polnovrednejše krvi v možgane) in posredno dojemanje imaginarnega obstoja ženske, ki bo ob veliko hrane postala zelo stvarna

se pravi da je realna samo tista ženska, ki veliko in dobro kuha... :D :!:

:wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!