Skoči na vsebino

vaše prehranjevalne navade


Priporočene objave

... na dan pa cca popijem 2-3l cedevite oz vode ....

če cedevite.....kam pa pol z odvečno energijo?? :?

hja tko zdej mam kr tezke treninge za vzdrzljivost in treninge za namizni tenis... drgac pa tko odvecna energija gre pa anjvec na naderanje enega prfoksa k nic ne more razumet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade... hmmm... okol 14h-16h kava, 17h-18h kej kosilu napol podobnega, če je čas, 22h-2h sendvič al pa dva, itd...

LP

8.30 - kava

10 - kava

11.30 - malica + kava

14.00 - kava

16.30 - kava

18 - kava

20-21 - sendvic

pa vmes kaka kava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade... hmmm... okol 14h-16h kava, 17h-18h kej kosilu napol podobnega, če je čas, 22h-2h sendvič al pa dva, itd...

LP

8.30 - kava

10 - kava

11.30 - malica + kava

14.00 - kava

16.30 - kava

18 - kava

20-21 - sendvic

pa vmes kaka kava.

a si ti ze mocno shujsal?! :shock: :shock: ......ker v kolikor me spomin ne vara,nisi ravno podhranjene sorte - vsaj bil. :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8.30 - kava

10 - kava

11.30 - malica + kava

14.00 - kava

16.30 - kava

18 - kava

20-21 - sendvic

pa vmes kaka kava.

a si ti ze mocno shujsal?! :shock: :shock: ......ker v kolikor me spomin ne vara,nisi ravno podhranjene sorte - vsaj bil. :? :?:

Ej, tist pa je od cukra - tolk kave, pa v vsak normalna doza cukra, je že kar nekaj kalorij 8)

P.S: one variable still remains: "malica" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jem kadar sem lačen in kadar nimam kaj počet ... v obeh primerih pa preveč :oops: :) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrka nimam, razen ob vikendih, pa se te samo takrat ko me zelodec ne boli.Kosilo imam tam med 11 in 16 uro, kak je pc cajt. V McDonaldsa hodim najvec 1-2 letno, pa se to ce je res sila, ker drugace se mi gnusi tisti vonj po olju ki visi v luftu v vseh McDonaldsih. Vecerjo imam vedno pred 7.00 PM, vcasih, ko se mi zalusta, pa se tudi se tam okoli polnoci basem s pico (cca 1-2 mesecno).

Jem skoraj vse, pri kosilu ne sme majnkat en velik pisker solate. Najbolj pa mrzim pomfri k bilo kaki hrani!Pomfri je za mene skrunjenje krompirja. Izredno rad pa imam doma narejen restan krompir, pire, kuhan krompir z buckami,matevza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einherjer- rjava kri po žilah se ti toči... :evilbat:, pa si tolk proti rapu :black: :wink:

kekec 3., odgovor čakam v drugi temi...

kingyboy :wink: določene kvalitete se ti razvijajo, tako naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.45- zajtrk: kruh +linolada al pa filadelfija

7.10- kava

10.25-10.55- le v primeru da je za malco kej užitnega

14.15- deci đusa, deci vode

16.00- če se mi da lupit krompir pol je pire pa meso, če se mi ne da so ponavad testenine

22.00- 2-3 toaste s šunko pa sirom

*03.30- horse burger (brez feferonov, tabaska pa čebule), al pa pizza burek pr olimpiji.

*v primeru da je petek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehranjevalne navade... hmmm... okol 14h-16h kava, 17h-18h kej kosilu napol podobnega, če je čas, 22h-2h sendvič al pa dva, itd...

LP

8.30 - kava

10 - kava

11.30 - malica + kava

14.00 - kava

16.30 - kava

18 - kava

20-21 - sendvic

pa vmes kaka kava.

a si ti ze mocno shujsal?! :shock: :shock: ......ker v kolikor me spomin ne vara,nisi ravno podhranjene sorte - vsaj bil. :? :?:

Imam neverjetno "sreco", da mi pogled na hrano doda 2 kili na tezi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti ze mocno shujsal?! :shock: :shock: ......ker v kolikor me spomin ne vara,nisi ravno podhranjene sorte - vsaj bil. :? :?:

Ej, tist pa je od cukra - tolk kave, pa v vsak normalna doza cukra, je že kar nekaj kalorij 8)

P.S: one variable still remains: "malica" :)

Kave se ne sladka!!! Le da tega narod ne razume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti ze mocno shujsal?! :shock: :shock: ......ker v kolikor me spomin ne vara,nisi ravno podhranjene sorte - vsaj bil. :? :?:

Ej, tist pa je od cukra - tolk kave, pa v vsak normalna doza cukra, je že kar nekaj kalorij 8)

P.S: one variable still remains: "malica" :)

Kave se ne sladka!!! Le da tega narod ne razume...

Se strinjam. Sam enim je všeč sladkor s kavo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tist pa je od cukra - tolk kave, pa v vsak normalna doza cukra, je že kar nekaj kalorij 8)

P.S: one variable still remains: "malica" :)

Kava s cukrom je nekaj najbolj ogabnega. Ein bi temu pritrdil. Pozabili ste pa na hmeljeve napitke, ti imajo tudi kar precej kalorij. Zato jaz vedno pijem malo pivo. Veliko pivo = veliko kalorij, malo pivo = malo kalorij. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einhi-začni spet noge tja nekam pod strop metat, pa bo teža kar letela stran...ne pa sam po strunah tepst :roll:

včasih je treba v kako papriko-čebulo-česen ugriznit, da se obloge stanjšajo-velja za večino :evil: :evil: :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einhi-začni spet noge tja nekam pod strop metat, pa bo teža kar letela stran...ne pa sam po strunah tepst :roll:

včasih je treba v kako papriko-čebulo-česen ugriznit, da se obloge stanjšajo-velja za večino :evil: :evil: :evil: :lol:

Dvomim, da bom zacel brcati, je pa mozno, da bom zacel spet zelezje prekladat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje prehranjevalne navade ?

Odvisne od dolžine črevesja....

umetnino pa lahko spremljate tisti,

ki živite nižje ob reki Savi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čebulo-česen

Bljaaaaaaaaaaaak!!!!! in še enkrat bljaaaaaaaaaaak bi rekla Vragica. :lol:

Brez tega pa ni dobre kuhe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravissimo :wink: , ni je arome, ki bi presegla na cvrkutaloče olje spuščeno čarobno dvojico, osnova :!: :!:

zunaj pa sneži :cry: :cry: :D :D :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tist pa je od cukra - tolk kave, pa v vsak normalna doza cukra, je že kar nekaj kalorij 8)

P.S: one variable still remains: "malica" :)

Kava s cukrom je nekaj najbolj ogabnega. Ein bi temu pritrdil. Pozabili ste pa na hmeljeve napitke, ti imajo tudi kar precej kalorij. Zato jaz vedno pijem malo pivo. Veliko pivo = veliko kalorij, malo pivo = malo kalorij. :lol: :lol:

In to večkrat.....končni rezultat.....veliko kalorij........????????

Ubogaj mene....raje pij večkrat veliko pivo......sem še danes suhcan ko trlica......torej deluje!!!!!!! :idea: :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledenko :wink: - rdeča pesca je super za kri, a si kej slabokrven c c c, brez besed sem ostal ...umph...

bravo klimbra, sušina je vrlina, tako naprej, bolje suh kot moker ali masten :lol: , beerbauh pa mora bit, sej nekam je pa treba zlato vodo nalivat in to niso noge, ne ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!