Skoči na vsebino

vaše prehranjevalne navade


D.J.

Priporočene objave

Odkar je v merkatorju milka s celimi lešniki v akciji imam eno slabo navado :oops: :oops:

Bo treba začet pazit, da ne bom spomladi vozil s sabo par kil nepotrebne prtljage :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledenko :wink: - rdeča pesca je super za kri, a si kej slabokrven c c c, brez besed sem ostal ...umph...

bravo klimbra, sušina je vrlina, tako naprej, bolje suh kot moker ali masten :lol: , beerbauh pa mora bit, sej nekam je pa treba zlato vodo nalivat in to niso noge, ne ne

Pa saj rdeča pesca ni edina, ki je super za kri. Še boljš je refošk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledenko :wink: - rdeča pesca je super za kri, a si kej slabokrven c c c, brez besed sem ostal ...umph...

eheheheheh..ni panike.... ko me bos prvic videl,ti bo vse jasno. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale, refošk je drag, tut če je domač, težko ga dobiš pod 550 za liter, seveda če je dober, pesa pa je čip (poceni) pa zelooo dobra, pa še drakula jo je ko ima post :lol:

eheheheheh..ni panike.... ko me bos prvic videl,ti bo vse jasno.

vem vem, že prebral nekje; ti je pesa ogabna na pogled ali ti celostna slika, z okusom in ugrizom vred ne štima-se da marsikej popravt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale, refošk je drag, tut če je domač, težko ga dobiš pod 550 za liter, seveda če je dober, pesa pa je čip (poceni) pa zelooo dobra, pa še drakula jo je ko ima post :lol:

eheheheheh..ni panike.... ko me bos prvic videl,ti bo vse jasno.

vem vem, že prebral nekje; ti je pesa ogabna na pogled ali ti celostna slika, z okusom in ugrizom vred ne štima-se da marsikej popravt

Evo, pri meni ga dobiš za 450 :P . Jaz ga pa imam zastonj, ker "tast" ful dobrega pridela :P :P :P Tisti, ki me pozna, ve da ga na zborih ne manjka in da fajn poživi kri po žilah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta najboljši refošk nekje na Tomajskem koncu, smo enkrat kupil par doz, zelo piten, švoh alkoholen in naslednji dan precej težek

kake so karakteristike "tvojga"

450??, če ne bi napisal 550 bi ga sigurno za 350 ponudila :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta najboljši refošk nekje na Tomajskem koncu, smo enkrat kupil par doz, zelo piten, švoh alkoholen in naslednji dan precej težek

kake so karakteristike "tvojga"

450??, če ne bi napisal 550 bi ga sigurno za 350 ponudila :lol:

Taka je cena že par let, sicer ga pa sami spijemo, tako da ga niti ne ponujamo dosti naokoli, ker ga imamo bolj za lastne užitke. Če pa rečeš, da je refošk švoh alkoholen :shock: , pol pa ne veš kaj je refošk. Najbolj piten je pa tam kjer se ti pač zdi najbolj dober. In če je pravi naslednji dan ni nič težek. Sploh pa ne maram debatirat o refošku s tistimi, ki ga ne pridelujejo, ker so ponavadi bolj pametni in nima smisla. :lol: Meni je zakon. Tiste kislice, ki pa severno od Primorske prodajajo pod refošk pa še zdaleč ne spominjajo nanj. :roll: :wink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj ti bom reku :evil: , moja krivda 100% :lol: , sem zamenjal z Tomajskim teranom :oops:, verjetno ga je stari mešal z eno žlobudro, refošk je pa tisto ta pravo, ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj ti bom reku :evil: , moja krivda 100% :lol: , sem zamenjal z Tomajskim teranom :oops:, verjetno ga je stari mešal z eno žlobudro, refošk je pa tisto ta pravo, ja

:lol: :lol: sej teran je tudi zakon, če je pravi (ista trta kot refošk, samo druga zemlja), ampak v gostilnah res težko najdeš pravega, ker ponavadi vsi mešajo z drugimi sortami vina in potem ti kdo reče, da je refošk kisel in ne vem še kaj. Pravi refošk kot prvo je temen in kot drugo gost, pa kar fajn močen. Že uni od Vina Koper ni tak kot domač. Če hodiš kaj po zborih te povabim na kozarček :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je v merkatorju milka s celimi lešniki v akciji imam eno slabo navado :oops: :oops:

Hvala za informacijo, grem prec u nabavo :wink: Sala mala! Cokolade ne maram vec, spljoh! Zgleda da jo zdaj z izdelki živalskega izvora kompenziram - ribice, pujski, piške in razne eksotične zverjadi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je v merkatorju milka s celimi lešniki v akciji imam eno slabo navado :oops: :oops:

Hvala za informacijo, grem prec u nabavo :wink: Sala mala! Cokolade ne maram vec, spljoh! Zgleda da jo zdaj z izdelki živalskega izvora kompenziram - ribice, pujski, piške in razne eksotične zverjadi ...

Veliko bolje... mrtve zivali so zakon (al se rece zakol?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale po zborih glih ne hodim, samo če bo do aprila kak zbor, bom prišel samo zaradi vinca, po aprilu motor več ne vidi registracije ampak samo še teren in švercanje

Odkar je v merkatorju milka s celimi lešniki v akciji imam eno slabo navado :oops: :oops:

Hvala za informacijo, grem prec u nabavo :wink: Sala mala! Cokolade ne maram vec, spljoh! Zgleda da jo zdaj z izdelki živalskega izvora kompenziram - ribice, pujski, piške in razne eksotične zverjadi ...

pečene na čebuli in česnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale po zborih glih ne hodim, samo če bo do aprila kak zbor, bom prišel samo zaradi vinca, po aprilu motor več ne vidi registracije ampak samo še teren in švercanje

Odkar je v merkatorju milka s celimi lešniki v akciji imam eno slabo navado :oops: :oops:

Hvala za informacijo, grem prec u nabavo :wink: Sala mala! Cokolade ne maram vec, spljoh! Zgleda da jo zdaj z izdelki živalskega izvora kompenziram - ribice, pujski, piške in razne eksotične zverjadi ...

pečene na čebuli in česnu

Pol boš pa težko prišel do kozarčka. Jaz in zbori od maja dalje (ker hodim bolj na HR zbore in prvi je os Staaarih rokerjev konec maja)! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo pa treba enga v elektronski obliki spit - NA ZDRAVJE

:drinking: :drinking: ČIN :lol:

Če je pa zdravje v igri :drinking: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam, da imam vsaj 5 obrokov /dan...obroki pa morajo v seštevku dneva vsebovati:

240-280g beljakovin (v glavnem meso od 0.5-1kg dnevno)

100-150g ogljikovih hidratov (rjav riž,kosmiči,testenine)

cca50g maščobe (esencialnih če se le da...laneno olje,MCT olje...)

Če izpuščam obroke si pomagam z nadomestki, ki jih pripravim sam ali pa si pomagam z pripravki (kompleksni hidrati in beljakovine, brez sladkorja in maščob).

Mogoče precej špartanski način ampak z malo volje in ustrezne priprave se da prav neverjetno dobro uživat v vsem tem...

Nedelje so dan off, ko jem vse kar mi pride pod roke ali kar mi prija tisti dan, tudi McBruhek ali kaj podobnega...in jebemti kje so sedaj kremšnite??? :)

pa seveda cel kup treningov :twisted:

AVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ein, sploh pa kače na vse mogoče načine ... :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ce bo vse po sreci bom imel priliko jesti anakondo. Pa me prav zanima ce imam dovolj firbca, da bi jedel tako lepo zival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med vrsticami je prazen prostor :lol: , vprašal sem te zato, ker pričakujem odgovor, kaj od naštetega konzumiraš, samo, če si resen, najverjetneje vse, hormonov se pa le izogibaj, pa sej to najbrž veš bolj ko jaz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj običajen whey z bcaa,glutaminom in kreatinom, po kosilu(za malico) kombo whey,soya,casein,isolat;vmes si kaj pripravim, da nisem lačen :), zvečer whey po treningu in kombo pred spanjem. vitamini,minerali,kalcij,magnezij in c-vit seveda zraven ne?

Hormoni? si rekel hormoni? ...pa sem jim vsem svetoval, naj jih imajo lepo privezane...pol je pa tkole...:) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, dobr se kontroliraš, ni kej prpomnt :wink:, kerga proizvajalca pa jemlješ, pa kolk to mesečno košta? 20,30?

sem pa opazu da taki ljudje lahko naredijo raztur na skretu, veš kaj mislim, polnovredna hrana, koncentrati, extra vitamini, vsaj v ex fitnesu Krpan je blo to za crknt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!