Skoči na vsebino

Spomladanski maxiscooter izlet


Burgman650E

Priporočene objave

Glede na to da se temperature zvišujejo in počasi maxiji lezejo na plan organiziramo enodnevni izlet, ki bo

v nedeljo 3.aprila 2011

Štart je na bencinskem servisu Petrol v Šalari ( Koper ) .. poleg servisa Peugeot ob 9,30 uri.

Pot bo potekala od Kopra mimo Trsta, Monfalcona, Redipuglie ( ogled spomenika I svetovni vojni ) čez Ronchi do Doberdo del Lago , kjer nadaljujemo mimo Opatjega sela , Kostanjevice na krasu do Komna, kjer bo postanek za kosilo v lastni režiji na turistični kmetiji Špacapan ( http://www.spacapan.si ).

Od tam nadaljujemo pot v smeri Monterupino, Opčine, Basovizza do Rižarne v Trstu. Iz Trsta bi se preko Muggie in Lazareta vrnili v Koper.

post-27730-0-42384400-1300865759_thumb.jpg

Glede na povečano zanimanje bi prosil za prijave, da se lahko na turistični kmetiji vsaj delno dogovorimo glede števila udeležencev kosila. Ponudba hrane bo sporočena naknadno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Maxi Prijatelji Kot se zdi nam bo vreme za naš izlet naklonjeno in upajmo, da ga izpeljemo kot je treba. Sporočilo pošiljam vsem, da se v predvidenih časih lahko orientiramo kaj se bo dogajalo . Kot smo dogovorjeni dobimo se ob 9.30 na benc. servisu Petrol v Šalari (N45.532848,E13.735752) od kjer ob cca 9.45 nadaljujemo proti Trstu. V kolikor so italijanski kolegi zainteresirani se nam pridružit, jih počakamo ( cca 5-10 minut ) na železniški postaji v Trstu ( Piazza della Liberta ) ob 10.30 uri. Od tam jo mahnemo proti Redipugli in spomeniku padlim v I svetovni vojni. Po prihodu je predviden postanek cca 30 minut ( ogledi, slikanja in podobno ). Predviden odhod iz Redipuglie ob 12.00 uri in vožnja mimo Doberdo del Lago, Opatjega sela do Komna v dolžini cca 45 minut . Ob 13 uri predviden prihod v Komen ( turistična kmetija Špacapan ) in postanek za kosilo cca 1 uroOdhod iz Komna ob 14.00 uri in predvidena vožnja mimo Monrupina Opcine, Basovizze do Rižarne v Trstu Od tam se odpravimo mimo Muggie ( Milje ) in Lazareta proti domu. Glede na to, da je potrebno za kosilo rezervirati bi prosil, da se tisti kateri boste prišli na izlet prijavite, da lahko rezerviram prostor in pošljete potrdilo o udeležbi na ta mail . Hvala in do izleta lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

evo jest se prjavljam; jest in sopotnik :yea1: :yea1:

LP aleŠ

Jaz predlagam dve možnost, da se dobimo ob 8-mi uri na Dolgem mostu v Ljubljani in gremo v Koper po stari cesti, ali da se dobimo ob 9-ti uri in gremo v Trst na železniško postajo in se tam dobimo z ostalimi. Če gremo ob 9 uri nam se lahko pridružijo še drugi iz Štajerske smeri, da jim ne bo ob 8 prezgodaj.

lp

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam dve možnost, da se dobimo ob 8-mi uri na Dolgem mostu v Ljubljani in gremo v Koper po stari cesti, ali da se dobimo ob 9-ti uri in gremo v Trst na železniško postajo in se tam dobimo z ostalimi. Če gremo ob 9 uri nam se lahko pridružijo še drugi iz Štajerske smeri, da jim ne bo ob 8 prezgodaj.

lp

Ne vem, kako zgodaj bodo ostali štajerci krenili od doma.... jaz bi vsekakor šel dovolj zgodaj, da bi bil ob 9.uri v Ljubljani... :hmm:

...vendar pa bi imel predlog, da bi se dobili na želežniško/avtobusni postaji... tam pri parkirišču... :? ...ker do tja znam priti... :blush: ...če že ne vsi, pa bi prosil nekoga, da me tam počaka... :unsure:

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako zgodaj bodo ostali štajerci krenili od doma.... jaz bi vsekakor šel dovolj zgodaj, da bi bil ob 9.uri v Ljubljani... :hmm:

...vendar pa bi imel predlog, da bi se dobili na želežniško/avtobusni postaji... tam pri parkirišču... :? ...ker do tja znam priti... :blush: ...če že ne vsi, pa bi prosil nekoga, da me tam počaka... :unsure:

Lep maxi pozdrav

Glede tega sploh ni panike, :notworthy: ti samo povej kje vam je najboljše in lahko počakam tam kjer vam odgovarja, mogoče tudi pred dvorano v Stožicah, ki je takoj pri rondoju na vhodu v Ljubljano.

Vi samo povejte kje naj počakam in bom tam ob 9 uri. :surrender:

Lep pozdrav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9.00 LJ je še izvedljiva

8.00 LJ pa je res malo zgodaj

moje skromno mnenje

Blond

Zato bi šli ob 9- ti iz Lj in smo komot ob 10:30 v Trstu. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega sploh ni panike, :notworthy: ti samo povej kje vam je najboljše in lahko počakam tam kjer vam odgovarja, mogoče tudi pred dvorano v Stožicah, ki je takoj pri rondoju na vhodu v Ljubljano.

Vi samo povejte kje naj počakam in bom tam ob 9 uri. :surrender:

Lep pozdrav :OK:

...nisem še bil v Stožiški dvorani, pa niti ne vem kje je vhod,... pa tisto krožno križišče... da ne bi kje po nepotrebnem zgrešil... vseeno predlagam želežniško postajo... .)

Jaz bom zagotovo tam malo pred 9.uro...

Lep maxi pozdrav

p.s. @Blond.... ti boš tudi najverjetneje "letel" zjutraj... zato lahko greva skupaj...

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem .

Glede na to, da vas nekaj namerava priti in se nam pridružiti bi bilo zelo dobro da se mi prijavite ( zaradi rezervacije prostora za kosilo ) kot tudi da vam pojasnim kje bomo vas počakali .

Torej mesto srečanja je tu :

piazza della liberta , TS.bmp

vse ostalo pa se dogovorimo po poti ..

v pričakovanju .. en lep pozdrav vsem..

P.S. Tomislav.. i za tebe ima mjesta u sunčanoj nedelji na izletu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem .

Glede na to, da vas nekaj namerava priti in se nam pridružiti bi bilo zelo dobro da se mi prijavite ( zaradi rezervacije prostora za kosilo ) kot tudi da vam pojasnim kje bomo vas počakali .

Torej mesto srečanja je tu :

piazza della liberta , TS.bmp

vse ostalo pa se dogovorimo po poti ..

v pričakovanju .. en lep pozdrav vsem..

P.S. Tomislav.. i za tebe ima mjesta u sunčanoj nedelji na izletu ..

Na kosilo bova midva prišla v Komen. Dokončno potrdim v petek. Kakor zgleda, bo vreme dovolj stabilno.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem še bil v Stožiški dvorani, pa niti ne vem kje je vhod,... pa tisto krožno križišče... da ne bi kje po nepotrebnem zgrešil... vseeno predlagam želežniško postajo... .)

Jaz bom zagotovo tam malo pred 9.uro...

Lep maxi pozdrav

p.s. @Blond.... ti boš tudi najverjetneje "letel" zjutraj... zato lahko greva skupaj...

Pol se zmenimo 8:50 na železniški postaji v Ljubljani in ob 9-ti uri odhod proti Trstu. :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se zmenimo 8:50 na železniški postaji v Ljubljani in ob 9-ti uri odhod proti Trstu. :yea1:

lp

OK, dogovorjeno! :OK:

Lep maxi pozdrav do takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se zmenimo 8:50 na železniški postaji v Ljubljani in ob 9-ti uri odhod proti Trstu. :yea1:

lp

Se pridružim. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 greva tja po stari cesti, odhod malo pozneje (ob 9,00 uri iz Raven) in lepo počasi, da bova do 13.ure prispela na kosilo. Nazaj pa - kdo ve, mogoče si že kupim vinjeto in po AC. Ali pa tudi ne, če bomo dovolj zgodnji, greva tudi nazaj po stari cesti.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 greva tja po stari cesti, odhod malo pozneje (ob 9,00 uri iz Raven) in lepo počasi, da bova do 13.ure prispela na kosilo. Nazaj pa - kdo ve, mogoče si že kupim vinjeto in po AC. Ali pa tudi ne, če bomo dovolj zgodnji, greva tudi nazaj po stari cesti.

Jaz sem tudi brez vinjete in upam za nazaj, da bomo dosti zgodnji, da lahko gremo po stari cesti. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kosilo bova midva prišla v Komen. Dokončno potrdim v petek. Kakor zgleda, bo vreme dovolj stabilno.

Tudi midva bi šla malo pozneje do Komna ...Lahko se oglasita (te)na :kava: potem pa nadaljujemo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva bi šla malo pozneje do Komna ...Lahko se oglasita (te)na :kava: potem pa nadaljujemo skupaj.

Ja, se bomo zmenili, kdaj in kje se dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da bo vreme ugodno, zato ste lepo vabljeni vsi,da se nam pridružite na lep spomladanski izlet.

VABLJENI VSI MAXISCOOTERISTI IN LJUBITELJI - FAN MAXISCOOTERJEV ( p.s. motoriste ne bomo nagnali - DOBRODOŠLI )

Vremenska napoved_20110330.pdf

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se skoraj zagotovo udeležim izleta, še potrdim za 100% v Petek zvečer. Glede odhoda iz MB se slišimo z Pelikanom in Blond.

Torej nas bo kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!