Skoči na vsebino

Spomladanski maxiscooter izlet


Burgman650E

Priporočene objave

gorivo sem ravnokar natočil, vinjeta je tudi nalepljena.

Jutri pa 7.00 gasssaaaaaaaa se že veselim prečudovitega dne in zanimive druščine

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorivo sem ravnokar natočil, vinjeta je tudi nalepljena.

Jutri pa 7.00 gasssaaaaaaaa se že veselim prečudovitega dne in zanimive druščine

Blond

[/quote

Jaz pa sem že na črpalki :010 in čakam. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Ura in lokacija je vredu...

Zanima pa me katero pot si si zamislil, ker se mi zdi da je samo po stari cesti treba kar več časa do tja?

Jaz sicer imam vinjeto...vsaj čez Ljubljano bi blo fajn se po obvoznici zapeljat?

Lp, Zvone

Iz Raven imam 211 km. Iz Šempetra ca 150 km. To bi pa morali v treh urah prevoziti, brez vinjete. Se pa že (psihično) pripravljam, da jo bom vseeno jutri (predčasno) kupil, ko bom v Žalcu ali Šempetru tankal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Raven imam 211 km. Iz Šempetra ca 150 km. To bi pa morali v treh urah prevoziti, brez vinjete. Se pa že (psihično) pripravljam, da jo bom vseeno jutri (predčasno) kupil, ko bom v Žalcu ali Šempetru tankal..

Predvidoma do LJ po stari cesti, okrog LJ do Vrhnike po AC, nato do Postojne spet po stari cesti (pavza). Če bomo dovolj hitri, gremo naprej po stari cesti, če ne, pa po Ac do Vipave, naprej pa tako ali tako po običajni cesti do Komna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma do LJ po stari cesti, okrog LJ do Vrhnike po AC, nato do Postojne spet po stari cesti (pavza). Če bomo dovolj hitri, gremo naprej po stari cesti, če ne, pa po Ac do Vipave, naprej pa tako ali tako po običajni cesti do Komna.

@sat500... fajn, da boš kupil vinjeto... ker nazaj bomo itak "leteli" vsi skupaj... po naj hitrejši poti... :worship:

Lep maxi pozdrav do jutri...

p.s. Kakorkoli "obrneš"... en do dva meseca "manjkata"... na polletni vinjeti.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim vam varne kilometre,jaz" moram " :worship::kva2: pa še dva vikenda na smučanje,pol se vam pa tudi jaz pridružim.Uživajte in vsem skupaj en lep pozdrav.Če ne prej,se vidimo na poti v Osijek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma do LJ po stari cesti, okrog LJ do Vrhnike po AC, nato do Postojne spet po stari cesti (pavza). Če bomo dovolj hitri, gremo naprej po stari cesti, če ne, pa po Ac do Vipave, naprej pa tako ali tako po običajni cesti do Komna.

:notworthy: ravno to sem imel v mislih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Raven imam 211 km. Iz Šempetra ca 150 km. To bi pa morali v treh urah prevoziti, brez vinjete. Se pa že (psihično) pripravljam, da jo bom vseeno jutri (predčasno) kupil, ko bom v Žalcu ali Šempetru tankal..

daj natankaj vŠempetru, ker je na drugi strani slaščičarna ,tam vaju čakava z :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj natankaj vŠempetru, ker je na drugi strani slaščičarna ,tam vaju čakava z :kava:

Dobro, se dobimo tam. Velja za vse, ki bomo danes štartali pozneje in gremo samo na kosilo. Dobimo se v Šempetru nasproti BS Petrol v slaščičarni na :kava: . Odhod ob 10,00 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je idelano - SUPER. Temperatura 12,3 C°

Še malo pa se srečamo.....

Počasi se pripravljam :photo: na nizki štart.

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa mi tudi tokrat ni ratalo. Vceraj mi je ratalo prvic krstit skuter. Pred hiso pri 20 na uro. Rezultat je pa zlomljen palec na nogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi prijatelji ..

varno po celem dnevu ( upoštevajoč majhno nesrečo našega prijatelja iz trsta ) prispel domov. Občutki so fenomenalni , družba je bila odlična z ***** in upam da kmalu ponovimo ..

še enkrat hvala :notworthy: vsem ki ste prišli od daleč :yea1: in blizu :kva2:

in do snidenja .. :010:010:010

P.S. slike pa se prilimajo :grim naknadno v najkrajšem :grrr možnem času ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem maxi scooteristom, kako je bilo na izletu po italiji, pa vreme?? Sm vam kr mal fovš :rolleyes: k mi ni se časovno izšlo ampak naslednjič se vam pridružim... Pa še zanima me samo informativno, če bi koga zanimal izlet malo po Italiji (sveti višarji..) ali pa po avstriji (grosglockner ali maltatal ali kaj podobnega), če bi bil kdo za izlet bi se z veseljem pridružil... Če je kdo za bi prosil, da mi pošlje mail ali pošlje sms ali pa mi pusti sporočilo na forumu - zasebno ali kakorkoli že. Najlepša hvala že v naprej, pa se vidimo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi maxeaši

današji izlet je bil zame nekaj novega in enkratnega :notworthy: , vsaka čas organizatroju. Naredla sva 295 KM in zjutraj smo jo pičili po AC nazaj pa po stari cesti do Vrhnike in pol do LJ po AC. Hvala za prijetno družbo in se vidimo spet na kakšnji podobni vožnji ali izletu. :010:yea1:

LP aleŠ

aja, slike bodo v mojem albumu samo moram jih še malo uredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tudi Mariborčani so doma.

530km in 13,5h

Kratek povzetek brez fotografij.

Zjutraj smo se GTO, Pelikan in jaz dobili ob 7.00 na Petrolu na Tržaški v MB.

Ulica se je ravno prav imenovala saj smo jo vžgali direkt po AC proti Trstu.

Temperatura v MB je bila ob 7.00 celih 8C.

Po dobri uri smo se v LJ na počivališču Barje ustavili in dolili motorčke kot tudi želočke.

Po prijetnem klepetu in kofetkanju na sončku se je naša družba počasi večala.

Okoli 9.00 smo krenili po AC naprej proti Trstu kjer smo ujeli glavnino in se skupaj zapeljali po predvideni trasi.

Dan je bil prečudovit in družba odlična.

V Sežani smo skupni del fure zaključili in zapustili glavnino in se obrnili proti domu.

Dokler nam je svetil sonček smo se držali stare ceste. Sončni zahod smo pričakali na Trojanah, kjer smo se še zadnjič okrepčali obnovili vtise in po AC odbrzeli domov.

Najlepša hvala organizatorjem, spremstvu, vsem novim in starim MAXI prijateljem za čudovit dan.

Na skorajšnje snidenje.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pred cca 1/2 ure prispel domov. Burgi v garaži čaka na nove podvige. Danes je bil čudovit izlet z novimi prijatelji, imel sem se zelo dobro in vsem hvala za prijetno druženje in upam da se kmalu spet vidimo in " " kar tako brez veze nabijamo km " ":kva2::kva2:

Na hitro sem prilimal samo eno skupinsko tako malo za lušte delat, ostale sledijo jutri in tudi filmček.

img1621.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res enkratno nepozabno upam, da ponovljivo. Vsaka čast primorcem za krasno furo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pred cca 1/2 ure prispel domov. Burgi v garaži čaka na nove podvige. Danes je bil čudovit izlet z novimi prijatelji, imel sem se zelo dobro in vsem hvala za prijetno druženje in upam da se kmalu spet vidimo in " " kar tako brez veze nabijamo km " ":kva2::kva2:

Na hitro sem prilimal samo eno skupinsko tako malo za lušte delat, ostale sledijo jutri in tudi filmček.

img1621.jpg

pozdravljen

hvala za dobre besede in upam da se vidimo še .. čim prej ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak i sa ovakve ogromne udaljenosti i samo na slikama je bilo uživanje popratiti meet.....no kako je @koma primjetio malo slika od akcije samo stolovi i nešto tanko u njima.... :unsure: :unsure: no niste se okupili zbog jela :whistle::whistle: .....Stvarno svaka Vam čast i nada da ću veliku većinu poznatih, a i onih novih lica vidjeti i u Osijeku za malo vremena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je kdo mene ujel v svoj objektiv bi prosil za slike, ker na mojih slikah me ni. Lahko mi jih pošljete na mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale link se men ne odpre rar program pa moj copjuter sploh ne poznaali mi lahko pšleš slike šo mailu L=P:gusar :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha končno mi je le ratal :notworthy: toko da zdaj že imam slike hvala še enkrat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!