Skoči na vsebino

Spomladanski maxiscooter izlet


Burgman650E

Priporočene objave

No tako .. zdaj pa moram priznati da me res presenečate !!!!! :yea1:

v kolikor moje kalkulacije niso napačne, sem naštel 32 motorjev ...???? :devil:

Upam da sem falil .. ampak po štetju se mi kar neka taka cifra prikazuje .. in to mi je všeč !!!! :kva2::kva2::kva2:

v vsakem primeru pa bomo videli ko štartamo iz Trsta .. torej " notranjce " počakamo v trstu ..

v vsakem primeru vsem vsaka čast ... :worship: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružim. :yes:

Kje naj bi se šlo, pa stari cesti ali avtocesti?

če se gre po AC moram kupit še vinjeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POMEMBNO OBVESTILO

Pozdravljeni vsi tisti, kateri boste na izletu 3.aprila 2011

Ravnokar sem kontaktiral kmetijo Špacapan v Komnu in se dogovarjal z njimi za rezervacijo ob našem izletu.

S strani Špacapana mi je bil ponujen meni in sicer :

Predjed : pršut + ukisani šparglji z ocvrtimi jajci

Glavna jed : svinjska prata + pražen krompir + zelenjavna priloga ( grah ali špinača ) + po potrebi solata

Sladica : jabolčni zavitek

Cena menija je 17 EUR.

Glede na to, da smo velika skupina in da nas bo cca 50 oseb je naročanje ala cart vseh nas nesmisel pa tudi za njih je problem ker nimajo toliko osebja.

Predlagam, da se odločimo za meni in jim jaz iz Trsta lahko javim koliko nas je točno in bo ob našem prihodu ob 13-13.30 uri bilo pripravljeno in ne bo treba čakati.

Za menije bom pobral denar jaz - kolikor bomo naročili in plačal hrano posebej, pijačo pa boste plačevali po tistem, kar boste spili.

V pričakovanju vašega odgovora lep pozdrav

Dean

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje naj bi se šlo, pa stari cesti ali avtocesti?

če se gre po AC moram kupit še vinjeto.

Jaz jo bom kupil in nalepil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Vsi, ki imate namen iti zjutraj iz Maribora v smeri Ljubljane in dalje.... Dobimo se v MB, na Petrolovi bencinski črpalki (na Tržaški, na desni strani, za križiščem v smeri LJ) in bomo krenili na pot točno ob 7.uri. V Ljubljani se ne dobimo na želežniški postaji (!!!)... ampak na Petrolovi črpalki (na AC) v Barju (pozor-NOVO!!!).... kjer nas bodo pričakali ljubljanski maxi prijatelji (@ssabic &) ...in nas bodo popeljali v smeri Trsta, kjer se bomo dobili s primorci.

Šlo se bo po avtocesti... zato si natankajte in nalepite vinjete pravočasno, da ne bo "nepotrebnega" čakanja... ker, če bo dovolj časa, bomo morebiti del poti odpeljali tudi po lokalnih cestah...

Vsi, ki bi se nam morebiti zjutraj pridružili na poti MB-CE-LJ, dajte nas skontaktirat preko PM ali GSMja... Iz MBja zagotovo kreneva @Blond in jaz, pa morebiti še @GTo...

Za nedeljo je napoved... da bo res en lep, sončen, topel MAXI dan... :worship:

Lep maxi pozdrav vsem in se (kmalu) vidimo...!!!

p.s. Prilagam sliko, kje se dobimo v Ljubljani (namesto na žel. postaji)... @Burgman650e... vsaj jaz, se pa strinjam z jedilnikom... :D

post-22093-0-54205500-1301587225_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kosila se strinjam.

V Ljubljani se dobimo na Petrolovi črpalki na Barju v smeri Primorske ob 8:45 odhod je ob 9-ti uri.

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva bi šla malo pozneje do Komna ...Lahko se oglasita (te)na :kava: potem pa nadaljujemo skupaj.

Takole je: midva greva iz Raven ob 8,30 uri, da bova do 9,30 v Šempetru pri gostilni Štorman. Tam se dobimo na :kava: tisti, ki gremo bolj pozno (@zvone+sopotnica, še drži?). Iz Šempetra krenemo okrog 10,00 ure po stari cesti. Vinjete še ne nameravam kupiti, je dovolj časa, da do 13,00 ure pridemo v Komen na kosilo.

@burgman650e, kosilo je dobro izbrano.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POMEMBNO OBVESTILO

Pozdravljeni vsi tisti, kateri boste na izletu 3.aprila 2011

Ravnokar sem kontaktiral kmetijo Špacapan v Komnu in se dogovarjal z njimi za rezervacijo ob našem izletu.

S strani Špacapana mi je bil ponujen meni in sicer :

Predjed : pršut + ukisani šparglji z ocvrtimi jajci

Glavna jed : svinjska prata + pražen krompir + zelenjavna priloga ( grah ali špinača ) + po potrebi solata

Sladica : jabolčni zavitek

Cena menija je 17 EUR.

Glede na to, da smo velika skupina in da nas bo cca 50 oseb je naročanje ala cart vseh nas nesmisel pa tudi za njih je problem ker nimajo toliko osebja.

Predlagam, da se odločimo za meni in jim jaz iz Trsta lahko javim koliko nas je točno in bo ob našem prihodu ob 13-13.30 uri bilo pripravljeno in ne bo treba čakati.

Za menije bom pobral denar jaz - kolikor bomo naročili in plačal hrano posebej, pijačo pa boste plačevali po tistem, kar boste spili.

V pričakovanju vašega odgovora lep pozdrav

Dean

Pri štetju prijav bo potrebno malo pazljivosti, da ne bo podvajanja - nekateri smo se prijavili na tvoj emajl in tukaj.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem maxi scooteristom

Jaz ne vem, če mi bo časovno zneslo za nedeljo, bi pa zelo rad šel, če pridem, prej javim...

Uživajte v vožnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva a zdej se vsake pet minut zmišlate nove lokacije? Klekla nism zasledu nobenga iz Gorenjske.če je kdonamnen it naj se mi javi.jest bi štartu ob7,30iz Kranja LP gusar :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva a zdej se vsake pet minut zmišlate nove lokacije? Klekla nism zasledu nobenga iz Gorenjske.če je kdonamnen it naj se mi javi.jest bi štartu ob7,30iz Kranja LP gusar :beer2:

Do spremembe lokacije je prišlo zaradi, tega ker fantje iz Maribora pridejo po avtocesti in da ne hodijo v mesto in nazaj je boljše, da se dobimo na črpalki na Barju. Če boš kaj zamajal me pokliči, da te počakamo številka je v prifilu. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri štetju prijav bo potrebno malo pazljivosti, da ne bo podvajanja - nekateri smo se prijavili na tvoj emajl in tukaj.

lp,

hvala ti za opozorilo .. vendar sem prešteval kot ste se prijavljali kot osebe .. ne glede kje.. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom gledu, da se bom prbližn tisto uro pelu proti Brezovci pa se vidmo čao.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem si danes premislo, se mi vse skupaj zdi brez veze, toliko km kar tako brez nekega cilja, pa še vinjeto moram kupit, pa kar brez veze km na motorju nabijam !!! Pa še kosilo si moram sam plačat.

Popravljeno . Popravil GTo
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem si danes premislo, se mi vse skupaj zdi brez veze, toliko km kar tako brez nekega cilja, pa še vinjeto moram kupit, pa kar brez veze km na motorju nabijam !!! Pa še kosilo si moram sam plačat.

Upam, da je prvoaprilska šala........................... če pa ni ......................................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je: midva greva iz Raven ob 8,30 uri, da bova do 9,30 v Šempetru pri gostilni Štorman. Tam se dobimo na :kava: tisti, ki gremo bolj pozno (@zvone+sopotnica, še drži?). Iz Šempetra krenemo okrog 10,00 ure po stari cesti. Vinjete še ne nameravam kupiti, je dovolj časa, da do 13,00 ure pridemo v Komen na kosilo.

@burgman650e, kosilo je dobro izbrano.

Zdravo

Ura in lokacija je vredu...

Zanima pa me katero pot si si zamislil, ker se mi zdi da je samo po stari cesti treba kar več časa do tja?

Jaz sicer imam vinjeto...vsaj čez Ljubljano bi blo fajn se po obvoznici zapeljat?

Lp, Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem udeležbo !!! Torej iz MB krenemo trije.

Jaz pa sem si danes premislo, se mi vse skupaj zdi brez veze, toliko km kar tako brez nekega cilja, pa še vinjeto moram kupit, pa kar brez veze km na motorju nabijam !!! Pa še kosilo si moram sam plačat.

Upam, da je prvoaprilska šala........................... če pa ni ......................................................................

Kakorkoli... ali gre za šalo v 1.primeru ali v 2.drugem... odločitev o tem, da nekdo gre na MAXI izlet ali ne... je prostovoljna... in neobvezna... Vsekakor pa vsi, ki smo se odločili, da gremo... gremo s ciljem, da se po dolgi zimi zopet srečamo z maxi prijatelji z obale... in nam ni žal, ker bomo "morali" predčasno kupiti vinjete... pa tudi ne, da bomo "mučili" naše "ljubljenčke" s tolkimi kilometri... :) ...nasprotno, prav veselimo se, da se bomo lahko (skupaj) zapeljali po (nam nekaterim "severnjakom") neznanih krajih... :OK:

Lep maxi pozdrav vsem (ki greste!) in kmalu se vidimo... :D

p.s. Kosilo pa si bom z veseljem... plačal sam..!!! .)

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm::hmm::hmm:

PRVO APRILSKA JE !!!!:OK::OK::OK::kva2:

Grem zraven seveda in motor imam zato da delam Km, več jih je toliko bolje. Pa tudi kosilo in pijačo si bom plačal, brez skrbi !!!Vinjeta pa je tudi že kupljena.

Popravljeno . Popravil GTo
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tudi jaz pridem se dobimo na barju v Ljubljani :kava: pa skupaj na prej. :yes:

Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!