Skoči na vsebino

Blagoslovi motorjev


Priporočene objave

Ajdemi, nimaš kaj - to je čredni nagon ... meni se zdi kar bolano to ... ampak - vsak po svoje ...

Se pa vidi, da so organizatorji (šef ZMKS-ja Leopold Pungerčar) letos uradno manj govorili o "blagoslovu motorjev" in več o "prireditvi" ... so pogruntal, da je to boljša promocija ...

aja, kolikor sem videl fotk, nikjer noben ni pil nič druga kot pivo ...

Vsi, ki objavljate na MS imate tudi čredni nagon.....ker drugače bi komentirali v Lady al pa kje drugje...samo ne bodi vzvišen....pliiiis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi poročanje televizije o srečanju v Mirni Peči je bilo zelo enostransko, nestrpno do motoristov. Ampak če pogledaš posnetke je taka reakcija pričakovana. Kar sem jaz videl (od doma) je izgledalo kot zbor prijateljev iz Modre Ostrige, vsi v črnem usnju in s pirom v roki. :beer1:

Točno tako :-)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki objavljate na MS imate tudi čredni nagon.....ker drugače bi komentirali v Lady al pa kje drugje...samo ne bodi vzvišen....pliiiis!

Ne, čredni nagon imajo uporabniki z zaporednimi številkami od 500 naprej ... trance_14_devil2.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čredni nagon imajo uporabniki z zaporednimi številkami od 500 naprej ... trance_14_devil2.gif

Sori, za glavnega BIKA v čredi imaš pa premalo JAJC! trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi že počas dost teh RKC žegnov in lokalnih po kravjekih smrdečih BAJKERJEV, želim si nekaj novega, recimo : nekaj v stilu SATANSKEGA 666 žegna, da nam recimo škrofijo mopede s krvjo pravkar žrtvovanih koz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi že počas dost teh RKC žegnov in lokalnih po kravjekih smrdečih BAJKERJEV, želim si nekaj novega, recimo : nekaj v stilu SATANSKEGA 666 žegna, da nam recimo škrofijo mopede s krvjo pravkar žrtvovanih koz :hmm:

Pusti koze na miru ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi že počas dost teh RKC žegnov in lokalnih po kravjekih smrdečih BAJKERJEV, želim si nekaj novega, recimo : nekaj v stilu SATANSKEGA 666 žegna, da nam recimo škrofijo mopede s krvjo pravkar žrtvovanih koz :hmm:

uuuuu super, pol pa na raženj in vrtet, njami :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu super, pol pa na raženj in vrtet, njami :yes:

Tega žegna se pa sigurno udeležim, pa četudi bom zaveden....

p.s. a odojk bo tudi?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se udeležil žegna, če bi žegnala kaka bjonda v tangicah in zgoraj brez...

No pa šalo na stran, mislim da ni motoklubi v bodoče lahko priredili samo čisto navadno srečanje, z župnikom pa se zmenli da bo pri cerkvi pač požegnal železje tistim ki si tega tako vroče želijo. In bi se verniki lahko odpeljali do cerkve na žegnanje itd.... ostali pa bi se zatačas pač samo družili in kako rekli. In bi bil volk sit in koza cela. Tako pa če se hočeš družit s kolegi moraš hočeš nočeš sodelovati tudi pri nekih ritualih ki ti niso po godu. Mislim da bi klubi ki žegnanja prirejajo lahko v bodoče razmislili tudi o, tej možnosti....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNS je bla spet akcija z žegnarijami ... ampak Pungerčarjevi so zmagali - vsaj tukaj, če že ne na lokalnih volitvah :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v soboto doma žegnanje, pridite da se vam post-11617-0-66595600-1303999965_thumb.jpg na vaš moped, pa boste imeli žegen, MALO DRUGAČE O:-) :lol1:

Takle "žegen" sem pa jaz imel pred leti, ko mi ga je pred oštarijo z vrha šteng nekdo poscal.

Sem ga dobil v roke... in ga ni več. Je že umrl.

Pa ne od tega... Ampak ga je kasneje vlak povozu.

Naj žegen kar ostane tak kot je. Je še tanarbolprou! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne vem, očitno sem jaz čuden, ampak a še koga moti, da ni več motozbora brez žegnanja in goveje muzike.

Ker sem doma v bližini Vaških boysov bom malo čekiral, kdaj bo ob gozdu zrasla kapelica. :surrender: Vam javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, očitno sem jaz čuden, ampak a še koga moti, da ni več motozbora brez žegnanja in goveje muzike.

Ker sem doma v bližini Vaških boysov bom malo čekiral, kdaj bo ob gozdu zrasla kapelica. :surrender: Vam javim.

Očitno so vsi MK in MC zgolj komerciala in ni več pravega kluba,ki bi uspel narediti-organizirati moto zbor in ga "tržiti" kot moto zbor in ne žegn in kmečka veselica-zato pa je tudi pretepanje vse pogostejše na kao motozborih-no po novem žegnih...

Svetujem,da se ne objavlja več kolendar motozborov pač pa kolendar žegnov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... moto zbor in ne žegn in kmečka veselica-zato pa je tudi pretepanje vse pogostejše na kao motozborih-no po novem žegnih...

A zdej se pa že to dogaja na posvečenih blagoslovih...? Zakaj se pa pretepajo...?

To so verjetno kakšni mulci? Farji že ne morjo bit'... :hmm: Ne verjamem, da bi bili to kakšni 40 - 50 let stari deci, ki imajo že zdavnaj življenjske zadeve pošlihtane v glavi? Ne vem no... Pa zakaj se res pretepajo na veselicah? Jaz sem pa mislil, da je bilo to preživeto že v prejšnjem tisočletju?

Ampak, kakorkoli že... Saj taki ne morejo priti v nebesa. :hmm: V bistvu je pa to po eni strani v redu. Bomo imeli pred njimi vsaj v nebesih blažen mir. :O :grim

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se pa že to dogaja na posvečenih blagoslovih...? Zakaj se pa pretepajo...?

To so verjetno kakšni mulci? Farji že ne morjo bit'... :hmm: Ne verjamem, da bi bili to kakšni 40 - 50 let stari deci, ki imajo že zdavnaj življenjske zadeve pošlihtane v glavi? Ne vem no... Pa zakaj se res pretepajo na veselicah? Jaz sem pa mislil, da je bilo to preživeto že v prejšnjem tisočletju?

Ampak, kakorkoli že... Saj taki ne morejo priti v nebesa. :hmm: V bistvu je pa to po eni strani v redu. Bomo imeli pred njimi vsaj v nebesih blažen mir. :O :grim

A dejte no ga srat. Na zegnih se pretepajo? KJE? No, Sesir, bot tolk pameten pa povej KJE za hudiča si TI na zegnu vidu, da bi se kdo pretepal. Baba čula baba rekla? Jao, res se clovk vprasa kake ljudi se spusca na ta forum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, očitno sem jaz čuden, ampak a še koga moti, da ni več motozbora brez žegnanja in goveje muzike.

Ker sem doma v bližini Vaških boysov bom malo čekiral, kdaj bo ob gozdu zrasla kapelica. :surrender: Vam javim.

Saj veš kako pravijo malo bolj južno - rđavom kurcu i dlaka smeta, veš kaj pa mene moti pri vsem tem, da se vsak jebiveter, ki misli, da je oh in sploh moralni imperativ za vse nas - vtika v nekoga, ki nekaj reče, dela in se obnaša v nasprotju z njegovim visoko moralnim prepričanjem. Daj no posuj se s pepelom brezmadežnik, zares mam poln kurac nabijanja in jokcanja v smeri - joj poglejte kaj se dogaja z moto žegni !! A ti ni jasno, da nikogar tja ne vlečejo zvezanega ?? :headbang: In tja gre večina zato, da se bo imela lušno v družbi tistih, ki jih druži ljubezen do motorjev !! Saj take kot si ti nihče ne pogreša za svojo mizo ! Rajši se vozi in uživaj in naj ti ne bo motor izgovor, da pripadaš nekomu !

No, da vam bo jasno ne navijam za nobeno stran, z gnusom se obračam vstran od vseh takih levih in desnih propagandistov, ker preprosto mislim, da je delitev na na naše in vaše čisto brezvezna in zastruplja še tisto trohico zdravega razuma v mlajših generacijah !!

Treba je gledat naprej in samo naprej, za nazaj pa samo toliko, da ne ponavljaš starih napak in pogrevaš starih zamer !

Živi in pusti živeti, to je moj moto in ne vtikaj nosa tja kamor ni treba !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no ga srat. Na zegnih se pretepajo? KJE? No, Sesir, bot tolk pameten pa povej KJE za hudiča si TI na zegnu vidu, da bi se kdo pretepal. Baba čula baba rekla? Jao, res se clovk vprasa kake ljudi se spusca na ta forum...

Js sm slišal za alternativo vsem moto žegnom in to je: SLONČKOV RINGARAJA...nobenga farja ni zravn, nobenih pretepov in kar je najbl pomembno ŽEGNANO VODO MAJO in tu 42%.worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle "žegen" sem pa jaz imel pred leti, ko mi ga je pred oštarijo z vrha šteng nekdo poscal.

Sem ga dobil v roke... in ga ni več. Je že umrl.

Pa ne od tega... Ampak ga je kasneje vlak povozu.

Naj žegen kar ostane tak kot je. Je še tanarbolprou! :yes:

da nisi ti mogoče strojevodja??

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm slišal za alternativo vsem moto žegnom in to je: SLONČKOV RINGARAJA...nobenga farja ni zravn, nobenih pretepov in kar je najbl pomembno ŽEGNANO VODO MAJO in tu 42%.worship.gif

kaj se sedaj lažeš ? in to še tako na ozko ! 42% ...pa niso slončki za pusije ... 52% je serijski , mamutovc je pa okol 60 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se sedaj lažeš ? in to še tako na ozko ! 42% ...pa niso slončki za pusije ... 52% je serijski , mamutovc je pa okol 60 ...

Se posuvam s pepelom, sem bil zaveden od slabih motozborov, ki jih RKC organizira...tm ni nič preko 10%.headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!