Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

 

 

P.S. pa ne bojte se zajčku,sm jaz vse že povozu :P

Kam si jih pa spravu? Dej,k bi jest eno fajn obaro skuhala.Bi blo za na piknik.

 

Pocajtej se in pust se razvajat. Ub priliki pa te ubiskat pridem,da ti ušesa navijem in nategnem ..Boš  zajcu podobn ratal!!!

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si jih pa spravu? Dej,k bi jest eno fajn obaro skuhala.Bi blo za na piknik.

 

Pocajtej se in pust se razvajat. Ub priliki pa te ubiskat pridem,da ti ušesa navijem in nategnem ..Boš  zajcu podobn ratal!!!

 

:P

Nategnila bi me :eek: pa da bi bil zraven še zajcu podoben :( ..........ti maš neke kinki predstave o Jadranski magistrali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si jih pa spravu? Dej,k bi jest eno fajn obaro skuhala.Bi blo za na piknik.

 

Pocajtej se in pust se razvajat. Ub priliki pa te ubiskat pridem,da ti ušesa navijem in nategnem ..Boš  zajcu podobn ratal!!!

 

:P

 

... Kmet je treutno nesposoben za opravljanje takšnih zadev. Za nadomeščanje sem pooblaščen JAZ... pa to še ne pomeni, da sem pol kmetov nadomestek...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Rajderka, Norc se bo pustu navit in nategnt, ker je Kmet zaenkrat še preveč zagipsan. Jest pa pridem lahk pofilmat, da bo meu še MS kaj od tega :D

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nategnila bi me :eek: pa da bi bil zraven še zajcu podoben :( ..........ti maš neke kinki predstave o Jadranski magistrali :lol1:

 

Ja,ma tud ti jo boš še dolg časa sanjal... :P

 

... Kmet je treutno nesposoben za opravljanje takšnih zadev. Za nadomeščanje sem pooblaščen JAZ... pa to še ne pomeni, da sem pol kmetov nadomestek...   :P

 

Kmet,da je nesposoben..Pazi,ŽN,če Kmet to prečita,te bo z gipsom nabunkal..A veš,kaj mi je napisu,ko sm mu zaželela naj se pocajta: '' VSE VAS BOM ZMAGU''..

 

Tko,da to pooblastilo kr v smeti vrži,ker Kmet tud v gipsu vse zmore.. :OK:  :OK:  :OK:

 

 

 

Evo Rajderka, Norc se bo pustu navit in nategnt, ker je Kmet zaenkrat še preveč zagipsan. Jest pa pridem lahk pofilmat, da bo meu še MS kaj od tega :D

 

 

Nč filmat..Kar norci delajo,je vse za centuro!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Tomcat-om greva prečekirat teren za piknik.   :P

 

Start 11:30 pred Mantovo na Vrhniki.  :yea1:

Še kakšnega duhovnika - motorista povabita s sabo, da blagoslovi tisti ovinek in prežene "zle sile" ki se tam nahajajo. :devil:

...preventiva, da se ne bo še v tretje ponovilo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si jih pa spravu? Dej,k bi jest eno fajn obaro skuhala.Bi blo za na piknik.

 

Pocajtej se in pust se razvajat. Ub priliki pa te ubiskat pridem,da ti ušesa navijem in nategnem ..Boš  zajcu podobn ratal!!!

 

:P

 

pejd k kmetu pa si obaro dol z gum napraskej ... :D

... Kmet je treutno nesposoben za opravljanje takšnih zadev. Za nadomeščanje sem pooblaščen JAZ... pa to še ne pomeni, da sem pol kmetov nadomestek...   :P

 

za to si dobr .. na ušesih se ti ne bo poznalo... na času pa tud ne (napram zajčku )..

Še kakšnega duhovnika - motorista povabita s sabo, da blagoslovi tisti ovinek in prežene "zle sile" ki se tam nahajajo. :devil:

...preventiva, da se ne bo še v tretje ponovilo :notworthy:

ma kakšn duhovnik ... znaku pentlco pa mal polir paste ..ograji pa skupinsko lulanje da bo zarustala pa bojo bolj počas vozil k se bojo tetanusa bali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kakšnega duhovnika - motorista povabita s sabo, da blagoslovi tisti ovinek in prežene "zle sile" ki se tam nahajajo. :devil:

...preventiva, da se ne bo še v tretje ponovilo :notworthy:

 

 

Izganjalca zleh sil na relacijo Karlobag - Maslenica za poln delovni čas + nadure, ko je dan dolg!

Narobe gledate stvari. Zato se bo se ponavljalo. Do bridkega konca. Tist ovinek je ze blagoslovljen. dva modreca sta nardila vse kar znata, in se vec, tud kar ne znata! Da bi le ostala tam za vedno, pa ju je dobri duh ki tam zivi poslal naprej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj jo je pa KTM odnesu, a to niste nč slikal :?

Veliko manj poškodovan kot jaz...........počena prednja luč in krmilo,par prassk,če bi bi jaz cel bi se odpeljal domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko manj poškodovan kot jaz...........počena prednja luč in krmilo,par prassk,če bi bi jaz cel bi se odpeljal domov.

Pa ker je bil, ta star al ta mlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ker je bil, ta star al ta mlad

Oranžko.........ti povem,neuničljiv,sam kokr mi je žena pela doma mu sledi macola,mislim,da ga ona zna dokrajčit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carti, js ne gledam stvari z "magične" plati ... da so na ovinkih neki duhci, ki te spravjo v maline ... sem pa eksorcista predlagala iz čistega altruizma... za vse tiste projektile, ki jih srečam na poti do ribic. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oranžko.........ti povem,neuničljiv,sam kokr mi je žena pela doma mu sledi macola,mislim,da ga ona zna dokrajčit :P

Men se zdi da je treba sam tiste čudne gume razrezat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Bela Strela:

 

Uradno te vabim na eno skupno furco, da primerjam tvojo in mojo vožnjo (sevede, če te bom lahko sledil...oz. lovil... )  ... in na osnovi tvoje "referenčne " vožnje potem ugotavljava stopnje projektilov po "Strela lestvici"....

 

:P

 

;)


Men se zdi da je treba sam tiste čudne gume razrezat

... ma sej narezane so že zdej... čist ene čudne kockice imajo namest profila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Bela Strela:

 

Uradno te vabim na eno skupno furco, da primerjam tvojo in mojo vožnjo (sevede, če te bom lahko sledil...oz. lovil... )  ... in na osnovi tvoje "referenčne " vožnje potem ugotavljava stopnje projektilov po "Strela lestvici"....

 

:P

 

;)

 

ti spadaš v kategorijo: nadzvočni :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem pogledat the ovinek ;)

Lej ene 130kmh greš lohk v zavoj,naprej je pa že kritičn :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ene 130kmh greš lohk v zavoj,naprej je pa že kritičn :P

 

 

pod 130 km sploh ne vozim ;)

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!