Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Motoriranje je way of life. Jest ga ne zamenam!

Tole mi paše zravn:

 

To quote Ernest Hemingway: “There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering;

all the rest are merely games.” And one can never have enough motor racing...,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se pozdravi... Felix

Groza me je, kako tanka linija je med uživanjem in obžalovanjem, vse premalokrat se tega zavedamo...

 

 

Mora se tako voziti kot mi in ne bo problema... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora se tako voziti kot mi in ne bo problema... :whistle:

A sta ti pa Terier kakšna bratca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj na tem ovinku to padajo samo začetniki,ker ovinek je lepo speljan.

Ma sej vejš kok je,zadnjič sem naredu ispit pa sem se šu mal pelat,jah nisem glih vešč motorjev,manjka mi izkušenj.Bi mi mogoče ti pa Solorider posredovala kakšne informacije kako preidem na vašo stopnjo?? :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta ti pa Terier kakšna bratca :P

pozdravi se in bova šla od Karlobaga - Paklenice pa da vidim tebe supersonika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravi se in bova šla od Karlobaga - Paklenice pa da vidim tebe supersonika...

dj raj ne, že ko tvoj avatar pogledam, me je strah :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj raj ne, že ko tvoj avatar pogledam, me je strah :(

V petek ni blo nobenga "goniča"do Paklenice in nazaj,cesta prazna(razen 2xpolicaji),vreme enkratno brez sapice in 22 stopinj....noroooo...

tak verjetn ne bo več letos, mislim,da je zame blo letos zadnjič,vsaj tako hitro ne več...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek ni blo nobenga "goniča"do Paklenice in nazaj,cesta prazna(razen 2xpolicaji),vreme enkratno brez sapice in 22 stopinj....noroooo...

tak verjetn ne bo več letos, mislim,da je zame blo letos zadnjič,vsaj tako hitro ne več...

četrtek ta teden, žal verjetno z burjo, petek pa fantastika http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Karlobag

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že izključil...prazniki,pa obveznosti..zato sem jo piču 25.10..pa tud teden prej...dost bo verjetn za letos bil ene 10x...

Gonič je na rehabilitaciji,mu je odpovedala ena polosovina :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravi se in bova šla od Karlobaga - Paklenice pa da vidim tebe supersonika...

Eni imajo očitno preveč testosterona in premalo jajc, da bi pristopili kakšni deklini, ki bi jim pomagala razbremeniti pritisk v hlačah. Se raje na forumu ustijo in na cesti dokazujejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imajo očitno preveč testosterona in premalo jajc, da bi pristopili kakšni deklini, ki bi jim pomagala razbremeniti pritisk v hlačah. Se raje na forumu ustijo in na cesti dokazujejo.

No pol pa razbremeni pritisk v hlačah in ne nabijej neumnosti,pa če ne najdeš dekline si pomagaj z Levanko Rukič ali Desanko Šakič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa razbremeni pritisk v hlačah in ne nabijej neumnosti,pa če ne najdeš dekline si pomagaj z Levanko Rukič ali Desanko Šakič!

ti pa ne zganjej fousije in rehabilitirej tvoj homokineticn zglob. In ko si ze pr rehabilitaciji, dej, probi mal zamenjat firmware. Brez updatanja se bo tole tvoje motoriranje slabo koncalo.

soboto me srbi, me je pa zelo strah burje. letos me je ze prestraslo k prasca.

Dami, a ostali z vase klape bote doma? je moj strah odvec, al grem raj z avtom, de me kak projektil ne sname na poti dol?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa ne zganjej fousije in rehabilitirej tvoj homokineticn zglob. In ko si ze pr rehabilitaciji, dej, probi mal zamenjat firmware. Brez updatanja se bo tole tvoje motoriranje slabo koncalo.

soboto me srbi, me je pa zelo strah burje. letos me je ze prestraslo k prasca.

Dami, a ostali z vase klape bote doma? je moj strah odvec, al grem raj z avtom, de me kak projektil ne sname na poti dol?

Neej te bo kr straaah, nkol ne veš kdaj bo kak jadranski gonič tam dol:P  sicer pa sobota bo deževna, zgleda, da ne bo gneče.

 

p.s. mene ni strah burje, ampak polcajev, k mi kazen potem napišejo :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetica že ma macolo Cartman,baje grejo KTM-ji od hiše :blush:

:hmm: Macolo ima? Pa si preprican, da je za KTMje?

http://tinyurl.com/o7ahedf

Neej te bo kr straaah, nkol ne veš kdaj bo kak jadranski gonič tam dol:P sicer pa sobota bo deževna, zgleda, da ne bo gneče.

p.s. mene ni strah burje, ampak polcajev, k mi kazen potem napišejo :(

Gonicev se bojim samo ko njihove ambicije prerastejo talent. :P na provokacije ne padam ze dve leti, tri tedne in pet dni. Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cloveku grozijo na javnem mestu, in ti podrki,

post-1354-0-63962800-1383078641_thumb.jpg

eni se majo celo za prjatle, mi prvoscijo macolanje!?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj na Jadranko,

 

:yea1: jutr dopoldan, predn burja v Senju vstane, iz Lj ob ca 9-ih.

Goniča pregnat za leto 2014 :bum: 

Destinacija Murter 

nazaj pa v nedeljo, po trenutnih napovedih bo kobilca dobro oprana za čez zimo  :cry: 

:hmm: pa še po AC-i bo treba  :wallbash: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj na Jadranko,

 

:yea1: jutr dopoldan, predn burja v Senju vstane, iz Lj ob ca 9-ih.

Goniča pregnat za leto 2014 :bum: 

Destinacija Murter 

nazaj pa v nedeljo, po trenutnih napovedih bo kobilca dobro oprana za čez zimo  :cry: 

:hmm: pa še po AC-i bo treba  :wallbash: 

Pa ti boš diplomiral letos iz Jadranke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Tex



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!