Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

uživača....ob priliki gremo skup ? :D

 

Če greš počasi, potem ja ;-) Samo baje da maš fz1 pa sklepam da si divjak :P Hehe.

@gsxf750 cca 1uro posnetkov mam... morem razrezat na 4-6min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tomcat pa gsxf ga šibata, tk da unedva bota mela že pir v roki k ti zadej prisopihaš :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tomcat pa gsxf ga šibata, tk da unedva bota mela že pir v roki k ti zadej prisopihaš :grim

sam lagano sportski 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu kak je lagano spotrski ja :D, kak je šele kj sportski :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bemti... jučeri samo do Crikvenice. Sem se v štartni hišici Jadranke "usral"... pa nisem upal naprej... tko, da sva se z ženko namakala malo na Jadranovem.... potem naju pa je tuširalo vse od morja pa do Delnic.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu kak je lagano spotrski ja :D, kak je šele kj sportski :grrr

... sportski na jadranki sploh ne moreš vozit, ker imajo tko visok asfalt, da takoj drajsaš s kolenom in tačko ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, koliko časa se vozite od Reke do Splita(po magistrali seveda)? Google sicer, da ven izračun, ampak koliko je pa realno? Naslednji teden imam v planu it dol, pa da se ne zakalkuliram glede časa odhoda od doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, koliko časa se vozite od Reke do Splita(po magistrali seveda)? Google sicer, da ven izračun, ampak koliko je pa realno? Naslednji teden imam v planu it dol, pa da se ne zakalkuliram glede časa odhoda od doma.

 

google ti ne zračuna tvojih pavz, malce, kave,... Tak da to vštej v čas ki ti ga je dal in bo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, koliko časa se vozite od Reke do Splita(po magistrali seveda)? Google sicer, da ven izračun, ampak koliko je pa realno? Naslednji teden imam v planu it dol, pa da se ne zakalkuliram glede časa odhoda od doma.

...čimprej... pa ne prekmal, da te nau zeblo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čimprej... pa ne prekmal, da te nau zeblo.....

 

A zdej se boš pa cele dneve vozu po ulici z biciklom gor in dol k je tko lepa cesta ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čimprej... pa ne prekmal, da te nau zeblo....

Če hočem, da nebo zeblo, moram štartat šele po 9uri (do Reke imam cca 2uri) od doma. Tak, da se bo treba oblečt in smučarske rokavice nataknit dokler bo mraz, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočem, da nebo zeblo, moram štartat šele po 9uri (do Reke imam cca 2uri) od doma. Tak, da se bo treba oblečt in smučarske rokavice nataknit dokler bo mraz, pa bo.

 

Kaj misliš it novembra da te bi zeblo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš it novembra da te bi zeblo?

Pri nas na štajerskem je že po jutrih manj kot 10 stopinj, pri vas na primorskem cca 5 stopinj več. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani v prvem tednu v novembru so v Paklenici zunaj na soncu jedli v kratkih rokavih,

post-22275-0-67348400-1409212601_thumb.jpg

 

Mene je pa burja drmala do Sv. Marije Magdalene

Senj

post-22275-0-04145300-1409212960_thumb.jpg

 

na zajčjem ovinku

post-22275-0-91750300-1409212809_thumb.jpg

 

čez 4 dni in nazaj je pa cote pošteno opralo

post-22275-0-76898400-1409212882_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na štajerskem je že po jutrih manj kot 10 stopinj, pri vas na primorskem cca 5 stopinj več. :unsure:

 

Zjutraj ob 8 je blo 20 stopinj v kopru :D Zdaj je 23,3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja turisticna voznja lih ni, pa prehitevam tud. :P

js pa vedno po jadranki vozim turistično, kr naprej turiste prehitevam, a ni to turistično? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas prov ja! :D Drgac pa pomoje z lagano turisticno voznjo ene 9-10 ur, tko da mau se morje na desno pogledas. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!