Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Tisto popolnost :beer1:   sem jaz danes sam preizusil ,res je popolna.še pridem

 

v soboto bomo ponovili...  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znate nč druzga kot se po Jadranki ceu let gor in dol fjakat :slap:

 

p.s.: Še en koment na tisto sliko vožnje po levi: Zgleda, da je še premalo mrtvih na cesti :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viski ne bit zagrenjen,pa naj se vozijo kjer čjo gor dol levo desno,a kaj trpiš zraven  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

p.s.: Še en koment na tisto sliko vožnje po levi: Zgleda, da je še premalo mrtvih na cesti :wacko:

 

Še premalo se zavedajo, da se tudi za hitrimi naredi kolona!

 

Imaš prav @kmetič, vsak se naj in lahko vozi kje hoče, samo absurd pa bi bil, da si kupim motor in imam stroške samo zaradi tega, ker bi se čez vikende v sezoni drkal po jadranki. 

Je pa res, da sto ljudi sto čudi, sto žena, dvesto sisa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse vikende bi se vozu tam dol, qurtz vidi stroške.

Tm dol je do jaja :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav maš!

 

Letos se po vremenu vidi, da ni bilo nič "divjih živali" na cesti. 

Ooooooooooo pa so bile, kačo povozu, kozi se umikal.......nema šta nema, je pa res da medveda nism srečal ampak sm ga v Delnicah, pa tut podivjani bik me ni preganjal kot me je v Razdrtem...v bistvu če pomislim, je magistrala dokaj varna :P

 

p.s. pa še punce so tok dobre volje, da takoj lupčka dubim

 

10711040_745201608882727_851059120587666

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viski ne bit zagrenjen,pa naj se vozijo kjer čjo gor dol levo desno,a kaj trpiš zraven  :P

 

Brez panike. Delč od tega. Zgleda pa tko kt' da bi prvo, eno in isto drajsu ceu žiulene.

 

p.s. Sm raje v soboto na noge odšibal 150 km in preko 1.300 višincev :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj vas je bilo včeraj okrog 9h že v nizkem štartu na Petrolu v Kočevju... Na naši strani še jutranji mraz in megla, na jadranski pa tako sonce, da je bila vožnja čez Krk res carski užitek. Peter Fonda in Dennis Hopper bi (če bi film Easy Rider snemala danes) tiste rajderske scene lahko mirne duše posnela kar na Jadranu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil cca ob 11h pri medvedih in se je cesta že lepo posošila... Jadranka je pa itaq :OK: v soboto napad na hrvate!  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znate nč druzga kot se po Jadranki ceu let gor in dol fjakat :slap:

 

p.s.: Še en koment na tisto sliko vožnje po levi: Zgleda, da je še premalo mrtvih na cesti :wacko:

... ja sej jest bi se tud rajš sam "dol" vozu, sam kaj k morm zmer tud nazaj "gor" pridet ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja sej jest bi se tud rajš sam "dol" vozu, sam kaj k morm zmer tud nazaj "gor" pridet ... :(

tale izjava pa že spada med-globoke misli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj vas je bilo včeraj okrog 9h že v nizkem štartu na Petrolu v Kočevju... Na naši strani še jutranji mraz in megla, na jadranski pa tako sonce, da je bila vožnja čez Krk res carski užitek. Peter Fonda in Dennis Hopper bi (če bi film Easy Rider snemala danes) tiste rajderske scene lahko mirne duše posnela kar na Jadranu...

 

Imaš prav, kateri pa si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja sej jest bi se tud rajš sam "dol" vozu, sam kaj k morm zmer tud nazaj "gor" pridet ... :(

 

Pik1: Bo treba pisarno odpret v Paklenici :whistle:

 

Nič vam nisem fouš. Jasno, da je treba tele zadnje sončne in tople dni iskoristit, da se vsaj še enkrat pogrejejo mal sklepi. Kmal pride megla in mraz pa bo za nekaj mesecev konec furanja. Tisti iz obale so mal v plusu. Po navadi sem ta čas raje za kak teden skočil do Sinaja, letos pač ne.

 

Poanta je bolj letela v smer, da obala in jadranka nista edini destinaciji kamor se splača zapeljat tele zadnje lepe jesenske dni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujrm s prve roke, pa kot sem že rekel mora v Karlobagu ob polcijski postaji stati 2-3 škode + range rover. Če kaj od tega manjka imaš možnost da jih srečaš. vsak tak park je bil do nedavnega.

Drugače pa je Križac nasproti otočka s križem. Simple.

Ja jest sm mu srečo da je na relaciji Senj-Crikvenica verjetn Novi vinodolski ustavu rej avtomobilista mal pred mano isti dan 12.10.2014. :blush: Sicer jih pa nism vidu. Drgač pa je blo tudi pozno popoldan v Karlobagu super lepo :OK: , pa enkratni kalamari. Sm cesta se mi je zdela tokrat nekolk preslaba zarad že dobr obrabljenih gumc - je preveč tresl na suzi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej debati gre v glavnem za nasprotja generacij. Sigurno petdesetletnik razmišlja dugače kot "neuničljivi" tridesetletnik. 

 

 

Še enkat mi reči petdesetletnik......pa bom šu sekat ovine zanalašč :P

 

 

Jadranka me je letos vidla samo z pločevinko. :cry: Bo drugo leto bolš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na 3.50 je bil včeraj dan moj drugi rojstni dan.....vse najboljše meni :)

upam da še kakega dočakaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep video

 

lepa vožnja

 

sam kaj pa je z fantom pred tabo pa iskrce,

 

a je podaljšu niple na tačkah al ma znižan motor-ne mislim se norca delat, ampak skos po tleh.

Ja če neb sekou tolk ovinkov...nasprot lahk tut prpele kk projektil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne on se vozi samo naravnost in zelo defenzivno. Pred ovinkom se ustavi in pogleda če je vse po standardih potem ga pa zelo hitro prevozi(30kmh)

On nima mušic na vetrobranskem steklu,temveč na hrbtu :P

ta je pa že mal hudomušna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!